Νέα

Studio 94 (Κωνσταντινουπόλεως 94)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 449
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Κατάλαβα και σουμάρω:
1. Η Λίντα στις φωτό δεν υπάρχει σε κανένα studio.
2. Υπάρχει μια άλλη Λίντα και δουλεύει στο Κων/λεως.
3. Στο Λέλας δεν υπάρχει καμιά απολύτως Λίντα.

thanks.
:thumbsup:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Η Λιντα δουλευει στο Κων/λεως αλλα δεν ειναι αυτη που εχει στις φωτο!!! :headbang: Αλλη ειναι!
[size=20pt]Στο Λελας το προγραμμα ειναι για τον πουτσο![/size] :jerking:


Η Λιντα στις φωτο αγνοειτε! >:(
Τωρα κλαινε ολα τα αλανια που θα μεινουνε χαρμανια!!! :'( :'( :'(
Οπως επισης και η γαμιολα η τσατσα!!! :birdman:

www.imageshack.gr/view.php?file=ugfbm79kxwgauuqvcbfn.jpg] [/URL]
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
γνωριζει καπιοος συναγωνιστης γιατι δεν ειναι η σονια στο προγραμμα για τις επομενες μερες?πηρε αδεια η κατι τετοιο ?
βλεπω 2 λιντες πλεον στο προγραμμα ειναι καποια απο αυτες η εικονιζομενη?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
γνωριζει καπιοος συναγωνιστης γιατι δεν ειναι η σονια στο προγραμμα για τις επομενες μερες?πηρε αδεια η κατι τετοιο ?
βλεπω 2 λιντες πλεον στο προγραμμα ειναι καποια απο αυτες η εικονιζομενη?
Η εικονιζομενη ειναι απογευμα αλλα με καστανο λουκ πλεον!
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Πήρα χτές τηλέφωνο να ρωτήσω πια κοπέλα δούλευε απόγευμα μετά τις 5 και μου λέει η κοπέλα οτι είναι η Λίντα.Ωραία λέω.Πάω από εκεί μετά από καμιά ώρα,εμφανίζεται μια καστανή με κοντό μαλλί σγουρό όνομα Δήμητρα.Δε γαμιέται λέω ας πάω.(σ.σ πρέπει να πέφτει πολύ δούλεμα σχετικά με την-τις Λίντες...)
Περιμένω στο δωμάτιο για κανένα 15λεπτο.Μπαίνει μέσα,μου λέει έκανα μπάνιο,συγνώμη κλπ.Εντάξυ τις λέω δεν πειράζει.Από την κοπέλα έμενα πολύ ευχαιριστημένος.Βυζί μεγάλο στητό,κωλαράκι τέλειο.Υπομονετική,με ρώταγε συνέχεια τι ήθελα να κάνω,αλλά στο τέλος είχαμε και ένα ψιλοατυχηματάκι...Στο τελείωμα μου έβγαλε το σκουφί και όταν τελείωνα της μπήκε στο μάτι :) Τις είπα και sorry και μου απάντησε οτι δεν πειράζει.
Άλλος την έχει πάρει να μας πει εντυπώσεις?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Πήρα χτές τηλέφωνο να ρωτήσω πια κοπέλα δούλευε απόγευμα μετά τις 5 και μου λέει η κοπέλα οτι είναι η Λίντα.Ωραία λέω.Πάω από εκεί μετά από καμιά ώρα,εμφανίζεται μια καστανή με κοντό μαλλί σγουρό όνομα Δήμητρα.Δε γαμιέται λέω ας πάω.(σ.σ πρέπει να πέφτει πολύ δούλεμα σχετικά με την-τις Λίντες...)
Περιμένω στο δωμάτιο για κανένα 15λεπτο.Μπαίνει μέσα,μου λέει έκανα μπάνιο,συγνώμη κλπ.Εντάξυ τις λέω δεν πειράζει.Από την κοπέλα έμενα πολύ ευχαιριστημένος.Βυζί μεγάλο στητό,κωλαράκι τέλειο.Υπομονετική,με ρώταγε συνέχεια τι ήθελα να κάνω,αλλά στο τέλος είχαμε και ένα ψιλοατυχηματάκι...Στο τελείωμα μου έβγαλε το σκουφί και όταν τελείωνα της μπήκε στο μάτι :) Τις είπα και sorry και μου απάντησε οτι δεν πειράζει.
Άλλος την έχει πάρει να μας πει εντυπώσεις?
Φιλε την Λιντα πρεπει να πηρες!!!
Τι Δημητρα και μαλακιες σου ειπε?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Η Λίντα πρέπει να είναι γιατί αυτή δούλευε χθες . Επίσης και σε μένα είπε "Έκανα μπάνιο συγγνώμη"  :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Η Λίντα πρέπει να είναι γιατί αυτή δούλευε χθες . Επίσης και σε μένα είπε "Έκανα μπάνιο συγγνώμη"  :grin:
Σε ολους ετσι λεει!!! :2funny:
Ειναι πολυ καθαρη βεβαια!!!Περυσι στο Πιπινου εσκαγε μυτη με την γαλαζια πετσετα!!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Ωραία λέω.Πάω από εκεί μετά από καμιά ώρα,εμφανίζεται μια καστανή με κοντό μαλλί σγουρό όνομα Δήμητρα.
Από την κοπέλα έμενα πολύ ευχαιριστημένος.Βυζί μεγάλο στητό,κωλαράκι τέλειο.
Κανει και τετοια η κυρα Δημητρα?? :boff:
 

Επισκέπτης
Βασικά όλες οι φώτο των στουντίων της Αθήνας είναι για το πούτσο απο άποψη προσοχης εννοώ, φαίνονται λες κ τις τραβηξε ο νταβάς με την κομπακτ μηχανούλα του που αγόρασε απο τον Κωτσοβολο. Η αλήθεια είναι ότι είχα εντυπωσιαστεί από τις φώτο της "Σόνιας" και επείδη αυτή η γκόμενα είναι μουνάρα αλλά και λόγω ποίοτητας.
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
τελικα εγω εχω μπερδευτει τελειως,η ειμαι στοκος,ενα απο τα 2 παιζει...!αν παω δηλαδη σημερα κων/πολεως 94 οπου το προγραμμα λεει σκετο λιντα,ποια λιντα θα παρω,την πολυδιαφημισμενη που εχουν γραφτει διθυραμβοι για αυτην η την αλλη??οεο???????
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
τελικα εγω εχω μπερδευτει τελειως,η ειμαι στοκος,ενα απο τα 2 παιζει...!αν παω δηλαδη σημερα κων/πολεως 94 οπου το προγραμμα λεει σκετο λιντα,ποια λιντα θα παρω,την πολυδιαφημισμενη που εχουν γραφτει διθυραμβοι για αυτην η την αλλη??οεο???????Την ιδια απορια εχω και εγω.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Παρτε και κανενα τηλεφωνακι πριν πατε γιατι αμα περιμενετε απο τα προγραμματα τους σωθηκατε!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom