Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 675K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ένα άλλο πράγμα που μου κάνει εντύπωση είναι ότι ενώ μπορεί να υπάρχουν αρνητικές κριτικές για μια κοπέλα , εξακολουθούν να υπάρχουν συναγωνιστές που την πατάνε και μετά χτυπιούνται... Δε θυμάμαι συγκεκριμένο παράδειγμα. Αν θυμηθώ θα το αναφέρω

θα συμφωνησω απολύτα με τον συναγωνιστη.

Κλασικο παραδειγμα ειναι για καποια Τζουλια στο Φυλής 86Β.

Προσωπικα δεν τν γνωριζω, αλλα υπαρχουν πολλες αρνητικες κρητικες γι΄αυτην και ομως καποιοι συνεχιζουν και πανε.

 

juninio

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
85
Κριτικές
70
Like
0
Πόντοι
80
πριν απαντησω δεν ειχα διαβασει τις τελευταιες καταχωρησεις οποτε απλα δεν εκανε σε σενα αυτα που εκανε σε μενα ε τοτε γουσταρωωω που ειμαι ωραιο παιδι και εχω περαση ακομα και σε επαγγελματιεςΤΕΣΠΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ και αλλες γνωμες ετσι για διασταυρωση.με σεβασμο :sunglasses:
αφου διαβασα την κριτικη σου πηγα κι εγω στην κοπελα που ειναιο οντως καλη και ΠΕΡΑΣΑ ΜΕΣΑ.Σε εμενα δεν εκανε τιποτα εξτρα και την ρωτησα κιολας αν κανει και μου ειπε οχι.Μπορει να μην εκανε σε εμενα γιατι δεν ειμαι ομορφος...Τωρα αν εσυ εισαι παιδαρας και σου κανει αλλα πραγματα συγχαρητηρια εγω ομως πρεπει να ενημερωσω το κοινο βαση της δικιας μου εμπειριας.Δεν εγραψα κανενε ψεμα παρα μονο την δικη μου εμπειρια και ουτε λεω εσενα ψευτη σε εσενα μπορει να τα εκανε αυτα που λες.
 

juninio

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
85
Κριτικές
70
Like
0
Πόντοι
80
Φίλε διαβασα την κριτική σου και λες "Δεν είναι της σχολής Ντενίας , δεν κάνει 69, [size=12pt]ακάποτο[/size], COB,..."
Έχεις κάνει ακάποτο με την Ντενίζα ?  :o
φιλε πουτανγαμων ακαποτο δεν μου εχει κανει ποτε η ντενισα.Αυτα που κανει οπωσ ολοι ξερουν ειναι γλωσσοφιλα,cob,γλυψιμο στις μπαλες και επιτρεπει δαχτυλα πραγματα που η αλλη κοπελα ΔΕΝ κανει και για αυτο λεω οτιδεν ειναι της σχολης αυτης.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
αφου διαβασα την κριτικη σου πηγα κι εγω στην κοπελα που ειναιο οντως καλη και ΠΕΡΑΣΑ ΜΕΣΑ.Σε εμενα δεν εκανε τιποτα εξτρα και την ρωτησα κιολας αν κανει και μου ειπε οχι.Μπορει να μην εκανε σε εμενα γιατι δεν ειμαι ομορφος...Τωρα αν εσυ εισαι παιδαρας και σου κανει αλλα πραγματα συγχαρητηρια εγω ομως πρεπει να ενημερωσω το κοινο βαση της δικιας μου εμπειριας.Δεν εγραψα κανενε ψεμα παρα μονο την δικη μου εμπειρια και ουτε λεω εσενα ψευτη σε εσενα μπορει να τα εκανε αυτα που λες.
δε ξερω γιατι δεν ειχες και συ τις αναλογες υπηρεσιες μπορει να ειναι με τις μερες της η με το πως νιοθει με το καθε πελατη αλλα διαπιστωσες και ο ιδιος οτι σε ολα τα υπολοιπα ημουν μεσα αβυσσος η ψυχη της γυναικας,παντως θα ξαναπερασω και αν δεν εχω το ιδιο σερβις θα ξαναγραψω για πληρη διαφωτιση. ;)
 

juninio

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
85
Κριτικές
70
Like
0
Πόντοι
80
δε ξερω γιατι δεν ειχες και συ τις αναλογες υπηρεσιες μπορει να ειναι με τις μερες της η με το πως νιοθει με το καθε πελατη αλλα διαπιστωσες και ο ιδιος οτι σε ολα τα υπολοιπα ημουν μεσα αβυσσος η ψυχη της γυναικας,παντως θα ξαναπερασω και αν δεν εχω το ιδιο σερβις θα ξαναγραψω για πληρη διαφωτιση. ;)
παντως η κοπελα εχει πολυ καλη συμπεριφορα και επικοινωνια με τον πελατη.Τωρα συμβαινει οντως οικοπελες να μην ειναι με ολους το ιδιο παντα οπως λες.εκει θελω να καταληξω.Παραδειγμα η λιντα απο κων/λεως καποιες φορες που την ειχα παρει ηταν τρομερη και καποιες αλλες κοιταγε την ξεπετα.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
παντως η κοπελα εχει πολυ καλη συμπεριφορα και επικοινωνια με τον πελατη.Τωρα συμβαινει οντως οικοπελες να μην ειναι με ολους το ιδιο παντα οπως λες.εκει θελω να καταληξω.Παραδειγμα η λιντα απο κων/λεως καποιες φορες που την ειχα παρει ηταν τρομερη και καποιες αλλες κοιταγε την ξεπετα.
εχεις δικιο αλλα τεσσερις φορες εχω παει με τη χριστινα και ολες ηταν το ιδιο ειδωμεν παντως και ο πιατσας που την ειδε συμφωνησε οτι μοιαζει καπως με τη ντενιζα,για μενα πολυ πολυ ανωτερη και πολυ πιο καθαρη απο την ντενιζα και πιο ευχαριστη στα συν οπως διαπιστωσες δεν δινει μια οταν ανωτερα βια φωναζει ΧΡΙΖΖΤΙΝΑ. :rockon:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Tι βαρδια ειναι συναγωνιστες? :think:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ απογευματα μετα τις πεντε
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ευχαριστω φιλε!!!
 

Επισκέπτης
Κριτική Benali για Αγάπη,Βουλιαγμένης 83 αν θυμάμαι καλά.
Benali,η Αγάπη, σου έγλυψε τα αρχίδια;

Κριτική Fado για τη Kιμ στη Σπύρου Πάτση.Τελικά σε κορόϊδεψαν για το ελεύθερο-60Ε ή εννοούσαν κάτι άλλο;
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Από την κριτική του μέλους Θως για το στούντιο Καρολάιν
"η τσατσα με το χαμογελο στα χειλη αλλα με περιορισμενα ελληνικα (αναμεσα στα προγραμματα μου ειπε οτι η κοπελα [size=14pt]κανει την σταση 29[/size]). "
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ποιά είναι η στάση 29 ?
[move] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
leon287 

Είναι γνωστό ότι στο συγκεκριμένο μαγαζί εκδράμουμε εμείς που δηλώνουμε fan της Λίζας, αλλά μου κάνει τρομερή εντύπωση που κανείς δεν έχει αναφερθεί ακόμα στη Λίνα. Πρόκειται για μια αρκετά όμορφη, 30+ ετών κοπέλα από το πρώην ανατολικό μπλόκ, [size=10pt][glow=red,2,300]μετρίου αναστήματος (δεν την λες ψηλή αλλά σίγουρα δεν είναι κοντή), πολυ θυλικό κορμί (εχει τα "πιασίματά" της χωρίς όμως να είναι καν υπέρβαρη)[/glow][/size] με πολύ ωραίο πρόσωπο και ακόμα ωραιότερο χαμόγελο. Πολύ ευγενική, πεντακάθαρη, μου προσέφερε ένα χαλαρωτικό ερωτικό μασάζ πριν προσωρήσουμε σε πιο up close and personal καταστάσεις. Καταστάσεις που χωρίς να περιλαμβάνουν τίποτα το εκκεντρικό, είχαν σαν κύριο χαρακτηριστικό την αμοιβαία διάθεση και ικανοποίηση. Ότι ζητάει δηλαδή ένας άντρας από μια απογευματινή ερωτική εξόρμηση. Στα συν του μαγαζιού δεν μπορώ να μην αναφερθώ στον κύριο Άρη, την υπηρεσία του οικήματος, που πέρα από διακριτικός είναι και εξαιρετικά ευγενής σαν άνθρωπος.

τι ειπε ο ανθρωπας ρε!

:rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Από την κριτική του μέλους Θως για το στούντιο Καρολάιν
"η τσατσα με το χαμογελο στα χειλη αλλα με περιορισμενα ελληνικα (αναμεσα στα προγραμματα μου ειπε οτι η κοπελα [size=14pt]κανει την σταση 29[/size]). "
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ποιά είναι η στάση 29 ?
[move] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]

ε γιαυτο δεν του αρεσε ρε
μεγαλε ξαχασε τα υπολοιπα 40
γιαυτο δεν εμεινες ικανοποιημενος :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Εγω θα σταθω στην παρακατω κρητικη για το studio Δροσοπουλου 97

Γράφτηκε από τον badou   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές

Συνολική βαθμολογία
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
8.0
Πρόσβαση/Parking
7.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
9.0
Περασα την Παρασκευη το μεσημερακι απο το εν λογω σπιτι...Η τσατσα τυπικη με συστησε στην Παολα η οποια με κερδισε αμεσως με τον τροπο που με κοιταξε αλλα και εξαιτιας του γεγονοτος οτι ηρθε και καθησε διπλα μου στον καναπε καθως περιμενα(για καποιο παραξενο λογο αυτο το θεωρω ατου σε μια κοπελα)...Φοβερα φιλικη και προθυμη μεσα στο δωματιο οπου υστερα απο ολιγολεπτη συζητηση περι ανεμων και υδατων μπηκαμε στο παρασυνθημα με ικανοποιητικοτατο τσιμπουκι(εγλυψε και αρχιδια)...Στο ιδιο παντα προσχαρο και φιλικο κλιμα στηθηκε να την παρω απο πανω και κατοπιν στα τεσσερα οπου δεν κρατησα και πολυ...Η κοπελα ειναι κουκλαρα, πανυψηλη, σχετικα νεα στη δουλεια(οπως ειπε, σιγουρα παντως νεα στο συγκεκριμενο σπιτι)...Μπηκε και βγηκε με το χαμογελο στα χειλη και σιγουρα αξιζε τα λεφτα της...Αν ο δρομος με ξαναφερει απο τα μερη θα περασω να την ξαναδω...Οπως καταλαβαινετε τη συνιστω ανεπιφυλακτα...
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ • Ελεύθερο στοματικό • Στάση 69
Όνομα κοπέλας: Πάολα...

Ημερ/νια επίσκεψης: 06.03.2009

Πιστευω οτι ΣΑΦΩΣ δεν εννοει την γνωστη Παολα.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ένα άλλο πράγμα που μου κάνει εντύπωση είναι ότι ενώ μπορεί να υπάρχουν αρνητικές κριτικές για μια κοπέλα , εξακολουθούν να υπάρχουν συναγωνιστές που την πατάνε και μετά χτυπιούνται... Δε θυμάμαι συγκεκριμένο παράδειγμα. Αν θυμηθώ θα το αναφέρω
Λοιπόν βρήκα παράδειγμα. Πάνω που το έγραφα.  Σημερινή αρνητική κριτική (άλλη μια) για την Εμμανουέλα στο Αχαρνών 106. Πόσοι πρέπει να την πατήσουν πια? Μάλιστα , και ο ίδιος ο φίλος που κατέθεσε , λέει ότι την είχε ξαναπατήσει στο παρελθόν!!  :headbang:
 

Επισκέπτης
Δεν αντεξα διαβαζοντας την κριτικη του PIATSAS για τη Σοφια στο Ιασωνος 19Α και θελω να διορθωσω καποιες ανακριβειες που μπορει να μπερδεψουν καποιον που δεν την εχει δει...

Λοιπον φιλοι, η Σοφια σιγουρα δεν ειναι "τριανταφευγα" οπως γραφει ο συναγωνιστης, το πιο πιθανο ειναι να ειναι εικοσιφευγα - τριανταφευγα παντως με τιποτε!

Επισης το προσωπο της δεν ειναι "απλα συμπαθητικο", εχει ενα απο τα πιο ομορφα, γλυκα και αθωα προσωπα - η κοπελα δεν μοιαζει καθολου με πουτανα - που μπορει να συναντησει κανεις με απιστευτα μπλε ματια, ασπρο δερμα και καστανοξανθα μαλλια.

Ειναι κριμα που πηγε στο Μεταξουργειο σε αυτη τη βρωμερη τρωγλη, σιγουρα της αξιζει να ειναι σε πολυ καλυτερο σπιτι γιατι εκτος των αλλων ειναι και πεντακαθαρη... Αυτα!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Δεν αντεξα διαβαζοντας την κριτικη του PIATSAS για τη Σοφια στο Ιασωνος 19Α και θελω να διορθωσω καποιες ανακριβειες που μπορει να μπερδεψουν καποιον που δεν την εχει δει...

Λοιπον φιλοι, η Σοφια σιγουρα δεν ειναι "τριανταφευγα" οπως γραφει ο συναγωνιστης, το πιο πιθανο ειναι να ειναι εικοσιφευγα - τριανταφευγα παντως με τιποτε!

Επισης το προσωπο της δεν ειναι "απλα συμπαθητικο", εχει ενα απο τα πιο ομορφα, γλυκα και αθωα προσωπα - η κοπελα δεν μοιαζει καθολου με πουτανα - που μπορει να συναντησει κανεις με απιστευτα μπλε ματια, ασπρο δερμα και καστανοξανθα μαλλια.

Ειναι κριμα που πηγε στο Μεταξουργειο σε αυτη τη βρωμερη τρωγλη, σιγουρα της αξιζει να ειναι σε πολυ καλυτερο σπιτι γιατι εκτος των αλλων ειναι και πεντακαθαρη... Αυτα!

Φιλε Picker το εαν μια κοπελα εχει το πιο "ομορφο, γλυκο,και αθωο προσωπο" ειναι υποκειμενικο.
Δεν εχουν ολο τα ιδια κρητηρια.
Για το "τριανταφευγα" ή το "εικοσιφευγα" πως μπορεις να εισαι τοσο σιγουρος? Εχεις δει ταυτοτητα??

Ο PIATSAS ειναι απο τις "κολωνες" του site και πολυς κοσμος εμπιστευεται την γνωμη του.

Απλα εξεφρασε την αποψη του ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ η γνωμη του δεν αποσκοπει καπου.

Για να ειμαι δικαιος την κοπελα δεν την εχω δει, και ενδεχομενως να μην αξιζει για Μεταξουργειο.

ΥΓ.: Ξερεις ποσες εχω συναντησει στα ...30 χρονια καριερας που ΔΕΝ μοιαζουν με πουτανες??????
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
και πως μοιαζουν οι πουτανες ρε παιδια?για να μην μπερδευομαστε!!!!!ακου λεει δεν μοιαζει με πουτανα...αχαχαχαχα!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Δεν αντεξα διαβαζοντας την κριτικη του PIATSAS για τη Σοφια στο Ιασωνος 19Α και θελω να διορθωσω καποιες ανακριβειες που μπορει να μπερδεψουν καποιον που δεν την εχει δει...

Λοιπον φιλοι, η Σοφια σιγουρα δεν ειναι "τριανταφευγα" οπως γραφει ο συναγωνιστης, το πιο πιθανο ειναι να ειναι εικοσιφευγα - τριανταφευγα παντως με τιποτε!

Επισης το προσωπο της δεν ειναι "απλα συμπαθητικο", εχει ενα απο τα πιο ομορφα, γλυκα και αθωα προσωπα - η κοπελα δεν μοιαζει καθολου με πουτανα - που μπορει να συναντησει κανεις με απιστευτα μπλε ματια, ασπρο δερμα και καστανοξανθα μαλλια.

Ειναι κριμα που πηγε στο Μεταξουργειο σε αυτη τη βρωμερη τρωγλη, σιγουρα της αξιζει να ειναι σε πολυ καλυτερο σπιτι γιατι εκτος των αλλων ειναι και πεντακαθαρη... Αυτα!
Να ξεκαθαρισω καποια πραγματακια...
1)Το τριανταφευγα για μενα ειναι ηλικιες κοντα στα 30!Αν την εκανα για πανω απο 35 θα την ονομαζα μιλφ...ηλικια που μπορει και να ναι μπορει και οχι!Ταυτοτητα δεν ειδα  :dunno:Το κορμι της παντως παραπεμπει σε γυναικα που ειναι 30συν!
2)Οπως παρουσιαζεις το προσωπο της μου μοιαζει σαν την Πριγκιπισσα του Παραμυθιου και σιγουρα οχι σαν πουτανα αυτο ειναι σιγουρο!!Εγω μπλε ματια δεν ειδα..ισως να μην τα προσεξα σορρυ!Αυτο που ειδα σιγουρα ειναι ενα απο τα ωραιοτερα 3,5 αρια  :boobies: που παιζουν!!
3)Το οτι θα επρεπε να ηταν σε καποιο καλυτερο σπιτι...οπως και ηταν στο Φυλης200 το 2008...το σημειωσα στην κριτικη μου!Μηπως κι αυτο ηταν ανακριβεια??

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Να ξεκαθαρισω καποια πραγματακια...
1)Το τριανταφευγα για μενα ειναι ηλικιες κοντα στα 30!Αν την εκανα για πανω απο 35 θα την ονομαζα μιλφ...ηλικια που μπορει και να ναι μπορει και οχι!Ταυτοτητα δεν ειδα  :dunno:Το κορμι της παντως παραπεμπει σε γυναικα που ειναι 30συν!
2)Οπως παρουσιαζεις το προσωπο της μου μοιαζει σαν την Πριγκιπισσα του Παραμυθιου και σιγουρα οχι σαν πουτανα αυτο ειναι σιγουρο!!Εγω μπλε ματια δεν ειδα..ισως να μην τα προσεξα σορρυ!Αυτο που ειδα σιγουρα ειναι ενα απο τα ωραιοτερα 3,5 αρια  :boobies: που παιζουν!!
3)Το οτι θα επρεπε να ηταν σε καποιο καλυτερο σπιτι...οπως και ηταν στο Φυλης200 το 2008...το σημειωσα στην κριτικη μου!Μηπως κι αυτο ηταν ανακριβεια??
Σωστότατος ο PIATSAS! :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom