Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 673K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Πραγματικά αηδία... *P πως καθεται και δουλεύει η κοπέλα... :tickedoff:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
127 στους 127 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


Ελένα.Το καλύτερο κορίτσι των «σπιτιών» της Αθήνας, Δευτέρα 26 Ιαν 2009, στις 03:06
Γράφτηκε από τον Ζορό  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 50 αξιολογητές

Συνολική βαθμολογία  9.8
Εμφάνιση κοπέλας  10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  9.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  10.0

Κυριακή απόγευμα επισκέφθηκα την αγαπημένη μου Ελένα.
Φίλτατοι συνμπουρδελιάρηδες, αυτή την στιγμή το πανέμορφο αυτό πλάσμα, είναι μακράν η καλυτερότερη πόρνη της Αθήνας-βλέπε Ελλάδας. Για όσους ανατρέξουν στις κριτικές μου, αλλά & σ'όσους απλά διαβάσουν την παρούσα, έχω τούτο να πω.
Ο τίτλος μου, τα λέει όλα.
Με "ξέκανε"......
Αυτό δεν είναι το ζητούμενο?
Δυό φορές, είναι λίγες γιά να χορτάσεις κάποια που γουστάρεις.
Εχω κάποια χρόνια στο "πεζοδρόμιο" & στη πλάτη μου. Ωστόσο το Ελενάκι, έκανε τα "πάντα" για να τελειώσω & τη 2η φορά.
Νάσαι καλά Ελένα, & πάντα έτσι!!!!
Καυλωτικά κι επαγγελματικά.....
Σε λατρεύω!
Όπως έχω ξαναγράψει, η Ελένα, κάνει σχεδόν τα πάντα! Αλλά πρώτα απ'όλα είναι παρούσα μ'όλο της το είναι. Σέβεται τον πελάτη & εκτιμά όσο καμιά άλλη το 20euro.
Θα είναι εδώ από 5 απόγευμα.
Να πάτε! Όλοι.
Την προτείνω.
* Α-ΝΕ-ΠΙ-ΦΥ-ΛΑ-ΚΤΑ *
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Ελένα

127 στα 127  :o :o :o :o :o
Θα μας τρελανει ο Ζορο!!!!!!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
118 στους 122 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


Η καλύτερη = Ελένα!, Σάββατο 31 Ιαν 2009, στις 04:58
Γράφτηκε από τον Ζορό   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 50 αξιολογητές



Συνολική βαθμολογία  9.7
Εμφάνιση κοπέλας  10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  10.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  10.0

Πέρασα από τούτο το σπίτι, γιά να συναναντήσω το Καλύτερο(με κάπα κεφαλαίο) κορίτσι των "σπιτιών", την αγαπημένη μου Ελένα. Στο Περγάμου 1 που την "τίμησα" μούχε πει, πως τα πρωινά είναι εδώ. Ότι καλό κι αν γράψω, γιαυτό το υπέροχο κορίτσι, δεν θα είναι αρκετό!!!
Δεν μπορώ να χορτάσω το γαμήσι μαζί της.
Τι να γράψω? Γιά το πίπωμα, με γλύψιμο? γιά την εναλλαγή στάσεων? γιά την αντοχή & τις πρωτοβουλίες της? Είναι πράγματι απίθανη! Τέλεια!! Κι όλα αυτά χωρίς ίχνος βιασύνης. Γλυκά, τρυφερά & άγρια, όταν η σεξουαλική "μάχη" το απαιτεί.
Αυτά, μέχρι νεοτέρων.
Υ.Γ. Όσοι δεν έχουν επισκεφθεί το Ελενάκι, να το πράξουν πάραυτα.
Το 10 στο πάρκινγκ μπαίνει λόγω μοτοσυκλέτας.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Ελένα


Ααααπππ εδω μας τα χαλασανε 4 ατομα!!
Ελα Ζορο  :grin: βγαλε την μπερτα και φανερωσου... :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
αποτι διαβαζω η μετακινηση της λαουρας-μονικας-τζουλιας της εκανε καλο
το μερος αλλαξε αλλα η απολαυση και οι υπηρεσιες της μενουν σε υψηλο βαθμο
ευγε

ζηταω με απογνωση να φορεσει το τιγρε στρινγκακι
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Πιστεύω πως οι επισκέπτες δεν έπρεπε να έχουν δικαίωμα συμφωνίας η διαφωνίας με την κριτική.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Δεν ειναι δυνατον, οι περισσότερες κρητικες να παιζουν γυρω στο "7 στις 10", "4 στις 5" αντε "10 στις 12" και ορισμενες να εκτοξευονατι στο ....127 στα 128, η κατι αλλα αφυσικα νουμερα.

Η απλη λογικη λεει, οτι μιας και δεν  "κερδιζει" κατι η κρητικη που συγκεντρωνει υψηλο αριθμο...βοηθειας, ολες αυτες οι κρητικες με τα δισθεορατα νουμερα ειναι ΕΚ ΤΟΥ ΠΟΝΗΡΟΥ και αποβλεπουν αλλου....
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.310
Κριτικές
10
Like
1.619
Πόντοι
5.975
από τη στιγμή που δε βλέπω τις αξεπέραστες και λογοτεχνικές κριτικές του chrysargos, αισθάνομαι πως το site έχει γίνει αρκετά φτωχό στο συγκεκριμένο κομμάτι...
 

juninio

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
85
Κριτικές
70
Like
0
Πόντοι
80
γραφει ο συναγωνιστης spiderdom σε κριτικη για την χριστινα απο κων/λεως 206 οτι κανει ακαποτο και 69 και γενικα οτι ειναι πολυ καλη.Ηθελα λοιπον να το τσεκαρω κι εγω και πεταχτηκα μεχρι εκει.Πριν απο λιγο γυρισα λοιπον και η κοπελα που οντως ειναι οπως την περιγραφει εξωτερικα δεν κανει καμια εξτρα υπηρεσια.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Γράφτηκε από τον tin_kanw_sfentona 


Μετα απο αρκετες περιηγησεις στα στουντιο του τριγωνου Ν.Κοσμου(Καρεα,Βουρβαχη,Φραντζη,Ηλιου) κατεληξα Καρεα μετα τις 12 για την καινουρια βαρδια.Βγηκε ενα κοντο μελαχρινο-η Ρωξανα- και ενα ψηλο μελαχρινο με μουρτζουφλικη φατσα που δεν συγκρατησα ονομα.Λεω να παρω την κοντη να φυγουν τα χοντρα.Ημουν πρωτος πελατης κ παρολαυτα ηταν "κουρασμενη" λες κ δουλευε ολο το βραδυ,ηρθε λιγο αποπανω κ σταματησε γιατι "δεν την βολευε",της ειπα να κανουμε μια αλλη σταση κ βαριοταν.[size=10pt]Το χειροτερο απολα κ μονο γι αυτο μακρια ειναι οτι το μουνι βρωμαγε ΨΑΡΙΛΑ,που αυτο σε μια ιδανικη κοινωνια θα επρεπε να ισοδυναμει με αυτοματη καταδικη σε θανατο.Και σκεφτειτε οτι ημουν κ ο πρωτος [/size] πελατης..Για να μη νομιζετε οτι τα βαλα με την κοπελα κ απο εμφανιση ουτως η αλλως δεν λεει τιποτα,αλλα πραγματικα εγω ειχα καιρο να ξενερωσω ετσι κ να κλαψω 60 ευρα.

πεστα μεγαλεεεεε

:rockon: :rockon:
 

giorgos29

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2009
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
Γράφτηκε από τον tin_kanw_sfentona   


[size=10pt]Το χειροτερο απολα κ μονο γι αυτο μακρια ειναι οτι το μουνι βρωμαγε ΨΑΡΙΛΑ,π
πεστα μεγαλεεεεε

:rockon: :rockon:
που επεσες και συ ρε φιλε..δεν τον ειδες το βρωμοπουτανο
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Αν και δεν έχω γράψει ποτέ κριτική, γιατί θεωρώ ότι τα πάντα είναι θέμα προσωπικού γούστου, είτε αφορά μπουρδέλα, στούντιο, ct ή στριπτιτζάδικα, στα οποία εγώ κινούμαι περισσότερο, διαβάζω τις κριτικές και βλέπω κάποια nicknames που ναι μεν κάνουν κριτική, αλλά στα threads η παρουσία τους είναι μηδέν. Άρα θεωρώ, ότι αν οι admin αποφασίσουν και ασχοληθούν με αυτούς που γράφουν μόνο κριτικές χωρίς καμία άλλη συνεισφορά στο forum και που κατά πάσα πιθανότητα -κατά την άποψη μου- είναι "παπαγαλάκια" ή ότι άλλο φαντάστει κανείς και διαγράψουν αυτές τις κριτικές, θα γίνει μια αρχή για να μην πέφτουμε θύματα παραπληροφόρησης.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
γραφει ο συναγωνιστης spiderdom σε κριτικη για την χριστινα απο κων/λεως 206 οτι κανει ακαποτο και 69 και γενικα οτι ειναι πολυ καλη.Ηθελα λοιπον να το τσεκαρω κι εγω και πεταχτηκα μεχρι εκει.Πριν απο λιγο γυρισα λοιπον και η κοπελα που οντως ειναι οπως την περιγραφει εξωτερικα δεν κανει καμια εξτρα υπηρεσια.
ΦΙΛΕ περασες μεσα η οχι;οταν τη συναντησα πρωτη φορα στη ΞΑΝΘΙΠΠΗΣ2 ουτε η τσατσα  ουτε η ιδια ειχαν αναφερει οτι κανει ακαπωτο και οσες φορες πηγα παντα με εγλειφε και ρουφαγε ακαπωτα και σε σταση 69,δεν εγραψα για κουλουρια .αν το κανει μονο σε μενα τοτε ειμαι γλυκοτστσουνος και με τιμαει αλλα εδω εχουμε να κανουμε με τανα και οχι με γκομενα οποτε φανταζομαι οτι το κανει σε ολους.ρωτησες και σου αρνηθηκε στο σαλονι;αν δε μπηκες τοτε περνα και θα δεις οτι η κριτικη μου δεν ειναι μονο αληθινη ως προς το εμφανισιακο κοματι αλλα και σε υπηρεσιες . :rockon:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
ΦΙΛΕ περασες μεσα η οχι;οταν τη συναντησα πρωτη φορα στη ΞΑΝΘΙΠΠΗΣ2 ουτε η τσατσα  ουτε η ιδια ειχαν αναφερει οτι κανει ακαπωτο και οσες φορες πηγα παντα με εγλειφε και ρουφαγε ακαπωτα και σε σταση 69,δεν εγραψα για κουλουρια .αν το κανει μονο σε μενα τοτε ειμαι γλυκοτστσουνος και με τιμαει αλλα εδω εχουμε να κανουμε με τανα και οχι με γκομενα οποτε φανταζομαι οτι το κανει σε ολους.ρωτησες και σου αρνηθηκε στο σαλονι;αν δε μπηκες τοτε περνα και θα δεις οτι η κριτικη μου δεν ειναι μονο αληθινη ως προς το εμφανισιακο κοματι αλλα και σε υπηρεσιες . :rockon:
πριν απαντησω δεν ειχα διαβασει τις τελευταιες καταχωρησεις οποτε απλα δεν εκανε σε σενα αυτα που εκανε σε μενα ε τοτε γουσταρωωω που ειμαι ωραιο παιδι και εχω περαση ακομα και σε επαγγελματιεςΤΕΣΠΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ και αλλες γνωμες ετσι για διασταυρωση.με σεβασμο :sunglasses:
 

Επισκέπτης
που επεσες και συ ρε φιλε..δεν τον ειδες το βρωμοπουτανο
Και το χειρότερο, να βρωμάει το μουνί τη γνωστή μυρωδιά,να της λές να πάει να πλυθεί,να εκνευρίζεται κι αποπάνω προβάλλοντας ψευτοδικαιολογίες οτι τελείωσε ο χρόνος για να φύγει.Παραδόξως αυτό συνέβη με τη Σιμόνε.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
γραφει ο συναγωνιστης spiderdom σε κριτικη για την χριστινα απο κων/λεως 206 οτι κανει ακαποτο και 69 και γενικα οτι ειναι πολυ καλη.Ηθελα λοιπον να το τσεκαρω κι εγω και πεταχτηκα μεχρι εκει.Πριν απο λιγο γυρισα λοιπον και η κοπελα που οντως ειναι οπως την περιγραφει εξωτερικα δεν κανει καμια εξτρα υπηρεσια.
Φίλε διαβασα την κριτική σου και λες "Δεν είναι της σχολής Ντενίας , δεν κάνει 69, [size=12pt]ακάποτο[/size], COB,..."
Έχεις κάνει ακάποτο με την Ντενίζα ?  :o
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Γράφτηκε από τον tin_kanw_sfentona  


Μετα απο αρκετες περιηγησεις στα στουντιο του τριγωνου Ν.Κοσμου(Καρεα,Βουρβαχη,Φραντζη,Ηλιου) κατεληξα Καρεα μετα τις 12 για την καινουρια βαρδια.Βγηκε ενα κοντο μελαχρινο-η Ρωξανα- και ενα ψηλο μελαχρινο με μουρτζουφλικη φατσα που δεν συγκρατησα ονομα.Λεω να παρω την κοντη να φυγουν τα χοντρα.Ημουν πρωτος πελατης κ παρολαυτα ηταν "κουρασμενη" λες κ δουλευε ολο το βραδυ,ηρθε λιγο αποπανω κ σταματησε γιατι "δεν την βολευε",της ειπα να κανουμε μια αλλη σταση κ βαριοταν.[size=10pt]Το χειροτερο απολα κ μονο γι αυτο μακρια ειναι οτι το μουνι βρωμαγε ΨΑΡΙΛΑ,που αυτο σε μια ιδανικη κοινωνια θα επρεπε να ισοδυναμει με αυτοματη καταδικη σε θανατο.Και σκεφτειτε οτι ημουν κ ο πρωτος [/size] πελατης..Για να μη νομιζετε οτι τα βαλα με την κοπελα κ απο εμφανιση ουτως η αλλως δεν λεει τιποτα,αλλα πραγματικα εγω ειχα καιρο να ξενερωσω ετσι κ να κλαψω 60 ευρα.

πεστα μεγαλεεεεε

:rockon: :rockon:
Ειχε φαει τα σαρακοστιανα γι αυτο ειχε αρπαξει η  μουναρα της ΨΑΡΙΛΑ :rockon: :rockon: :rockon:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ένα άλλο πράγμα που μου κάνει εντύπωση είναι ότι ενώ μπορεί να υπάρχουν αρνητικές κριτικές για μια κοπέλα , εξακολουθούν να υπάρχουν συναγωνιστές που την πατάνε και μετά χτυπιούνται... Δε θυμάμαι συγκεκριμένο παράδειγμα. Αν θυμηθώ θα το αναφέρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom