Νέα

Τα παιδιά του «σωλήνα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 284K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
Strip, πουτό - χουρό ;
εγώ αυτό λέω!  :rockon:
λεονόρο χαίρομαι
που επέστρεψες στα φόρουμ
μου θυμίζεις τις εποχές του παλιού θρεντ
όπου γράφατε βάσος κάπτεν_μακ
ρόκοςς λεονορο αβερτα κουβέρτα!..
:rockon: 
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Άμα δεν υπάρχει αντίρρηση από το ακροατήριο να επιληφθεί mod
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
εγώ αυτό λέω!  :rockon:
λεονόρο χαίρομαι
που επέστρεψες στα φόρουμ
μου θυμίζεις τις εποχές του παλιού θρεντ
όπου γράφατε βάσος κάπτεν_μακ
ρόκοςς λεονορο αβερτα κουβέρτα!..
:rockon: 

Τα στριπ αλλάξανε, έπεσε και η τιμή των commodities και γίνεται καφετουρισμός
 

Επισκέπτης
Τα στριπ αλλάξανε, έπεσε και η τιμή των commodities και γίνεται καφετουρισμός
ε ναι...αφου με 20-50€ πλεον φευγουμε με ρεστα...
μην τα ξαναλεμε...θα μας παρουν στο ψιλο...
θα μας την ξαναπεσουν κ οι σιτιτουραδες...κ θα μας βγαλουν για λιγουρια...χαχαχαχα...

Εγώ προτείνω άλλον.
StipClubs - Ολα όσα ξέρετε και ντρέπεστε να πείτε....... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
εγω προτεινω παρομοιο...
Strip_Clubs - Όλα όσα έχετε πάθει κ ντρέπεστε να πείτε.....εκει να δεις γελοιο...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Όχι ρε, έγινε και στο thread με τη Ρωσσία
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
ε ναι...αφου με 20-50€ πλεον φευγουμε με ρεστα...
μην τα ξαναλεμε...θα μας παρουν στο ψιλο...
θα μας την ξαναπεσουν κ οι σιτιτουραδες...κ θα μας βγαλουν για λιγουρια...χαχαχαχα...
εγω προτεινω παρομοιο...
Strip_Clubs - Όλα όσα έχετε πάθει κ ντρέπεστε να πείτε.....εκει να δεις γελοιο...

Ποιοι μωρέ; Αυτοί :2funny: από ότι έχω ακούσει το ψιλογυρνάνε. Άσε που αν μιλήσουν πάνω από 10' με γυναίκα θα έχουμε άλλα :2funny:
 

Επισκέπτης
Ποιοι μωρέ; Αυτοί :2funny: από ότι έχω ακούσει το ψιλογυρνάνε. Άσε που αν μιλήσουν πάνω από 10' με γυναίκα θα έχουμε άλλα :2funny:
εεε...δε θα τα ζορισουμε τα παιδια...
θα φερνουμε ανα 5λεπτο νεο πουλεν στο τραπεζι...
αν υποθεσουμε οτι εχουμε 5 αξιολογα πουλεν(θα θελα)..σε καθε μαγαζι...τοτε στο τελος της βραδιας θα εχουμε κανει ενα γιγαντιαιο στριποτουρ στην αττικη...μεσα σε μονο λιγες ωρες...

αυτααααα ειναι....κ να δω τους σιτιτουραδες ποσο μαγκες ειναι........χαχαχα..
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Ασέ γιατί θα βλέπουν τις διαφημήσεις του zuzana με νοσταλγία, από τα πουτά
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
εγω προτεινω αλλο....."Φραπες,ενα ακριβοπληρωμενο ροφημα!" :dancing: :dancing:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
αυτααααα ειναι....κ να δω τους σιτιτουραδες ποσο μαγκες ειναι........χαχαχα..

Sorry...αλλά από ότι μαθαίνω, μερικοί CT-παίχτες, είναι way out of your league...("your", δεύτερο πρόσωπο πληθυντικού)

Απλά sorry!

Καλύτερα να παίξουμε εκείνο το 5Χ5 που λέγαμε, να είναι και πιο τίμιο.
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
εγώ αυτό λέω!  :rockon:
λεονόρο χαίρομαι
που επέστρεψες στα φόρουμ
μου θυμίζεις τις εποχές του παλιού θρεντ
όπου γράφατε βάσος κάπτεν_μακ
ρόκοςς λεονορο αβερτα κουβέρτα!..
:rockon: 
τον ροκο πως τον κολησες διπλα στους μυθους του αθληματος ?
 

Επισκέπτης
Sorry...αλλά από ότι μαθαίνω, μερικοί CT-παίχτες, είναι way out of your league...("your", δεύτερο πρόσωπο πληθυντικού)

Απλά sorry!

Καλύτερα να παίξουμε εκείνο το 5Χ5 που λέγαμε, να είναι και πιο τίμιο.

Αμφιβαλλω... :rolleyes:

Φυσικα δεν ειμαι ο μεγας γνωστης για το θεμα σιτι-τουρ... :-

Ομως...

Ξερω πολλους δυνατους παιχτες των στριπ...πλεον ειναι σπανιο φαινομενο...αλλα αμα θελουν υπαρχουν... ;) ;)

Και οταν μιλαω για δυνατους παιχτες...μιλαω για 500+ καθε βραδυ...για καιρο....κ πολλες φορες χωρις να γαμανε...πες μου εσυ ποιος σιτιτουρας θα μπορουσε να δινει τοσα χωρις να γαμαει ??
Κ μονο που θα το διαβαζουν.....θα σπαραζει η καρδια τους.... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οκ ο τιτλος ή να μεταλλαχθει παλι ????  :think:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Αμφιβαλλω... :rolleyes:
Φυσικα δεν ειμαι ο μεγας γνωστης για το θεμα σιτι-τουρ... :-
Ομως...
Ξερω πολλους δυνατους παιχτες των στριπ...πλεον ειναι σπανιο φαινομενο...αλλα αμα θελουν υπαρχουν... ;) ;)
Και οταν μιλαω για δυνατους παιχτες...μιλαω για 500+ καθε βραδυ...για καιρο....κ πολλες φορες χωρις να γαμανε...πες μου εσυ ποιος σιτιτουρας θα μπορουσε να δινει τοσα χωρις να γαμαει ??
Κ μονο που θα το διαβαζουν.....θα σπαραζει η καρδια τους.... :2funny: :2funny: :2funny:

Διακρίνω confusion στα λεγόμενα. Για μαγκιά μιλησες πριν, αυτό που αναφέρεις τελευταίο σίγουρα δεν αποτελεί μαγκιά. Εάν ναι...τότε, παίξτε μόνοι σας!

Και όταν μίλησα για way out of your league, προφανώς δεν μιλούσα για διαστάσεις πορτοφολιών.

Και για να σου απαντήσω στην ερώτηση, δεν ξέρω κανέναν!

Τέσπα, σου δίνω the benefit of the doubt.
 

Επισκέπτης
οκ ο τιτλος ή να μεταλλαχθει παλι ????  :think:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:.....(μια παρατηρηση τωρα που ξαναδιαβασα αυτα που μου'χωσες...οταν το πραττεις...καλυτερα να μην παρασυρεσαι...γιατι γραφεις πραγματα που δεν ισχυουν...τεσπα...ολα καλα...ισως αρπαχτηκα περισσοτερο απ'οσο επρεπε...αλλα εχω κατι προσφατα γεγονοτα κατα νου κ μπηκα σε διαολοσκεψεις...τωρα παλι πισω στην εκκλησια... ;) ;) ;)...).

Διακρίνω confusion στα λεγόμενα. Για μαγκιά μιλησες πριν, αυτό που αναφέρεις τελευταίο σίγουρα δεν αποτελεί μαγκιά. Εάν ναι...τότε, παίξτε μόνοι σας!

Και όταν μίλησα για way out of your league, προφανώς δεν μιλούσα για διαστάσεις πορτοφολιών.

Και για να σου απαντήσω στην ερώτηση, δεν ξέρω κανέναν!

Τέσπα, σου δίνω the benefit of the doubt.

δεν υπαρχει κανενα...μα κανενα μπερδεμα φιλαρακι....εγω νομιζα οτι μιλουσες για χρηματικη δυναμη...αλλιως δεν καταλαβα που θα γινει η συγκριση ???

ασε που δεν μιλησα για μαγκια....ο καθενας θεωρει για την παρτη του μαγκια διαφορετικο πραγμα...δεν ειμαστε ολοι το ιδιο...εσυ γουσταρεις να γαμας 15 γκομενες σε 5 μερες...εγω δεν γουσταρω αυτο,δλδ να γαμαω καθε γκομενα που μπορω(με καθε τροπο)...

Οσο για το αν αποτελει μαγκια το να πληρωνεις χωρις αντικρυσμα...υπαρχουν κ ασθενεις...κ δυστυχως μεχρι τρελας...
Υπαρχουν τυποι που απλα γουσταρουν να κανουν ζημια...ειτε γαμησουν ειτε οχι...
Δεν μιλαω για ζημια για να πουλησουν μουρη στους μικροαστους....απλα τυχαινει να γουσταρουν την παρεα...κ την κατασταση της στιγμης...οπου τοτε ουτε τανκς δεν τους σηκωνει απ'τον καναπε....
(ηταν ενα παληκαρι για παραδειγμα στις μουσσες πριν 2-4 μερες..που ανοιξε μερικες σαμπανιες....χορευε ακαταπαυστα,μεθυσε μεχρι αηδιας 2 γκομενες...χουφτωνε,εκανε...εδειχνε...μεχρι με τα σωβρακα εμεινε...αλλα το γουσταρε κ το ζουσε...ανεξαρτητα απ'το οτι τελικα μαλλον δε θα γαμησε...)...

Κανενας "νορμαλ"...δεν πληρωνει χωρις αντικρυσμα τη σημερινη εποχη..εκτος απο καποιους με "πνευματικες" ανησυχιες... :2funny:

Περιμενω εξηγηση για το αουτ οφ αουρ λιγκ....αφου δεν μιλαμε για πορτοφολια...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Υπάρχουν και τα ανεξήγητα κολλητέ. Learn to live with it (or leave without it).

Μην βγάζεις έτσι συμπεράσματα... Δεν είναι ανάγκη να συμφωνούμε πάντα και δεν είναι απαραίτητο να έχουμε και ίδιες προτεραιότητες ή και στόχους.

To 5x5 είναι, με βεβαιότητα, η πιο απλή λύση. Το σκορ είναι ξεκάθαρο και αναγράφεται στο ταμπλό!

Άλλωστε, πρόσφατα το μεγάλο συμβούλιο αποφάσισε να ασχοληθεί με άλλο άθλημα (πλέον του βασικού πάντα), enough με τα stripjoints.

Ξέρεις, εμείς οι CTουράδες, είμαστε παιδιά που γουστάρουμε Erasmus, μας αρέσει να "πηδάμε" απο εδώ και απο εκεί, δλδ απο τον ένα χώρο του αγοραίου, στον άλλο, έτσι για αλλαγή, για να σπάει η ρουτίνα.

Με το "πηδάμε" μην φανταστείς τίποτα πονηρό όμως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom