Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Μπορει να μας επιβαλει μια μικρη ποινη με γνωμονα τον εντιμωτερο πρότερο  βιο

και την άλλη φορα που θα κατεβεις Αθηνα να πας και εσυ να δεις το φως σου
Εγώ το φως μου το βλέπω κάθε φορά που κατεβαίνω , φίλτατε. Άλλωστε το έχω πει πως η Αθήνα έχει πουτανοπολιτισμό. Όχι σαν και το χωριό μας εδώ που επικρατεί μπαζοθύελλα...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.627
Κριτικές
36
Like
35.176
Πόντοι
18.565
Εγώ το φως μου το βλέπω κάθε φορά που κατεβαίνω , φίλτατε. Άλλωστε το έχω πει πως η Αθήνα έχει πουτανοπολιτισμό. Όχι σαν και το χωριό μας εδώ που επικρατεί μπαζοθύελλα...
Σε ποιον τα πουλατε αυτα, αγαπητε;
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Εγώ το φως μου το βλέπω κάθε φορά που κατεβαίνω , φίλτατε. Άλλωστε το έχω πει πως η Αθήνα έχει πουτανοπολιτισμό. Όχι σαν και το χωριό μας εδώ που επικρατεί μπαζοθύελλα...

εκει όμως δεν εχεις παει ...εκει φιλε μου είναι το κεντρο γραματων και τεχνων
είναι το μεγαρο μουσικής
εχει κατι σολιστριες στο μαλακο κλαρινο ....ουτε στην συμφωνικη της Νεας Υορκης
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
εκει όμως δεν εχεις παει ...εκει φιλε μου είναι το κεντρο γραματων και τεχνων
είναι το μεγαρο μουσικής
εχει κατι σολιστριες στο μαλακο κλαρινο ....ουτε στην συμφωνικη της Νεας Υορκης
Όταν κατεβώ λοιπόν την επόμενη φορά, θα επικοινωνήσω 1-2 μέρες πριν με εσάς κύριε, για την διαπίστευση...
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
9
Like
3.473
Πόντοι
736
πληροφοριακά αγαπητέ συμπολίτη έχω υποκλέψει τον όρο σας πουτανοπολιτισμός που είναι ευφυέστατος και περιγράφει ακριβέστατα την κατάσταση της ευρύτερης περιοχής που διάγουμε και επιχειρούμε αμφότεροι!
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
139
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
21
Τελειωμα σε στομα και προσωπο εχει κανει κανενας; αν ναι ξερουμε ποιες κοπελες ειναι δεκτικες σε αυτο;
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Τελειωμα σε στομα και προσωπο εχει κανει κανενας; αν ναι ξερουμε ποιες κοπελες ειναι δεκτικες σε αυτο;

αφου εχεις παει στο μαγαζι ( εχεις και κριτικη ) και αφου φαινεται να ξερεις προσωπα και πραγματα ..γιατι δεν ρωτας κατ ευθειαν ? να εισαι σιγουρος θα σου απαντησουν
 

ck13ck28

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
32
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κανείς συναγωνιστής δυαδα κοριτσιών, πρόσφατα; Αν ναι, ποια κορίτσια;; Ευχαριστώ! :kissass: :kissass:
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Έχει δοκιμάσει κανείς συναγωνιστής δυαδα κοριτσιών, πρόσφατα; Αν ναι, ποια κορίτσια;; Ευχαριστώ! :kissass: :kissass:

Για να περάσεις καλά με δίδυμο θα πρέπει την μία τουλάχιστον (για να μην πω και τις δύο) από τις δύο κοπέλες να την ξέρεις και να είσαι σε γενικές γραμμές ικανοποιημένος μαζί της.

Ο τιμημένος Excalibur  :kneel: παραπάνω που έβαλε και την τελευταία κριτική ήξερε την Λία πολύ καλά  ;) και πέρασε τέλεια. Δεν σημαίνει ότι θα συμβεί και με σένα το ίδιο....

 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
BTW Μια και αναφερθηκαμε στην τελευταία κριτική του τιμημένου Excalibur να πούμε ότι το όνομα της δεύτερης κοπέλας είναι το παρακάτω :
Η Άντζελα ( πρώην Καλινκα ) εργάζεται στο κατάστημα !
και όχι Ανδριάννα που την έλεγαν παλιά. Ανδριάννα τώρα είναι άλλη κοπέλα πιτσιρίκα πετιτ επίσης πολύ καλή :smitten: αλλά ουδεμία σχέση έχει με Αντζελα/Καλίνκα τσαντακια με δονητες κωλους κλπ...  :grin:  ;)

:2funny:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.382
Πόντοι
34.612
Για να περάσεις καλά με δίδυμο θα πρέπει την μία τουλάχιστον (για να μην πω και τις δύο) από τις δύο κοπέλες να την ξέρεις και να είσαι σε γενικές γραμμές ικανοποιημένος μαζί της.

Ο τιμημένος Excalibur  :kneel: παραπάνω που έβαλε και την τελευταία κριτική ήξερε την Λία πολύ καλά  ;) και πέρασε τέλεια. Δεν σημαίνει ότι θα συμβεί και με σένα το ίδιο....

σοφα λογια
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365

ck13ck28

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
32
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
0
Για να περάσεις καλά με δίδυμο θα πρέπει την μία τουλάχιστον (για να μην πω και τις δύο) από τις δύο κοπέλες να την ξέρεις και να είσαι σε γενικές γραμμές ικανοποιημένος μαζί της.

Ο τιμημένος Excalibur  :kneel: παραπάνω που έβαλε και την τελευταία κριτική ήξερε την Λία πολύ καλά  ;) και πέρασε τέλεια. Δεν σημαίνει ότι θα συμβεί και με σένα το ίδιο....

Την τωρινή Αντριάννα την έχω τιμήσει! Με τη Βίκυ έχω συναντηθεί κάποιες φορές κι είναι συνήθως αυτή που προτιμώ! Δυάδα Βίκυ-Αντριάννα!! Καλό ακούγεται! ;)
 

Buffet77

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη πριν ενα χρόνο(απλώς τώρα έγινα μέλος).Ικανοποιημένος από την εμπειρία.Όταν ξανακατηφορήσω Αθήνα σίγουρα θα ξαναπάω.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καλημέρα , καλή Σαρακοστή ! Η Αλεξια η νέα κοπέλα από Μολδαβια γύρισε από τη πατρίδα της και είναι στο χώρο !!!
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
BTW Μια και αναφερθηκαμε στην τελευταία κριτική του τιμημένου Excalibur να πούμε ότι το όνομα της δεύτερης κοπέλας είναι το παρακάτω :και όχι Ανδριάννα που την έλεγαν παλιά. Ανδριάννα τώρα είναι άλλη κοπέλα πιτσιρίκα πετιτ επίσης πολύ καλή :smitten: αλλά ουδεμία σχέση έχει με Αντζελα/Καλίνκα τσαντακια με δονητες κωλους κλπ...  :grin:  ;)

:2funny:

εσεις  παντως καταλάβατε για ποια ελεγα ...και αυτό εχει σημασια
Τσαντακι = σημα κατατεθεν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom