Νέα

Θα κάνατε σοβαρή σχέση με μία strip woman;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george_gk2003
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 178K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πολλοι ειμαι σιγουρος εχουν ερωτευτει επαγγελματια. Για να δουμε... !?

  • Εχω ερωτευει

    Ψήφοι: 30 61,2%
  • Δεν εχω ερωτευτει

    Ψήφοι: 19 38,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Πρέπει να είσαι πολύ καμμένος/τελειωμένος/απογοητευμένος για να κάνεις τέτοια σχεση  :jerking:
Ήμαρτον ! Το πρώτο πράγμα που σκέφτεσαι όταν δείς μια στριπτιζέζ η πουτάνα είναι να την κάνεις μάνα των παιδιών σου ...

Ε κάτι πρέπει να κάνουμε και εμείς οι καμένοι/τελειωμένοι/απογοητευμένοι. Από το να έπαιρναν τα παιδιά μου τα γονίδια μιας πατσαβούρας, με μέση μπουκάλι και πόδια λουκάνικα, πεθερά με λουλακί μαλλί που ψηφίζει Καρατζαφέρη, που ακούει Μάκη, Σάκη και goin' through, μαγειρεύει σκατά με ρίγανη, παχαίνει μετά τη γέννα, σου πρήζει τα @@ με τις ασύντακτες προτάσεις της, ε προτιμώ να πάρουν τα γονίδια μιας ανατολικοευρωπαίας κοπελίτσας που λείπει και καμιά 10αρια ώρες από το σπίτι και φέρνει και 200-400 ? μεροκάματο. Και αν φας και κέρατο, ε είσαι υποψιασμένος.
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Ε κάτι πρέπει να κάνουμε και εμείς οι καμένοι/τελειωμένοι/απογοητευμένοι. Από το να έπαιρναν τα παιδιά μου τα γονίδια μιας πατσαβούρας, με μέση μπουκάλι και πόδια λουκάνικα, πεθερά με λουλακί μαλλί που ψηφίζει Καρατζαφέρη, που ακούει Μάκη, Σάκη και goin' through, μαγειρεύει σκατά με ρίγανη, παχαίνει μετά τη γέννα, σου πρήζει τα @@ με τις ασύντακτες προτάσεις της, ε προτιμώ να πάρουν τα γονίδια μιας ανατολικοευρωπαίας κοπελίτσας που λείπει και καμιά 10αρια ώρες από το σπίτι και φέρνει και 200-400 ? μεροκάματο. Και αν φας και κέρατο, ε είσαι υποψιασμένος.
Παίζει κι αυτό φίλε, σωστός...
Δεν το είχα σκεφτεί.
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Ε κάτι πρέπει να κάνουμε και εμείς οι καμένοι/τελειωμένοι/απογοητευμένοι. Από το να έπαιρναν τα παιδιά μου τα γονίδια μιας πατσαβούρας, με μέση μπουκάλι και πόδια λουκάνικα, πεθερά με λουλακί μαλλί που ψηφίζει Καρατζαφέρη, που ακούει Μάκη, Σάκη και goin' through, μαγειρεύει σκατά με ρίγανη, παχαίνει μετά τη γέννα, σου πρήζει τα @@ με τις ασύντακτες προτάσεις της, ε προτιμώ να πάρουν τα γονίδια μιας ανατολικοευρωπαίας κοπελίτσας που λείπει και καμιά 10αρια ώρες από το σπίτι και φέρνει και 200-400 ? μεροκάματο. Και αν φας και κέρατο, ε είσαι υποψιασμένος.

Ω ναι, +1
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Καλησπέρα φιλαράκια,
Κοιτάξτε να το θέσουμε διαφορετικά το θέμα προτιμάτε να παντρευτείτε πουτάνα στην ψυχή ή πουτάνα στο σώμα?
Γιατί οι περισότεροι από μας έχουν παντρευτεί ή θα παντρευτούν πουτάνα στην ψυχή. Τι ενοοώ με τον όρο πουτάνα στην ψυχή  νας σας πώ...........................αυτά τα κοριτσάκια που κοιτάνε να παντρευτούν για να μην μείνουν στο ράφι, αυτά τα κοριτσάκια που αξιολογούν μία σχέση με βάση την φορολογική δήλωση του γκόμενου, αυτά τα γομενάκια που κοιτάνε αμάξι, που μένεις? (εκάλη ή αιγάλεω) και τέλος αυτά τα κοριτσάκια που βλέπουν τον σύζυγο τον γκόμενο σαν θύμα.................................
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
Πρέπει να είσαι πολύ καμμενος /τελειωμένος /απογοητευμένος για να κάνεις τέτοια σχεση. Ήμαρτον ! Το πρώτο πράγμα που σκέφτεσαι όταν δείς μια στριπτιζέζ η πουτάνα είναι να την κάνεις μάνα των παιδιών σου ...
ενω αν δεν ειναι στριπ ή πορνη εχεις το κεφαλι σου ησυχο!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Καλησπέρα φιλαράκια,
Κοιτάξτε να το θέσουμε διαφορετικά το θέμα προτιμάτε να παντρευτείτε πουτάνα στην ψυχή ή πουτάνα στο σώμα?
Γιατί οι περισότεροι από μας έχουν παντρευτεί ή θα παντρευτούν πουτάνα στην ψυχή. Τι ενοοώ με τον όρο πουτάνα στην ψυχή  νας σας πώ...........................αυτά τα κοριτσάκια που κοιτάνε να παντρευτούν για να μην μείνουν στο ράφι, αυτά τα κοριτσάκια που αξιολογούν μία σχέση με βάση την φορολογική δήλωση του γκόμενου, αυτά τα γομενάκια που κοιτάνε αμάξι, που μένεις? (εκάλη ή αιγάλεω) και τέλος αυτά τα κοριτσάκια που βλέπουν τον σύζυγο τον γκόμενο σαν θύμα.................................

+1
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Βλέπω πως όλοι έχουμε μεγάλη εμπιστοσύνη στις γυναίκες :grin: :grin: :grin:

Εεεε... φαίνεται πως όποιος ΠΑΘΑΙΝΕΙ, στο τέλος ΜΑΘΑΙΝΕΙ. Η γυναίκα εκ φύσεως, είναι γατούλα / αιλουροειδές. Όσο όλα πάνε καλά και νιώθει πως μπορεί να "κερδίζει", είσαι ΟΚ. Στην πρώτη στραβή όμως ή όταν βεβαιωθεί πως σε έχει κατακτήσει ολοκληρωτικά... θα βγάλει έξω τα "νύχια" της.

Ναι, εμπιστοσύνη μεν... με συγκρατημένους ρυθμούς δε! ΠΟΤΕ, μα ΠΟΤΕ 100% εμπιστοσύνη! ΠΟΤΕ... για να υπάρχει πάντα το "κάτι" βρε παιδί.
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ο KAVLILAS ειπε τη σωστοτερη κουβεντα!!!!!το πουταναριο στην ψυχη ειναι το χειροτερο απο ολα!!!!!βεβαια οχι και η εκαστοτε γκομενα μας να την εχει παρει ολοκληρη η υφηλιος(καραπουταναρα στο σωμα),,!!!στην περιπτωση των στριπτιζουδων ,σιγουρα δε σημαινει οτι ολες τον παιρνουν ασυστολα απο πελατες κλπ.,σιγουρα ομως καποιες απο αυτες θα τον παιρνουν.προσωπικα δε θα τα εφτιαχνα με καμμια απο αυτες..δε σημαινει αυτο ομως οτι ολες αυτες οι κοπελες δεν ειναι για σπιτι,κλππιστευω οι περισσοτερες τους εχουν συμβιβαστει με τη φτωχια τους και καταληγουν σε τετοια ''επαγγελματα'',βεβαια υπαρχουν και αλλες οι οποιες το κανουν αυτο για να βγαλουν πρασινη καρτα με το να πατρευονται με κανεναν μεγαλο striptease-επιχειρηματια ή με αλλους ''επιφανεις'' κυριους...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Πουτάνες στο σώμα... Πολλές φορές είναι μύθος πλέον... Αλλά από την στιγμή που είναι πουτάνες σωματικά(!!!-εντελώς αδόκιμος όρος), είναι και στην ψυχή τους. Όπως θα γινόμουν και εγώ πούστης άντρας αν έβλεπα ότι με το να κωλοτρίβομαι σε ευκατάσταστους ή μη, βγάζω πολλά λ7 αλλά ταυτόχρονα έχω τύψεις για αυτό που κάνω, οπότε αποκτάω συμπλέγματα που με κάνουν πούστη στη συμπεριφορά Το αυτό δεν θα συμβαίνει και σε μια γυναίκα που λόγω φύσης είναι και σε πιο αδύναμη θέση?
 

Επισκέπτης
Ε κάτι πρέπει να κάνουμε και εμείς οι καμένοι/τελειωμένοι/απογοητευμένοι. Από το να έπαιρναν τα παιδιά μου τα γονίδια μιας πατσαβούρας, με μέση μπουκάλι και πόδια λουκάνικα, πεθερά με λουλακί μαλλί που ψηφίζει Καρατζαφέρη, που ακούει Μάκη, Σάκη και goin' through, μαγειρεύει σκατά με ρίγανη, παχαίνει μετά τη γέννα, σου πρήζει τα @@ με τις ασύντακτες προτάσεις της, ε προτιμώ να πάρουν τα γονίδια μιας ανατολικοευρωπαίας κοπελίτσας που λείπει και καμιά 10αρια ώρες από το σπίτι και φέρνει και 200-400 ? μεροκάματο. Και αν φας και κέρατο, ε είσαι υποψιασμένος.
Πουτάνες στο σώμα... Πολλές φορές είναι μύθος πλέον... Αλλά από την στιγμή που είναι πουτάνες σωματικά(!!!-εντελώς αδόκιμος όρος), είναι και στην ψυχή τους. Όπως θα γινόμουν και εγώ πούστης άντρας αν έβλεπα ότι με το να κωλοτρίβομαι σε ευκατάσταστους ή μη, βγάζω πολλά λ7 αλλά ταυτόχρονα έχω τύψεις για αυτό που κάνω, οπότε αποκτάω συμπλέγματα που με κάνουν πούστη στη συμπεριφορά Το αυτό δεν θα συμβαίνει και σε μια γυναίκα που λόγω φύσης είναι και σε πιο αδύναμη θέση?
Πολλα.....παρα πολλα ++++++++...........(μηπως πρεπει τελικα να κανουμε παρεα ???? :):):):):):) .....)!!!!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Πολύ μαύρα τα λέτε ρε παιδιά !
Δηλαδή το σίγουρο είναι οτι παίρνοντας μια πουτάνα στο σώμα/τίμια στην ψυχή θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο ενώ παίρνοντας μια πουτάνα στην ψυχή/δήθεν τίμια στο σώμα όπως είναι όλες οι άλλες γυναίκες είσαι καμμένος απο χέρι ?
Μήπως τα ισοπεδώνουμε όλα ??
Δεν λέω, μπορεί να βρεθείς στην εξαίρεση του κανόνα και να γνωρίσεις μια πουτάνα που αξίζει πολλά περισσότερα απο μια δήθεν "καλή και σεμνή" κοπέλα, ίσως και το σύνολο των πουτανών να είναι έτσι και να αξίζουν, αλλά δεν φτάνουν για όλους μας ρε παιδιά ! Πρέπει κι εμείς οι υπόλοιποι να ψάξουμε την τύχη μας αλλού...
 

Επισκέπτης
Πολύ μαύρα τα λέτε ρε παιδιά !
Δηλαδή το σίγουρο είναι οτι παίρνοντας μια πουτάνα στο σώμα/τίμια στην ψυχή θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο ενώ παίρνοντας μια πουτάνα στην ψυχή/δήθεν τίμια στο σώμα όπως είναι όλες οι άλλες γυναίκες είσαι καμμένος απο χέρι ?
Μήπως τα ισοπεδώνουμε όλα ??
Δεν λέω, μπορεί να βρεθείς στην εξαίρεση του κανόνα και να γνωρίσεις μια πουτάνα που αξίζει πολλά περισσότερα απο μια δήθεν "καλή και σεμνή" κοπέλα, ίσως και το σύνολο των πουτανών να είναι έτσι και να αξίζουν, αλλά δεν φτάνουν για όλους μας ρε παιδιά ! Πρέπει κι εμείς οι υπόλοιποι να ψάξουμε την τύχη μας αλλού...
Ξεκιναμε απ το απλο.....καθε στριπερ δν ειναι ΠΟΥΤΑΝΑ.....οταν ξεκινα τη δουλεια 1000% δν ανηκει στις κανονικες πουτανες!!!Υπαρχουν ομως κ ελαχιστες που αποτελουν εξαιρεσεις...
Βεβαια στην πορεια μια στριπερ μπορει να γινει πουτανα κ πολυ ευκολα....ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΘΕΜΑ ΜΥΑΛΟΥ Κ ΗΘΙΚΗΣ......κ καμια φορα κ αναγκης κ ''ψευτο''-''φιλοδοξιας''.......
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
mclein τα είπες τόσο καλά που δεν έχω σχεδόν τίποτα να προσθέσω. Πέρα όμως από το μυαλό, την ηθική, την ανάγκη και την ψευτοφιλοδοξία, -χωρίς να θέλω να φανώ μισογύνης- είναι και θέμα γυναικείας φύσης με ότι περιλαμβάνει αυτό.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ξεκιναμε απ το απλο.....καθε στριπερ δν ειναι ΠΟΥΤΑΝΑ.....οταν ξεκινα τη δουλεια 1000% δν ανηκει στις κανονικες πουτανες!!!Υπαρχουν ομως κ ελαχιστες που αποτελουν εξαιρεσεις...
Βεβαια στην πορεια μια στριπερ μπορει να γινει πουτανα κ πολυ ευκολα....ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΘΕΜΑ ΜΥΑΛΟΥ Κ ΗΘΙΚΗΣ......κ καμια φορα κ αναγκης κ ''ψευτο''-''φιλοδοξιας''.......
Επικροτώ με 1000.
Όσο για τον φίλο, εννοείται ρε φίλε πως τίποτα δεν είναι μονόδρομος, μαύρο ή άσπρο. Και σαφώς δεν είναι όλες πουτάνες στην ψυχή κλπ κλπ. Αλλά το πρωταρχικό είναι ότι και εμείς σαν άτομα δεν έχουμε ούτε τις ίδιες πεποιθήσεις, ούτε τις ίδιες αναστολές, ούτε τις ίδιες φιλοδοξίες. Αυτό που για εμένα είναι ταμπού για σένα δεν είναι και αντιστρόφως. Μην προσπαθείς να μπεις στη λογική μου γιατί εγώ είμαι τρελός! Και βέβαια δεν είμαστε όλοι στην οδό της προκοπής. Για άλλους το τούνελ είναι ηλιόφωτο για άλλους το βαρέλι δεν πιάνει πάτο.
Mclein, αν κάνουμε παρέα ξέρεις τι θα γίνει... Το 'χω δει το έργο  ;) Έχω επιρρέπεια στην καταστροφή και αν βρω παρέα, δεν υπάρχει έλεος. Έχω πάει με διάφορους σε διάφορα. Λίγοι ακολούθησαν, συνήθως αχόρταγοι σαν εμένα και μας πήρε ο διάολος. Καλλίτερα με "ξενερωτάκια" παρά με ομοιδεάτες, αυτό έχω καταλάβει, βάζουν φραγμούς και δεν σε παίρνει η κατηφόρα. Αν ήταν στο χέρι μου (και στην τσέπη μου για να μην κρυβόμαστε), δεν θα γύρναγα σπίτι μου πριν ξημερώσει μέχρι τελικής πτώσεως.  :headbang:
 

Επισκέπτης
.... Καλλίτερα με "ξενερωτάκια" παρά με ομοιδεάτες, αυτό έχω καταλάβει, βάζουν φραγμούς και δεν σε παίρνει η κατηφόρα. Αν ήταν στο χέρι μου (και στην τσέπη μου για να μην κρυβόμαστε), δεν θα γύρναγα σπίτι μου πριν ξημερώσει μέχρι τελικής πτώσεως....

Pelopa, ειτε μονος σου ειτε με παρεα, αμα εχει παει το σασι γαματα...Μην ψαχνουμε για να δικαιολογησουμε τους εαυτους μας...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Pelopa, ειτε μονος σου ειτε με παρεα, αμα εχει παει το σασι γαματα...Μην ψαχνουμε για να δικαιολογησουμε τους εαυτους μας...

Κάθε μέρα, κάθε ώρα, ψάχνω μια δικαιολογία ρεεεε.... Να χω να ασχολούμαι! Αλλά αλήθεια, αν είσαι επιρρεπής, δεν είναι πιο καλά να έχεις τον άλλο να σε πρήζει πάμε και πάμε και έχω δουλειά αύριο και πως θα πάω σπίτι μπούρου μπούρου...από το να είσαι με ομοιδεάτη, ομοκαϊλα, πάρε δως του, καλά κάνει το παιδί, και γω μαζί σου και άδεια από τη σημαία μετά και με τις κάλτσες σπίτι, να ψάχνεις τράπεζα να κάνεις ανάληψη, να αφήνεις στον μαιτρ τα κλειδιά του αυτοκινήτου μέχρι να βρεις τράπεζα, να γυρνάς και να ανοίγουν τα φώτα κλπ κλπ.... μπρρρρ!
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
Ξεκιναμε απ το απλο.....καθε στριπερ δεν ειναι ΠΟΥΤΑΝΑ. Βεβαια στην πορεια μια στριπερ μπορει να γινει πουτανα κ πολυ ευκολα.
μπορει να γινει και καλογρια! μπορει να γινει και αλλα πραγματα. Επισεις μια πορνη μπορει να μην ηταν ποτε στριπερ... Μπορει μια απο ολες αυτες να ριξει μαυρη πετρα πισω της και να γινει μανα-συζυγος, οτιδηποτε.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom