Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 552K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Κανε κονε με μπατσο να σου λεει ποτε
παιζουν οι σκουπες στη φυλης απο εδω και περα  :dancing:

μαζι με τους μπατσους θα σκας και εσυ... οσα μενουν ανοιχτα
ειναι νομιμα  :grin: αρκει να μην εχει πεσει ταλαρο... γιατι ακυρωνεται
ολο το απο πανω.
 

true-grit

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι βεβαιο οτι ο φιλαρακος θα ειναι μια χαρα. Εσυ ομως ποσο πληρωσες? Ειναι αμεσο τεστ? Μοριακος ελεγχος? Ποσο αξιοπιστο ειναι? Αν θελεις στειλε p.m. Ευχαριστω.
Όσες φορές το έχω κάνει το κανα σε ιδιωτικό εργαστήριο και πακέτο με άλλες εξετάσεις αίματος για άλλα θέματα. Ξέχωρα δεν έχω κάνει ποτέ για να σου πώ κόστος μόνο για αυτό. Στα δημόσια είναι τσάμπα απλά περιμένεις λίγο παραπάνω,ειδικά τώρα που θα γίνεται και ένας σχετικός χαμός. Σε ιδιωτικό σε 2 μέρες τό χα στα χέρια μου. Το κόστος και σε ιδιωτικό δεν είναι αποτρεπτικό αν πάς μόνο για αυτό, οπότε ορμήχτε και αν μπορείται να το καθιερώσετε τακτικά ακόμα καλύτερα παίδες
 

Επισκέπτης
ρε φιλε μονο εσυ μπορεισ να με καταλαβεις εγω την πηρα πριν 10 μερες με προφυλακτικο και εχω φρικαρει παρολο που σεν την φιλησα, οθτε πηρε πιπα ακαποτη, ουτε τιποτα επικυνδυνο  και περιμενω να περασουν οι μερες για νακανω τα τεστ, εσυ που τα εκανες σε ιδιωτικο και ποσο πληρωσες?

ΑΝ ΔΕΝ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ , μην τρελαίνεσαι.
Δεν έχεις φόβο.
 

true-grit

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Με ένα πρόχειρο googliσμα σε site είδα ότι έλεγε μέσο όρο 12 euria
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
ρε φιλε μονο εσυ μπορεισ να με καταλαβεις εγω την πηρα πριν 10 μερες με προφυλακτικο και εχω φρικαρει παρολο που σεν την φιλησα, οθτε πηρε πιπα ακαποτη, ουτε τιποτα επικυνδυνο  και περιμενω να περασουν οι μερες για νακανω τα τεστ, εσυ που τα εκανες σε ιδιωτικο και ποσο πληρωσες?
Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί πριν λίγο ήμουν στην δική σου θέση!!!Ναι σε ιδιωτικό πήγα γιατί τις καθυστερήσεις του δημοσίου δεν τις άντεχα με την καμία ειδικά τώρα που γίνεται μπάχαλο λόγο του περιστατικού...!!!Εύχομαι να βγεις σε όλα (-)αρνητικός πραγματικά και να βάλεις μυαλό με την καλή σημασία!!! :grin:
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
ΠΟΣο κανει η εξαιταση σε μικροβιολογικο εργαστηριο?αν εχω ασφαλεια ειναι λιγοτερα απο οτι ανασφαλιστος?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
αλλες πεντε βρεθηκαν
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Τι ασφάλεια ενοείς. Αν λες για ταμείο ΙΚΑ πχ. θέλεις παραπεμπτικό. Ιδιωτική ασφάλεια καλύπτει την εξέταση αλλά συνήθως κανένα ασφαλιστήριο δεν καλύπτει μετά κανένα οροθετικό. Σπάει το συμβόλαιο είναι στις εξαιρέσεις. Παλαιότερα είχα πληρώσει σε ιδιωτικό 50 Ευρώ.
 

Greek Psycho

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι βεβαιο οτι ο φιλαρακος θα ειναι μια χαρα. Εσυ ομως ποσο πληρωσες? Ειναι αμεσο τεστ? Μοριακος ελεγχος? Ποσο αξιοπιστο ειναι? Αν θελεις στειλε p.m. Ευχαριστω.
απο το κεντρο μου ειπαν να χαλαρωσω αφου με σωστη χρηση του προφυλακτικου ειμαι οκ αλλα αν θελω να κανω εξετασεις για να μου φυγει η ιδεα πρεπει να περασουν 2 μηνες, γιαυτο ρωταω για τιε εξετασεις....
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Γεια σας μάγκες!Είχα πάρει την Τατιάνα με το aids 2 φορές στο παρελθόν και από τότε που την αναγνώρισα στην φωτογραφία που δημοσιεύτηκε στα Μ.Μ.Ε. έχασα τον ύπνο μου και το άγχος είχε χτυπήσει κόκκινο αυτές τις μέρες!Πριν από 1 ώρα βγήκαν τα αποτελέσματα για hiv 1,2 και όλα τα άλλα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα και ευτυχώς βγήκα σε όλα αρνητικός και επέστρεψε η αισιοδοξία και το χαμόγελο!!! :grin: :grin: :grin:!!!Εύχομαι να την βγάλουν καθαροί όλοι και προσεύχομαι γι'αυτό!!!Εννοείται δεν ξαναπάω μπουρδέλα και γενικά με πόρνη και ας έχει χαρτιά γιατί το άγχος που πέρασα ήταν τεράστιο και δεν το είχα περάσει σε καμιά άλλη φάση της ζωής μου!!!Να είστε όλοι καλά όποια απόφαση και να πάρετε!!!
λυσε μου μια απορια ρε φιλε.
τι σου αρεσε σε αυτην την πατσαβουρα και αποφασισες να την γαμησεις?
και δεν σου εχει πει κανεις οτι με 20 ευρω πινεις καφε και περνεις τσιγαρα? και δεν πας να γαμησεις.
τωρα που σου εφυγε κανενα 100αρικο για εξετασεις ειναι καλυτερα?
οικονομια να κανεις σε αλλα πραγματα και οχι εκει που πας να χωσεις την πουτσα σου.
 

Greek Psycho

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
λυσε μου μια απορια ρε φιλε.
τι σου αρεσε σε αυτην την πατσαβουρα και αποφασισες να την γαμησεις?
και δεν σου εχει πει κανεις οτι με 20 ευρω πινεις καφε και περνεις τσιγαρα? και δεν πας να γαμησεις.
τωρα που σου εφυγε κανενα 100αρικο για εξετασεις ειναι καλυτερα?
οικονομια να κανεις σε αλλα πραγματα και οχι εκει που πας να χωσεις την πουτσα σου.
ρε φιλε εγω την πηρα σε στουντιο με ονομα βαλερια κα εδωσα 50
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.743
Κριτικές
183
Like
3.106
Πόντοι
8.535
τον Σεπτεμβρη που εκανα εξετασεις σε ιδιωτικο εξω,τα καλυψε η ασφαλεια,εκτος απο μια, την οποια η μικροβιολογος μου ειπε οτι δεν την διακαιολογει,οποτε την πληρωσα 7 ευρω...εκανας τις εξης:

Γενικη ουρων+Καλλιεργεια ουρων
Αυστραλιανό αντιγόνο (HbsAg)
Αντίσωμα s ηπατίτιδας Β (HbsAb)
Αντίσωμα core ηπατίτιδας Β ολικό (HbcAb)
Ηπατίτιδα C (HCV)
VDRL
Αντισώματα HIV I & II (HIV Ag (p24) / HIV Ab (type 1 + type 2))

Αν θεωρησω οτι ο μεσος ορος καθε εξετασης ειναι 7 με 8 ευρω,το συνολικο κοστος μαλλον θα βγαινει στα 48 περιπου ευρω....(εξαιρεστε την Γενικη ουρων).Αν καποιος εχει κανει πιο προσφατα απο μενα σε ιδιωτη παντα,ας μας πει το κοστος.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Το μονο που φοβομαστε ειναι μη σπασει η καποτα στον Λαλακη και βγει κανας Λαλακης τζουνιορ.

υπαρχει σοβαροτερο θεμα. φοβαται ο αχαχουχας μη κολλησει μονο απο το διαβασμα για γαμησια σε πουτανοθρεντ. θα βαλει καποτα στην οθονη.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.885
Κριτικές
31
Like
12.569
Πόντοι
5.097
λυσε μου μια απορια ρε φιλε.
τι σου αρεσε σε αυτην την πατσαβουρα και αποφασισες να την γαμησεις?
και δεν σου εχει πει κανεις οτι με 20 ευρω πινεις καφε και περνεις τσιγαρα? και δεν πας να γαμησεις.
τωρα που σου εφυγε κανενα 100αρικο για εξετασεις ειναι καλυτερα?
οικονομια να κανεις σε αλλα πραγματα και οχι εκει που πας να χωσεις την πουτσα σου.
καλα δε θα κανουμε τωρα και κριτικη στο γουστο του καθενος
εμενα δε μου αρεσε ποτε και δε πηγα σε καποιος αρεσε και πηγαν
ασε μη βγει φορεας κανα μοντελο της φυλης και τρεχουμε μετα ολοι με πρωτο εμενα :grin:
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
ρε φιλε εγω την πηρα σε στουντιο με ονομα βαλερια κα εδωσα 50
προτου την παρεις  και δωσεις το 50αρικο δεν την ειδες?
η μηπως απο την ομορφια τις τυφλωθηκες?
πλακα μας κανετε ρε?
σας βαραει η αγαμια στον εγκεφαλο και δεν βλεπετε τι κανετε παλιομαλακες.
ευχομε τουλαχιστον να βγεις καθαρος στις εξετασεις και αλλη φορα να προσεχεις.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.885
Κριτικές
31
Like
12.569
Πόντοι
5.097
υπαρχει σοβαροτερο θεμα. φοβαται ο αχαχουχας μη κολλησει μονο απο το διαβασμα για γαμησια σε πουτανοθρεντ. θα βαλει καποτα στην οθονη.
ναι ρε μαν εχουμ ε σοβαρετερο θεμα θα κερδισετε ποτε σαν ομαδα η θα μας κουβαδιαζετε παντα :tickedoff:
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
καλα δε θα κανουμε τωρα και κριτικη στο γουστο του καθενος
εμενα δε μου αρεσε ποτε και δε πηγα σε καποιος αρεσε και πηγαν
ασε μη βγει φορεας κανα μοντελο της φυλης και τρεχουμε μετα ολοι με πρωτο εμενα :grin:
δεν κανουμε κριτικη την γκομενα αν ηταν ομορφη και εκανε καλο γαμησι.
αλλα οσοι πηγαινανε να την γαμησουν δεν βλεπανε οτι εχει πρεζοφατσα,και ηταν πρησμενη απο τα χαπια.
αλλου και αλλου το παιζετε εξυπνοι και εκει που ειναι να ανοιξετε τα ματια σας,κοιμαστε ορθιοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom