Νέα

Studio με trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα viper84x
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 280
  • Εμφανίσεις 156K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
viper84x

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Αν δεν κάνω λάθος βρε γλύκα, το τίμησες και εσύ με την παρουσία σου για κανα δύο φεγγάρια.
Για πές λεπτομέρεις εκλεισε, η το έκλεισαν?  :think:



Μαζευτικανε πολλα κοκορια μεσα στο κοτετσι... :2funny: :2funny: :2funny:
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
Αν δεν κάνω λάθος βρε γλύκα, το τίμησες και εσύ με την παρουσία σου για κανα δύο φεγγάρια.
Για πές λεπτομέρεις εκλεισε, η το έκλεισαν?  :think:
δεν εχω ιδεα αγαπη...μετα την εμπειρια μου εκει εχω χασει καθε επαφη με τη φαση αυτη....καλιτερα κιολας.. ;)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μεζεδοπωλείο.. τι λες να είναι? μπουρδέλο με τρανς είναι στη Πιπίνου
Νόμισα πώς είναι κάποιο στούντιο όπως λέει και το θέμα.
Για πές τι λέει αυτο ...... εχει καλά κομμάτια εκει? ;)
δεν εχω ιδεα αγαπη...μετα την εμπειρια μου εκει εχω χασει καθε επαφη με τη φαση αυτη....καλιτερα κιολας.. ;)
Sorry αλλα είχα την εντύπωση πως υπήρξες κάτι σαν συναιτέρος της επιχείρησης... :dunno:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
δωσε περισσοτερες λεπτομερειεσ αν ξερεισ....πχ διευθυνση αν εχεις παει εντυπωσεις κλπ...
:happy: Και εγώ τα ίδια τον ρωτάω , αλλα ο φίλος γλυκομούρης τα κρατάει όλα για την πάρτη του ρε γαμώτο.:dunno:
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
μερικα  πραγματα δεν γινονται με το ζορι οποιος θελει βοηθαει...
η διαφορα σου με τον hotyan ειναι οτι εκεινος κανει πλακα ενω εσυ εισαι.... πλακα αλλα με β αντι για π  και με  ς στο τελος!
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
1
ολοι εξυπνοι εχουν μαζευτοι εδω μεσαααα......
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
δωσε περισσοτερες λεπτομερειεσ αν ξερεισ....πχ διευθυνση αν εχεις παει εντυπωσεις κλπ...

φιλαράκο για τα μπουρδέλα υπάρχεουν κριτικές ένα σωρό... βρες το απ το κατάλογο και διάβασε, εγώ έχω πάει μια και μοναδική φορά εδώ και πολλά χρόνια και δεν μπορώ να πω πως έμεινα με τις καλύτερες εντυπώσεις... άλλωστε αποφεύγω μπουρδέλα και Συγγρού... προτιμω να τις επισκέπτομαι στο διαμέρισμά τους...
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
1
φιλαράκο για τα μπουρδέλα υπάρχεουν κριτικές ένα σωρό... βρες το απ το κατάλογο και διάβασε, εγώ έχω πάει μια και μοναδική φορά εδώ και πολλά χρόνια και δεν μπορώ να πω πως έμεινα με τις καλύτερες εντυπώσεις... άλλωστε αποφεύγω μπουρδέλα και Συγγρού... προτιμω να τις επισκέπτομαι στο διαμέρισμά τους...

εχεις κατι καλο να προτεινεις...
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16


Είχα καιρό να πάω στην Κορίνα. Πήγα το απογευματάκι και μπορώ να πω ότι στάθηκα τυχερός γιατι στο άλλο δωμάτιο υπήρχε κι άλλος πελάτης. Λέω τυχερός γιατί μου πρότεινε να κάνουμε παρτούζα, αν ήθελα και αν φυσικά ήθελε και ο πελάτης στο διπλανό δωμάτιο. Εγώ δέχτηκα με την προϋπόθεση το άλλο παλικάρι να είναι μόνο ενεργητικός. Τον ρώτησε και δέχτηκε. Περιττό να σας πώ οτι έγινε χαμός. Με πήδαγαν για αρκετά λεπτά και μπορώ να πω οτι πραγματικά με έκαναν να νιώσω σαν πραγματική πουτανίτσα. Σε γενικές γραμμές αξίζει τον κόπο για όσους τους αρέσει ο πούτσος..

αφήγιση κάποιου πελάτη, όχι δική μου. Εγώ είμαι στρειτ και παριστάνω τον γκεις για να ξεγελάσω τους γκεις που κάνουν τους στρειτ για να ξεγελάσουν τους γκει που δηλονουν γυναίκες αλλά είναι κλπ :uglystupid:
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16


Είχα καιρό να πάω στην Κορίνα. Πήγα το απογευματάκι και μπορώ να πω ότι στάθηκα τυχερός γιατι στο άλλο δωμάτιο υπήρχε κι άλλος πελάτης. Λέω τυχερός γιατί μου πρότεινε να κάνουμε παρτούζα, αν ήθελα και αν φυσικά ήθελε και ο πελάτης στο διπλανό δωμάτιο. Εγώ δέχτηκα με την προϋπόθεση το άλλο παλικάρι να είναι μόνο ενεργητικός. Τον ρώτησε και δέχτηκε. Περιττό να σας πώ οτι έγινε χαμός. Με πήδαγαν για αρκετά λεπτά και μπορώ να πω οτι πραγματικά με έκαναν να νιώσω σαν πραγματική πουτανίτσα. Σε γενικές γραμμές αξίζει τον κόπο για όσους τους αρέσει ο πούτσος..

αφήγιση κάποιου πελάτη, όχι δική μου. Εγώ είμαι στρειτ και παριστάνω τον γκεις για να ξεγελάσω τους γκεις που κάνουν τους στρειτ για να ξεγελάσουν τους γκει που δηλονουν γυναίκες αλλά είναι κλπ :uglystupid:
αφου σε χαλαει γιατι το πινεις...? και 12μιση η ωρα το πρωι...
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
τα πίνω από το βράδυ, ξημέρωσε ε ???
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057


Είχα καιρό να πάω στην Κορίνα. Πήγα το απογευματάκι και μπορώ να πω ότι στάθηκα τυχερός γιατι στο άλλο δωμάτιο υπήρχε κι άλλος πελάτης. Λέω τυχερός γιατί μου πρότεινε να κάνουμε παρτούζα, αν ήθελα και αν φυσικά ήθελε και ο πελάτης στο διπλανό δωμάτιο. Εγώ δέχτηκα με την προϋπόθεση το άλλο παλικάρι να είναι μόνο ενεργητικός. Τον ρώτησε και δέχτηκε. Περιττό να σας πώ οτι έγινε χαμός. Με πήδαγαν για αρκετά λεπτά και μπορώ να πω οτι πραγματικά με έκαναν να νιώσω σαν πραγματική πουτανίτσα. Σε γενικές γραμμές αξίζει τον κόπο για όσους τους αρέσει ο πούτσος..

αφήγιση κάποιου πελάτη, όχι δική μου. Εγώ είμαι στρειτ και παριστάνω τον γκεις για να ξεγελάσω τους γκεις που κάνουν τους στρειτ για να ξεγελάσουν τους γκει που δηλονουν γυναίκες αλλά είναι κλπ :uglystupid:

Ενδιαφέρουσα θα ήταν και η κριτική του "πελάτη απο το διπλανό δωμάτιο" για το πως πήδησε τις δύο "πουτανιτσες" !! :2funny:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
κριτική πελάτη διπλανού δωματίου


Είχα καιρό να πάω στην Κορίνα. Πήγα το απογευματάκι και μπορώ να πω ότι στάθηκα τυχερός γιατι στο άλλο δωμάτιο υπήρχε κι άλλος πελάτης. Λέω τυχερός γιατί μου πρότεινε να κάνουμε παρτούζα, αν ήθελα και αν φυσικά ήθελε και ο πελάτης στο διπλανό δωμάτιο. Εγώ δέχτηκα με την προϋπόθεση το άλλο παλικάρι να είναι μόνο παθητικός. Τον ρώτησε και δέχτηκε. Περιττό να σας πώ οτι έγινε χαμός. Το πηδούσαμε για αρκετά λεπτά και μπορώ να πω οτι πραγματικά τον κάναμε να νιώσει σαν πραγματική πουτανίτσα. Σε γενικές γραμμές αξίζει τον κόπο για όσους τους αρέσει να τον δίνουν.
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
φυλης 99 δεν εχει ακομα τρανς ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom