Νέα

Studio με trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα viper84x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 280
  • Εμφανίσεις 156K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.235
Κριτικές
5
Like
61.446
Πόντοι
12.056
me to zori de kani dorakia kanenas agoraki mou.k to na ise mia omorfi gineka exi pola exoda.esi de kanis dorakia sti kopela sou..........sigoura.........k auti ierodouli tin les?oi ****** ine dilomenes k exoun epagelmatiki stegi..........den exis pai pote se delo?


Δωρακια μονοπετρα δεχεσαι μουρο μου?? :grin: :2funny: :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
me to zori de kani dorakia kanenas agoraki mou.k to na ise mia omorfi gineka exi pola exoda.esi de kanis dorakia sti kopela sou..........sigoura.........k auti ierodouli tin les?oi ****** ine dilomenes k exoun epagelmatiki stegi..........den exis pai pote se delo?

με μια διαφορα..
τις κοπελες που τους κανουν δωρακια οι γκομενοι τους δεν τις κυνηγαει το ηθων!



;)
 

alysa

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
ama ise mikros k oreos mesa.........alla me to monopetro se pantreuome kiolas :cheesy:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.017
Κριτικές
31
Like
12.683
Πόντοι
5.097
με μια διαφορα..
τις κοπελες που τους κανουν δωρακια οι γκομενοι τους δεν τις κυνηγαει το ηθων!



;)
εγω παντως δεν θα σου ξανακανω δωρακι γιατι εχει παρεξηγηθει η λεξη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alysa

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
me ti pina pou epese se ligo k tis gomenes pou les tha kinigai.....
 

alysa

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
pantos apo tin arxi me parexigisate mou fenete....telos panton opoios katalave katalave
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
me to zori de kani dorakia kanenas agoraki mou.k to na ise mia omorfi gineka exi pola exoda.esi de kanis dorakia sti kopela sou..........sigoura.........k auti ierodouli tin les?oi ****** ine dilomenes k exoun epagelmatiki stegi..........den exis pai pote se delo?

μα τώρα δουλεύεσαι και νομίζεις ότι μας δουλεύεις..

τι δωράκια αφού στο τέλος της συνεδρίας θα του πεις " θείο καλά γάμησες σκάσε τώρα το 200αρι ";;

ώπα πάλι γιατί πολλές ασυναρτισίες άκουσα..

1ον. ποιός είναι γυναίκα...είπαμε να σας σεβόμαστε αλλά μην ξεχνάμε και με τι γεννηθήκαμε..αφεντικά και δούλοι σκατά γινήκαμε ούλοι... ;)

2ον. αν έχεις έξοδα τράβα να δουλέψεις κι όχι να αποκαλείς το " δωράκι " δουλειά..επειδή έχεις μία τρύπα δεν σημαίνει ότι έχεις και την πανάκεια..
[αν δεν ξέρεις τι είναι η πανάκεια πάρε το site της wikipedia, στην έβαλα και στα Ελληνικά
--- > ]

3ον. οι ασυναρτησίες συνεχίζονται... συγκρίνεις τώρα μία κοπέλα η οποία έχει αγνά αισθήματα με εσένα που θες " γενναιόδωρους κυρίους ";;
η κοπέλα μου, δεν θέλει αντίτιμο για να είναι δίπλα μου.. ενώ για να είναι κάποιος δίπλα σου πρέπει να είναι γενναιόδωρος και να κάνει και δωράκια.. μόνη σου τα λες.. ;)

4ον. έχω πάει ή δεν έχω πάει, σε ντελο, εσένα τι σε νοιάζει;;; από τώρα μαζεύεις πελάτες;;

k ase tou laikismous oti pinai i xora giati kati san k sena mas katantisan etsi

γκουχου γκουχου...αν η χώρα κατάντησε έτσι επειδή δίνω κάθε χρόνο στην εφορία 2.500€... η χώρα πώς θα καταντούσε εφόσον εσύ δεν δίνεις τίποτα παρά μόνο κρατάς;;;

μήπως θες να ανοίξουμε και σε σένα ένα λογαριασμό αποπληρωμής των επεμβάσεων που έχεις κάνει;;
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
me ti pina pou epese se ligo k tis gomenes pou les tha kinigai.....

γι αυτο να σας βαλουν ταμειακες σε οοοολες να μαζεψουν κανα φραγκο.
μια χαρα τα κρυβετε ολα απο εφοριες και μιλατε κιολας. :uglystupid:
 

alysa

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
pareme tilfono na sou an thes k ta elinika mou ine poli kala.filia se olous k s autous pou sigxisa.bye
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.235
Κριτικές
5
Like
61.446
Πόντοι
12.056
γι αυτο να σας βαλουν ταμειακες σε οοοολες να μαζεψουν κανα φραγκο.
μια χαρα τα κρυβετε ολα απο εφοριες και μιλατε κιολας. :uglystupid:

Τα gift που περνανε τελωνειο ειναι αφορολογητα...

Μουνοπετρο θες τελικα?? :P :P :P :P :P
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
pantos apo tin arxi me parexigisate mou fenete....telos panton opoios katalave katalave

αχου το μωρέ..το παρεξηγήσαμε..

μα ρε παιδιά...η κοπέλα είχε δίκιο εξ αρχής...

παρακάτω, μας λέει ότι είμαστε πολύ καλοί που την βοηθούμε στον βιοπορισμό της:

les na egina thea gia na vgeno me ftoxadakia.geneodoro antra zitao opote mogo.

αλλά τελικά επειδή του Λάτση δεν του άρεσε το Αλύσα ( χαιδευτικό του Μπάμπη )...

θα δώσει μία στην οργή και θα πει και το φτωχαδάκι καλό είναι:

k den exo provlima me ta studio arki na douleuo nomima.opote prota tha dilonomoun k meta tha douleua.telos.

και θα πάει σε ντέλο...στα φτωχαδάκια..γιατί μην μας πεις ΘΕΑ μας ότι θα έρθει ο Βαρδινογιάννης να σου πληρώσει το αντίτιμο που ζητάς.. ;)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
pareme tilfono na sou ΠΩ an thes k ta elinika mou ine poli kala.filia se olous k s autous pou sigxisa.bye

σιγά μην σε πάρω και τηλέφωνο..φτωχαδάκι είμαι..γι'αυτό μην μου μιλάς.. :grin: :grin:

τα Ελληνικά σου όντως είναι άριστα... ρήμα, υποκείμενο, αντικείμενο.. :headbang: :headbang: :headbang: :uglystupid: :uglystupid:

φιλιά στα μούτρα κούκλα.. καλή συνέχεια..  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

johny7gr

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
125
Like
9
Πόντοι
1
Πφφφφ, πολύ εκτός θέματος βγήκαμε. Κανα συναγωνιστής με εμπειρία από το στούντιο; Αξίζει όσο η κατ'οίκον επίσκεψη, κάτι ενδιάμεσο ή ξεπέτα!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
den doulepsa oute douleuo sto studio2 den ime ierodoulos.oi foto mou anarthithikan apo lathos tou admin xoris ti sigatathesi mou alla to diorthose meta apo paremvasi mou.opote to thema gia mena klini edo alios tha kinitho nomika.gia tis ales kopeles de gnprizo oute me afora.
Αστους να λένε κοπέλα μου.
Πότε θα βρεθούμε για καφεδάκι?  :pipa1:  :zfuck: :fuck1:
Είμαι και γεναιόδορος θα σου έχω και μια τσάντα λεμόνια απο τη λεμονιά μου ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom