Νέα

Σχέση με παρθένα γκόμενα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lion84
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 122
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Η χορτασμένη είναι δίκοπο μαχαίρι, να ξέρεις.
Μία χορτασμένη, ίσως δεν έχει ως πρώτιστο το σεξ, κάτι που σημαίνει ότι σε διάλεξε και για το χαρακτήρα, τη σταθερότητα κλπ.
Εμείς οι άντρες όμως θέλουμε να σκεφτόμαστε ότι μας διάλεξε επειδή κάνουμε δυνατό και ατελείωτο σεξ. Αν δε σε νοιάζει όμως αυτό, τότε ναι, την επιλέγεις και μάλλον είναι καλύτερο από την παρθένα.
Εγώ θέλω η τύπισσα να με γουστάρει και για τον χαρακτήρα,εκτός από τη σεξουαλική μου δεινότητα.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.305
Κριτικές
21
Like
9.541
Πόντοι
3.346
Εγώ θέλω η τύπισσα να με γουστάρει και για τον χαρακτήρα,εκτός από τη σεξουαλική μου δεινότητα.
Εμείς είμαστε ευαίσθητοι άνθρωποι, έχουμε συναισθήματα να ούμε....
 

Spiliopulos

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2024
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Δεν είχα το προνόμιο να είμαι με μια παρθένα κοπέλα κολπικά, αλλά είχα την ευκαιρία να κάνω πρωκτικό σεξ με την κοπέλα μου για πρώτη φορά, οπότε αμφισβητήθηκε η εκτίμησή μου για την παρθενία.

Νομίζω ότι η παρθενία υπερεκτιμάται ως προνόμιο, ή τουλάχιστον αυτό ένιωσα εκείνη τη στιγμή που έπρεπε να κάνω μεγάλη υπομονή για να πετύχω τη διείσδυση λόγω του πόσο κλειστή ήταν και του πόνου που της προκάλεσε.

Ήταν προνόμιο που μου επέτρεψε και όλη την επίδειξη αγάπης και εμπιστοσύνης που μου έδωσε, αλλά εστιάζοντας μόνο στο σεξ, νομίζω ότι ήταν κάπως αγχωτικό για μένα και για εκείνη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom