Νέα

Studio με trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα viper84x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 280
  • Εμφανίσεις 156K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
viper84x

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Αστους να λένε κοπέλα μου.
Πότε θα βρεθούμε για καφεδάκι?  :pipa1:  :zfuck: :fuck1:
Είμαι και γεναιόδορος θα σου έχω και μια τσάντα λεμόνια απο τη λεμονιά μου ...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μη ξεχασεις και τα χορταρακια που μαζεψε η Γιαγια απτο χωριο.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Πφφφφ, πολύ εκτός θέματος βγήκαμε. Κανα συναγωνιστής με εμπειρία από το στούντιο; Αξίζει όσο η κατ'οίκον επίσκεψη, κάτι ενδιάμεσο ή ξεπέτα!
Κάτι ενδιάμεσο μάλλον θα έλεγα.

:think: Δηλαδή πληρώνεις τα μισά και σου βάζει τον μισό!  :cheesy:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
σιγά μην σε πάρω και τηλέφωνο..φτωχαδάκι είμαι..γι'αυτό μην μου μιλάς.. :grin: :grin:

τα Ελληνικά σου όντως είναι άριστα... ρήμα, υποκείμενο, αντικείμενο.. :headbang: :headbang: :headbang: :uglystupid: :uglystupid:

φιλιά στα μούτρα κούκλα.. καλή συνέχεια..  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Σε ειχα παρεξηγηση εγω τελικα εσενα....  ξεσπαθωσες... μωρε μπραβοοο...  σου βγαζω το καπελο....  και δικαιουμε να σου δωσω και φιλι εεεε????  ετσι
 

johny7gr

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
125
Like
9
Πόντοι
1
Κανά νέο από συναγωνιστή (με χρήματα), να μας πει αν άξιζε; Οι αναγνωρίσιμες καταγεγραμμένες ιερόδουλες από την στιγμή που δεν κόβουν απόδειξη, πως είναι δυνατόν να πληρώνουν φόρους; Πάει κατά προσέγγιση; Με βάση στατιστικής; Αναπάντητα ερωτήματα που πρεπει να λάβει υπόψη το Δ.Ν.Τ.  ΔΑΝΑΗ μωρό μου καλησπέρα. Φιλιά από τις κατασκηνώσεις Αγ. Ανδρέα.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Κανά νέο από συναγωνιστή (με χρήματα), να μας πει αν άξιζε; Οι αναγνωρίσιμες καταγεγραμμένες ιερόδουλες από την στιγμή που δεν κόβουν απόδειξη, πως είναι δυνατόν να πληρώνουν φόρους; Πάει κατά προσέγγιση; Με βάση στατιστικής; Αναπάντητα ερωτήματα που πρεπει να λάβει υπόψη το Δ.Ν.Τ.  ΔΑΝΑΗ μωρό μου καλησπέρα. Φιλιά από τις κατασκηνώσεις Αγ. Ανδρέα.
Μετρανε της καποτες που εχει το καλαθακι στο τελος της βαρδιας.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.708
Κριτικές
31
Like
12.333
Πόντοι
5.097
Τι το γελας? Καθε βραδυ παιζει απογραφη! Αληθεια με τι margin λετε να δουλευουνε??
δηλαδη για να κλεψει κατι καποια πορνη θα πρεπει να φαει την καποτα :2funny: :2funny: :2funny:αποδεικτικα στοιχεια
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Πρίν την εξοδό σας απο το δωμάτιο αφήστε  μέσα στον κάλαθο 20 καπότες.
Θα χρεοκωπήσετε όλες τις πουτάνες!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Κανά νέο από συναγωνιστή (με χρήματα), να μας πει αν άξιζε; Οι αναγνωρίσιμες καταγεγραμμένες ιερόδουλες από την στιγμή που δεν κόβουν απόδειξη, πως είναι δυνατόν να πληρώνουν φόρους; Πάει κατά προσέγγιση; Με βάση στατιστικής; Αναπάντητα ερωτήματα που πρεπει να λάβει υπόψη το Δ.Ν.Τ.  ΔΑΝΑΗ μωρό μου καλησπέρα. Φιλιά από τις κατασκηνώσεις Αγ. Ανδρέα.
Φιλια πολλα ....  να μου τα φιλησης τα παληκαρια... και εσυ φρονιμο  εεε???  τα χερακια στη τσεπη.. α
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ποιες ρε μεγάλε?
Δεν πιστευω να εννοείς και την Καρολάϊν , γιατι σκεφτομαι να την τιμήσω με την επιστροφή της. ( είδα το βιντεάκι και με εφτιαξε σφόδρα) ;)

Φίλε, μπορεις να στρείλεις το link για το video που λες????? να το δουμε κι εμεις που δεν το γνωριζουμε????

Ευχαριστουμε και καλη συνεχεια σε ολους μας :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
422
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
1
υπαρχει κανενα studio me Trans ...να βλεπουμε τι θα παρουμε γιατι με τις φωτο ..δεν βγαζεις ακρη..
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
παπαδοπουλου 2 ρεντη . καπου ειχε και λινκ με το σαιτ τους
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Δουλεψε για λιγο και με γυναικες νομιζω ταυτοχρονα λειτουργουσε και μια βαρδια με τρανς αλλα εχει κλεισει το μαγαζι πλεον...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Δουλεψε για λιγο και με γυναικες νομιζω ταυτοχρονα λειτουργουσε και μια βαρδια με τρανς αλλα εχει κλεισει το μαγαζι πλεον...
Αν δεν κάνω λάθος βρε γλύκα, το τίμησες και εσύ με την παρουσία σου για κανα δύο φεγγάρια.
Για πές λεπτομέρεις εκλεισε, η το έκλεισαν?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom