Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 551K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Επίσης είναι λάθος που δεν έχει γίνει καμιά ιδιαίτερη παρένεση για ανηλίκους που πήγαν, να μην φοβηθούν να μιλήσουν και να πάρουν τηλέφωνο το ΚΕΕΛΠΝΟ. Πιστεύω οτι πολλοί 16αριδες θα ξεχάσουν τον ύπνο για τον επόμενο καιρό.
 

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Οχι, σιγουρα δεν το ηξερε απλα εγκληματικα το αγνοουσε.
Ενταξει, δεν νομιζω να υπαρχει τοση ξετσιπωσια πια...
Πλάκα κάνεις... σίγουρα το ήξερε (όπως είπε στην αρχή στους γιατρούς). Απλά μετά την δασκάλεψαν οι δικηγόροι.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
καλυτερα να γαμας 2 φορες το μηνα καπου που ειναι ασφαλες, παρα να γαμας καθε εβδομαδα οποιο σκπουπιδι βρεθει μπροστα σου.
και αν αφου δεν υπολογιζεις το χρημα οπως λες,και σου αρεσει και το impreza, ξερεις αν βρεις ενα impeza που κανει 1000ευρω θα ειναι μαπα και δεν θα το αγορασεις, την πουτανα ομως πας και την γαμας με 20ευρω. εκει δεν μπορεις να καταλαβεις οτι γαμας ενα σκουπιδι? ο αλλος που δινει 100αρια και 200αρια για να γαμησι ειναι μαλακας?
τελος παντων το μαθημα να σου γινει παθημα τουλαχιστον και δινε κανενα φραγκο παραπανω οταν θες να γαμησεις.

Eνω αμα δοσεις 100ρια και 200αρια? Τι γινεται?
 

kokos99

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
εγω πιστευω πως παιθενουν να πουν οτι βρεθηκαν ατομα....θετικα...γιατι ουτο που κανουν χειροτερο πανικο προκαλουν....
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Πλάκα κάνεις... σίγουρα το ήξερε (όπως είπε στην αρχή στους γιατρούς). Απλά μετά την δασκάλεψαν οι δικηγόροι.
Αυτο δεν το ηξερα...
Τι φολα!Για την τσατσα μιλαω.
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Τόσα και τόσα δώσαμε...Σε αυτά θα κολλήσουμε?!Ναι πραγματικά πήγε πολύ πίσω η ζωή μου με τις επιλογές αυτές και από θέμα οικονομικό αλλά και πολλών άλλων...Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα το γλεντήσω πανηγυρικά χωρίς πόρνες αυτή την φορά!!!

Eντάξει ρε τύπε πήγε πίσω η ζωή σου σιγά ..... κάποιες εμπειρίες απόκτησες και χάρηκες αυτό είναι όλο.

Για τα υπόλοιπα που γράφεις έχεις χρόνο να τα προλάβεις άνετα. :thumbsup:

 

Greek Psycho

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
παντος πιστευω οτι εχουν τρομοκρατισει τοσο κοσμο σε υπερβολικο βαθμο ,υπαρχει κυνδινος δεν λεω...αλλα οχι να εχεις κλασει μεντες ενω εχεισ χρησιμοπιησει καποτα κλπ.......αλωστε βαση επισιμων στοιχειων τα ποσοστα να κολισεις εαν πας χωρις προφυλαξη ειναι 1-100.καλα κανουν ομως και δεν το λενε γιατι ειμαστε μεγαλοι μαλακες ολοι.....το γεγονος οτι δεν εχουν επιβεβαιωσει κανεναν πελατη θετικο ακομα ειναι δειγμα...οτι μπορει να μην εχει κολησει κανενας....αλοστε ποσοι ηταν οι μαλακες που δεν εβαλαν καθολου καποτα.....20-30 η στατιστικα μπορει να μην εχει κολισει κανεις.....αλλιως δεν το ελεγαν ...εκει να δεις τρομοκρατεια...και χεζα που θα επεφτε...
Παρολα που ειναι ενα 1/100 χωρις το διαβασα στο  και παρολο που φοραγα προφυλακτικο και ημουν προσεχτικος εχω χεστει ειναι να μη μπεις στο τριπακι...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Eνω αμα δοσεις 100ρια και 200αρια? Τι γινεται?

αφου σου ειπε ρε

καλυτερα να γαμας 2 φορες το μηνα καπου που ειναι ασφαλες

βρηκε μαλλον στουντιο που γαμιουνται μονο μαζι του. περαιτερω πληροφοριες μη ζητας γιατι θα χαθει και η ασφαλεια μαζι  :2funny:
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Ρε guys, έχω διαβάσει πάνω από 20-25 σελίδες, κ δεν έχω βρει ποια ήταν κ πού δούλευε.
Έχω ακούσει για το Φωκαίας 22 με όνομα είτε Νατάσσα, είτε Τατιάννα (που δεν είναι καταχορημένη).
Μετά διαβάζω κ για studio με όνομα Βαλέρια. Σε ποιο? Μια παλιά από τα Ορχιδέα/Άρτεμης κτλ?
Επίσης ξανακοιτάω ότι δούλευε κ ως call-girl, με ποιο όνομα?

Ευχαριστώ κ συγγνώμη αν έχουν απαντηθεί προηγουμένως
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
ρε φιλε μονο εσυ μπορεισ να με καταλαβεις εγω την πηρα πριν 10 μερες με προφυλακτικο και εχω φρικαρει παρολο που σεν την φιλησα, οθτε πηρε πιπα ακαποτη, ουτε τιποτα επικυνδυνο  και περιμενω να περασουν οι μερες για νακανω τα τεστ, εσυ που τα εκανες σε ιδιωτικο και ποσο πληρωσες?

τυπε ψαξου φτηνα. μη σου βγει και κανα κουστουμι οσο δυο στουντιοτσαρκες και χασεις τις προγραμματισμενες επισκεψεις μαλακια ειναι  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Ρε guys, έχω διαβάσει πάνω από 20-25 σελίδες, κ δεν έχω βρει ποια ήταν κ πού δούλευε.
Έχω ακούσει για το Φωκαίας 22 με όνομα είτε Νατάσσα, είτε Τατιάννα (που δεν είναι καταχορημένη).
Μετά διαβάζω κ για studio με όνομα Βαλέρια. Σε ποιο? Μια παλιά από τα Ορχιδέα/Άρτεμης κτλ?
Επίσης ξανακοιτάω ότι δούλευε κ ως call-girl, με ποιο όνομα?

Ευχαριστώ κ συγγνώμη αν έχουν απαντηθεί προηγουμένως

τυπε αυτη ειναι. για πες μου τωρα που δεν ακουσες αλλα ονοματα εισαι κομπλε? ή αν ακουγες 5 ακομα ονοματα που δεν πηγες εισαι κομπλε?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
αφου σου ειπε ρε

βρηκε μαλλον στουντιο που γαμιουνται μονο μαζι του. περαιτερω πληροφοριες μη ζητας γιατι θα χαθει και η ασφαλεια μαζι  :2funny:

Ναι γινεται διαλογη  με το εμπειρο ματι του νταβα οταν ερχονται οι ουκρανο-ρουμουνες εδω και τις συφιλιαρες τις στελνουν στα φτηνα. Αμ πως, οτι πληρωνεις παιρνεις.
 

Επισκέπτης
Το μονο που φοβομαστε ειναι μη σπασει η καποτα στον Λαλακη και βγει κανας Λαλακης τζουνιορ.

Κουμμούνι έχω γιό , ο οποίος θα γαμάει κουμμούνια στο μέλλον ,
όπως κι εγώ είμαι διάδοχος του παππού μου που φύτεψε αρκετά κουμμούνια
στο συμμοριτοπόλεμο.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Ναι γινεται διαλογη  με το εμπειρο ματι του νταβα οταν ερχονται οι ουκρανο-ρουμουνες εδω και τις συφιλιαρες τις στελνουν στα φτηνα. Αμ πως, οτι πληρωνεις παιρνεις.

ρε μαλακα χωρις πλακα τωρα, θα ηθελα να γραψω ενα ποστ μιλωντας σοβαρα σε αυτο το θρεντ αλλα δε μου βγαινει με τιποτα. αλλος θελει μαθει ποια ονοματα βγηκαν για να ξεφυσηξει ανακουφισμενος, αλλος θελει να βρει φτηνη εξεταση για να δει αν θα παει η οχι, αλλος λεει πληρωσε παραπανω να εισαι οκ αλλος λεει για τσιμπουθκια αλλος λεει για στρειτ αλλος λεει there is no such thing as aids. και ποσα αλλα που βαριεμαι να επαναλαβω.

τελικα οι ελληνες εκτος απο τους πολιτικους που μας αξιζουν εχουμε και τις αρρωστιες που μας αξιζουν.
 

kammenos13

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2007
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαλακα χωρις πλακα τωρα, θα ηθελα να γραψω ενα ποστ μιλωντας σοβαρα σε αυτο το θρεντ αλλα δε μου βγαινει με τιποτα. αλλος θελει μαθει ποια ονοματα βγηκαν για να ξεφυσηξει ανακουφισμενος, αλλος θελει να βρει φτηνη εξεταση για να δει αν θα παει η οχι, αλλος λεει πληρωσε παραπανω να εισαι οκ αλλος λεει για τσιμπουθκια αλλος λεει για στρειτ αλλος λεει there is no such thing as aids. και ποσα αλλα που βαριεμαι να επαναλαβω.

τελικα οι ελληνες εκτος απο τους πολιτικους που μας αξιζουν εχουμε και τις αρρωστιες που μας αξιζουν.

ειμαστε ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥΤΣΟ!! καλα τα λες!
 

Sofos_Athina

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2012
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...  Ο  ΙΟΣ ΕΧΕΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΕ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΣΠΕΡΜΑ. ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΑΙΜΟΡΡΑΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΛΗΓΗ. ΤΩΡΑ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΠΑΡΕ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΟ ΚΑΙ ΠΑΙΞΕ ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ.  

ΟΜΩΣ ΑΝ ΠΑΣ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΥΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ...  ΜΑΜΗΣΕ ΤΑ... ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΡΟΧΑΙΟ Η ΑΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ ΠΑΡΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ. ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΑΝ Η ΑΛΛΗ ΚΑΝΕΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ Ο ΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟ ΑΚΟΜΗ. ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΔΕΡΜΑ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΥΓΡΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΙΘΑΝΟ. ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΩΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΔΑΧΤΥΛΟ (ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΛΗΓΗ) ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΑ.

ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ Η ΑΛΛΗ ΚΑΝΕΙ ΑΚΑΠΟΤΟ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΣ ΕΙΤΖ. ΚΟΛΛΑΣ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΥΠΑΤΗΤΙΔΕΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΙΝΕΙ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΟΥ ΣΤΟΜΑΧΙΟΥ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΙΟ. ( ).  ΑΡΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΣΤΕ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ Η ΑΛΛΗ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΧΕΓΧΕΙ... ΣΤΑ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ?  ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΕΛΕΓΧΟΥΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ.. ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΕ ΤΟ ΔΡΟΜΟ Η ΤΟ ΜΑΣΑΖ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ.

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΑΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΜΜΕΝΟΣ, ΤΩΡΑ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΓΙΝΕΣΑΙ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΤΑ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΧΕΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΙ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΧΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΞΟΔΑ. ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ.
 

kammenos13

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2007
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...  Ο  ΙΟΣ ΕΧΕΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΕ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΣΠΕΡΜΑ. ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΑΙΜΟΡΡΑΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΛΗΓΗ. ΤΩΡΑ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΠΑΡΕ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΟ ΚΑΙ ΠΑΙΞΕ ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ.  

ΟΜΩΣ ΑΝ ΠΑΣ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΥΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ...  ΜΑΜΗΣΕ ΤΑ... ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΡΟΧΑΙΟ Η ΑΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ ΠΑΡΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ. ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΑΝ Η ΑΛΛΗ ΚΑΝΕΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ Ο ΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟ ΑΚΟΜΗ. ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΔΕΡΜΑ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΥΓΡΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΙΘΑΝΟ. ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΩΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΔΑΧΤΥΛΟ (ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΛΗΓΗ) ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΑ.

ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ Η ΑΛΛΗ ΚΑΝΕΙ ΑΚΑΠΟΤΟ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΣ ΕΙΤΖ. ΚΟΛΛΑΣ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΥΠΑΤΗΤΙΔΕΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΙΝΕΙ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΟΥ ΣΤΟΜΑΧΙΟΥ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΙΟ. ( ).  ΑΡΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΣΤΕ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ Η ΑΛΛΗ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΧΕΓΧΕΙ... ΣΤΑ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ?  ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΕΛΕΓΧΟΥΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ.. ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΕ ΤΟ ΔΡΟΜΟ Η ΤΟ ΜΑΣΑΖ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ.

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΑΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΜΜΕΝΟΣ, ΤΩΡΑ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΓΙΝΕΣΑΙ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΤΑ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΧΕΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΙ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΧΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΞΟΔΑ. ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ.

ωραια τα λες... και σε ρωτω... εγω παω παντα με καποτα... εκτος απο 4-5 φορες παλια π ειχα δωσει ακαποτα πιπες. οταν εισαι φρεσκοξυρισμενος... δεν εχεις ανοιχτη πληγη?? μιλαω για 1-2 ωρες αφου ξυριστεις... απιθανο ετσι ???
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
ρε μαλακα χωρις πλακα τωρα, θα ηθελα να γραψω ενα ποστ μιλωντας σοβαρα σε αυτο το θρεντ αλλα δε μου βγαινει με τιποτα. αλλος θελει μαθει ποια ονοματα βγηκαν για να ξεφυσηξει ανακουφισμενος, αλλος θελει να βρει φτηνη εξεταση για να δει αν θα παει η οχι, αλλος λεει πληρωσε παραπανω να εισαι οκ αλλος λεει για τσιμπουθκια αλλος λεει για στρειτ αλλος λεει there is no such thing as aids. και ποσα αλλα που βαριεμαι να επαναλαβω.

τελικα οι ελληνες εκτος απο τους πολιτικους που μας αξιζουν εχουμε και τις αρρωστιες που μας αξιζουν.

+1
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
ρε μαλακα χωρις πλακα τωρα, θα ηθελα να γραψω ενα ποστ μιλωντας σοβαρα σε αυτο το θρεντ αλλα δε μου βγαινει με τιποτα. αλλος θελει μαθει ποια ονοματα βγηκαν για να ξεφυσηξει ανακουφισμενος, αλλος θελει να βρει φτηνη εξεταση για να δει αν θα παει η οχι, αλλος λεει πληρωσε παραπανω να εισαι οκ αλλος λεει για τσιμπουθκια αλλος λεει για στρειτ αλλος λεει there is no such thing as aids. και ποσα αλλα που βαριεμαι να επαναλαβω.

τελικα οι ελληνες εκτος απο τους πολιτικους που μας αξιζουν εχουμε και τις αρρωστιες που μας αξιζουν.

Πως ειχε πει ο ηγεταρος ο Σημιτης που μας εβαλε στην ΟΝΕ?

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑ.
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΑΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΜΜΕΝΟΣ, ΤΩΡΑ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΓΙΝΕΣΑΙ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΤΑ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΧΕΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΙ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΧΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΞΟΔΑ. ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ.

:2funny:

To τέλος του post Αντώνη , όλα τα λεφτά.   :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom