Νέα

Στιγμές γέλιου σε τσάρκες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Μια φορα μου ειχε τυχει να δω σε ενα μπουρδελο να ειδωθουν δυο ξαδερφια,τα οποια ειχαν να δουν ο ενας τον αλλο πανω απο 20+ χρονια..ακολουθησαν συγκινητικες στιγμες..

Τι "Εχεις γραμμα" και "Κουτι της Πανδωρας" μου λετε εσεις,οι πουτανες ενωνουν κοσμο..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μια φορα μου ειχε τυχει να δω σε ενα μπουρδελο να ειδωθουν δυο ξαδερφια,τα οποια ειχαν να δουν ο ενας τον αλλο πανω απο 20+ χρονια..ακολουθησαν συγκινητικες στιγμες..

Τι "Εχεις γραμμα" και "Κουτι της Πανδωρας" μου λετε εσεις,οι πουτανες ενωνουν κοσμο..

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[youtube=425,350]K5vG3YJsbcc[/youtube]
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
3
Like
1.344
Πόντοι
566
Θυμάμαι κάπου στην Κολωνού με δυο φίλους μου 16 χρονών τότε, περνώντας έξω από το μπουρδέλο σκεφτήκαμε να κάνουμε καντάδα στη πουτάνα.
Αρχίσαμε να τραγουδάμε δυνατά, μετά από 2-3 λεπτά βγαίνει η πουτάνα νευριασμένη στο μπαλκόνι και μας λέει:
Φύγετε μαλακισμένα, αλλιώς θα σας πετάξω το καλάθι με τις μεταχειρισμένες καπότες.... :new_shocked:

Γίναμε καπνός....αλλά μετά από κανά μήνα πήγαμε και τη γαμήσαμε.... :rockon: :rockon: 
 
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
οταν ειχε ποιασει ενα φιλο μου χεσημο την ωραια που καναμε τσακα :2funny: :2funny: :2funny:
 

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
νομιζω εδω κολλαει αυτη η φοτο, θα επεφτε γελιο, αν το εβλεπες!
 

Συνημμένα

  • foto.jpg
    foto.jpg
    204,8 KB · Εμφανίσεις: 25

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
753
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
4.165
προ ετων αφου τελειονω με την τοτε ξανθο κορασσιδα μπαινει ο τστσος αδερφη (οι ρεπορτερς σιγουρα τον θυμουνται γερος διδυμου 20)μου την τιναζει και φευγει τρεχοντας.φευγοντας με χαιρετησε μπροστα σε κοσμο στο σαλονι ΄΄γεια σου ψωλαρα!΄΄ειδες πιτσι εμεις ;) :cheesy: οι δυο εχουμε περαση σε τσατσους!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
εποχη 89,φανταρος σε αδεια,μεταξουργειο , απογευμα,ειχε μονο ελληνιδες(δε κανανε πολλα πολλα) τοτε και κατι γυφτισσες απο σαν ντομινικο λεει.μπαινω σε μια μουναρα ελληινιδα καμια 30 χρονων,κανει τα προκαταρκτικα της...μου λεει,πως θες? κανονικα η πισωκολλητα? σαν πονηρουλης νεος λεω...δεν ανεβαινεις απο πανω εσυ γιατι ειμαι λιγο κουρασμενος? με κοιταζει...στραβωνει..και απαντα : τι κουρασμενος εισαι ρε μαγκακο? τι να πω εγω που γαμιεμαι απο το πρωι??? αντε ελα κανονικα να τελιωσουμε επιτελους  :o
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
ego thimamai prin kamia dekaria hronia palikari sti fylis ehese sto krevati kai i tsatsa ton petaxe aron aron.trelo gelio
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
μια πολυ καλη ιστορια που εχω ειναι απο την εποχη που ημουν φανταρος του μηχανικου στα Αρμολια της Χιου.
Υπηρχαν 2 ή 3 ντελα τοτε εκει,
το ενα με μια μετριας εμφανισεως meta-milf.
ημουν αδιουχος εκεινη την περιοδο οποτε δεν εχασα ευκαιρια και
γυρισα το νησι με φιλο Χιωτη, με τον οποιο ακομη διατηρω επαφες.
Το πρωι λοιπον ειχαμε απισκεφτει το εν λογω ντελακι.
Κατα τις 1 μετα τα μεσανυχτα , και ενω ειχε προηγηθει
βολτα σε καθε γωνια του νησιιου,καναμε βολτα ποδαρατοι
στους πεζοδρομους που βρισκονται τα περρισοτερα ντελα και κολομπατα.
Ξαφνικα ακουμε ενα "ε ψιτ, ψιτ εσεις!!"
Οπως καλα φανταστηκαντε ηταν η τανα ,
η οποια μας μπανισε μεσα απο το μπαρακι που επινε το ποτακι της.
Ενα παρακμιακο μπαρ , περρρισοτερο σαν παλιο καφενειο.
"Ελατε να πιουμε ενα ποτο" , επεμεινε...
Αλλο που δε θελαμε!!!
Τελικα το ενα ποτεο εγιναν πολλα,
και καταληξαμε να παρτουζωνομαστε στο ντελο της,
παρεα με μια φιλη της που μας γνωρισε στο μπαρ...
Φυσικα ολα αυτα δωρεαν , απλα τις κερασαμε κατι ποτακια!
Θα ελεγα οτι ειναι αστειος ο τροπος που μας προσεγγισε,
και οχι τοσο το γεγονος καθεαυτο.
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Ακούστε τη δική μου ιστορία.

Όταν ήμουν 17(παρθένος τότε),πήρα το κολλητάρι μου να πάμε να ....γίνουμε άντρες σε ένα τοπικό μπουρδελάκι της Αθήνας.Ως πρωτάρηδες και μπατίρηδες μαζέψαμε τα χαρτζιλίκια μας και πήγαμε λοιπόν.Μπαίνουμε μέσα....βγαίνει μια μουνάρα.....απίστευτη....σα τώρα τη θυμάμαι μάγκες...Γύρω στα 25 Ξανθιά με μακριά μαλλιά, ψηλή με κάτι βυζάρες τούμπανα,,σα τώρα τη θυμάμαι...ίδια η Τζουλια Αλεξανδράτου.Το λοιπόν,κοιτάζω το φίλο μου και λέω θα μπούμε ε?Μου λέει εννοείται.Το πρόβλημα όμως ήταν, πως η τσέπη που χα τα λεφτά μου, σκίστηκε στο δρόμο και μου πεσαν τα γαμολεφτά..(δραχμές τότε) κι έτσι τελικά μπήκε μόνο ο φίλος μου αφού δεν φτάναν να μου δώσει και για μένα,ενώ εγώ περίμενα στο σαλονάκι μέχρι να τελιώσει.Λοιπόν,βγαίνει μετα απο 7 λεπτά ο φίλος μου :dancing: :2funny:, κατενθουσιασμένος..κι εγώ ήμουν απο έτοιμος να εκραγώ απο τη κάυλα και την ατυχία μου.Πάμε σπίτια μας, ενώ στο δρόμο μου έλεγε λεπτομέρειες με κορόιδευε που χασα τα λεφτά και μου καυχιότανε ότι έγινε άντρας κ.α..Το βραδυ λοιπόν ενώ ετοιμαζόμουν να κοιμηθώ..λέω ε δε πάει στο διαολό?Θα πάρω λεφτά απ το πατέρα μου(απ το παντελόνι κρυφά) και θα πάω μόνος μου..κι έτσι κι έγινε.

Το αστείο της υπόθεσης αρχίζει εδώ.Φτάνοντας έξω απο το εν λόγω ...ντελο..συναντώ έναν κύριο.Πιάσαμε τη κουβέντα ...και μου είπε μέσα στη κουβέντα πως η εν λόγω πουτάνα ήταν τραβέλι ενχειρισμένο και μάλιστα την είχε ξαναπάρει ο ίδιος πρίν εγχειριστεί(καλός γκέουλας κι αυτός).Με πιάνει κρύος ιδρώτας και συνάμα μια ανακούφιση(που δεν πρόλαβα να μπώ)...γιατί ήταν άλλος..ενώ παράλληλα μου ρχόταν νευρικό γέλιο για το φίλο μου, που το μεσημέρι με κοροΙδευε που δε μπήκα και αυτός γάμησε..Μάλιστα ακόμη και σήμερα δεν το ξέρει...και μάλιστα είναι και ο ίδιος πολύ μιγιαγκιχτος με τους γκευ και τα τραβέλια και μου χει πεί πως προτιμά να πεθάνει παρά να πάει με γκευ ή τραβέλι...Που να ξερε.. :2funny: :2funny: :2funny:

 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
χε χε χε καλο!!
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Σκαπανέα μου, τα τίμησες?

[URL unfurl="true"]http://www.army.gr/multimedia/emblimata/images/96_ADTE.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
παιδια μια νυχτια μπενη ενας περιεργος μεσα σε ενα μπουρδελο και ρωταει τον τσατσο  "συγνομη εδω ειναι μπουδελο? " και απανταη ο τσατσος " οχι φιλε μου μπακαλικο ειναι" και του απανταη ο περιεργος " οοοοοο συγνωμη " και εφυγε......... βγαλτε συμπερασμα τωρα.......
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Σκαπανέα μου, τα τίμησες?

[URL unfurl="true"]http://www.army.gr/multimedia/emblimata/images/96_ADTE.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
βρα τους εδωσα και καταλαβανε!!!
4 μηνες ημουν εκει και εκει απολυθηκα!!!
παρεπιπτοντως που εχεις παει εσυ?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
παιδια μια νυχτια μπενη ενας περιεργος μεσα σε ενα μπουρδελο και ρωταει τον τσατσο  "συγνομη εδω ειναι μπουδελο? " και απανταη ο τσατσος " οχι φιλε μου μπακαλικο ειναι" και του απανταη ο περιεργος " οοοοοο συγνωμη " και εφυγε......... βγαλτε συμπερασμα τωρα.......
καλα , ολοι οι τσατσοι ειναι παιδια για υιοθετηση
 

Savourogamhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
12
Like
158
Πόντοι
291
Ακούστε τη δική μου ιστορία.

Όταν ήμουν 17(παρθένος τότε),πήρα το κολλητάρι μου να πάμε να ....γίνουμε άντρες σε ένα τοπικό μπουρδελάκι της Αθήνας.Ως πρωτάρηδες και μπατίρηδες μαζέψαμε τα χαρτζιλίκια μας και πήγαμε λοιπόν.Μπαίνουμε μέσα....βγαίνει μια μουνάρα.....απίστευτη....σα τώρα τη θυμάμαι μάγκες...Γύρω στα 25 Ξανθιά με μακριά μαλλιά, ψηλή με κάτι βυζάρες τούμπανα,,σα τώρα τη θυμάμαι...ίδια η Τζουλια Αλεξανδράτου.Το λοιπόν,κοιτάζω το φίλο μου και λέω θα μπούμε ε?Μου λέει εννοείται.Το πρόβλημα όμως ήταν, πως η τσέπη που χα τα λεφτά μου, σκίστηκε στο δρόμο και μου πεσαν τα γαμολεφτά..(δραχμές τότε) κι έτσι τελικά μπήκε μόνο ο φίλος μου αφού δεν φτάναν να μου δώσει και για μένα,ενώ εγώ περίμενα στο σαλονάκι μέχρι να τελιώσει.Λοιπόν,βγαίνει μετα απο 7 λεπτά ο φίλος μου :dancing: :2funny:, κατενθουσιασμένος..κι εγώ ήμουν απο έτοιμος να εκραγώ απο τη κάυλα και την ατυχία μου.Πάμε σπίτια μας, ενώ στο δρόμο μου έλεγε λεπτομέρειες με κορόιδευε που χασα τα λεφτά και μου καυχιότανε ότι έγινε άντρας κ.α..Το βραδυ λοιπόν ενώ ετοιμαζόμουν να κοιμηθώ..λέω ε δε πάει στο διαολό?Θα πάρω λεφτά απ το πατέρα μου(απ το παντελόνι κρυφά) και θα πάω μόνος μου..κι έτσι κι έγινε.

Το αστείο της υπόθεσης αρχίζει εδώ.Φτάνοντας έξω απο το εν λόγω ...ντελο..συναντώ έναν κύριο.Πιάσαμε τη κουβέντα ...και μου είπε μέσα στη κουβέντα πως η εν λόγω πουτάνα ήταν τραβέλι ενχειρισμένο και μάλιστα την είχε ξαναπάρει ο ίδιος πρίν εγχειριστεί(καλός γκέουλας κι αυτός).Με πιάνει κρύος ιδρώτας και συνάμα μια ανακούφιση(που δεν πρόλαβα να μπώ)...γιατί ήταν άλλος..ενώ παράλληλα μου ρχόταν νευρικό γέλιο για το φίλο μου, που το μεσημέρι με κοροΙδευε που δε μπήκα και αυτός γάμησε..Μάλιστα ακόμη και σήμερα δεν το ξέρει...και μάλιστα είναι και ο ίδιος πολύ μιγιαγκιχτος με τους γκευ και τα τραβέλια και μου χει πεί πως προτιμά να πεθάνει παρά να πάει με γκευ ή τραβέλι...Που να ξερε.. :2funny: :2funny: :2funny:

πω ρε φίλε!!! με καράφλιασες βραδιάτικα!!! δεν γίνονται αυτά!!!    :2funny:
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
καλα , ολοι οι τσατσοι ειναι παιδια για υιοθετηση
παιδια ο πιος καλος τσατσος που εχω συναντιση και μιλαω για πολλα χρονια ριν πανω απο 10 ηταν αυτοσ στιν μυλλερου 33 στο μεταξουργιο, αρνιοταν να μπεις στο μπουρδελο του αν πρωτα δεν σου χουφτονε τα αρχιαδια...... τον πουστι ουτε ζηγαρια να ηταν ....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom