Νέα

Studio 94 (Κωνσταντινουπόλεως 94)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 449
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
7
Like
130
Πόντοι
1
Ε Λ Ε Ο ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ  ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
τωρα νικολ μετα τις 17.30 βικυ.Όποιος πιστός ας προσέλθει για temachismon! :rockon:
 

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Καλημερα,σημερα δουλευει η σονια η απο δευτερα παλι?Γιατι το site δεν γραφει τιποτα.
 

GLA21

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
6
Like
45
Πόντοι
0
παιδια η Λιντα Ξερετε που ειναι;;
 

Dracu1a

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2009
Μηνύματα
41
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μακρυα απο Λιντα! δεν ειναι η παλια Λιντα με τις βυζαρες και το κολασμενο κορμι που ξεραμε... :headbang:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
0 στους 0 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


Λίντα με πάγο ή χωρίς, Δευτέρα 30 Μάρ 2009, στις 02:34
Γράφτηκε από τον reoust  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Λίντα (2)) 
Συνολική βαθμολογία  6.2
Εμφάνιση κοπέλας  7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  3.0

Φιλοι μου γεια σας. Πριν λιγη ωρα ημουν στο συγκεκριμενο studio.Πηγα γυρω στις 23:30 Μου ανηγει η τσατσα ευγενεστατη, μου λεει τα πργραμματα και μου ειπε οτι ειναι η Λιντα αλλα πρεπει να περιμενω λιγο γιατι ειναι στο δωματιο. Βγαινει η Λιντα, ωραιο μωρο στα γουστα μου μελαχρινη ωραιο σωμα και ειπα να περασω. Ηθελα πρωκτικο 69 και ελευθερο στωματικο, μου ειπε η τσατσα οτι με 100 ευρω κανει πρωκτικο και ενα απο τα αλλα προγραμματα οτι θελω εγω. Ειπα να μην κανω παζαρια ειχα διαβασει και τις κριτικες και της λεω σου δινω 110 και κανω και τα τρεια, και το δεχτηκε. Μπαινω μεσα και σε κανα 5λεπτο ερχεται και η Λιντα. Πηγα να της βγαλω το σουτιεν αστο μου λεει εγω μωρο μου αυτο. Ωπα λεω αρχισανε οι υποδειξεις. Αρχισα να ξενερωνω. Πριν ξεκινησει την πιπα μου λεει εγω πρωτα πιπα μετα εσυ με γλυψεις, δεν μου αρεσει αυτη η σταση (με σπαστα ελληνικα). Απο 'τι καταλαβα δεν ηθελε να αναιβει πανω μου και να γινονται και τα δυο συχρονως. Καλα σ' αυτο συμφωνουσαμε ουτε και μενα μ'αρεσει. Αρχιζει το ελευθερο στωματικο ψηλο μετριο παμε στο 69 και μου υπεδειξε το σημειο που θα γλυψω, δεν ηθελε να μουνοχειλα μονο κλειτωριδα. Ρε πουστη μου λεω που την πετηχα. Ξενερωσα αφανταστα και αρχισα να χαλαρωνω. Παμε στο πρωκτικο με σταση ιεραποστολικου (ουτε καν στα 4 δεν γυρισε )δυσκολευτηκα να μπω λογο χαλαρωσης και τελικα καταφερα να μπω στο πλαγιο. Την γαμουσα αρκετη ωρα δεν μπορουσα να τελειωσω με τιποτα ασε που βογγαγε εντελως ψευτικα και εκανε λες και ειχα κανα τεραστιο πραγμα. Με τα πολλα καταφερα να τελειωσω τι να τελειωσω δηλαδη δυο τρεις σταγονες με το ζορι εβγαλα, ασε που οταν βγηκα ειχε γινει καφε πηγα να ξερασω, συχαθηκα. Τα κλαψα τα 110. Δυστηχως πηρα Λιντα με παγο. Απ οτι καταλαβα υπαρχουν δυο Λιντες η ζεστη και η κρυα. Οι κριτικες που διαβαζα θα ταν για αλλη Λιντα. Παντως αυτη που ηταν σημερα δεν ειναι η Λιντα της φωτογραφιας του σαιτ και απο τι καταλαβα γι αυτην γραφουν τα καλυτερα. Μπλεξαμε τα μπουτια μας.Γι αυτο φιλοι μου διευκρινιζω για να μην την πατανησουν οι επομενοι. Προσοχη!!! λοιπον πριν μπειτε στο δωματιο να ειστε σιγουροι πια Λιντα ειναι.

δικε μου εφαγες μεγαλο πακετο!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ερωτηση:
Γιατι το θρεντ αυτο δεν ειναι μονιμο ενω ολα τα αλλα ειναι? :think:
 

Επισκέπτης
Τα βυζία της Σόνιας είναι φυσικά ή σιλικόνη?
 

Επισκέπτης
Λέω κ εγώ.. too good to be true. :) Φαίνεται καλή δουλεία πάντως.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ναι ηταν καλος ο φωτογραφος.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Eπιτελους βρεθηκε!!! :rockon: :rockon: :rockon:


:2funny: :2funny: :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Λεμε οτι η κοπελα φερνει λιγο της Λιντας!!!



Υ.Γ.Αν βεβαια καταλαβα και εγω σωστα! :think:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Νομίζω της Σόνιας φέρνει. Άλλωστε για αυτήν είχε ακουστεί ότι είναι fake oι φωτό
Της Λίντας κανονικές μου φαίνονται...  :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom