Νέα

Studio 94 (Κωνσταντινουπόλεως 94)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 449
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kostas8(1)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πρωινο ξεμπουκωμα σημερα στις 11 .κοπελα η μονικα ενα κοντοπουτανο μετριας εμφανισης ξανθο!! μουνακι σαν τριανταφυλλο το εγλυψα με πολυ ευχαριστηση.και ολα αυτα με 40 ευρω θα ακολουθηση κριτηκη.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Κοντη και Τριανταφυλενια δηλαδη !!!
Ωραιος !!!
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
ευχαριστουμε κυριε κωστα με τα 3 ΠΟΣΤ!
η γνωμη σας εχει μεγαλο ειδικο βαρος
 

vrasidakos

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
0
Καλημέρα παλικάρια. Ξέρει κανένας τι έχει γίνει με το studio; Εδώ και 10 μέρες περίπου είναι κλειστό.
Μια κοπέλα η Τζοάνα ξέρουμε αν βρίσκεται πουθενά αλλού;
Ευχαριστώ!
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.804
Πόντοι
8.360
Η Βανέσα που εργάζεται στο Κωσταντινουπόλεως 94 είναι η ίδια που δουλεύει και στο Λέλας Καραγιαννη 35(η Βανέσσα που παλιότερα δούλευε στο Αθανασίας 3 και στο Κηφισού 60);
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.539
Κριτικές
200
Like
1.165
Πόντοι
2.310
Ελίνα

Την Ελίνα την πρωτοείδα στο σαλόνι του Κ94 το Μάιο 2015. Ζεστή και χωρίς ακρότητες. Έφυγα τότε και είχα σκεφτεί ότι μια μέρα θα επιστρέψω.

Εφιαλτική μέρα η σημερινή μου, με τρομακτικές ανατροπές, και απίστευτο στρες. Είχαν προηγηθεί και κάτι άλλες αποτυχίες την Κυριακή. Χρειαζόμουν λοιπόν κάτι ανεβαστικό απαραιτήτως.

Η Ελίνα είναι όπως φαίνεται στις φωτό, και όπως τη βλέπεις ζωντανή. Χαμογελαστή (όμορφα δόντια), ζεστή, γλυκιά, εμφανίσιμη. Χωρίς να είναι femme fatale, έχει πολύ καλό σέρβις στην κυρίως δουλειά. Επίσης είναι πολύ καλή στην επικοινωνία, με εντυπωσίασε που πρόσεχε τα λόγια μου και που δεν ξεχνάει καθημερινές μεν, λεπτομέρειες δε. Άλλες γυναίκες (σε άλλες περιπτώσεις) στις οποίες έχω δώσει πολλή ενέργεια με έχουν παρερμηνεύσει ή ούτε καν έχουν δώσει σημασία σε συγκεκριμένα και σαφή και βασικά πράγματα που τους έχω πει ή γράψει! Εξαιρετικά γενναιόδωρη με το χρόνο, παίζει με χαμηλή ταχύτητα (μού ήταν απαραίτητο το αργό και βασανιστικό), μένει στο δωμάτιο πολύ περισσότερο χρόνο απότι συνηθιζεται στα στουντιο, καλή τεχνική, δεν έχει μα και μου, gfe αλλά και το ρεπερτόριο το έχει ολόκληρο, δεν είναι δλδ μόνο αγκαλίτσες, και στο δυναμισμό δεν μού είπε όχι, φυσικά σε λογικά πλαίσια, αφού σεχ ήρθα να κάνω όχι να τη λιώσω, θα την έλεγα Vfm.

Κατά τάλλα γλειψίματα, ρουφήγματα, βυζάγματα, χουφτώματα, όλες τις βασικές στάσεις. Δεν τέλειωσα γρήγορα. Για αναλ δεν δοκίμασα και δεν ξέρω εάν κάνει. Στο τέλος πολύ ώρα κουβέντα. Και το κουδούνι χτύπησε 3-4 φορές εν τω μεταξύ.

Με απογείωσε λες και ήμουν αητός και ανέβηκα στα όρια της ατμόσφαιρας, Είχα σοβαρές αμφιβολίες πριν πάω, και η επιτυχία ήταν 1000% όταν έφυγα.

Το Κ94 έχει γεράσει άσχημα δυστυχώς. Έχει ένα καλό: τη μεγάλη ντουζιέρα που ευνοεί και πρακτικά επιτρέπει τρελίτσες το καλοκαίρι.

Σημ. Η κοπέλα αποδείχτηκε άψογη σε αυτά που κάνει και της το αναγνωρίζω. Το σωστό να λέγεται. Μην το πάρετε για προμοτοαγαπουλίαση. Με άλλη γυναίκα είμαι ερωτευμένος.
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Πρόγραμμα? Τιμές?
 

Elina55-94

Ιερόδουλη
Εγγρ.
31 Μαρ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Ελίνα

Την Ελίνα την πρωτοείδα στο σαλόνι του Κ94 το Μάιο 2015. Ζεστή και χωρίς ακρότητες. Έφυγα τότε και είχα σκεφτεί ότι μια μέρα θα επιστρέψω.

Εφιαλτική μέρα η σημερινή μου, με τρομακτικές ανατροπές, και απίστευτο στρες. Είχαν προηγηθεί και κάτι άλλες αποτυχίες την Κυριακή. Χρειαζόμουν λοιπόν κάτι ανεβαστικό απαραιτήτως.

Η Ελίνα είναι όπως φαίνεται στις φωτό, και όπως τη βλέπεις ζωντανή. Χαμογελαστή (όμορφα δόντια), ζεστή, γλυκιά, εμφανίσιμη. Χωρίς να είναι femme fatale, έχει πολύ καλό σέρβις στην κυρίως δουλειά. Επίσης είναι πολύ καλή στην επικοινωνία, με εντυπωσίασε που πρόσεχε τα λόγια μου και που δεν ξεχνάει καθημερινές μεν, λεπτομέρειες δε. Άλλες γυναίκες (σε άλλες περιπτώσεις) στις οποίες έχω δώσει πολλή ενέργεια με έχουν παρερμηνεύσει ή ούτε καν έχουν δώσει σημασία σε συγκεκριμένα και σαφή και βασικά πράγματα που τους έχω πει ή γράψει! Εξαιρετικά γενναιόδωρη με το χρόνο, παίζει με χαμηλή ταχύτητα (μού ήταν απαραίτητο το αργό και βασανιστικό), μένει στο δωμάτιο πολύ περισσότερο χρόνο απότι συνηθιζεται στα στουντιο, καλή τεχνική, δεν έχει μα και μου, gfe αλλά και το ρεπερτόριο το έχει ολόκληρο, δεν είναι δλδ μόνο αγκαλίτσες, και στο δυναμισμό δεν μού είπε όχι, φυσικά σε λογικά πλαίσια, αφού σεχ ήρθα να κάνω όχι να τη λιώσω, θα την έλεγα Vfm.

Κατά τάλλα γλειψίματα, ρουφήγματα, βυζάγματα, χουφτώματα, όλες τις βασικές στάσεις. Δεν τέλειωσα γρήγορα. Για αναλ δεν δοκίμασα και δεν ξέρω εάν κάνει. Στο τέλος πολύ ώρα κουβέντα. Και το κουδούνι χτύπησε 3-4 φορές εν τω μεταξύ.

Με απογείωσε λες και ήμουν αητός και ανέβηκα στα όρια της ατμόσφαιρας, Είχα σοβαρές αμφιβολίες πριν πάω, και η επιτυχία ήταν 1000% όταν έφυγα.

Το Κ94 έχει γεράσει άσχημα δυστυχώς. Έχει ένα καλό: τη μεγάλη ντουζιέρα που ευνοεί και πρακτικά επιτρέπει τρελίτσες το καλοκαίρι.

Σημ. Η κοπέλα αποδείχτηκε άψογη σε αυτά που κάνει και της το αναγνωρίζω. Το σωστό να λέγεται. Μην το πάρετε για προμοτοαγαπουλίαση. Με άλλη γυναίκα είμαι ερωτευμένος.
μωρο μου γλυκο ΕΣΥ!!!!!!!!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.539
Κριτικές
200
Like
1.165
Πόντοι
2.310
μωρο μου γλυκο ΕΣΥ!!!!!!!!

Με ζωντανεύεις με το αστείρευτο κέφι, την ατέλειωτη όρεξη, και το σταθερό χαμόγελο σου! Και το κυριότερο -κάθε φορά!- εσύ είσαι παρούσα με σώμα-πνεύμα-ψυχή. Δεν συμβαίνει με όλες –πανεύκολα αντιληπτό!-, και εκεί είναι που στραβώνει η δουλειά. ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.817
Πόντοι
4.496
Αν και το θέμα πρακτικά είναι πεθαμένο,θεωρώ χρέος μου να ενημερώσω.
Πριν από κάποιες ημέρες συνευρέθηκα με την Ελίνα.
Λόγω χρόνου δεν προλαβαίνω να ανεβάσω κριτική αλλά οι κριτικές που ήδη υπάρχουν(αν και παλιές) με καλύπτουν απόλυτα.
Τα πράγματα έχουν όπως τα γράφει ο ICCAROS.
Η διαφοροποίησή μου είναι πως ενώ πέρασα πολύ όμορφα, γράφω +1 στο παλμαρέ και προχωρώ παρακάτω.
Προσωπικά σπάνια σταντάρω κοπέλα.
Αυτά τα λίγα,καλά να περνάτε!!! :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom