Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Θα καταλάβατε προφανώς ότι εγώ το θεωρώ κορυφαίο
-σε υπηρεσίες από όλες κοπέλες που δοκίμασα μεχρι στιγμής (ούτε όμως και σε εμφάνιση υστερούν!)
-σε εσωτερικούς χώρους
-σε φιλοξενία
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Θα καταλάβατε προφανώς ότι εγώ το θεωρώ κορυφαίο
-σε υπηρεσίες από όλες κοπέλες που δοκίμασα μεχρι στιγμής (ούτε όμως και σε εμφάνιση υστερούν!)
-σε εσωτερικούς χώρους
-σε φιλοξενία
η ζανουλα ειναι παλια στο κουρμπετι,και ξερει καλα την δουλεια της.....
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Και για τους δυο σας έχω να πω τα εξής: Η ζάνα αυτή την στιγμή έχει την μεγαλύτερη πελατεία, μέχρι και το σαλόνι  της το έκανε δωμάτιο, που σημαίνει ότι δεν προλαβαίνει να έχει κόσμο, έχει δηλαδή μεγάλη ζήτηση.Ο,τι επομένως έχει ζήτηση δεν φθηναίνει , είτε μένει ίδιο, είτε ακριβαίνει. Όσο, λοιπόν, γίνεται της κακομοίρας, δεν πρόκειται να μειώσει τις τιμές. Κανείς στην θέση της δεν θα μείωνε :)

perineo
συμφωνώ, είναι βασικός νόμοας της αγοράς.
ευχή, επιθυμια και γνωμη εξέφρασα με την ευκαιρία της παρατηρησης του συναδέλφου
Τώρα όσον αφορά την τμολογικαή πολιτική ένα μαγαζί (εάν το κρίνει σκόπιμο) μπορεί να κάνει διάφορα: μικρά/μεγάλα προγράμματ, συχνός πελάτης, ...κτλ.
Δεν έχω κανένα παράπονο όσον αφορά τη δουλειά προφανώς
 

Επισκέπτης
Και για τους δυο σας έχω να πω τα εξής: Η ζάνα αυτή την στιγμή έχει την μεγαλύτερη πελατεία, μέχρι και το σαλόνι  της το έκανε δωμάτιο, που σημαίνει ότι δεν προλαβαίνει να έχει κόσμο, έχει δηλαδή μεγάλη ζήτηση.Ο,τι επομένως έχει ζήτηση δεν φθηναίνει , είτε μένει ίδιο, είτε ακριβαίνει. Όσο, λοιπόν, γίνεται της κακομοίρας, δεν πρόκειται να μειώσει τις τιμές. Κανείς στην θέση της δεν θα μείωνε :)

που διαφωνούμε ρε φίλε? απλά εγώ εξέφρασα την επιθυμία μου σαν πελάτης για μείωση της τιμής...που το κακό με αυτό? αν δεν τις μειώσει εμένα θα με βλέπει σαν πελάτη (αν και την εκτιμώ πάραυτα) μια φορά το τρίμηνο...μιλάω για εμένα και τη δική μου τσέπη...τώρα αν στους άλλους περισσεύουν και χώνουν τα 80ρια με γειά τους και με χαρά τους...αν και η στάση τους αυτή χαλάει τη πιάτσα :sunglasses:
 

Επισκέπτης
ρωτάω εσας τους πιο έμπειρους στο συγκεκριμένο ίδρυμα που η μπριζόλα πέφτει βροχή ,όπως γράφετε ,οι συγκεκριμένες θεραπευτριες που τα δίνουν και τα κάνουν όλα ,έχουν βιβλιάρια υγείας ? γιατι κάποιοι απο εμάς δεν είμαστε μόνοι μας και οι κοντινοί μας δεν φταίνε σε τίποτα για τα δικά μας χούγια............
 

Επισκέπτης
ρωτάω εσας τους πιο έμπειρους στο συγκεκριμένο ίδρυμα που η μπριζόλα πέφτει βροχή ,όπως γράφετε ,οι συγκεκριμένες θεραπευτριες που τα δίνουν και τα κάνουν όλα ,έχουν βιβλιάρια υγείας ? γιατι κάποιοι απο εμάς δεν είμαστε μόνοι μας και οι κοντινοί μας δεν φταίνε σε τίποτα για τα δικά μας χούγια............
τύπε δε σε βάζει κανείς να πας με το ζόρι.όσο για τα χούγια που λες.....αν φοβάσαι κοφτα ;)
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Για βιβλιάρια καταθέσεων στις τράπεζες ξέρω.............................................





Για βιβλιάρια υγείας... θα σε γελάσω!
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
ρωτάω εσας τους πιο έμπειρους στο συγκεκριμένο ίδρυμα που η μπριζόλα πέφτει βροχή ,όπως γράφετε ,οι συγκεκριμένες θεραπευτριες που τα δίνουν και τα κάνουν όλα ,έχουν βιβλιάρια υγείας ? γιατι κάποιοι απο εμάς δεν είμαστε μόνοι μας και οι κοντινοί μας δεν φταίνε σε τίποτα για τα δικά μας χούγια............
Δηλαδή θες να μας πεις ότι στα Κολωνακιώτικα που πας, σου δείχνουν τα βιβλιάρια τους και τα αποτελέσματα των εξετάσεων τους και νοιώθεις ασφαλής??
 

Επισκέπτης
ρωτάω εσας τους πιο έμπειρους στο συγκεκριμένο ίδρυμα που η μπριζόλα πέφτει βροχή ,όπως γράφετε ,οι συγκεκριμένες θεραπευτριες που τα δίνουν και τα κάνουν όλα ,έχουν βιβλιάρια υγείας ? γιατι κάποιοι απο εμάς δεν είμαστε μόνοι μας και οι κοντινοί μας δεν φταίνε σε τίποτα για τα δικά μας χούγια............

γιατί γαμάς τους κοντινούς σου? :2funny: :2funny: :2funny:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Γυναίκες,πεθερές.κουνιάδες,συννυφάδες,κουμπάρες ......κομμένες.........................





Μάνο πουτάνες.......Τέλος!  Ναμαστε κύριοι!
 

jkl8

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
:knockinb:μια ερώτηση έκανε ο άνθρωπος και του την πέσατε να τον φάτε !!!! Πολύ φανατίλα για το ίδρυμα ,φαίνεται οτι εκεί ξεχαρμανιάζουν τα παλληκάρια και την βρίσκουνε .Παίκτη απλά εδω το στάνταρ ειναι για όλους τους συναγωνιστές ,αυτό δεν είναι κακό αλλά πιθανόν εσύ θέλεις ωραίο γήπεδο και αγωνία για το αποτέλεσμα ,οπότε καλώς πάς σε μεγάλες πίστες και αμα δεν ,δεν σε νοιάζει ,το απολαμβάνεις και έστι, χωρίς εκνευρισμούς και επιθέσεις στις θεραπευτριες.........και αμα λάχει πας σπίτι και τακτοποιείς εκει την κατάσταση..
Ηρεμία αγόρια υπάρχουν τα σκυλάδικα και 120 το μπουκάλι και πάιζει να πάρεις και καμιά τραγουδίστρια/γλάστρα ή λουλουδού στο τέλος ή να γίνει και κανένας τσαμπουκάς και το μαγαζί κώλος... και οι πίστες με 150 το μπουκάλι και άνω ,όπου βλέπεις και δεν αγγίζεις.Ολά δουλέυουν και όλοι ξέρουν γιατί πάνε εκεί ,απλά τα πράγματα ,μην εκνευρίζεστε.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Ο φίλος που μιλάει για τα θέματα υγείας εχει απόλυτο δίκιο....ολοι ρισκάρουμε εν γνωσει μας...αν μάλιστα κάποια δεν δίνει γλωσσόφιλα,η δεν κάνει ακάποτη πίπα,μπαίνει στη μαυρη λίστα.....τελευταία εχει γίνει της μόδας και το γλυφοκώλι !!!!
Ομως,εχω 2 ενστάσεις φίλε μου...πρώτον,αυτά γίνονται παντού και όχι μόνο στο συγκεκριμένο μαγαζί...και δεύτερον,στα λεγόμενα "ακριβά" μαγαζιά,παρέχονται οι ίδιες ακριβως υπηρεσίες,απλά δίδονται σε δόσεις,και όχι με την πρώτη,για να αρμέγουν τον πελάτη....αν μια κοπέλλα είναι καθαρή,και στη Φυλής να δουλέψει θα κάνει μπάνιο κάθε δεκα λεπτά...αν είναι βρωμιάρα και στο Χίλτον να δουλέψει,βρωμιάρα θα μείνει....
Υ.Γ Πώς αλλοιώς να εκλάβω την συμπεριφορά θεραπεύτριας σε "ακριβό" ίδρυμα,όπου άρχισε τις πίπες ενω ακόμα δεν είχα γδυθεί καλά,καλά? ούτε ενα ντους δεν πρόλαβα να κάνω....το οτι ήμουν γνωστός πελάτης,με κάνει και ακίνδυνο?
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Ο φίλος που μιλάει για τα θέματα υγείας εχει απόλυτο δίκιο....ολοι ρισκάρουμε εν γνωσει μας...αν μάλιστα κάποια δεν δίνει γλωσσόφιλα,η δεν κάνει ακάποτη πίπα,μπαίνει στη μαυρη λίστα.....τελευταία εχει γίνει της μόδας και το γλυφοκώλι !!!!
Ομως,εχω 2 ενστάσεις φίλε μου...πρώτον,αυτά γίνονται παντού και όχι μόνο στο συγκεκριμένο μαγαζί...και δεύτερον,στα λεγόμενα "ακριβά" μαγαζιά,παρέχονται οι ίδιες ακριβως υπηρεσίες,απλά δίδονται σε δόσεις,και όχι με την πρώτη,για να αρμέγουν τον πελάτη....αν μια κοπέλλα είναι καθαρή,και στη Φυλής να δουλέψει θα κάνει μπάνιο κάθε δεκα λεπτά...αν είναι βρωμιάρα και στο Χίλτον να δουλέψει,βρωμιάρα θα μείνει....
Υ.Γ Πώς αλλοιώς να εκλάβω την συμπεριφορά θεραπεύτριας σε "ακριβό" ίδρυμα,όπου άρχισε τις πίπες ενω ακόμα δεν είχα γδυθεί καλά,καλά? ούτε ενα ντους δεν πρόλαβα να κάνω....το οτι ήμουν γνωστός πελάτης,με κάνει και ακίνδυνο?

:thumbsup:


Υ.Γ.: Για όλα τα παραπάνω στη σελίδα κατουρήθηκα στα γέλια !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
ρωτάω εσας τους πιο έμπειρους στο συγκεκριμένο ίδρυμα που η μπριζόλα πέφτει βροχή ,όπως γράφετε ,οι συγκεκριμένες θεραπευτριες που τα δίνουν και τα κάνουν όλα ,έχουν βιβλιάρια υγείας ? γιατι κάποιοι απο εμάς δεν είμαστε μόνοι μας και οι κοντινοί μας δεν φταίνε σε τίποτα για τα δικά μας χούγια............

Απάντησε ο Αndy σωστά. Απλά εγώ να προσθέσω ότι από τη στιγμή που τα μασατζίδικα είναι *υποτίθεται* κέντρα φυσιοθεραπείας, το αν θα κάνουν οι κοπέλες ιατρικές εξετάσεις για STD (και αν ναι, πόσο συχνά) επαφίεται στην ευσυνειδησία και τον επαγγελματισμό τους. Αυτό ισχύει για όλα τα μασατζίδικα, ισχύει προφανώς και για το Στουρνάρη 29.

Η αλήθεια είναι ότι στο Στουρνάρη 29 (και όχι μόνο σ' αυτό βέβαια) τείνει να γίνει καθεστώς η ακάποτη πίπα ακόμα κι αν δεν το ζητήσεις. Είναι μάλλον το στάνταρ. Στο παρελθόν αρεσκόμουν κι εγώ σε αυτή την υπηρεσία. Όμως τελευταία ζητώ τα πάντα με προφυλακτικό εκεί μέσα, ειδικά από Ζάνα και Ελένη που κάνουν συστηματικά και γλυφοκόλι (το αναφέρω αυτό γιατί όσο και να πεις δεν είναι και η πιο safe-sex πρακτική).

Σημειώνω προς αποφυγή παρεξηγήσεων, ότι με αυτά που έγραψα παραπάνω ΔΕΝ υπονοώ κάτι για την υγεία της Ζάνας και της Ελένης. Απλά ανέφερα το τι ζητώ εγώ από αυτές πλέον (όλα με προφυλακτικό).
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.621
Πόντοι
45.465
:knockinb:μια ερώτηση έκανε ο άνθρωπος και του την πέσατε να τον φάτε !!!! Πολύ φανατίλα για το ίδρυμα ,φαίνεται οτι εκεί ξεχαρμανιάζουν τα παλληκάρια και την βρίσκουνε .Παίκτη απλά εδω το στάνταρ ειναι για όλους τους συναγωνιστές ,αυτό δεν είναι κακό αλλά πιθανόν εσύ θέλεις ωραίο γήπεδο και αγωνία για το αποτέλεσμα ,οπότε καλώς πάς σε μεγάλες πίστες και αμα δεν ,δεν σε νοιάζει ,το απολαμβάνεις και έστι, χωρίς εκνευρισμούς και επιθέσεις στις θεραπευτριες.........και αμα λάχει πας σπίτι και τακτοποιείς εκει την κατάσταση..
Ηρεμία αγόρια υπάρχουν τα σκυλάδικα και 120 το μπουκάλι και πάιζει να πάρεις και καμιά τραγουδίστρια/γλάστρα ή λουλουδού στο τέλος ή να γίνει και κανένας τσαμπουκάς και το μαγαζί κώλος... και οι πίστες με 150 το μπουκάλι και άνω ,όπου βλέπεις και δεν αγγίζεις.Ολά δουλέυουν και όλοι ξέρουν γιατί πάνε εκεί ,απλά τα πράγματα ,μην εκνευρίζεστε.
το θεμα για τα βιβλιαρια εχει ξανασυζητηθει..........ας ψαξει να διαβασει.............
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Πάντως το μαγαζί χρειάζεται αναννέωση σε γυναίκες νεώτερες και ομορφότερες. Τώρα παρόλο που στη συμπεριφορά είναι πολύ καλές είναι λιγο β' διαλογής.  Δεν θα ήταν άσχημο να πιάσουν άλλο χώρο πιο ευρύχωρο, πιο καθαρό και  με περισσότερα δωμάτια.



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom