Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Όλοι συνάδελφοι είμαστε. Βορράς και Νότος...

Η Μόνικα είναι μία μετρίου ύψους κοπέλα, στα 25 περίπου (???) (παίζει να κάνω και λάθος!!) με μακρύ καστανό μαλλί.
Με μακρύ σπαστό μαύρο μαλλί, σχετικά μικρό στήθος 2άρι) αλλά αρκετά σεξουαλική... στα ενδότερα έχει καλή χημεία, επικοινωνιακή και γενικά είναι μία από επιλογές μου.
 

galag

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ τη Μόνικα την κάνω για σαραντα-πολλά...
 

mangre

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Οποιος μπορεί ας αναφέρει το ωράριο του "καταστήματος". Επίσης έχει κάποιος τηλέφωνο (σε PM)?
Ευχαριστώ
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
902
Πόντοι
6.810
Οποιος μπορεί ας αναφέρει το ωράριο του "καταστήματος". Επίσης έχει κάποιος τηλέφωνο (σε PM)?
Ευχαριστώ
Αγαπητέ συνοδοιπόρε,
Όσον αφορα το ωράριο του καταστήματος είναι το ακόλουθο:
Καθημερινές:10.00-20.00
Σαββατο:10.00-18.00
Κυριακή: κλειστά

Δυστυχώς το τηλέφωνο δεν το έχω!

Και μια γενική ερώτηση, επειδή έχω να πάω περίπου 1 μήνα. Η Μαρία (μελαχροινό, μικρής ηλικίας, με ύψος γύρω στο 1,65-1,70) δουλεύει ακόμα εκεί?
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Αγαπητέ συνοδοιπόρε,
Όσον αφορα το ωράριο του καταστήματος είναι το ακόλουθο:
Καθημερινές:10.00-20.00
Σαββατο:10.00-18.00
Κυριακή: κλειστά

Δυστυχώς το τηλέφωνο δεν το έχω!

Και μια γενική ερώτηση, επειδή έχω να πάω περίπου 1 μήνα. Η Μαρία (μελαχροινό, μικρής ηλικίας, με ύψος γύρω στο 1,65-1,70) δουλεύει ακόμα εκεί?
οχι...την εκανε....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.971
Κριτικές
490
Like
36.604
Πόντοι
41.447
Αγαπητέ συνοδοιπόρε,
Όσον αφορα το ωράριο του καταστήματος είναι το ακόλουθο:
Καθημερινές:10.00-20.00
Σαββατο:10.00-18.00
Κυριακή: κλειστά

Δυστυχώς το τηλέφωνο δεν το έχω!

Και μια γενική ερώτηση, επειδή έχω να πάω περίπου 1 μήνα. Η Μαρία (μελαχροινό, μικρής ηλικίας, με ύψος γύρω στο 1,65-1,70) δουλεύει ακόμα εκεί?

11 παρά ανοίγουν, οχι 10
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
ξεκινούν 10:30
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
και το κλεινουν στις 20:30
 

mangre

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας :-)
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Αυτές τις μέρες που κυκλοφορησα εκεί είδα Μονικα, Ελένη, Ζανα, Χριστινα, Βικυ, Σονια, Νικόλ, ΠΑολα,
την Μαρία μάλλον όχι δεν την είδα.
Κάποια στιγμή έπιασε το ματι κάποια καστανομάλλα μάλλον μεγαλύτερη σε ηλικία από τη Μαρία που λες.
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Πέρασμα τις προάλλες από Στουρνάρη 29. Στην υποδοχή η Ελένη, και παρούσες εκτός από την ίδια: Μονικα, Ζανα, Χριστινα, Βικυ και Σονια. Επέλεξα Ζάνα. Με συνόδευσε στο δωμάτιο για το καθιερωμένο ντους και πριν γδυθώ αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα και τις θωπείες. Μετα το ντους περίμενα λίγα λεπτά μέχρι να έρθει η Ζάνα, ενώ είχα ήδη καβλώσει. Μπαίνει μέσα η Ζάνα και με το που με βλέπει γονατίζει και αρχίζει την πίπα. Αυτό κράτησε όχι πάνω από 1 λεπτό γιατί με δικιά μου πρωτοβουλία τη σταμάτησα. Ξάπλωσα και ξεκίνησε το μασαζ. Εχουν γραφτεί πολλά για το μασάζ της Ζάνας τα οποία τα επιβεβαιώνω κάθε φορά που πηγαίνω μαζί της. Με δυο λόγια, είναι από τις καλύτερες περιπτώσεις που μπορείς να βρεις. Μετά το μασάζ, είχαμε body-to-body με γλυψίματα παντού και μετά βυζομαλακία ("ισπανικό" κατά τη Ζάνα) και πίπα.

Το σεξ που ακολούθησε έγινε με πολύ καλή συμμετοχή από μεριάς της. Αρχικά cow-girl όπου πραγματικά χτυπιόταν πάνω μου με λύσσα. Μετά την απαραίτητη προετοιμασία, τη γάμησα απ' τον κόλο, και σε αυτή τη στάση τελείωσα. Μού έβγαλε το προφυλακτικό και μετά ανταλλάξαμε γλωσσόφιλα.

Γενικά πέρασα πολύ καλά όπως σχεδόν πάντα με τη Ζάνα η οποία είναι σταθερή αξία στο χώρο, ειδικά αν δεν έχεις πρόβλημα με τις αναποφευκτες σωματικές ατέλειες που δημιουργεί το πέρασμα του χρόνου.

Το κόστος της συνεδρίας ήταν 80 Ευρώ.
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Πληκτρολογώντας γρήγορα, έκανα λάθος στο ποσό που πλήρωσα. Λοιπόν, δεν ήταν 80 Ευρώ, αλλά 100.

By the way, Ζάνα, επειδή ξέρω ότι μάς διαβάζεις δεν θα ήταν καθόλου κακή ιδέα αυτό που έγραψα κατά λάθος, να υλοποιηθεί (δηλ. 80 Ευρώ το πρόγραμμα με αναλ, 60 με σεξ αλλά χωρίς αναλ).
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
σε ένδειξη καλής θέλησης...
 

Επισκέπτης


χθεσινή επίσκεψη στο Ζανόσπιτο και πήρα Πάολα και τη καινούρια τη Μόνικα, όχι δίδυμο αλλά σε σειρά :grin: για τη Πάολα δεν χρειάζονται συστάσεις...ωραίο μιλφ με :tits: και γενικά καλά απόδοση, αλλά σίγουρα όχι pse...η καινούρια η Μόνικα ήταν αποκάλυψη για εμένα...πολύ καλή και ότι πρέπει για τους λάτρεις του pse! :rockon: συνολικό κόστος 180 ευρώ γιατί έδωσα και ένα 20ρικο εξτραδάκι για τη σούφρα της Μόνικας! :fuck1:...φιλική παρατήρηση προς τη Ζάνα...ναι μεν έχεις πολύ καλό μαγαζί και είναι πάντα γεμάτο από πελάτες, αλλά θα πρότεινα κάποια στιγμή να αποφασίσεις να ρίξεις τις τιμές κατά ένα 10ευρω, δλδ κόστος συνεδρίας 70 ευρώ :sunglasses:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
Υποκειμενική άποψη και ίσως όχι στατιστικά σημαντική μιά που έχω πάει σε 5 μασαζερί όλες κι όλες: Νομίζω ότι εάν δεν είναι το κορυφαίο της Αθήνας, σίγουρα είναι ένα από τα κορυφαία.

Από την πλευρά μας (δηλ. αυτών που δίνουν τα λεφτά) όντως η μείωση τιμών θα ήταν παραπάνω από ευπροσδεκτη.
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Και για τους δυο σας έχω να πω τα εξής: Η ζάνα αυτή την στιγμή έχει την μεγαλύτερη πελατεία, μέχρι και το σαλόνι  της το έκανε δωμάτιο, που σημαίνει ότι δεν προλαβαίνει να έχει κόσμο, έχει δηλαδή μεγάλη ζήτηση.Ο,τι επομένως έχει ζήτηση δεν φθηναίνει , είτε μένει ίδιο, είτε ακριβαίνει. Όσο, λοιπόν, γίνεται της κακομοίρας, δεν πρόκειται να μειώσει τις τιμές. Κανείς στην θέση της δεν θα μείωνε :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom