Νέα

Σχέση με παρθένα γκόμενα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lion84
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 122
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
342
Like
838
Πόντοι
81
Αγγελική ρωτάς για σένα ή για κάποια φίλη σου;

Καλά πώς κάνεις έτσι, παρθένα θα είναι την πρώτη φορά. Η γυναίκα αν θέλει ξεπαρθενιάζεται και με δονητή. Για κοπέλα που είναι παρθένα και πάνω από 16 (άντε να βάλουμε όλα τα σχολικά χρόνια για τη συζήτηση) ,θα υποψιαζόμουν τα παρακάτω:
α) Είναι πολύ άσχημη, και δεν περιποιείται τον εαυτό της
β) Έχει σοβαρα ψυχολικά θέματα
γ) Και τα 2
για μενα;; οχι βεβαια.αν ημουν παρθενα και συντηριτική και να μην ήθελα κιολας να κανω κάτι για λογους περι ηθικής,θα βρισκόμουν εδώ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εσύ Αγγελική παρθένα ή ... τρένα;
ναι,παρθένα απ τα αυτιά χαχαχα
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
342
Like
838
Πόντοι
81
Εχω πεσει σε 2 παρθενες. Η πρωτη φοιτητρια Βιολογιας, 19-20 τοτε. Θα της εβαζα 7 απο εμφανιση. Μετα απο ραντεβου με φιλια μπαλαμουτια, αποφασισα να αποχωρησω γιατι δεν ενδιαφερομουν για σχεση και δεν ηθελα να την πληγωσω.
Η δευτερη, φοιτητρια ΤΕΦΑΑ, 20 χρονων τοτε, εγω 23. Απο εμφανιση 9ρι. Αρχικα μου ειπε οτι ειχε και αλλες σχεσεις αλλα οταν μετα απο καποια ραντεβου καταληξαμε σπιτι της, δεν με αφηνε να της κατεβασω το βρακακι. Τοτε μου ειπε οτι ειναι παρθενα.
Παλι σκεψεις να την αφησω, αλλα αφενως τσιμπουκια τουλαχιστον ειχε παρει σιγουρα και επιπλεον σκεφτομουν πως αν την αφησω ο επομενος που θα την ξεπαρθενιασει ισως ειναι πιο μαλακας απο εμενα.
Με τα πολλα, μετα την αρχικη της επιφυλαξη, μου ζητησε εκεινη να το κανουμε, το πιο ενοχικο σεξ που εκανα ποτε. Τελικα κρατησαμε μακροχρονια σχεση.

Γενικα σημαντικο ειναι η ηλικια. Αν καποια ειναι παρθενα μετα τα τριαντα, καποιο ψυχικο νοσημα θα παιζει
ψυχικο νοσημα;;; γ καποιες περιπτωσεις ναι,αλλά το να μη βρηκε κάποια τον καταλληλο ή καποιον αντρα;
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
342
Like
838
Πόντοι
81
Αν δεν ειναι καποια ιδιαιτερα ασχημη, εχει αρκετες προτασεις. Δεν μπορει να ηταν ολοι ακαταλληλοι.
Φιλος που ψαχνει ας πουμε ιδιαιτερες περιπτωσεις επεσε σε δυο παρθενες τελη 30, και οι δυο ηταν με ψυχοφαρμακα, η μια ειχε νοσηλευτει κιολας.
Αυτη που ειχε νοσηλευτει, εδινε μονο κωλο, οποτε βρηκε καποιους καταλληλους για σεξ αλλα ηθελε να κρατησει την παρθενια της
ή να ειναι της θρησκειας και να θεωρει πορνεια το σεξ εκτος γάμου (ξερω ,τρελή περιπτωση)
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.931
Πόντοι
14.936
θα κάνατε σχέση με μια κοπέλα η οποία είναι παρθένα,και δεν είχε δώσει ούτε φιλί στη ζωή της,και γενικά τίποτα απο εμπειρίες και ενδιαφέροντα,και να μην δουλεύει ; ρωτάω γιατι οι άντρες σαν πιο εύκολα να δέχονται μία γυναίκα η οποια ας πουμε δεν εργάζεται και είναι σοβαρή ας το πούμε,γιατι στο πίσω μέρος του μυαλού τους θα σκεφτούν οτι μπορούν να κανουν οικογένεια μαζί της. Ενώ σε άντρα αντιστοιχα οι γυναίκες θα κατέβαζαν ένα σωρό κοσμητικά επίθετα,και με το δικιο τους,οπως ο αχρηστος ,ο φλώρος
 

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
83
Like
143
Πόντοι
0
Μαλακίαι γονέων παιδεύουσει τέκνα λέω εγώ...
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Είχα γνωρίσει γυναικάρα του κουτιού στα 25 της, πολύ μικρότερη μου. Έφτασε εκεί για οικογενειακους λόγους και πλέον με κατάθλιψη κτλ. Τη δάγκωσα γερά και ήθελα σχέση αλλά κάποια στιγμή δεν άντεξα και Ξέσπασα. Ήταν αρκετό για να εξαφανιστεί...
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
525
Like
1.523
Πόντοι
206
Τις παρθένες ή αυτές που έχουν πάει μέχρι 4 άντρες στη ζωή τους είναι φυσιολογικές γυναίκες και μπορείς να κάνεις οικογένεια, από 5 και πάνω είναι εταίρες μετράνε και τα one night stand αυτά λένε οι αμερικάνοι.
Όταν γνωρίζεις παρθένα και κάνεις σχέση μαζί της μυήσε την στις υγειές σχέσεις γιατί όταν χωρίσετε να συνεχίσει να κάνει υγειές σχέση για να μην καταλήξει με σοβαρά προβλήματα στη ζωή της όπως ναρκωτικά, εθισμός στο αλκοολ και πάει λέγοντας λόγο κακής επιρροής από παλιοτόμαρα άτομα. Αυτά.
 

theots81

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2015
Μηνύματα
454
Κριτικές
1
Like
777
Πόντοι
81
θα κάνατε σχέση με μια κοπέλα η οποία είναι παρθένα,και δεν είχε δώσει ούτε φιλί στη ζωή της,και γενικά τίποτα απο εμπειρίες και ενδιαφέροντα,και να μην δουλεύει ; ρωτάω γιατι οι άντρες σαν πιο εύκολα να δέχονται μία γυναίκα η οποια ας πουμε δεν εργάζεται και είναι σοβαρή ας το πούμε,γιατι στο πίσω μέρος του μυαλού τους θα σκεφτούν οτι μπορούν να κανουν οικογένεια μαζί της. Ενώ σε άντρα αντιστοιχα οι γυναίκες θα κατέβαζαν ένα σωρό κοσμητικά επίθετα,και με το δικιο τους,οπως ο αχρηστος ,ο φλώρος
"Ενώ σε άντρα αντιστοιχα οι γυναίκες θα κατέβαζαν ένα σωρό κοσμητικά επίθετα,και με το δικιο τους,οπως ο αχρηστος ,ο φλώρος". Γιατί με το δίκιο τους; Μπορείς να το εξηγήσεις με απλά λόγια;;;
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.704
Κριτικές
164
Like
81.738
Πόντοι
46.223
 

bill.amusement32

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
55
Like
41
Πόντοι
0
Ναι (σε υποθετικό σενάριο που ταιριάζουν οι προσωπικότητες). Αλλά γιατί πρέπει να μας ενδιαφέρει τόσο αυτό το "ζήτημα" (ανεξαρτήτως φύλου);!; Το βασικό, νομίζω, είναι ο καθένας να κάνει κάτι γιατί του αρέσει και όχι επειδή έτσι ορίζει η κοινωνική επιταγή.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.110
Πόντοι
3.786
Ορίστε ένα ταμπού που δεν έχει ξεπεραστεί ακόμη:

- Ενώ για κάποιους (λίγους) άντρες είναι πλεονέκτημα η γυναίκα να είναι παρθένα γιατί δε θα έχει μέτρο σύγκρισης και θα τους βλέπει για θεούς, για μια γυναίκα να πάει με έναν παρθένο είναι αδιάφορο, για να μην πω μειονέκτημα.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.305
Κριτικές
21
Like
9.541
Πόντοι
3.346
θα κάνατε σχέση με μια κοπέλα η οποία είναι παρθένα,και δεν είχε δώσει ούτε φιλί στη ζωή της,και γενικά τίποτα απο εμπειρίες και ενδιαφέροντα,και να μην δουλεύει ; ρωτάω γιατι οι άντρες σαν πιο εύκολα να δέχονται μία γυναίκα η οποια ας πουμε δεν εργάζεται και είναι σοβαρή ας το πούμε,γιατι στο πίσω μέρος του μυαλού τους θα σκεφτούν οτι μπορούν να κανουν οικογένεια μαζί της. Ενώ σε άντρα αντιστοιχα οι γυναίκες θα κατέβαζαν ένα σωρό κοσμητικά επίθετα,και με το δικιο τους,οπως ο αχρηστος ,ο φλώρος
Έχω ένα γνωστό, ο οποίος θεωρεί ως ιδανική σχέση μια κοπέλα παρθένα. Και αυτό διότι πιστεύει ότι η παρθενιά είναι κάτι μοναδικό, την οποία πρέπει να τη μοιραστείς με τον άνθρωπο που αγαπάς και όχι με κάποιον τυχαίο, ο οποίος σήμερα είναι και αύριο δεν είναι. Επιπροσθέτως, η παρθενιά στην κοπέλα, αλλα και στον άνδρα σε ορισμένες περιπτώσεις, δείχνει και λίγο ρομαντισμό, για κάποιους ευαίσθητους.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Ορίστε ένα ταμπού που δεν έχει ξεπεραστεί ακόμη:

- Ενώ για κάποιους (λίγους) άντρες είναι πλεονέκτημα η γυναίκα να είναι παρθένα γιατί δε θα έχει μέτρο σύγκρισης και θα τους βλέπει για θεούς, για μια γυναίκα να πάει με έναν παρθένο είναι αδιάφορο, για να μην πω μειονέκτημα.
Εμένα φίλε μου είναι αδιάφορο με πόσους έχει πάει.Υπάρχουν και κάτι μυξοπαρθένες με απωθημένα που μπορεί να σε φορέσουν τα κέρατα.Αντίθετα αρκετές χορτασμένες μπορεί να αράξουν μαζί σου.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.305
Κριτικές
21
Like
9.541
Πόντοι
3.346
Το έχει κάνει ταινία ο Λάνθυμος "Ο Κυνόδοντας". Κάτι τέτοιο πραγματεύεται.
Μεταξύ σοβαρού και αστείου αυτό
Ο κυνόδοντας προσπαθεί να προβάλει κατα κύριο λόγο την υπερπροστασία των γονιών απέναντι στα παιδιά.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Ο κυνόδοντας προσπαθεί να προβάλει κατα κύριο λόγο την υπερπροστασία των γονιών απέναντι στα παιδιά.
Η οποία στην Ελλάδα είναι πάνω από τον μέσο όρο της Ευρώπης.Σοκάρει ειδικά προς το τέλος,αλλά ο Έλληνας μόνο έτσι νιώθει.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.305
Κριτικές
21
Like
9.541
Πόντοι
3.346
Η οποία στην Ελλάδα είναι πάνω από τον μέσο όρο της Ευρώπης.Σοκάρει ειδικά προς το τέλος,αλλά ο Έλληνας μόνο έτσι νιώθει.
Ναι πράγματι, αν και θεωρώ πως τα πράγματα έχουν αλλάξει τώρα, προς το χειρότερο φυσικα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom