Νέα

Τα παιδιά του «σωλήνα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 284K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Καυλιάρηδες γεια χαραντάν!!!
Είχα καιρό να ρίξω κανένα τραγουδάκι στον σωλήνα. Οπότε επανέρχομαι με τον ύμνο του strip. Αφιερωμένο σε χαμένες στριπτιτζούδες και χαμένους στριποθήρες...
You can leave your hat on.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.580
Κριτικές
61
Like
39.364
Πόντοι
21.555
Καυλιάρηδες γεια χαραντάν!!!
Είχα καιρό να ρίξω κανένα τραγουδάκι στον σωλήνα. Οπότε επανέρχομαι με τον ύμνο του strip. Αφιερωμένο σε χαμένες στριπτιτζούδες και χαμένους στριποθήρες...
You can leave your hat on.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Xαθήκαμε... τά δέοντα άγαπητέ φίλε  ;)
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Αρκετα παλια αναμνηση απο στριπτηζαδικο.

Πρεπει να ηταν απο τις τελευταιες μερες του παλιου ΤΕΣΣΕΡΑ για οποιον θυμαται εκει στη πειραιως (τωρα εχει κλεισει)

Ηταν σαββατοβραδο οταν αποφασισαμε μαζι με δυο φιλαρακια να το επισκεφτουμε
Μπαινουμε μεσα καθομαστε .... πολυ μικρος ο χωρος
αρκετες οι κοπελες για τον χωρο εκεινο και ειχε και παταρι.....

Αφου παραγγελνουμε τα ποτα μας ξεκιναει η ολη φαση .... (χαλια τα ποτα χαλια και το περιββαλον)

Ερχεται η μια μετα την αλλη για χουρο κτλ κτλ..... αναποφασιστοι ολοι.... και κοιταζαμε να τελειωσουμε τα ποτα να φυγουμε μιας και το μερος δεν ηταν για πολλα πολλα....

Μου ερχεται μια ξανθια ρουμανα (ομορφη ηταν) και μια καστανη στο φιλαρακι μου καλη κι αυτη
τις παιρνουμε για χουρο λοιπον επανω στο παταρι.....
Ο τριτος της παρεας δεν γουσταρε τιποτα....

Ξεκιναει ο χορος εμενα να με εχει καταπλακωσει στα γλωσσοφιλα, φιλια στο αυτι και δεν συμμαζευεται και τα ειχε κατεβασει και ολα......κατι που σαφως και εκμεταλλευτηκα πληρως  :rolleyes:

Στο φιλαρακι μου η κοπελα η αλλη, απο αποσταση και μονο το σουτιεν......

Τελειωνει ο χορος και κατεβαινουμε
Το γκαρσονι στην σκαλα περιμενει να πληρωθει και η κοπελα του φιλου μου λεει δυο..... (ΚΑΓΚΕΛΟ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ)  :2funny:

Η δικια μου λεει εναν.....

20 ευρω εγω 40 ο φιλος (δεν ηταν απλος χορος αυτο γιατι ειχε διαρκεια)

Κανει να αντιδρασει ο φιλος μου, του κανω αστο μην γινει τιποτα θα σου δωσω εγω την διαφορα εξω (ηταν και περιεργες οι φατσες εκει και δεν ειχα ξαναπαει να γνωριζομαι ωστε να μιλησω) και παμε να φυγουμε ....

Με πιανει αγκαζε η κοπελα και μου λεει παμε για ποτο .....
Της λεω τωρα φευγουμε...... (ΚΑΓΚΕΛΟ ΑΥΤΗ)  :2funny:
 

drifter72

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
Μετα απο πολυ-πολυ καιρο που ΜΕΓΑΛΑ (οικονομικα)ζορια και μπλεξιματα με ελλεϊνιδες με κρατησαν μακρια απο στριπτιτζαδικα-στριπτιτζουδες και απο το αγαπημενο μπουρδελοσαϊτ.Γραφω για να πω ενα γεια σε ολους.
Ελπιζω συντομα να κανω και την πρωτη στριποεξοδο μπας και ηρεμισει το μυαλο μου...Φυσικα με πληρη κριτικη και αναφορες...
ΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ...
:rockon:
 

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
Μετα απο πολυ-πολυ καιρο που ΜΕΓΑΛΑ (οικονομικα)ζορια και μπλεξιματα με ελλεϊνιδες με κρατησαν μακρια απο στριπτιτζαδικα-στριπτιτζουδες και απο το αγαπημενο μπουρδελοσαϊτ.Γραφω για να πω ενα γεια σε ολους.
Ελπιζω συντομα να κανω και την πρωτη στριποεξοδο μπας και ηρεμισει το μυαλο μου...Φυσικα με πληρη κριτικη και αναφορες...
:rockon:
βαστα φιλαράκο. είναι γαμιόλα η ζωή και γεννά μεγάλους αντρες.
 

drifter72

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
Πολλα εχουμε γραψει κι εχουμε πει για στριπομαγαζα και στριπτιτζουδες αλλα πιστεψε με εκει μεσα ξεφευγει παντα ο νους μου .Σαν θεραπευτηριο καθε φορα ,πως να στο πω...Απλα τελευταια (φανταζομαι για πολλους)δεν περρισευε ουτε για ενα ποτο..
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Βαριεμαι του κερατα........
Ελεγα να παω Κλεοπατρα οπως γυριζα, αλλα ηταν νωρις και βαριεμαι τωρα να τρεχω οπουδηποτε.....
Προσεξα οτι αλλαξε ονομασια ..... SINS το λενε τωρα......

Ξερει κανεις τιποτα περι αυτου ?
Τιμες σερβις κτλ κτλ κτλ ......
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Κίνηση ματ έκανε ένας 67χρονος στο φημισμένο παγκοσμίως στριπτιτζάδικο Red Parrot , καθώς απόλαυσε και με το παραπάνω όλες τις «υπηρεσίες» που προσφέρει το κατάστημα χωρίς να πληρώσει ούτε ένα δολάριο.
Ο 67χρονος Ρόμπερτ Τζιν Γουάιτ πήγε στο Red Parrot που βρίσκεται στο Ελ Πάσο του Τέξας, έχοντας άγριες διαθέσεις. Αφού ήπιε τα ποτάκια του, απόλαυσε μια σειρά από «ιδιωτικούς χορούς» από σχεδόν όλες τις κοπέλες του μαγαζιού, αποχωρώντας τελικά από το μάταιο τούτο κόσμο σίγουρα ικανοποιημένος.
Σύμφωνα με τα όσα δήλωσε στην αστυνομία ο διευθυντής του μαγαζιού, όταν μια υπάλληλος πήγε στο χώρο όπου καθόταν ο 67χρονος, για να πάρει τις σχετικές αμοιβές, τον βρήκε νεκρό.
Η σωρός του μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο για νεκροψία, από την οποία διαπιστώθηκε ότι ο 67χρονος πέθανε από έμφραγμα.

Ας είναι ελαφρύ το χώμα που σκεπάζει τον άξιο συναγωνιστή.  :priest: :priest: :priest:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Κίνηση ματ έκανε ένας 67χρονος στο φημισμένο παγκοσμίως στριπτιτζάδικο Red Parrot , καθώς απόλαυσε και με το παραπάνω όλες τις «υπηρεσίες» που προσφέρει το κατάστημα χωρίς να πληρώσει ούτε ένα δολάριο.
Ο 67χρονος Ρόμπερτ Τζιν Γουάιτ πήγε στο Red Parrot που βρίσκεται στο Ελ Πάσο του Τέξας, έχοντας άγριες διαθέσεις. Αφού ήπιε τα ποτάκια του, απόλαυσε μια σειρά από «ιδιωτικούς χορούς» από σχεδόν όλες τις κοπέλες του μαγαζιού, αποχωρώντας τελικά από το μάταιο τούτο κόσμο σίγουρα ικανοποιημένος.
Σύμφωνα με τα όσα δήλωσε στην αστυνομία ο διευθυντής του μαγαζιού, όταν μια υπάλληλος πήγε στο χώρο όπου καθόταν ο 67χρονος, για να πάρει τις σχετικές αμοιβές, τον βρήκε νεκρό.
Η σωρός του μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο για νεκροψία, από την οποία διαπιστώθηκε ότι ο 67χρονος πέθανε από έμφραγμα.

Ας είναι ελαφρύ το χώμα που σκεπάζει τον άξιο συναγωνιστή.  :priest: :priest: :priest:
Αμήν!
 

aaaxxxgr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2012
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Είναι παλιό (σχεδόν έξι μήνες) αλλά τώρα το είδα. Αν δεν κάνω κάπιο τρομερο λάθος η κοπέλα δούλευε στο L' amour στο Ηράκλειο με το όνομα Σαλίνα. Αν μπορεί κάποιος συναγωνιστής ας το επιβεβαιώσει. ευχαριστώ

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.580
Κριτικές
61
Like
39.364
Πόντοι
21.555
:think: :think: κανένας ??
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
887
Κριτικές
2
Like
2.404
Πόντοι
446
KΛΑΜΑ
 

Συνημμένα

  • μπουρδελο.jpg
    μπουρδελο.jpg
    288,8 KB · Εμφανίσεις: 106

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom