Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 552K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Βλεπω συχνα τσοντες με τραβελια γιατι μου θυμιζουν γνωστες μου γκομενες. Γενικα πολλες ελληνιδες μοιαζουν πραγματικα περισσοτερο με τραβελια παρα με ευρωπαιες μουναρες
αυτη η αγαμια τελικα φερνει τυφλωση.
εχουν δικιο οι γιατροι που το λενε.
 

Fuckable

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
201
Κριτικές
18
Like
5
Πόντοι
11
Ο Ανδρέας Λοβέρδος ζητάει να ποινικοποιηθεί το σεξ χωρίς προφύλαξη. Μάλλον έχει καταλάβει πως θα τον γαμήσουνε και παίρνει τα μέτρα του.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
αυτη η αγαμια τελικα φερνει τυφλωση.

Και οχι μόνο ..
tumblr_lv1hjqDE2D1r6licpo1_500.jpg
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
ρε γιδια γαμω το σπιτι σας μπασταρδοι,ΟΛΟΙ ΣΑΣ!
εχετε γεμισει το τοπικ με chat,βρισιες και νευρα για το αν ειναι ο αλλος ο μαλακας μπατσος...και που ειναι δηλαδη,ντροπη του τετοια πουστοδουλεια ο παλιοραγιας ,αλλα στο πουτσο μας και παλι,να πατε ρε μαλακισμενα για καφε να βριστητε...ΖΩΑ!!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙ 5 ΩΡΕΣ ΕΝΑ ΠΟΣΤ 500 ΣΕΛΙΔΩΝ!!!
Κανετε ρε μαγκες ενα τακτικο resume,να μπορει ευκολα ο αλλος να το βρει αμεσως και οχι να διαβαζει 500 σελιδες μαλακιες κ παπαντζες.
Καπου ευκολα που να λεει ποιο μπουρδελο ειναι,ποια πουτανα ονομα κτλ,ποιες αλλες πιασανε κτλ...ακομα και μερικες σωστες συμβουλες...
σορρυ για τα νευρα απλα δειτε ποσες σελιδες θεμα εχουμε
  :2funny: :2funny: :2funny: ελα δικε μου μαζι σου εσυ καλα τα λεσ αλλα εμεισ  :jerking: :jerking:φωκαιασ 22  ειναι ελα να κανουμε κουβεντα αστα τα παλιοπαιδα τα αλλα να γραφουν ιστοριεσ ελα να αναλυσουμε οτι γουσταρεισ ολεσ οι ειδικοτηεσ ειναι εδω
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Γεια σας μάγκες!Είχα πάρει την Τατιάνα με το aids 2 φορές στο παρελθόν και από τότε που την αναγνώρισα στην φωτογραφία που δημοσιεύτηκε στα Μ.Μ.Ε. έχασα τον ύπνο μου και το άγχος είχε χτυπήσει κόκκινο αυτές τις μέρες!Πριν από 1 ώρα βγήκαν τα αποτελέσματα για hiv 1,2 και όλα τα άλλα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα και ευτυχώς βγήκα σε όλα αρνητικός και επέστρεψε η αισιοδοξία και το χαμόγελο!!! :grin: :grin: :grin:!!!Εύχομαι να την βγάλουν καθαροί όλοι και προσεύχομαι γι'αυτό!!!Εννοείται δεν ξαναπάω μπουρδέλα και γενικά με πόρνη και ας έχει χαρτιά γιατί το άγχος που πέρασα ήταν τεράστιο και δεν το είχα περάσει σε καμιά άλλη φάση της ζωής μου!!!Να είστε όλοι καλά όποια απόφαση και να πάρετε!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Γεια σας μάγκες!Είχα πάρει την Τατιάνα με το aids 2 φορές στο παρελθόν και από τότε που την αναγνώρισα στην φωτογραφία που δημοσιεύτηκε στα Μ.Μ.Ε. έχασα τον ύπνο μου και το άγχος είχε χτυπήσει κόκκινο αυτές τις μέρες!Πριν από 1 ώρα βγήκαν τα αποτελέσματα για hiv 1,2 και όλα τα άλλα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα και ευτυχώς βγήκα σε όλα αρνητικός και επέστρεψε η αισιοδοξία και το χαμόγελο!!! :grin: :grin: :grin:!!!Εύχομαι να την βγάλουν καθαροί όλοι και προσεύχομαι γι'αυτό!!!Εννοείται δεν ξαναπάω μπουρδέλα και γενικά με πόρνη και ας έχει χαρτιά γιατί το άγχος που πέρασα ήταν τεράστιο και δεν το είχα περάσει σε καμιά άλλη φάση της ζωής μου!!!Να είστε όλοι καλά όποια απόφαση και να πάρετε!!!

Ωραιος. Καλη τυχη
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Γεια σας μάγκες!Είχα πάρει την Τατιάνα με το aids 2 φορές στο παρελθόν και από τότε που την αναγνώρισα στην φωτογραφία που δημοσιεύτηκε στα Μ.Μ.Ε. έχασα τον ύπνο μου και το άγχος είχε χτυπήσει κόκκινο αυτές τις μέρες!Πριν από 1 ώρα βγήκαν τα αποτελέσματα για hiv 1,2 και όλα τα άλλα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα και ευτυχώς βγήκα σε όλα αρνητικός και επέστρεψε η αισιοδοξία και το χαμόγελο!!! :grin: :grin: :grin:!!!Εύχομαι να την βγάλουν καθαροί όλοι και προσεύχομαι γι'αυτό!!!
μπραβο ρε τυπε :rockon:
ωραιος :rockon:
 

demba

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2006
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
οι γιατροί και επιστήμονες του φορουμ συμφωνουν με το παρακατω?
safe-sex-table-1.png

συγγνωμη αν έχει ξαναμπεί
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Aν οι ιεροδουλες που ειναι αρρωστες εχουν εξαφανιστει

για να μην τις πιασουνε τοτε αυτη τη στιγμη σε οικους ανοχης

δεν θα ειναι μονο οσες ειναι καθαρες?

 

Greek Psycho

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας μάγκες!Είχα πάρει την Τατιάνα με το aids 2 φορές στο παρελθόν και από τότε που την αναγνώρισα στην φωτογραφία που δημοσιεύτηκε στα Μ.Μ.Ε. έχασα τον ύπνο μου και το άγχος είχε χτυπήσει κόκκινο αυτές τις μέρες!Πριν από 1 ώρα βγήκαν τα αποτελέσματα για hiv 1,2 και όλα τα άλλα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα και ευτυχώς βγήκα σε όλα αρνητικός και επέστρεψε η αισιοδοξία και το χαμόγελο!!! :grin: :grin: :grin:!!!Εύχομαι να την βγάλουν καθαροί όλοι και προσεύχομαι γι'αυτό!!!Εννοείται δεν ξαναπάω μπουρδέλα και γενικά με πόρνη και ας έχει χαρτιά γιατί το άγχος που πέρασα ήταν τεράστιο και δεν το είχα περάσει σε καμιά άλλη φάση της ζωής μου!!!Να είστε όλοι καλά όποια απόφαση και να πάρετε!!!
ρε φιλε μονο εσυ μπορεισ να με καταλαβεις εγω την πηρα πριν 10 μερες με προφυλακτικο και εχω φρικαρει παρολο που σεν την φιλησα, οθτε πηρε πιπα ακαποτη, ουτε τιποτα επικυνδυνο  και περιμενω να περασουν οι μερες για νακανω τα τεστ, εσυ που τα εκανες σε ιδιωτικο και ποσο πληρωσες?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Aν οι ιεροδουλες που ειναι αρρωστες εχουν εξαφανιστει

για να μην τις πιασουνε τοτε αυτη τη στιγμη σε οικους ανοχης

δεν θα ειναι μονο οσες ειναι καθαρες?
τυπε εχουν εξαφανιστει ολες οι παρανομες
ειτε ειναι αρρωστες ειτε οχι
ετσι γινεται παντα σε καθε σκουπα
 

true-grit

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλε μονο εσυ μπορεισ να με καταλαβεις εγω την πηρα πριν 10 μερες με προφυλακτικο και εχω φρικαρει παρολο που σεν την φιλησα, οθτε πηρε πιπα ακαποτη, ουτε τιποτα επικυνδυνο  και περιμενω να περασουν οι μερες για νακανω τα τεστ, εσυ που τα εκανες σε ιδιωτικο και ποσο πληρωσες?
Φιλαράκι μην κάθεσαι και κοστολογείς την υγειά σου. Έχω περάσει απο το αγχος αυτό παλαιότερα. Βούρ για εξετάσεις φίλε να σου φύγει το άγχος,μια χαρά θα είσαι
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τα μπουρδελα με νομιμες
και οι πιατσες με καμια τυπε :grin:
ειναι αδειες φανταζομαι οπως γινεται σε τετοιες περιπτωσεις
Αυτο λεω επομενως
ακριβως ΑΥΤΗ τη στιγμη ειναι η ευκαιρια μας
να πηδηξουμε χωρις φοβο. (Με προφυλακτικο παντα βεβαια)

εφοσον παιζει σκουπα τωρα κατω.... αρα ποιος ο λογος να παει η παρανομη
.... εκτος και αν παιζει σκουπα αιφνιδιαστικα σε στυλ μπορει να σκασει μπορει και οχι
αρα να το εχουν συνηθισει οι κοπελες απο αλλες μερες αυτο οποτε και παλι
να δουλευουν παρανομες.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Φιλαράκι μην κάθεσαι και κοστολογείς την υγειά σου. Έχω περάσει απο το αγχος αυτό παλαιότερα. Βούρ για εξετάσεις φίλε να σου φύγει το άγχος,μια χαρά θα είσαι
Ειναι βεβαιο οτι ο φιλαρακος θα ειναι μια χαρα. Εσυ ομως ποσο πληρωσες? Ειναι αμεσο τεστ? Μοριακος ελεγχος? Ποσο αξιοπιστο ειναι? Αν θελεις στειλε p.m. Ευχαριστω.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Aν οι ιεροδουλες που ειναι αρρωστες εχουν εξαφανιστει

για να μην τις πιασουνε τοτε αυτη τη στιγμη σε οικους ανοχης

δεν θα ειναι μονο οσες ειναι καθαρες?
Yπο την προυποθεση, οτι εχουν περασει δυο μηνες, υπο συχνη παρακολουθηση και ελεγχους ναι ....

Οπως ειναι η κατασταση ομως, με την γυμνια του κρατικου ελεγκτικου μηχανισμου και χωρις προηγουμενους ελεγχους.... ΟΧΙ

Που ξερεις αν εχουν οτιδηποτε κολλημενο πριν απο ενα μηνα ?
Ακομη και τα τεστ που κανουν, θελουν ενα διαστημα να βρουν οτιδηποτε....

Δεν εχεις καταλαβει ενα απλο πραγμα..... ισως το πιο απλο ολων !!!!!
ΒΡΕΘΗΚΕ ΟΡΟΘΕΤΙΚΗ ΕΚΔΙΔΟΜΕΝΗ ΣΕ ΟΙΚΟ ΑΝΟΧΗΣ  Η ΟΠΟΙΑ ΕΡΓΑΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΣΕ 2 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ....

Ολα τα αλλα ειναι παπαριες καμαρωτες !!!!!!

Περιμενεις να πιασουν αυτες που γνωριζουν αν το εχουν πλεον ?
Να πιασουν κι αλλες που το ξερουν απο πιατσες ναι
Απο οικους και στουντιο πλεον δυσκολα .... θα εχουν εξαφανιστει οσες γνωριζουν και θα εχουν μεινει οι ανυποψιαστες
Και αυτο παλι ειναι πολυ ασχημο και δεν σημαινει οτι καθαρισαμε κιολας !!!!!



Καλα ρε σεις ΣΤΟΥΡΝΟΙ εισαστε ?  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom