Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 673K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
παιδια η καλυτερη κριτικη ειναι αυτη που εχει ο καθενας μας για καθε κοπελα.εγω προσωπικα οταν διαβαζω κριτικες που λενε και ετσι και αλλιως και παραλλιως,και η γκομενα ειναι καβλα και τα κανει ολα,και ειναι σαν να ειναι η γκομενα σου και αλλα τετοια,δεν τις πιστευω.ολοι εχουμε παει σε πουτανες και ξερουμε τι γινετε.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
θεωρώ ότι οί κριτικές βοηθάνε στήν επιλογή τού κατάληλου ατόμου αλλά φυσικά έχει σημασία καί ποιός κάνει την κριτική...εγώ προσωπικά δέν θά εμπιστευόμουν νέα μέλη...τό ίδιο ισχύει καί γιά τά στριπιτζήδικα...
αυτό πού δέν μού αρέσει είναι ότι  μερικές φορές οί περιγραφές μειώνουν τήν προσωπικότητα τού ατόμου πού εκδίδετε..καί σέ αυτό κάτι πρέπει νά κάνουν οι αντμινιστρατορς...
νομίζω γενικά ότι οί κόσμιες κριτικές είναι καί οί ποιο αξιόπιστες...
επίσης νομίζω ότι καλό θά ήταν νά λέμε στήν κοπέλα γιατι δέν είμαστε ευχαριστημένοι... νά μήν ντεπόμαστε..καί νά δείνουμε εάν είναι δυνατόν άλλη μιά ευκαιρία πρίν τήν κάνουμε ρόμπα...
νομίζω όλοι κάνουμε λάθη στή δουλειά μας καί μερικές φορές δέν έχουμε διάθεση έτσι δέν είναι??δέν θά θέλαμε νά μας βγάλουν στήν δημοσιότητα γι αυτό....
άς αντιμετωπίζουμε τίς ιερόδουλες σάν ανθρώπους καί όχι υποτιμητικά .ασχετα εάν συμφωνούμε μέ αυτό πού κάνει ή όχι... πού εμένα προσωπικά εάν μέ ρωτούσαν θά τούς έλεγα νά αλλάξουν δουλειά...καί νά μήν τίς βλέπουμε σάν εξωγηινες πού μέ τήν πρώτη ευκαιρία θά τής κάνουμε ρόμπα....
σάν ανθρώπους πρέπει νά τής αντιμετωπίζουμε όπως θά αντιμετωπίζαμε οποιονδήποτε άνθρωπο...
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Κριτικές έχω διαβάσει πολλές, δεν  τις εμπιστεύομαι, παρά μόνον την τσάρκα μου, αν και τρώω φόλες καμμιά φορά  :grin:
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Διαβάζω κριτικές για πουτάνες, διασκεδάζω αν είναι συγγραφικό μεγαλείο, σπάνια να τις λάβω υπόψη μου και ο λόγος είναι τελείως το προσωπικό γούστο του καθενός που όπως και να το κάνομεν άλλωστε είναι διαφορετικό από του προηγούμενου.

Οι γλυψιματίες και οι λασπορίχτες κάνουν κρα, χρόνια εδώ μέσα, με σύνεση, σεμνότητα και ταπεινότητα τελούν το καθήκον τους για μια χούφτα σπέρμα.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Γράφτηκε από τον serapis 
Συνολική βαθμολογία  8.2
Εμφάνιση κοπέλας  10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  5.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  8.0

Πηγα σημερα το μεσημερικατα τις 12.30 στο πρωην αυτο studio απ΄οτι γραφει στην πορτα ,ηταν η ουκρανη Νατασα.Εκπαγλου καλονης (προσωπο και σώμα),ευγενεστατη-υπομονετικοτατη σε ολα της απιθανη ,Ελληνικα απταιστα.Δεν παιζεται ουτε η κοπελα ουτε ο χωρος.Μεγαλες οθονες τεραστιων διαστασεων σε ολους τους χωρους.Αλλοδαποι αποκλείονται.Μεγαλη άνεση χρονου. SERAPIS.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Ελεύθερο στοματικό • Στάση 69
......Παραθετω την τελευταια κριτικη που διαβασα απο τον serapis για τους εξης λογους!Πρωτα απο ολα η Νατασσα εργαζεται στο 54Α...το οποιο απο λαθος συγκαταλεγεται στον καταλογο των στουντιο μιας και ειναι μπουρδελο του 20αρικου...και το οποιο οντως εχεις lcd τηλεορασεις παντου και ειναι σε καλυτερη κατασταση απο πολλα στουντιο!!Δευτερον διαφωνω ως προς το...εκπαγλου καλλονης...παλια ηταν ΜΟΥΝΑΡΑ οντως η συγκεκριμενη και την οποια πολλοι θα θυμουνται απο το Φυλης71 ισογειο και απο τα στουντιο Ιππωνακτος και Βριλλησου36 μετεπειτα ως η Νατασσα με την πεταλουδα πανω απο τον κωλο!!Τωρα με τα κιλα που εχει βαλει σαφως και εχει χαλασει παρα πολυ σε σχεση με παλιοτερα!
Τριτο και τελευταιο..διαβασα για ελευθερο στοματικο..κατι το οποιο απο οσο θυμαμαι ποτε δεν εκανε η συγκεκριμενη κοπελα εκτος αν το ξεκινησε τωρα  :think:
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
τωρα θα το ξεκινησε μαλλον,λογω κρισης.αρχιζουμε και δικαιωνομαστε σιγα σιγα θα αρχισουν και θα πιανουν τοπο τα ευρωπουλα μας.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Εδώ έχω μπερδευτεί λίγο,πολλοί γράφουν: <<στα τέσσερα>> και πρωκτικό(Α-Level) όχι,τί θέλουν να πουν ότι η κοπέλα έστηνε κώλο μόνο για μάτι;;; :huh:
Eπίσης σχετικά με το φραπέ στα περί στριπτιτζάδικου, δεν έχω καταλάβει ποια η διαφορά από την κλασική πίπα που λέμε;;; :think:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Εδώ έχω μπερδευτεί λίγο,πολλοί γράφουν: <<στα τέσσερα>> και πρωκτικό(Α-Level) όχι,τί θέλουν να πουν ότι η κοπέλα έστηνε κώλο μόνο για μάτι;;; :huh:
Eπίσης σχετικά με το φραπέ στα περί στριπτιτζάδικου, δεν έχω καταλάβει ποια η διαφορά από την κλασική πίπα που λέμε;;; :think:
Στα τεσσερα ειναι το γαβ-γαβ style,οχι πρωκτικο.
Για τα στριπ που ειπες,πρωτα πινεις το φραπεδακι σου και μετα κανεις πιπα,γιατι 8α σου χαλασει τη γευση.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Στα τεσσερα ειναι το γαβ-γαβ style,οχι πρωκτικο.
Για τα στριπ που ειπες,πρωτα πινεις το φραπεδακι σου και μετα κανεις πιπα,γιατι 8α σου χαλασει τη γευση.
Συγγνώμη(μάλλον θα σου φανεί αστείο το ξέρω)αλλά δεν το κατέχω το συγκεκριμένο κομμάτι εγώ νόμιζα ότι το φραπεδάκι που λένε είναι μόνο σεξουαλικό υπονοούμενο για την πίπα,σοβαρά στα στριπ σερβίρουν καφέ;;; :think:
Y.Γ.Χαζό πηγαίνω στα στριπ αλλά τα περί φραπέ στο site δεν τα πολυ κατάλαβα!!! :huh:
 
OP
OP
B

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Φραπές στο στριπτιτζάδικό = τον βγάζεις έξω και στον παίζει η γκόμενα. Τα χειλάκια της πάντως δεν ακουμπάνε την πουτσα σου.
Πίπα είναι αυτό που ξέρεις. Τον καταπίνει ολόκληρο.
Τσιμπούκι= Παίζει μόνο με το κεφάλι της πούτσας.

Να γραψουμε λεξικό πλάκα πλάκα...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Φραπές στο στριπτιτζάδικό = τον βγάζεις έξω και στον παίζει η γκόμενα. Τα χειλάκια της πάντως δεν ακουμπάνε την πουτσα σου.
Πίπα είναι αυτό που ξέρεις. Τον καταπίνει ολόκληρο.
Τσιμπούκι= Παίζει μόνο με το κεφάλι της πούτσας.

Να γραψουμε λεξικό πλάκα πλάκα...
Τη διαφορα μεταξυ τσιμπουκιου και πιπας ομολογω οτι δεν την ηξερα.
Παντως με αυτην την ορολογια δεν ευσταθει η λεξη "τσιμπουκοαρπαχτρα".
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
2
Πόντοι
16
Γράφτηκε από τον serapis   
Συνολική βαθμολογία  8.2
Εμφάνιση κοπέλας  10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  5.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  8.0

Πηγα σημερα το μεσημερικατα τις 12.30 στο πρωην αυτο studio απ΄οτι γραφει στην πορτα ,ηταν η ουκρανη Νατασα.Εκπαγλου καλονης (προσωπο και σώμα),ευγενεστατη-υπομονετικοτατη σε ολα της απιθανη ,Ελληνικα απταιστα.Δεν παιζεται ουτε η κοπελα ουτε ο χωρος.Μεγαλες οθονες τεραστιων διαστασεων σε ολους τους χωρους.Αλλοδαποι αποκλείονται.Μεγαλη άνεση χρονου. SERAPIS.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Ελεύθερο στοματικό • Στάση 69
......Παραθετω την τελευταια κριτικη που διαβασα απο τον serapis για τους εξης λογους!Πρωτα απο ολα η Νατασσα εργαζεται στο 54Α...το οποιο απο λαθος συγκαταλεγεται στον καταλογο των στουντιο μιας και ειναι μπουρδελο του 20αρικου...και το οποιο οντως εχεις lcd τηλεορασεις παντου και ειναι σε καλυτερη κατασταση απο πολλα στουντιο!!Δευτερον διαφωνω ως προς το...εκπαγλου καλλονης...παλια ηταν ΜΟΥΝΑΡΑ οντως η συγκεκριμενη και την οποια πολλοι θα θυμουνται απο το Φυλης71 ισογειο και απο τα στουντιο Ιππωνακτος και Βριλλησου36 μετεπειτα ως η Νατασσα με την πεταλουδα πανω απο τον κωλο!!Τωρα με τα κιλα που εχει βαλει σαφως και εχει χαλασει παρα πολυ σε σχεση με παλιοτερα!
Τριτο και τελευταιο..διαβασα για ελευθερο στοματικο..κατι το οποιο απο οσο θυμαμαι ποτε δεν εκανε η συγκεκριμενη κοπελα εκτος αν το ξεκινησε τωρα  :think:
ακαποτο?? ουτε πιπα καλα καλα δεν εκανε παλια.απλα τον ακουμπαγε λιγο στα χειλια και τον επαιζε απο οτι θυμαμαι.τουλαχιστοξν οταν δουλευε στο 71.
 
OP
OP
B

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Τη διαφορα μεταξυ τσιμπουκιου και πιπας ομολογω οτι δεν την ηξερα.
Παντως με αυτην την ορολογια δεν ευσταθει η λεξη "τσιμπουκοαρπαχτρα".
Ναι όντως, έχει καταγρηθεί. Κατα Μπαμπινιώτη η νέα ορολογία είναι "ψωλαρπάχτρα"
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Συντροφε και συναγωνιστή Πουταγαμών δεν μου κολλάει πως έχεις βάλει τόσο υψηλή βαθμολογία στη Ντενίζα, αλλά λες οτι δεν θα ξαναπάς. Εγώ με τέτοιες βαθμολογίες είμαι φαν.
Και επίσης, αφου σε πονούσε η κοπέλα, γιατί δεν της είπες να σταματήσει; Έπρεπε να φτάσει στο απροχώρητο για να την βρίσεις;
Είμαι κατά της άσχημης συμπεριφοράς προς την κοπέλα. Ειδικά για την Ντενίζα που θεωρώ από τις πιο φιλότιμες παρουσίες. Με όσα αρνητικά και αν έχει που και εγώ έχω σχολιάσει. Μην ξαναπάς. Τέλος.
Δεν σε τιμά να γελάς με ένα άνθρωπο που έκλαιγε, επειδή, του μίλησες απαξιωτικα.
Σόρι , τώρα το είδα.
Βρε φίλε, το "έκλαιγε" το είπα για να δείξω το πόσο κακή ματιά της έριξα. Σχήμα λόγου . Σιγά μην έκλαιγε . Ποιός είμαι ? Ο Λεονάρντο Ντι Κάπριο? Το άλλο δευτερόλεπτο με είχε ξεχάσει. Και λες αν όντως έκλαιγε να ήμουνα τόσο βλάκας και να τη βρίσω ? Αλίμονο.
Για την υψηλή βαθμολογία
Δεν νομίζω ότι είναι υψηλή το 7,2. Δεδομένου ότι τις μισές τις έχω βγάλει σούπερ.
Επίσης η κοπέλα ήταν πολύ φιλότιμη. Εγώ ψιλοσπάστηκα γιατί έχει συμβεί και άλλες φορές αυτό με τον πόνο . Και συμβαίνει μόνο με αυτήν.
Άσε που μου την έδωσαν κάτι ηλίθιες δικαιολογίες  του στυλ "το δέρμα μου είναι ευαίσθητο" , όταν της είπα αν θα με αφηνε να κάνω COF στο τέλος. Άλλες φορές πώς το έκανε ? Άλλο δέρμα είχε τότε ? Άλλαξε δέρμα σαν τα τζιτζίκια ?
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
αυτος ο serapis  :jerking: πρεπει να ειναι ο συνταξιουχος καθηγητης της ευας...μα για ποσο μαλακες ψαχνουνε??? :think:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
127 στους 128 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


Σκατ../'@λβΒλγρΓυφτ΄'[..//#^*()....τά, Παρασκευή 09 Ιαν 2009, στις 23:32
Γράφτηκε από τον Ζορό   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 50 αξιολογητές



Συνολική βαθμολογία  2.7
Εμφάνιση κοπέλας  5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  1.0
Πρόσβαση/Parking  4.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  1.0

Μετά την Ελένα, στο 59 πάνω, είχα κάβλες & επισκέφθηκα το εν'λόγω σπίτι που στο παρελθόν έχει φιλοξενίσει θεόμουνα, Ρωσίδες, Ουκράνες κλπ.
Η κοπέλα συστήνεται Ρωσίδα, αλλά δεν είναι.
Δεν κατανόω την εμμονή διάφορων, ΑλβανοΒουλγαρογυφτοΟυζμπεκιστανών πορνών, να αρνούνται την εθνικότητά τους.
Πλην του τέλειου κώλου της, δύο -2=λέξεις για την επίσκεψη.
ΑΘΛΙΟΤΗΤΑ ΒΡΩΜΟΜΙΖΕΡΙΑ
Συνμπουρδελιάρηδες αλλάχτε πεζοδρόμιο, όταν περνάτε μπρόστα απ'αυτό το σπίτι._
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Τζούλια


127 ΣΤΟΥΣ 128 βοηθηθηκαν!! :new_shocked: :new_shocked:
Δεν εχω ματαξαναδει τετοια νουμερα!!!!
Λες γι αυτο να την πηγαν αλλου την κωλοτζουλια  :think: :grin:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
127 στους 128 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


Σκατ../'@λβΒλγρΓυφτ΄'[..//#^*()....τά, Παρασκευή 09 Ιαν 2009, στις 23:32
Γράφτηκε από τον Ζορό   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 50 αξιολογητές



Συνολική βαθμολογία  2.7
Εμφάνιση κοπέλας  5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  1.0
Πρόσβαση/Parking  4.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  1.0

Μετά την Ελένα, στο 59 πάνω, είχα κάβλες & επισκέφθηκα το εν'λόγω σπίτι που στο παρελθόν έχει φιλοξενίσει θεόμουνα, Ρωσίδες, Ουκράνες κλπ.
Η κοπέλα συστήνεται Ρωσίδα, αλλά δεν είναι.
Δεν κατανόω την εμμονή διάφορων, ΑλβανοΒουλγαρογυφτοΟυζμπεκιστανών πορνών, να αρνούνται την εθνικότητά τους.
Πλην του τέλειου κώλου της, δύο -2=λέξεις για την επίσκεψη.
ΑΘΛΙΟΤΗΤΑ ΒΡΩΜΟΜΙΖΕΡΙΑ
Συνμπουρδελιάρηδες αλλάχτε πεζοδρόμιο, όταν περνάτε μπρόστα απ'αυτό το σπίτι._
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Τζούλια


127 ΣΤΟΥΣ 128 βοηθηθηκαν!! :new_shocked: :new_shocked:
Δεν εχω ματαξαναδει τετοια νουμερα!!!!
Λες γι αυτο να την πηγαν αλλου την κωλοτζουλια  :think: :grin:
θεαματικά νούμερα!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom