Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Καλησπέρα και σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου.
Με δεδομένο ότι εκπροσωπείς το ίδρυμα και με επίσης δεδομένο ότι κατά τη δική σου άποψη κάνουν καλό και δυνατό μασάζ σχεδόν όλα τα κορίτσια εκεί μέσα, θε περιμένω να μου συστήσει κάποιος συναγωνιστής κάποια ή κάποιες που να είναι καλύτερες από τις υπόλοιπες στο μασάζ.

Καλά να είσαι και ακόμα καλύτερα να περνάς.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καλησπέρα και σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου.
Με δεδομένο ότι εκπροσωπείς το ίδρυμα και με επίσης δεδομένο ότι κατά τη δική σου άποψη κάνουν καλό και δυνατό μασάζ σχεδόν όλα τα κορίτσια εκεί μέσα, θε περιμένω να μου συστήσει κάποιος συναγωνιστής κάποια ή κάποιες που να είναι καλύτερες από τις υπόλοιπες στο μασάζ.

Καλά να είσαι και ακόμα καλύτερα να περνάς.
Παρακαλώ φίλε μου ! Ελπίζω να βοήθησα :)
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Λια , Μαρία , Τζούλια , πολύ καλό μασάζ , καλό μασάζ κάνει και Ρανια , Βερόνικα , Σοφή , Βίκυ , Αντριάνα Σονια και άλλες !

Την Αντριάννα εννοείς την ξανθιά μιλφ με το τσαντάκι ? (καλίνκα?)
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Καλησπέρα και σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου.
Με δεδομένο ότι εκπροσωπείς το ίδρυμα και με επίσης δεδομένο ότι κατά τη δική σου άποψη κάνουν καλό και δυνατό μασάζ σχεδόν όλα τα κορίτσια εκεί μέσα, θε περιμένω να μου συστήσει κάποιος συναγωνιστής κάποια ή κάποιες που να είναι καλύτερες από τις υπόλοιπες στο μασάζ.

Καλά να είσαι και ακόμα καλύτερα να περνάς.

Φιλαρακο....εχω καιρο να περασω απο εκει...αλλα μια σταθερη αξια ειναι η Λια.

Κανει το καλητερο μασαζ που εχω παρει απο κοπελες του χωρου εκτος απο τις pro του ειδους...

Για τις αλλες κοπελες δεν τις ξερω..αλλα για Λια που ξερω....στα ειπα!!!!!

Αντε και καλα γαμησια(μασαζ)!!!!!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Φιλαρακο....εχω καιρο να περασω απο εκει...αλλα μια σταθερη αξια ειναι η Λια.

Κανει το καλητερο μασαζ που εχω παρει απο κοπελες του χωρου εκτος απο τις pro του ειδους...

Για τις αλλες κοπελες δεν τις ξερω..αλλα για Λια που ξερω....στα ειπα!!!!!

Αντε και καλα γαμησια(μασαζ)!!!!!
Συμφωνούμε , και γι αυτό την ανέφερα πρώτη !
Μετά τη Ζανα η Λια κάνει το καλύτερο μασάζ , και ακολουθούν όλες οι υπόλοιπες . Η Ζανα μαθαίνει και στης καινούργιες , η όσο γίνετε περισσότερο να μάθουν !
Στο κατάστημα δίνουμε προτεραιότητα στη καθαριότητα , στο καλό μασάζ , και στην καλύτερη εξυπηρέτηση του πελάτη !!!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Την Αντριάννα εννοείς την ξανθιά μιλφ με το τσαντάκι ? (καλίνκα?)
Η Αντριάνα με το τσαντάκι το κόκκινο , είναι Καλινκα τώρα , είναι χρόνια στα μάζας επόμενος θα κάνει και μασάζ . Αντριάνα είναι η μικρούλα κοντουλα με το πλούσιο στήθος και ξανθιά μαλλιά !
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Η Αντριάνα με το τσαντάκι το κόκκινο , είναι Καλινκα τώρα , είναι χρόνια στα μάζας επόμενος θα κάνει και μασάζ . Αντριάνα είναι η μικρούλα κοντουλα με το πλούσιο στήθος και ξανθιά μαλλιά !
ααααα....αυτα τα λενε αμεσως,παιχτη.δεν τα κρυβουν...πλουσιο διαβαζω...νουμερο?...
 

Pussy Doctor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
358
Κριτικές
9
Like
677
Πόντοι
311
ααααα....αυτα τα λενε αμεσως,παιχτη.δεν τα κρυβουν...πλουσιο διαβαζω...νουμερο?...

Πολύ καλή η μικρούλα Αντριάνα, αλλά όχι και πλούσιο στήθος...φυσικό και στητό ναι...
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Για την Αντριάννα την μικρή το στήθος είναι φυσικό στητό  :tits: όπως πρέπει για τα κυβικά της!! Η κάβλα που βγάζει όμως είναι άλλο πράγμα!!! :dancing:

Όσο για μασάζ που λέει ο φίλος παραπάνω έγω θα του συνιστούσα Ράνια!! :rockon:
 

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Φιλαρακο....εχω καιρο να περασω απο εκει...αλλα μια σταθερη αξια ειναι η Λια.

Κανει το καλητερο μασαζ που εχω παρει απο κοπελες του χωρου εκτος απο τις pro του ειδους...

Για τις αλλες κοπελες δεν τις ξερω..αλλα για Λια που ξερω....στα ειπα!!!!!

Αντε και καλα γαμησια(μασαζ)!!!!!

Αδερφέ σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες σου.καλά να είσαι και ακόμα καλύτερα να περνάς.
 

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Για την Αντριάννα την μικρή το στήθος είναι φυσικό στητό  :tits: όπως πρέπει για τα κυβικά της!! Η κάβλα που βγάζει όμως είναι άλλο πράγμα!!! :dancing:

Όσο για μασάζ που λέει ο φίλος παραπάνω έγω θα του συνιστούσα Ράνια!! :rockon:

Και εσένα σε ευχαριστώ πολύ συναγωνιστή.
 

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Συμφωνούμε , και γι αυτό την ανέφερα πρώτη !
Μετά τη Ζανα η Λια κάνει το καλύτερο μασάζ , και ακολουθούν όλες οι υπόλοιπες . Η Ζανα μαθαίνει και στης καινούργιες , η όσο γίνετε περισσότερο να μάθουν !
Στο κατάστημα δίνουμε προτεραιότητα στη καθαριότητα , στο καλό μασάζ , και στην καλύτερη εξυπηρέτηση του πελάτη !!!

Φίλε μου καλέ καλησπέρα και πάλι.Όλα αυτά που γράφεις για καθαριότητα,εξυπηρέτηση του πελάτη και καλό μασάζ είναι αυτά που σας έχουν ανεβάσει στη πρώτη θέση του κλάδου.Και θα προσθέσω η διακριτικότητα, ο πολύ καλός χώρος καθώς και η ύπαρξη ντουζιέρας σε κάθε δωμάτιο.

Η ύπαρξη της Ζάνας είναι εγγύηση για όλα τα παραπάνω και ακόμα περισσότερο για τη τέχνη του μασάζ.Έχω υπάρξει πελάτης της και ξέρω.

Η ερώτησή μου είχε να κάνει ακριβώς με αυτό που έψαχνα.Δηάδή πολύ καλό και δυνατό μασάζ (επιπέδου Ζάνας ή Ελένης).Η κάθε κοπέλα εκεί μέσα έχει τα δικά της χαρακτηριστικά που τη κάνουν πολύ καλή στο είδος της,και μπορεί να να καλύπτουν διαφορετικές ανάγκες συναγωνιστών από τις δικές μου.Αυτό δεν τις κάνει λιγότερο καλές ή επιθυμητές.Δεν μπορούν όλες οι κοπέλες να τα κάνουν όλα τέλεια.Κάποια είναι καλύτερη στο μασάζ,κάποια είναι καλύτερη στο Β2Β, κάποια άλλη είναι καλύτερη στο δεύτερο γύρο και όυτω καθεξής.
Έτσι έψαχνα απλά να βρω τη συγκεκριμένη ικανότητα.
Πάντως να σε ευχαριστήσω πάλι για τον επαγγελματισμό σου και την ευγένειά σου.
Καλά να είσαι
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καλημέρα σε όλους ! Να ξανά ενημερώσω για τα προγράμματα , αρκετοί φίλοι η καλούν στο σταθερό η στέλνουν inbox για περισσότερες πληροφορίες .
Τα προγράμματα ξεκινάνε από 60 έως 100 ευρώ . Στο προγραμμα των 60 ευρώ περιλαμβάνει ένα τέταρτο χαλαρωτικό μασάζ και ένα τέταρτο προγραμμα . Στο προγραμμα μιας ώρας περιλαμβάνεται πολύ καλό μασάζ και προγραμμα , όσοι ενδιαφέρονται στο προγραμμα της μιας ώρας ένα 20 λεπτό χαμαμ είναι δωρεάν με έξτρα χρόνο . Υπάρχει και το τζακούζι , το οποίο είναι στα 100 ευρώ . Επίσης υπάρχει και δυνατότητα για δυο κοπέλες και παραπάνω , με δυο κοπέλες στο μισά ωρο είναι στα 120 ευρώ και πάει λέγοντας !!!
Το κατάστημα ευχαριστεί το κόσμο για την προτίμηση του , που το κρατάει ψιλά όλα αυτά τα χρόνια , με χαρά μας να σας εξυπηρετούμε !!!
 

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Καλησπέρα ξανά και να ευχαριστήσω πρώτα το συναγωνιστή PROEDROS46 και στη συνέχεια τον windows.

Πήγα και πήρα Λία όπως μου προτείνατε.Πραγματικά καταπληκτικό μασάζ.Δυνατό και με γνώση.Άκυρη η σύγκριση με Ζάνα και Ελένης λόγω εμπειρίας αλλά το αναπληρώνει και με το παραπάνω με τη διάθεσή της να σε κάνει να περάσεις καλά.

Πραγματικά ένα πολύ καλό μεσημέρι ,χαλαρωτικό και με πολύ χαμόγελο.

Καλά να περνάτε
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καλημέρα και καλή εβδομάδα ! Nuru στο κατάστημα θα γίνει μόνο εφόσον υπάρξει το αυθεντικό τζελ , το αντικαταστατο είναι αποτυχία , οι γνωστές του nuru ξέρουν καλά ότι το Numa Gel είναι το μοναδικό που αξίζει τα 120 ευρώ !
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
142
Κριτικές
4
Like
276
Πόντοι
21
Καλησπέρα, το κατάστημα να υποθέσω πως δε θα είναι ανοικτό το Σάββατο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom