Νέα

Στιγμές γέλιου σε τσάρκες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Εχτες ειδα στο ονειρο μου οτι ειχαμε παει για τσαρκα εγω με τον πιτσιλιστη. Ημασταν Φυλης δεν θυμαμαι σε ποιο σπιτι ακριβως και ενω περιμεναμε στο σαλονακι μου λεει ο πιτσι δεν αντεχω και αρχιζει να την παλινδρομει μεχρι που εχυσε τον τοπο. Γεια σου ρε πιτσι καυλιαρη!!!
 

Επισκέπτης
Εχτες ειδα στο ονειρο μου οτι ειχαμε παει για τσαρκα εγω με τον πιτσιλιστη. Ημασταν Φυλης δεν θυμαμαι σε ποιο σπιτι ακριβως και ενω περιμεναμε στο σαλονακι μου λεει ο πιτσι δεν αντεχω και αρχιζει να την παλινδρομει μεχρι που εχυσε τον τοπο. Γεια σου ρε πιτσι καυλιαρη!!!
τι θεικο ονειρο ιταν αυτο μιστι μου...!!πσσσσσ ξεροχισα μιλαμε! :rockon: :rockon:
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
φίλε iblis και εγώ στα αρμολια υπηρέτησα δίπλα απο το μηχανικό στο ΤΥΠΕΘ, ήταν ένα κωλομπαρο μέσα στο χωριό το είχες πετύχει? το 2003 ήμουνα
 

kokovios1234

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πριν από κανα χρόνο περίπου έχω βγει για τσάρκα στα studio της Βριλλησού..01.00 μετά τα μεσάνυχτα περίπου..Κατά τη διάρκεια της βόλτας με πιάνει τρελό κατούρημα..δεν ξέρω τι με έπιασε και μπήκα στο 57 που περνούσα απο μπροστά εκείνη την ώρα να δω τι παίζει.Ήταν μέσα η Αλέξια..Πληρώνω, μπαίνω στο δωμάτιο και πριν βγάλω τα ρούχα έριξα ένα κατούρημα στο νιπττήρα !! Μαλακία δε λέω..τι σου κάνει το αλκοόλ !!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Πολυ παλια, ενας κολητος μου σπουδαζε στην Αγγλια και ειχε ελθει για καλοκαιρινες διακοπες Αθηνα, μαζι με τον συγγατοικο του απο το Καταρ !!!!Ειμασταν 17 χρονων τοτε, και ο Τζαμαλ (Το παιδι απο Καταρ) ειχε φαγωθει να γαμισει.

Γυρισαμε ενα σωρο μπουρδελα και κανενα δεν τον επαιρνε επειδη ηταν Αραβας. Φαινοταν χαρακτηριστικα.
Μετα απο πολυ αναζητηση τον δεχτηκε μια ...τανα καπου στο Μεταξουργειο(Καραμιλφαρα, μαυρο χάλι- ακομα την θυμαμαι).

Αφου τελειωσε και του καναμε την σχετικη πλάκα καποιος απο εμας τον ρωταει.

-"Καλη ητανε Tζαμαλ?"
-"Καλη, αλλα ΣΤΕΝΗ" μας απανταει....

Και φυσικα ολοι μειναμε  :jerking:  :jerking:  :jerking:  :jerking:  :jerking:
 

zyklon

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Κάπου το 95-96, έμενα Μενίδι, οργισμένος χεβιμεταλάς έχω φτιάξει με την παρέα μου συγκρότημα και έχουμε κανονίσει για μια ηχογράφηση σε ένα studio στους Άγιους Αναργύρους.
Εγω με τον Ντράμερ, μενιδιατες και οι δυο, ξεραμε πολυ καλα που ειναι οι Αγιοι Αναργυροι.
Οι άλλοι 2 όμως που ήταν από Φάληρο δεν είχαν ιδέα. Έκτος από ιδέα. δεν είχαν και πολύ μυαλό με αποτέλεσμα να κατεβούν στην Λιοσίων και να ψάχνουν το studio, αφού ήταν σίγουροι ότι είχαν φτάσει στους Άγιους Αναργύρους...
Πριν της τρεις γέφυρες ρωτάνε κάποιον στον δρόμο αν ξερει για καποιο studio εκει κοντα.
Όπως καταλάβατε ο τύπος τους έστειλε στο "studio" που ήταν στην Λιοσίων λίγο πριν την διασταύρωση με την Στρ. Καλλάρι.
Τα παλικάρια όχι μόνο μπήκαν με τα όργανα στα χεριά, άλλα κόντεψαν να κάνουν παζάρια για την τιμή της ηχογράφησης...
 

zyklon

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
μια πολυ καλη ιστορια που εχω ειναι απο την εποχη που ημουν φανταρος του μηχανικου στα Αρμολια της Χιου.
Υπηρχαν 2 ή 3 ντελα τοτε εκει,
το ενα με μια μετριας εμφανισεως meta-milf.
ημουν αδιουχος εκεινη την περιοδο οποτε δεν εχασα ευκαιρια και
γυρισα το νησι με φιλο Χιωτη, με τον οποιο ακομη διατηρω επαφες.
Το πρωι λοιπον ειχαμε απισκεφτει το εν λογω ντελακι.
Κατα τις 1 μετα τα μεσανυχτα , και ενω ειχε προηγηθει
βολτα σε καθε γωνια του νησιιου,καναμε βολτα ποδαρατοι
στους πεζοδρομους που βρισκονται τα περρισοτερα ντελα και κολομπατα.
Ξαφνικα ακουμε ενα "ε ψιτ, ψιτ εσεις!!"
Οπως καλα φανταστηκαντε ηταν η τανα ,
η οποια μας μπανισε μεσα απο το μπαρακι που επινε το ποτακι της.
Ενα παρακμιακο μπαρ , περρρισοτερο σαν παλιο καφενειο.
"Ελατε να πιουμε ενα ποτο" , επεμεινε...
Αλλο που δε θελαμε!!!
Τελικα το ενα ποτεο εγιναν πολλα,
και καταληξαμε να παρτουζωνομαστε στο ντελο της,
παρεα με μια φιλη της που μας γνωρισε στο μπαρ...
Φυσικα ολα αυτα δωρεαν , απλα τις κερασαμε κατι ποτακια!
Θα ελεγα οτι ειναι αστειος ο τροπος που μας προσεγγισε,
και οχι τοσο το γεγονος καθεαυτο.

Πρέπει να λεγόταν "Νυχτολούλουδο" το μαγαζί, αν λες το ίδιο και αν θυμάμαι καλά, το οποίο ήταν στο ισόγειο κωλόμπαρο της κακιάς ώρας, και δυο μπουρδέλα από πάνω τα οποία επικοινωνούσαν μεσοτοιχία και στην ουσία ήταν ένα.
Αν είναι το ίδιο μέρος είναι τραγικό και μόνο στην θύμηση!!!
 

pappios

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0
Κάπου το 95-96, έμενα Μενίδι, οργισμένος χεβιμεταλάς έχω φτιάξει με την παρέα μου συγκρότημα και έχουμε κανονίσει για μια ηχογράφηση σε ένα studio στους Άγιους Αναργύρους.
Εγω με τον Ντράμερ, μενιδιατες και οι δυο, ξεραμε πολυ καλα που ειναι οι Αγιοι Αναργυροι.
Οι άλλοι 2 όμως που ήταν από Φάληρο δεν είχαν ιδέα. Έκτος από ιδέα. δεν είχαν και πολύ μυαλό με αποτέλεσμα να κατεβούν στην Λιοσίων και να ψάχνουν το studio, αφού ήταν σίγουροι ότι είχαν φτάσει στους Άγιους Αναργύρους...
Πριν της τρεις γέφυρες ρωτάνε κάποιον στον δρόμο αν ξερει για καποιο studio εκει κοντα.
Όπως καταλάβατε ο τύπος τους έστειλε στο "studio" που ήταν στην Λιοσίων λίγο πριν την διασταύρωση με την Στρ. Καλλάρι.
Τα παλικάρια όχι μόνο μπήκαν με τα όργανα στα χεριά, άλλα κόντεψαν να κάνουν παζάρια για την τιμή της ηχογράφησης...

Εκείνη την εποχή ο όρος studio με την έννοια μπουρδέλο δεν υπήρχε  :jerking: ηλίθιε βλάκα. Ψεύτη παπαγάλο. Μήπως είδες κάνα εξωγήινο;  :2funny:
 

zyklon

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Εκείνη την εποχή ο όρος studio με την έννοια μπουρδέλο δεν υπήρχε  :jerking: ηλίθιε βλάκα. Ψεύτη παπαγάλο. Μήπως είδες κάνα εξωγήινο;  :2funny:
Ρότα κανέναν παλιότερο να μάθεις αν υπήρχε εκεί Studio εκείνη την εποχή. Ξερόλα. Ακριβός μετά το παρκάκι απέναντι από την BP. το έγραφε και ταμπέλα έξω. STUDIO ΛΙΟΣΙΩΝ και το νούμερο. και αν θες να μάθεις είχε και δεύτερο studio 150m πιο κάτω.
 

zyklon

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ρότα κανέναν παλιότερο να μάθεις αν υπήρχε εκεί Studio εκείνη την εποχή. Ξερόλα. Ακριβός μετά το παρκάκι απέναντι από την BP. το έγραφε και ταμπέλα έξω. STUDIO ΛΙΟΣΙΩΝ και το νούμερο. και αν θες να μάθεις είχε και δεύτερο studio 150m πιο κάτω.
και ήταν σίγουρα πριν το 98 γιατί άπλα τότε έφυγα από Αθήνα.
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
Πολυ παλια, ενας κολητος μου σπουδαζε στην Αγγλια και ειχε ελθει για καλοκαιρινες διακοπες Αθηνα, μαζι με τον συγγατοικο του απο το Καταρ !!!!Ειμασταν 17 χρονων τοτε, και ο Τζαμαλ (Το παιδι απο Καταρ) ειχε φαγωθει να γαμισει.

Γυρισαμε ενα σωρο μπουρδελα και κανενα δεν τον επαιρνε επειδη ηταν Αραβας. Φαινοταν χαρακτηριστικα.
Μετα απο πολυ αναζητηση τον δεχτηκε μια ...τανα καπου στο Μεταξουργειο(Καραμιλφαρα, μαυρο χάλι- ακομα την θυμαμαι).

Αφου τελειωσε και του καναμε την σχετικη πλάκα καποιος απο εμας τον ρωταει.

-"Καλη ητανε Tζαμαλ?"
-"Καλη, αλλα ΣΤΕΝΗ" μας απανταει....

Και φυσικα ολοι μειναμε  :jerking:  :jerking:  :jerking:  :jerking:  :jerking:

ρε τον Τζαμάλ...
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Κάπου το 95-96, έμενα Μενίδι, οργισμένος χεβιμεταλάς έχω φτιάξει με την παρέα μου συγκρότημα και έχουμε κανονίσει για μια ηχογράφηση σε ένα studio στους Άγιους Αναργύρους.
Εγω με τον Ντράμερ, μενιδιατες και οι δυο, ξεραμε πολυ καλα που ειναι οι Αγιοι Αναργυροι.
Οι άλλοι 2 όμως που ήταν από Φάληρο δεν είχαν ιδέα. Έκτος από ιδέα. δεν είχαν και πολύ μυαλό με αποτέλεσμα να κατεβούν στην Λιοσίων και να ψάχνουν το studio, αφού ήταν σίγουροι ότι είχαν φτάσει στους Άγιους Αναργύρους...
Πριν της τρεις γέφυρες ρωτάνε κάποιον στον δρόμο αν ξερει για καποιο studio εκει κοντα.
Όπως καταλάβατε ο τύπος τους έστειλε στο "studio" που ήταν στην Λιοσίων λίγο πριν την διασταύρωση με την Στρ. Καλλάρι.
Τα παλικάρια όχι μόνο μπήκαν με τα όργανα στα χεριά, άλλα κόντεψαν να κάνουν παζάρια για την τιμή της ηχογράφησης...

ΤΟ Κορυφαιο!!! :2funny: :2funny:

Συνεχιστε να ποσταρετε ιστοριες.Το Θεμα εχει τρελο γελιο.

Παντως εμενα να λεμε την αληθεια στα μπουρδελα τοσα χρονια δεν εχω τυχει σε τιποτα αστειο. :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom