Νέα

Τα παιδιά του «σωλήνα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 284K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Δεν παρατήρησα κανέναν σε καρέκλα πολύ ώρα μόνο του χωρίς κοπέλες :2funny:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
1) Συγχαρητηρια στον περσονα..για την καλυτερη κριτικη/ενημερωση για στριπ-κλαμπ...

2)....ηθελα να γραψω κ αλλα...αλλα φοβαμαι μη βγω οφ τοπικ...κ φαω κανα μπαν...χαχαχα..

1) Ομολογουμενως την χαρηκα..Σαν να ημουν εκει..!!!

2) Οχι βρε αδελφε..Γραψε οτι σου κατεβει..Απο οτι καταλαβα,αυτο το thread ειναι μονο για τα off topics μας..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
***Συγχαρητηρια στον περσονα..για την καλυτερη κριτικη/ενημερωση για στριπ-κλαμπ...παλι ζωγραφισες αγορι μου...μονο εσυ κ αλλος ενας πιανετε το νοημα πραγματικα...(1)που καθοσουν μωρη κουφαλα κ δεν σε ειδα..με τα γκομενακια σου παρεα ???...εγω ημουν εκει μετα τις 3.30 που εκοψε ο κοσμος κ οι μαλακες...χαχα..(2)...πηγες να το γιορτασεις που ο βαζελος εριξε 4αρα ή πηγες να ξεχασεις την 3αρα που φαγαμε στο τσου λου ??? Κατι ελεγες οτι ο βαζελος παιζει φακ οφ...γαμω τα φακ εκανε χθες...χαρηκα μπαλα ρε φιλε ειλικρινα...
Γειά σου αγάπη μου..... Εγώ κάθομαι πάντα σε καναπέ και μόνο με Ρωσσίδες, άντε Λιθουανές, ή πρώην ΕΣΣΔ ....
Είδα έναν ομορφάντρα αλλά είχα συζήτηση με μια Ρωσσιδούλα που έχει τελευταία υπαρξιακά προβλήματα.
Ποιά είμαι, που πάω, τι κάνω τόσα χρόνια; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Είχα και μια συνάντηση με εκλεκτόν μέλος του φόρουμ, αλλά ως συνήθως ήμουν εγγλέζος στο ραντεβού μου. Ο βάζελος απλά έχει την έκλαμψη του ετοιμοθάνατου... Ξέρεις αυτές τις προθανάτιες αναλαμπές και μετά πάπαλα......
Εκοψε ο κόσμος αλλά εάν έμενα άλλο λίγο θα έριχνα Χριστοπαναγίες. Και επειδή ξέρω καλά τον υπεύθυνο είπα να μην του χαλάσω τη διάθεση.....
Το πουστράκι όμως τον σερβιτόρο θα του το κλείσω το σπίτι...
Ακου ρε πούστη στον περσόνα να φάει λεφτά..... Και όχι τπτ άλλο. Τον είδα εκείνη τη στιγμή, του χαμογέλασα και πρέπει να κατάλαβε ότι θα τα πούμε νεχτ τάιμ.........  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

Επισκέπτης
Δεν παρατήρησα κανέναν σε καρέκλα πολύ ώρα μόνο του χωρίς κοπέλες :2funny:
ελα..ελα...σοβαροτητα παρακαλω....μην γινεσαι αυθαδης με τον περσονα...

2) Οχι βρε αδελφε..Γραψε οτι σου κατεβει..Απο οτι καταλαβα,αυτο το thread ειναι μονο για τα off topics μας..
ασε ρε φιλαρακι...εχουν γνωση οι φυλακες...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ελα..ελα...σοβαροτητα παρακαλω....μην γινεσαι αυθαδης με τον περσονα...
Είπα εγώ ότι ήμουνα μόνος;;;
Κέρασα σύνολον 4 σφήνες, όλες για χάρη φιλίας. Οι δύο μάλιστα ήταν από λύπηση..... 

Υ.Γ. Και δεν κάθομαι ποτέ σε καρέκλες  ;) ;)
 

Επισκέπτης
Γειά σου αγάπη μου..... Εγώ κάθομαι πάντα σε καναπέ και μόνο με Ρωσσίδες, άντε Λιθουανές, ή πρώην ΕΣΣΔ ....
Είδα έναν ομορφάντρα αλλά είχα συζήτηση με μια Ρωσσιδούλα που έχει τελευταία υπαρξιακά προβλήματα.
Ποιά είμαι, που πάω, τι κάνω τόσα χρόνια; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Είχα και μια συνάντηση με εκλεκτόν μέλος του φόρουμ, αλλά ως συνήθως ήμουν εγγλέζος στο ραντεβού μου. Ο βάζελος απλά έχει την έκλαμψη του ετοιμοθάνατου... Ξέρεις αυτές τις προθανάτιες αναλαμπές και μετά πάπαλα......
Εκοψε ο κόσμος αλλά εάν έμενα άλλο λίγο θα έριχνα Χριστοπαναγίες. Και επειδή ξέρω καλά τον υπεύθυνο είπα να μην του χαλάσω τη διάθεση.....
Το πουστράκι όμως τον σερβιτόρο θα του το κλείσω το σπίτι...
Ακου ρε πούστη στον περσόνα να φάει λεφτά..... Και όχι τπτ άλλο. Τον είδα εκείνη τη στιγμή, του χαμογέλασα και πρέπει να κατάλαβε ότι θα τα πούμε νεχτ τάιμ.........  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

και εγω τα ιδια...δειχνω την αγαπη μου απλοχερα στις ρωσιδες...στις λιθουανες...κ καμια φορα στις ουγγαρεζες με φινετσα (οχι τα τσιγγανακια)... :grin: :grin: (οποιος καταλαβε..καταλαβε)...

επρεπε να πεις στη γκομενα να πιει γραψαρχιδιν...συνταγη του "ψαχνω"....μια χαρα θα συνερχοταν... :2funny: :2funny:

με εκλεκτον μελος ??? αυτα ειναι....με απατας ετσι ???  :cheesy: :cheesy:

καλος ο βαζελος παντως...οπως κ να εχει...

εγω παντως το κανονησα το θεμα...για την επομενη φορα στο μουσσες...κατι μου λεει οτι θα ειναι κερασμενη ολοκληρη η βραδια.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:...ασχετο που θα κανουν καιρο να με ξαναδουν...για να μαθουν να μην ειναι αρχιδια με τον "θεο"... >:( >:(

*****λεονορο...εισαι θεος αγορι μου...εσυ πας να ξεπερασεις τον θεο....θες να γινεις θεος στη θεση του θεου...ειπαμε να πηγαινουμε με 20€-50€ στα στριπ αλλα εσυ το γαμησες το θεμα...εσπασες καθε ρεκορ...(δεν μπορω να στειλω πμ..δε ξερω γιατι)..
 

Επισκέπτης
Είπα εγώ ότι ήμουνα μόνος;;;
Κέρασα σύνολον 4 σφήνες, όλες για χάρη φιλίας. Οι δύο μάλιστα ήταν από λύπηση..... 
στο λεονορο απευθυνομουν...κ ημουν σιγουρος οτι δεν θα ησουν μονος..για οποιονδηποτε λογο...

Aι μπεγκ γιοαρ μπαρτον ?
αστο...δεν θελω να επεκταθω...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγω παντως το κανονησα το θεμα...για την επομενη φορα στο μουσσες...κατι μου λεει οτι θα ειναι κερασμενη ολοκληρη η βραδια.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Σημάδια άφηνε στα σύννεφα απάνω, γιατί δεν πρέπει να χαθούμ εμείς οι δυό.....
 

Επισκέπτης
για περάστε σε πμ παρακαλώ.....
παρακαλω αφηστε μνμ στο Θεο...θα σας απαντησει..μολις ο γαμημενος κυβερνοχωρος ξεμπλοκαρει...

παντως ειναι ξεκαθαρο αυτο που λεω...οποτε με δεις..εσυ ή οποιοσδηποτε συναγωνιστης απ'τους "καλους"..οχι τους μαλακες...ας ερθει να τα πουμε...

***ξερουν ποιοι ειναι οι καλοι...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
ΠΡΟΣ MODS
Τουλάχιστον αλλάξτε τον τίτλο. Γενική συζήτηση είναι πολύ ξενέρωμα. Stripclubs - πουτάκια, προτείνω
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
Γειά σου αγάπη μου..... Εγώ κάθομαι πάντα σε καναπέ και μόνο με Ρωσσίδες, άντε Λιθουανές, ή πρώην ΕΣΣΔ ....
Είδα έναν ομορφάντρα αλλά είχα συζήτηση με μια Ρωσσιδούλα που έχει τελευταία υπαρξιακά προβλήματα.
Ποιά είμαι, που πάω, τι κάνω τόσα χρόνια; :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Είχα και μια συνάντηση με εκλεκτόν μέλος του φόρουμ, αλλά ως συνήθως ήμουν εγγλέζος στο ραντεβού μου. Ο βάζελος απλά έχει την έκλαμψη του ετοιμοθάνατου... Ξέρεις αυτές τις προθανάτιες αναλαμπές και μετά πάπαλα......
Εκοψε ο κόσμος αλλά εάν έμενα άλλο λίγο θα έριχνα Χριστοπαναγίες. Και επειδή ξέρω καλά τον υπεύθυνο είπα να μην του χαλάσω τη διάθεση.....
Το πουστράκι όμως τον σερβιτόρο θα του το κλείσω το σπίτι...
Ακου ρε πούστη στον περσόνα να φάει λεφτά..... Και όχι τπτ άλλο. Τον είδα εκείνη τη στιγμή, του χαμογέλασα και πρέπει να κατάλαβε ότι θα τα πούμε νεχτ τάιμ.........  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

το καταλάβαμε...  :grin:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
για τίτλο προτείνω stripclubs πουτάκια χουροί  :grin:  :grin:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Strip, πουτό - χουρό ;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγώ προτείνω άλλον.
StipClubs - Ολα όσα ξέρετε και ντρέπεστε να πείτε....... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom