Νέα

Στιγμές γέλιου σε τσάρκες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Αν είναι αληθινή ιστορία αυτή με τον παπαγάλο, μιλάμε για τρελά γέλια..  :rockon: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:
Ξερω πως ο συγκεκριμενος παπαγαλος
κατοικοεδρευει στο μεταξουργειο σε γνωστο σπιτι..
Κι εκτος του ότι είναι καταδοτης εχει μαθει να λεει
και κακες κουβεντες?
Εχει πολύ πλακα?
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.156
Κριτικές
5
Like
58.734
Πόντοι
12.056
Μην εχανες εσυ και δεν ηξερες που ειναι το πουλι...χαχαχαχα :-* :-*
 

Επισκέπτης
Ετυχε πριν από αρκετο καιρο όταν δουλευα ρεπαντζου
στην Φυλης.

Εκεινη την εποχη ηταν η φαση της γενικης «σκουπας»από
την αστυνομια που μαζευαν ξενες και ελληνιδες,δηλωμενες
και αδηλωτες κάθε λιγο και λιγακι..
Είμαι και δουλευω σε ένα σπιτι που διεθετε σε καποιο χωρο του
μαγαζιου και έναν παπαγαλο..
Ξαφνικα ενώ το μαγαζι λειτουργουσε και τα δωματια ηταν γεματα
από πελατες,πεφτει συρμα ότι βγηκε η αστυνομια..
Κλεινει γρηγορα-γρηγορα η υπηρεσια το φως και την πορτα,και
κατευθυνεται στους πελατες να τους ενημερωσει να κανουν για λιγη ωρα
ησυχια μεχρι να φυγουν οι αστυνομικοι?
Μες στην ησυχια ακουστηκαν ομιλιες και χτυπηματα στην πορτα..
Εμεις παγωμενες,κοιταζε η μια την άλλη?
Ξαφνικα φωναζει ο παπαγαλος?
-Αστυνομιαααααα?.Αστυνομιαααααα?.!!
                ?
Εσπασαν την πορτα οι αστυνομικοι?.
Μπηκαν μεσα?.
Εδιωξαν τους πελατες?
Εμας μας μπουζουριασαν στην κλουβα?
Και ο παπαγαλος την επομενη μερα,μαζεψε τα μπογαλακια του
και μετακομισε?
Ακους εκεί?ο ρουφιανος ο καταδοτης?.!!!
Χαχαχαχα?.



οπα................παρτο αλλιως
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Είμαστε προχθέςμπουρδελότσαρκα Μίνωος (Χανια). Είναι τώρα το τραβέλι με ένα κανίς. Γαβγίζω εγώ στο κανίς και μου κάνει το τραβέλι:
-Θα σε φαει
Εγω: - Μην φάει αυτο που σου κόψανε...
 

Επισκέπτης
γειας σας χιστες και μιστεσ αυτουνου του ατελιοτου κοσμου αχαλινοτις ιδονις!
αυτο το γεγονος που θα σασ περιγραψο ειανι απο τα πιο ξεκαρδιστικα γεγονοτα που εχουν σιμβει στιν μπουρδελοκαριερα μου!!!!σοκαριστικο πλανο να βλεπισ ενασ τσατσο να πιτσιλαει εναν σκουπιδοτενεκε!!!χεχε!!!!
σιμερα λοιπον μετααπο μια βολτιτσα με εναν σιναγονιστι...και μετα απο μια τσαρκα παρεα..τραβιξαμε τουσ δρομουσ μασ....ειπα λοιπον να περασο απο τα διανικτερευοντα μπουρδελοσπιτα τισ φοκεας....
ασ μιν τα πολιλογο και ασ μπουμε στο ψιτο!!!
μπενο λοιπον αγκιρας 1!αρχιζει λοιπον ο τσατσος να με παρακαει να πιτσιλισο το πορνιδιο του...ελα μπες αγορι μου εσι που εισαι ορεο παιδι..που θα βρεις καλιτερα τετια ορα...μπες εδο αγρι μου...
μπουκαρο στο μπουρδελοδοματιο ,πιτσιλαο τιν πορνι...φευγι εκινι....
και πλισιαζο τον νιπιρα να ξεπλινο το πεος μου απο το ψολοδες και καυτο ιγρο πιρ μου!!!
και να σου αξαφνα μπουκαρει μεσα ο τσατσος...και με ρωταει..ολα ενταξει αγορακι μου?

και αρχιζει να μου λεει...τι πουτσα ειναι αυτι που εχεις ?να τιν βγαλο μια φοτογραφια να τιν εχο?αχ τι σομα ειναι αυτο....
και αρχιζο να σφιγκο το κολασμενο μου κορμι...και να του λεο πιασε μπρατσο καυλιαρι μου...γουσταρεις καυλιαρι μου σομα?
ειχε φουντοσει ο χιστισ...
εγο εντομεταξι ειχα αρχισει να ντινομαι...
αυτος λοιπον με μια κινισι...βγαζει το εργαλιο εξο και αρχιζει να το παιζει μονος του με μανια....και να μου λεει ελα χαιδεψε με ...ελα ελα....
και να του απανταο....καπια αλι στιγμι που θα ειμαστε πιο ισιχα ολα θα γινουν ψολαρα μου!
αφου λοιπον τον επνιγε ι καυλα τον χιστι τσατσο αρχισε να μου λεει να του δειξο το κολαρακι μου για να χισι...αρχισα λοιπον να του σφιγκο τα φλογερα μου μουσκουλα ...μπουαχαχχααχχαχαχαχα!!
ο καυλεας αναβε ολο και περισοτερο εος οτου ειχε στρεψει το εργαλιο του προσ τον σκουπιδοτενεκε για να τον πιτσιλισει!
αφου λοιπον δεν αντεξε εχισε μεσα στον τενεκε!!!!χαχαχαχα!!!τι χιστισ θεεε μου!!!
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
ωωω ετσι μεγα διδασκαλε τησ ηδονησ κ τησ απολαυσησ
αγιε βασιλη των απαγορευμενων απολαυσεων
τιμωρησε τουσ ατακτουσ τσατσουσ!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
:2funny: :2funny: :2funny:
Αντε ρε.... αυτα δεν γινονται!!!! Εισαι απιστευτος...

 

Επισκέπτης
οι τσάρκες γενικά είναι κάτι που μένει στην μνήμη μας σχεδόν για πάντα έχουν τον χαβαλέ τους και ιδιαίτερα όταν στην παρέα είχαμε πρωτάρηδες του είδους και εμείς οι μεγαλύτεροι παίρναμε τον ρόλο του καθηγητή να τους μυήσουμε στην τσάρκα και τις περισσότερες φορές στο πρώτο γαμήσι.
Δεν θα ξεχάσω ποτέ κάτι στιγμές που έζησα πριν αρκετά χρόνια που έπαιρνα τα Σάββατα τους πιτσιρικάδες βοηθούς μου στην δουλειά μετά την πληρωμή του βδομαδιάτικου πόσοι το είχανε βάλει στα πόδια όταν η κοπέλα μετά από υπόδειξη μου ότι το παλικάρι είναι πρωτάρης.
θυμάμαι έναν πιτσιρικά στο μαγαζί τις προέδρου τον πήγα εκεί θα ήταν  η πρώτη του φορά .
πάει μέσα η κοπέλα στο δωμάτιο και την περιμένει ο πιτσιρικάς ντυμένος αυτή δασκαλεμένη τον αρχίζει στα χάδια εγώ περιμένω στο χολ και η περιγραφή τι έγινε στο δωμάτιο μου τα είπε μετά η κοπέλα, την στιγμή που αυτή πάει να του λύσει την ζωστήρα ο μικρός κοκκινίζει και το βάζει στα πόδια εγώ από το χολ τον βλέπω να βγαίνει από το δωμάτιο τρέχοντας να πάει στην σκάλα και εξαφανίστηκε στην Αχαρνών.
την δευτέρα στην δουλειά καταλαβαίνετε το δούλεμα.           
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
γειας σας χιστες και μιστεσ αυτουνου του ατελιοτου κοσμου αχαλινοτις ιδονις!
αυτο το γεγονος που θα σασ περιγραψο ειανι απο τα πιο ξεκαρδιστικα γεγονοτα που εχουν σιμβει στιν μπουρδελοκαριερα μου!!!!σοκαριστικο πλανο να βλεπισ ενασ τσατσο να πιτσιλαει εναν σκουπιδοτενεκε!!!χεχε!!!!
σιμερα λοιπον μετααπο μια βολτιτσα με εναν σιναγονιστι...και μετα απο μια τσαρκα παρεα..τραβιξαμε τουσ δρομουσ μασ....ειπα λοιπον να περασο απο τα διανικτερευοντα μπουρδελοσπιτα τισ φοκεας....
ασ μιν τα πολιλογο και ασ μπουμε στο ψιτο!!!
μπενο λοιπον αγκιρας 1!αρχιζει λοιπον ο τσατσος να με παρακαει να πιτσιλισο το πορνιδιο του...ελα μπες αγορι μου εσι που εισαι ορεο παιδι..που θα βρεις καλιτερα τετια ορα...μπες εδο αγρι μου...
μπουκαρο στο μπουρδελοδοματιο ,πιτσιλαο τιν πορνι...φευγι εκινι....
και πλισιαζο τον νιπιρα να ξεπλινο το πεος μου απο το ψολοδες και καυτο ιγρο πιρ μου!!!
και να σου αξαφνα μπουκαρει μεσα ο τσατσος...και με ρωταει..ολα ενταξει αγορακι μου?

και αρχιζει να μου λεει...τι πουτσα ειναι αυτι που εχεις ?να τιν βγαλο μια φοτογραφια να τιν εχο?αχ τι σομα ειναι αυτο....
και αρχιζο να σφιγκο το κολασμενο μου κορμι...και να του λεο πιασε μπρατσο καυλιαρι μου...γουσταρεις καυλιαρι μου σομα?
ειχε φουντοσει ο χιστισ...
εγο εντομεταξι ειχα αρχισει να ντινομαι...
αυτος λοιπον με μια κινισι...βγαζει το εργαλιο εξο και αρχιζει να το παιζει μονος του με μανια....και να μου λεει ελα χαιδεψε με ...ελα ελα....
και να του απανταο....καπια αλι στιγμι που θα ειμαστε πιο ισιχα ολα θα γινουν ψολαρα μου!
αφου λοιπον τον επνιγε ι καυλα τον χιστι τσατσο αρχισε να μου λεει να του δειξο το κολαρακι μου για να χισι...αρχισα λοιπον να του σφιγκο τα φλογερα μου μουσκουλα ...μπουαχαχχααχχαχαχαχα!!
ο καυλεας αναβε ολο και περισοτερο εος οτου ειχε στρεψει το εργαλιο του προσ τον σκουπιδοτενεκε για να τον πιτσιλισει!
αφου λοιπον δεν αντεξε εχισε μεσα στον τενεκε!!!!χαχαχαχα!!!τι χιστισ θεεε μου!!!
αφηστε ησυχο τον ανιψιο μου.θα εχουμε κακα ξεμπερδεματα :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
καλα ρε φιλε πιτσι κερναω ποτο εισαι και ο πρωτος ειπα την ιστορια στο τηλεφωνο και εγινε χαμος εισαι οντως αρχηγος
 

Επισκέπτης
θα παραθεσο ακομα μια σιναρπαστικι ιστορια...αυτι τι φορα οχι με πουστοτσατσο...αλλα με καπιο ατακτο τρελο αγορι....
καθος ειχαμε ξεχιθει στα αβισαλεα και αδισοπιτα μονοπατια τις δονισ με ενα πιστο και ταπινο ιποτι....και σιγκεκριμενα ιμασταν πανο στι λιοσιον....και ετοιμαζομασταν να μπουμε στα πονιρα σοκακια τισ οδου βεργας......πανο στι λιοσιον λοιπον καθος καναμε εναν ελιγμο και πιγαμε λιακι αντιθετα ....σταματαει μπροστα μασ ενα αμαξι....στο οποιο ιταν μεσα ενασ χιστισ...
μασ ροταει.....βρικατε τιποτα καλο?
απανταμε...οχι καυλιαρι μου ,ακομα ειμαστε στιν αναζιτισι...
αρχισε λοιπον να μασ λεει ποσ αν θελουμε να παμε μια βολτα με το αμαξι του πιο κατο να μας δειξει το τριφερο του κολαρακι και αν γουσταρουμε να μας πιπιλισει τισ ψολαρες μας...
εκει σκευτομαι απο μεσα μου..οπ εδο ειμαστε!!!!μου ερχετε εμπνευσι λοιπον και αρχιζο να παιζο με τον πονιρο χιστι!
αχ καυλιαρι μου ασε μας προτα να ψαξουμε μιποσ βρουμε καμια ατακτι πορνι να πιτσιλισουμε....και αν δεν βρουμε παμε μια βολτιτσα να σου δαμασουμε τισ ατακτες ορμες σου!ναα γινουμε οι καπετιανοι τις αχαλινοτις ιδονισ που σε διακατεχοι!
το τριφερο αγορι:
αχ πος τα λες ετσι ποιιι μου...μου αρεσει..
πιτσιλιστις:αχ και να δεις ποσ τα κανο...πιασε να δεις τα μπρατσα μου πουτσαρα μου...πιασε και τα φτερα μου ατακτε χιστι...
τριφερο αγορι:αχ....με αναβεις ...τι σομα ειναι αυτο...θες να δεις το τριφερο μου κολαρακι????
πιτσιλιστις:παμε μια βολτα προτα με το φιλο και θα σε βρομε εδο γιρο αγορι μου!
φευγουμε λοιπον και παμε στα μπουρδελοσπιτα τις βεργας...μπενουμε μεσα και να σου καθος βγενουμε το τριφερο αγορι απεξο με το κολο εξο να μας τον κουναει σαν αχλαδια!
αρχισαμε λοιπον να του λεμε καυλολογια.....πσσσσ τι ζουμερο κολαρακι εχεις καυλιαρι μου!!!θα στον δαμασο !
ε λοιπον σικοθικαμε και φιγαμε τιν ιδια ορα αφου ειχαμε κανει αρκετα τον χαβαλε μας με το τριφερο αγορι!!!!!
α ρε καυλιαρι !!!να σεξαναπετιχο!μπουαχαχααχχαχα!!!!!
 

gademis

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
196
Κριτικές
12
Like
43
Πόντοι
11
Σκηνικό:

Θεσσαλονίκη πριν από λίγα χρόνια . Εκπαιδευόμενοι σμηνίτες στην 113 ΠΜ. Οι έξοδοι ήταν αρκετές για να δούμε τη Σαλονίκη και κατά την 3 εβδομάδα οι Αθηναίοι που είχαμε σμίξει λέμε να πάμε μία τσάρκα να δούμε πως είναι και στην  συμπρωτευουσα. Η παρέα 5-7 άτομα (ηλικίες οι 2 κάτω των 20, οι άλλοι άνω των 25).

Φτάνουμε Βαρδάρη και λίγο πριν φτάσουμε ο μεγαλύτερος ηλικιακά λέει ότι όποιος από τους νεότερους γουστάρει θα τον κεράσει την "εκτονωση". Τελος παντών φτάνουμε και πάμε να μπούμε στο πρώτο ρδέλλο που είδαμε. Ήταν η πρώτη φορά που είδα άνθρωπο να αλλάζει χρώματα. Ο κεραστής από τον φόβο του να μπει είχε αλλάξει χρώμα και μάλιστα έτρεχε να φύγει.

Η πιο παλαβή στιγμή όμως ήταν αφού φύγαμε και τα σπάσαμε σε ένα μαγαζί ένας άλλος είχε καυλώσει τόσο πολύ που ήθελε ντε και καλά να γυρίσουμε από την μίκρα για να απαυτώσει (δεν έπρεπε να του κάνει αυτά τα κουνήματα η πουτάνα όταν βγήκε).
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Χαχαχα!!!Απίστευτος ο Πίτσι!!Καλά δεν ντρέπεσε να παίζεις με τις ορέξεις των διεστραμένων καυλιαρέτζων???!!!Άτακτε πόρνε πίτσι..!!!

 

Επισκέπτης
ι μεγαλι μερα ειχε φτασει....ο μεγας μιστις και σκιστις μποτοφιλος ερχοταν παρεα με τισ ατιθασες ορμες του στιν μπουρδελιαρα αθινα.....και επρεπε σαν πορνορεπορτερ να κανουμε τιν αρχαιολογικι μας ξεναγισι στον τιμιμενο μποτοφιλο στα ατακτα και βρομικα οικιματα τις ξεκολιαρας και αγαπιτις αθινας μας!ενιμερουμε λοιπον  και τον σιναγονιστι σκιντο και ξεκιναι ι πορνοξεναγισι στα αξιοθεατα με θερμο πορνοθεατι τον σπερματολατρι και ιπερκαυλιαγκουρα μποτοφιλο!
σε ενα κοκινοσπιτο λοιπον στιν ιασονος ...(το πιο βρομικο τις περιοχις)βρομα και δισοδια...)ισχορουμε μεσα με μποτα και σκιντο...βλεπουμε το πορνιδιο...παμε να φιγουμε και λεο στον τσατσο...για σου παιδαρε...!!!
τσατσος:καπου σε ξερο εσενα που μενεις?
πιτσι:μενο στο .....εσι που μενεις κουκλε μου?
τσατσος:μμμ και εγο εκει διπλα σου μενο..
πιτσι:ε τοτε  ισος να ξερουμε φατσικα ο ενασ τον αλον!
μιλουσαμε λοιπον...τα διο παλικαρια εφιγαν και περιμεναν απο κατο ενο εγο προσπαθουσα να ικανοποιισο τισ ατακτες ορεξεις του αδισοπιτου χιστι τσατσου...
αχ τι καυλιαρις εισαι εσιιιι να μου λεει σινεχοσ και να καυλονι αγρια και να αρχιζει να με χουφτονι σε διαφορα σιμια του σοματος ειδικοτερα στο καυλι!
ενο εμπενε κοσμος εμις μιλαγαμε για διαφορα....και για πολι ορα...
ανεβενουν λοιπον πανο οι σιναγονιστες και τουσ λεο ερχομαι σε λιγακι...και ξανακατεβενουν κατο!
με βαζει και καθομαι σε μια καρεκλα στο σαλονι ο ατακτος τσατσος...
και αρχιζει να χαιδευει το ιδονισμενο μου κορμι...
σε καπια φασι καυλονι και ιθελε να με παρει μεσα στο δοματιο για ενα πιπιλισμα πουτσας!
τον καθισιχασα λοιπον  λεγοντας του οτι περιμενουν οι χιστεσ φλοι μου απο κατο...και ισοσ αλι φορα μπορεσουμε με ισιχια να εκσπερματοσουμε παρεα!
αρχισε λοιπον να με γλιφει με μανια στο γονατο...και να του λεο ...ελα τορα χιστι μου...με κανισ να νιοθο παραξενα...ασε τορα μιν καυλοσο και σε τιμορισο μετα!εχις και ορεο κολαρακι....!
με τα πολλα του εξιγισα οτι θελο μονο τρανς και οχι αντες...και να μου λεει ποσ εχι κανι και τραβελι ο ατακτος μιστισ!
πσσσσ ...του λεο...'θελο να ντιθεις για παρτι μου να σε πιτσιλισο καυλιαρι μου'
με τα πολαα πολλααα αφου περιμεναν και απο κατο οι σκιστες εφιγα ευγενικα αφου του ειπα ποσ θα τον παρο τιλ για καφε!!!!!
 

Επισκέπτης
χαχααχαχχαχα μπουαχχαχαχαχα!!!!γαμοοοο....ο πιτσι προφρερει αφθονι ιδονι σε ολιν τιν ανθοποτιτα καυλιαρι μου σκρουτζ!!!!χεχε!!!
ι καυλα μου σαγινευει και φαντασιονι τουσ ατακτους τσατσους και τουσ οδιγει σε ονιροξεις!!!!ξεροχινουν  με λιγα λογια!!!γεια σου ρε πουτσαρα λεβεντι σκρουζ!!!
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
:rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι να πω ρε πιτσι.δεν παιζεσαι ρε φιλε!!!!το εσβησα παντως το ποστ μου γιατι το μετανιωσα.πιτσι εισαι αποθεωση :2funny: :headbang2: :headbang2: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom