Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
την μικρή δεν την έχω δει (έχω περιορίσει το κέντρο μετά το φονικό με τους μαύρους)
η ψηλή είναι μεγάλη απώλεια!!!
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.215
Πόντοι
3.910
η μικρη η μαρια πηγε στο ομηρου και η μαρια η ψηλη που ηταν παλια ανοιξε το μαγαζι που λενε.

Όταν λέτε την μικρή Μαρία εννοείτε την μελαχροινή, λεπτή και με μαλιά κομένα καρέ που έλεγε ότι ήταν ελληνίδα?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.011
Κριτικές
490
Like
36.740
Πόντοι
41.447

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.613
Πόντοι
45.465
  • Like
Αντιδράσεις: viator

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.011
Κριτικές
490
Like
36.740
Πόντοι
41.447
την μικρή δεν την έχω δει (έχω περιορίσει το κέντρο μετά το φονικό με τους μαύρους)
η ψηλή είναι μεγάλη απώλεια!!!

Η ψιλή εδώ και ένα χρόνο απέχει. Ασκεί άλλο επάγγελμα.
Αλλά μην σε παίρνει απο κάτω όλες μετά απο κάποιο καιρό με τον ενα ή τον αλλο τρόπο "επιστρέφουν στον τόπο του εγκλήματος"... ;)
 

Επισκέπτης

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.041
Πόντοι
5.595
Συναγωνιστες, υπαρχει τιποτα καινουργιο (τελευταιου μηνος) στο ιδρυμα , σε νεαρο (κατω των 30) και λεπτο σωμα ;
Πεφτει κομματι μακρια το κεντρο , και για να μη παω τζαμπα , ας ενημερωσει καποιος

ευχαριστω
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Συναγωνιστες, υπαρχει τιποτα καινουργιο (τελευταιου μηνος) στο ιδρυμα , σε νεαρο (κατω των 30) και λεπτο σωμα ;
Πεφτει κομματι μακρια το κεντρο , και για να μη παω τζαμπα , ας ενημερωσει καποιος

ευχαριστω
οχι...το μονο λεπτο και νεαρο ειναι η νικολ... :tits: :tits: :cum: :cum:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Η ψιλή εδώ και ένα χρόνο απέχει. Ασκεί άλλο επάγγελμα.
Αλλά μην σε παίρνει απο κάτω όλες μετά απο κάποιο καιρό με τον ενα ή τον αλλο τρόπο "επιστρέφουν στον τόπο του εγκλήματος"... ;)

μακάρι από τη μια μεριά...
 

LEON79

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
Η Ζανα παντως δεν μας τα λεει καλα τελευατια.
Πηρα τηλεφωνο να μαθω αν δουλευει η Σονια, μου λενε στο τηλεφωνο ναι δουλευει, κατεβαινω κεντρο και μου λεει η Ζανα οτι ξεχασε να μου πει στο τηλεφωνο οτι θα εφευγε νωριτερα η Σονια. Δηλαδη με δουλευε να παω και μετα να περασω με καποια αλλη.
Βεβαια εφυγα πιο πολυ για την κοροιδια.
Για την Μαρια με το καρρε μαλλι μου ειπε οτι σταματησε, θα δουμε αν ειναι στο Ομηρου
 

Επισκέπτης
Η Ζανα παντως δεν μας τα λεει καλα τελευατια.
Πηρα τηλεφωνο να μαθω αν δουλευει η Σονια, μου λενε στο τηλεφωνο ναι δουλευει, κατεβαινω κεντρο και μου λεει η Ζανα οτι ξεχασε να μου πει στο τηλεφωνο οτι θα εφευγε νωριτερα η Σονια. Δηλαδη με δουλευε να παω και μετα να περασω με καποια αλλη.
Βεβαια εφυγα πιο πολυ για την κοροιδια.
Για την Μαρια με το καρρε μαλλι μου ειπε οτι σταματησε, θα δουμε αν ειναι στο Ομηρου

δεν χρειάζεται να δείς, το είπε ο δασκαλος τζέρυ! :cool2:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.169
Κριτικές
1.245
Like
195.613
Πόντοι
45.465
Η Ζανα παντως δεν μας τα λεει καλα τελευατια.
Πηρα τηλεφωνο να μαθω αν δουλευει η Σονια, μου λενε στο τηλεφωνο ναι δουλευει, κατεβαινω κεντρο και μου λεει η Ζανα οτι ξεχασε να μου πει στο τηλεφωνο οτι θα εφευγε νωριτερα η Σονια. Δηλαδη με δουλευε να παω και μετα να περασω με καποια αλλη.
Βεβαια εφυγα πιο πολυ για την κοροιδια.
Για την Μαρια με το καρρε μαλλι μου ειπε οτι σταματησε, θα δουμε αν ειναι στο Ομηρου
η σονια ειναι αρκετες φορες που φευγει νωριτερα...........μια φορα την πετυχα στις 4 που εφευγε και εκατσε μονο και μονο για μενα μετα απο συννενοηση με την ζανα
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
η σονια ειναι αρκετες φορες που φευγει νωριτερα...........μια φορα την πετυχα στις 4 που εφευγε και εκατσε μονο και μονο για μενα μετα απο συννενοηση με την ζανα
γεια σου ρε smirni με τις γνωριμιες σου.... :grin: :grin: :grin:
 

fatsas30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μπορει καποιος να μου στειλει πμ το τηλ. του ιδρυματος γιατι το εχω σβησει κατα λαθος
ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom