Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
εσεις  παντως καταλάβατε για ποια ελεγα ...και αυτό εχει σημασια
Τσαντακι = σημα κατατεθεν

Σαφώς και κατάλαβαμε απλά πάει κόσμος που διαβάζει αλλά δεν τα "πιάνει" και ζητάει την Ανδριάννα και βγαίνει η μικρή!! Η οποία βέβαια δεν έχει σχέση με την άλλη  :grin: :grin: ....καταλαβαίνεις!! ;)
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
παιδια το εγραψα και στις κρτικιες το γραφω κ εδω!! ενα απογευμα κατεβαινω κεντρο να παω στο μαγαζι ανεβαινω πανω και μου ανοιγει η ωραια Λια αλλα δυστυχως δεν μπορουσα να την διαλεξω γτ ητανε στην ρεσεψιον αλλα δεν φορουσε ρομπα ητανε κανονικα ντυμενη(τωρα δεν ξερω αν ισχυει αυτο για το αν δεν μπορεις να την διαλεξεις οσο εχει βαρδια στην ρεσεψιον) τελος παντων ειδα τις κοπελες ητανε η Τζενη , Σονια, Τζουλια και μια αλλη που θυμαμαι! την τζουλια ειδη την ειχα παρει απο την 1η φορα που πηγα κ ημουνα ευχαριστημενος απλα ηθελα μια διαφορετικη κοπελα. Τελικα διαλεξα την Τζενη στο προγραμμα με το τζακουζι μπαινω μεσα κανω ντους μπαινει μετα η Τζουλια και ξαφνικα μου λεει δεν μου αρεσει το τζακουζι αλλα μεχρι τα ποδια μπορω να μπω κ εσυ μπες κανονικα αν θες! εκεινη την ωρα εφαγα μια ξενερα κ μετα της λεω αςτο  ακυρο τι αλλο μπορουμε να κανουμε κ μου προτεινε body to body εεε κ τελικα αυτο διαλεξα και γδυνεται μου κανει ενα μασαζ πολυ χαλια και συγνωμη που το λες ετσι χυμα αλλα ετσι ειναι. Στην αρχη ημουνα μπρουμιτα κ μετα ανασκελα κ μετα αρχιζε και μου τον επαιζε η κοπελα δυστυχως δεν το κατεχει εχει προσοντα σαν κοπελα δεν μπορω να πω εχει ωραιο στηθος ο κωλος ετσι κ ετσι(εμενα μου αρεσει σφιχτος) κ τελικα περναει το προφυλαχτικο μου παιρνει μια πιπα δεν μου αρεσε καθολου εεε κ τελικα μου σηκωθηκε μετα μου λεει πια σταση θες της λεω στα 4 στηνεται 1-2-3 μετα ξαναπαλι πιπα κ τελικα τελειωσα! αλλα παντως δεν την ξαναπαιρνω ακομα κλαιω το 100αρικο!!  :headbang::headbang:  αλλα δεν ειχε να διαλεξεις πολλες τελος παντων τωρα για το αν θα ξαναπαω θα δειξει!!


εχετε να πρτεινετε καποια MILF που να το κατεχει?? ευχαριστω!
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
H αντριάνα νυν καλίνκα και ότι άλλο έχει τελος παντων ξέρει κανείς που βρίσκεται?
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Κρατιέται? Γιατί πριν 1-2 χρόνια ήταν οριακά καθώς και μεγαλούτσικη και μπαμπάτσικη


Μιλφαρα και ανωμαλιαρα ολκης όπως παντα ..την πηρα διπλο πριν κανα δυο βδομάδες ....τα εσπαγε
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
παιδια το εγραψα και στις κρτικιες το γραφω κ εδω!! ενα απογευμα κατεβαινω κεντρο να παω στο μαγαζι ανεβαινω πανω και μου ανοιγει η ωραια Λια αλλα δυστυχως δεν μπορουσα να την διαλεξω γτ ητανε στην ρεσεψιον αλλα δεν φορουσε ρομπα ητανε κανονικα ντυμενη(τωρα δεν ξερω αν ισχυει αυτο για το αν δεν μπορεις να την διαλεξεις οσο εχει βαρδια στην ρεσεψιον) τελος παντων ειδα τις κοπελες ητανε η Τζενη , Σονια, Τζουλια και μια αλλη που θυμαμαι! την τζουλια ειδη την ειχα παρει απο την 1η φορα που πηγα κ ημουνα ευχαριστημενος απλα ηθελα μια διαφορετικη κοπελα. Τελικα διαλεξα την Τζενη στο προγραμμα με το τζακουζι μπαινω μεσα κανω ντους μπαινει μετα η Τζουλια και ξαφνικα μου λεει δεν μου αρεσει το τζακουζι αλλα μεχρι τα ποδια μπορω να μπω κ εσυ μπες κανονικα αν θες! εκεινη την ωρα εφαγα μια ξενερα κ μετα της λεω αςτο  ακυρο τι αλλο μπορουμε να κανουμε κ μου προτεινε body to body εεε κ τελικα αυτο διαλεξα και γδυνεται μου κανει ενα μασαζ πολυ χαλια και συγνωμη που το λες ετσι χυμα αλλα ετσι ειναι. Στην αρχη ημουνα μπρουμιτα κ μετα ανασκελα κ μετα αρχιζε και μου τον επαιζε η κοπελα δυστυχως δεν το κατεχει εχει προσοντα σαν κοπελα δεν μπορω να πω εχει ωραιο στηθος ο κωλος ετσι κ ετσι(εμενα μου αρεσει σφιχτος) κ τελικα περναει το προφυλαχτικο μου παιρνει μια πιπα δεν μου αρεσε καθολου εεε κ τελικα μου σηκωθηκε μετα μου λεει πια σταση θες της λεω στα 4 στηνεται 1-2-3 μετα ξαναπαλι πιπα κ τελικα τελειωσα! αλλα παντως δεν την ξαναπαιρνω ακομα κλαιω το 100αρικο!!  :headbang::headbang:  αλλα δεν ειχε να διαλεξεις πολλες τελος παντων τωρα για το αν θα ξαναπαω θα δειξει!!


εχετε να πρτεινετε καποια MILF που να το κατεχει?? ευχαριστω!
Φίλε μου έχεις όλα τα δικιά , διορθώνω μόνο , ότι η συγκεκριμένη δεν ήταν η Τζούλια αλλά η Τζενη !!!
Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε , και μια που ρώτησες για milf , έχουμε αρκετές έμπειρες κοπέλες !
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
Φίλε μου έχεις όλα τα δικιά , διορθώνω μόνο , ότι η συγκεκριμένη δεν ήταν η Τζούλια αλλά η Τζενη !!!
Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε , και μια που ρώτησες για milf , έχουμε αρκετές έμπειρες κοπέλες !


ναι συγνωμη δικο μου λαθος!!
 

kologeor

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
23
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπερα,

Σχετικα με μια ξανθια βυζαρου ονοματη Ροζα , εχει καποιος συναγωνιστης αποψη για τη συγκεκριμενη?

 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Καλησπερα,

Σχετικα με μια ξανθια βυζαρου ονοματη Ροζα , εχει καποιος συναγωνιστης αποψη για τη συγκεκριμενη?
Είναι εμφανίσιμη , νέα , συνεννοησιμη ! Γύρισε Λιζα από απουσία ημερών , και Βίκυ με τη Μαρία που επίσης λείπανε μέρες !!!
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
ξερουμε ποιες κοπελες θα ειναι αυριο βαρδια;;
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
ξερουμε ποιες κοπελες θα ειναι αυριο βαρδια;;
Καλημέρα και καλή  εβδομάδα σε όλους . Στο κατάστημα είναι σχεδόν όλες όσες εργάζονται με εξαίρεση  της κοπέλες που έχουν το ρεπό τους . Θα σου πω μερικά ονόματα . Είναι η Λια , Ρανια , Τζούλια , Αντριάνα , Σονια , Βίκυ , Λιζα , Μαρία , η καινούργια η Αλεξια , Σοφή , Τζενη  και καμία άλλη ακόμα !!!
Για τα των προγραμμάτων που ρώτησε ο φιλος στην πιο πανο ερώτηση , στο κατάστημα είναι βέβαιο ότι περνάς τέλεια . Το κατάστημα προσφέρεται για την απόλυτη χαλάρωση και ευεξία του σώματος σας . Η πρώτη επίσκεψη θα πείθει και τους νέους επισκέπτες μας !!!
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
Παω στο μαγαζι αφου ειχα πληρθει κιολας απο την δουλεια ενω ειχα κ ρεπο ειπα να κανω ενα δωρακι στον εαυτο μου να χαλαρωσω λιγο υστερα απο πολλες ωρες δουλειας. Φτανω εκει να πω την αληθεια δεν θυμαμαι πια κοπελα μου ανοιξε την πορτα αλλα ητανε εμφανισιμη μετα αρχιζει η παρελαση των κορασιδων πολλες και καλες επιλογες αυτη την φορα σε σχεση με την προιγουμενη φορα που ειχα παει κ τελικα διαλεξα την Βικυ σε προγραμμα με τζακουζι. Μπαινω μεσα κανω ντουζακι μετα απο λιγο ερχετε το μωρακι πολυ συμπαθιτικη κοπελα μετριου αναστηματος , ξανθουλα με πολυ καλες αναλογιες γυμναζμενο σωμα και χαμογελαστη.Αρχιζουμε την κουβεντα μετα μπαινουμε στο τζακουζι κ εκει ξεκιναει το παρτι μεσα στο τζακουζι στην αρχη γλειψιμο παντου , μετα πιπα με προφυλακτικο , κ μετα ανεβηκαμε πανω στο κρεβατι του μασαζ με 69 μετα στα 4 μετα τελειωσα μετα μου λεει μπες μεσα στο τζακουζι να σου κανω μασαζακι στους ωμους κ οσο εκανε εκεινη μασαζ ημουνα ξανα παλι τουρμπο κ αρχισε μετα και 2ος γυρος μετα ξανα παλι στο κρεβατι του μασαζ ανεβαινει πανω μου κ αρχιζε να χοροπηδαει στο φουλ κ μετα ξανα παλι πιπα κ τελειωσα μετα καναμε μαζι ντουζακι κ υστερα μου εφερε ενα καφεδακι κ ξαναμιλαγαμε. αλλα αξιζανε τα 120 ευρω που εδωσα. το καταευχριστηθηκα!!!!:D::rockon::rockon::kneel:


Την συστηνω χωρις δευτερη σκεψη!!
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
μια ερωτηση γινεται να κλεισουμε ραντεβου με καποια κοπελα απο το τηλεφωνο;;
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
απλα για να ξερω την επομενη φορα που θα ερθω!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
μια ερωτηση γινεται να κλεισουμε ραντεβου με καποια κοπελα απο το τηλεφωνο;;
Συνήθως περνούν για συγκεκριμένη αν δουλεύει , και αν είναι ελεύθερη , και ειδοποιεί ότι ότι πχ, ο Κώστας σε μισή ώρα θα παει γι αυτήν . Αν η κοπέλα δουλεύει απλά τη περιμένει λίγη ώρα .
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
Συνήθως περνούν για συγκεκριμένη αν δουλεύει , και αν είναι ελεύθερη , και ειδοποιεί ότι ότι πχ, ο Κώστας σε μισή ώρα θα παει γι αυτήν . Αν η κοπέλα δουλεύει απλά τη περιμένει λίγη ώρα .


ααα οποτε πιστευετε ειναι καλυτερα ετσι?? απλα νομιζα οτι μπορεις πχ να παρεις τηλωφωνο κ να πεις γεια σας ονομαζομαι ταδε κ θα ηθελα ενα ραντεβου στης 12 με την ταδε σε αυτο το προγραμμα(αν βεβαια ειναι βαρδια η κοπελα)! αυτο αλλα οκ αμα ειναι προτιμοτερο αυτο τοτε οκ!
 

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Συναγωνιστές καλημέρα και καλά να περνάτε.
Θα ήθελα τα φώτα σας για μία επίσκεψη που προγραμματίζω να κάνω τις αμέσως επόμενες ημέρες.
Λόγω του ότι έχω αρκετό καιρό να επισκευτώ το ίδρυμα και έχουν υπάρξει αρκετές αποχωρήσεις και προσθήκες στην ομάδα δεν μπορώ να πω ότι γνωρίζω ποιά κοπελιά να ζητήσω.
Το ζητούμενο είναι πολύ καλό και δυνατό μασάζ (Ελένης ή Ζάνας για παράδειγμα) και μία πολύ καλή πίπα για εκτόνωση.

Επαναλαμβάνω το ζητούμενο είναι καλό και δυνατό μασάζ και στη συνέχεια μία πολύ καλή πίπα.
Ούτε πηδήματα,ούτε τσαντάκια, ούτε υπερπαραγωγές.Απλά και καθαρά πραγματάκια.

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων συναγωνιστές και καλά να περνάτε.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
791
Like
478
Πόντοι
26
Λια , Μαρία , Τζούλια , πολύ καλό μασάζ , καλό μασάζ κάνει και Ρανια , Βερόνικα , Σοφή , Βίκυ , Αντριάνα Σονια και άλλες !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom