Νέα

Σχέση με παρθένα γκόμενα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lion84
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 122
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
346
Like
966
Πόντοι
81
"Ενώ σε άντρα αντιστοιχα οι γυναίκες θα κατέβαζαν ένα σωρό κοσμητικά επίθετα,και με το δικιο τους,οπως ο αχρηστος ,ο φλώρος". Γιατί με το δίκιο τους; Μπορείς να το εξηγήσεις με απλά λόγια;;;
γιατι υποσυνειδητα απο τα παλιά χρονια ιδίως,ο αντρας είναι αυτος που δουλεύει και η γυναικα κάθεται σπίτι να μεγαλωσει τα παιδια,και μέχρι κάποια χρονια κρεμάγανε και τα σεντόνια οι αντρες στο μπαλκονι. και μερκμοί αντρες δεν θέλουν μια γυναίκα περασμένη απο πολλά χερια
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.472
Like
13.170
Πόντοι
3.506
θα κάνατε σχέση με μια κοπέλα η οποία είναι παρθένα,και δεν είχε δώσει ούτε φιλί στη ζωή της,και γενικά τίποτα απο εμπειρίες και ενδιαφέροντα,και να μην δουλεύει ; ρωτάω γιατι οι άντρες σαν πιο εύκολα να δέχονται μία γυναίκα η οποια ας πουμε δεν εργάζεται και είναι σοβαρή ας το πούμε,γιατι στο πίσω μέρος του μυαλού τους θα σκεφτούν οτι μπορούν να κανουν οικογένεια μαζί της. Ενώ σε άντρα αντιστοιχα οι γυναίκες θα κατέβαζαν ένα σωρό κοσμητικά επίθετα,και με το δικιο τους,οπως ο αχρηστος ,ο φλώρος
Οχι !
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Οταν η γυναικα εινακ πολυ κοντα στους γονεις της και δεν εχει ερωτικες εμπειριες, εχει χασει ενα μεγαλο κομματι της αυτοτελειας της ως ατομο και ως ερωμενη.
Οι γονεις που δεν αφηνουν τα παιδια τους να ζησουν τη ζωη σποκτωντας εμπειριες ( παντα με συνεση και σε συνδυασμο με το ωριμο του χαρακτηρα και της ηλικιας), οι γονεις που βλεπουν τα παιδια τους ως τις «νοσοκομες» που θα τους ξεσκατιζουν γηροκομησουν στα τελευταια τους, ειναι εγωϊστικα μουνοπανα και καλο ειναι τα παιδια σε φαση ενηλικιωσης να φευγουν απο κοντα τους, για να ζησουν τη ζωη και να τη χαρουν. Ας πληγωθουν, χωρις πληγες η ζωη δεν αξιζει αλλα τουλαχιστον να ειναι οι ιδιοι κυριοι των αποφασεων τους, οχι οι υπερπρσστατευτικοι παμπονηροι γονεις τους.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.522
Κριτικές
9
Like
2.109
Πόντοι
496
,θα βρισκόμουν εδώ;
Για πες τότες τι ψάχνεις;
Sugar daddy να έχει χρήματα που θα τρώνε κι οι κότες;
Είσαι φοιτήτρια στο Αλμικαταράτε του Αλδεβαράν;
Κι εκείνη φοιτήτρια ήταν κι έβγαινε με παππούδια επειδή πλήρωναν :confused: αν πας να δεις την ταινία των 75s...
Υπάρχει θέμα πάντως με παππούδια εδώ στο bou, καλό βόλι καλή ψαριά :confused:
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
346
Like
966
Πόντοι
81
Για πες τότες τι ψάχνεις;
Sugar daddy να έχει χρήματα που θα τρώνε κι οι κότες;
Είσαι φοιτήτρια στο Αλμικαταράτε του Αλδεβαράν;
Κι εκείνη φοιτήτρια ήταν κι έβγαινε με παππούδια επειδή πλήρωναν :confused: αν πας να δεις την ταινία των 75s...
Υπάρχει θέμα πάντως με παππούδια εδώ στο bou, καλό βόλι καλή ψαριά :confused:
δεν αφορά κανεναν,δεν έχω να δώσω λογαριασμό σε κανεναν
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
346
Like
966
Πόντοι
81
Οταν η γυναικα εινακ πολυ κοντα στους γονεις της και δεν εχει ερωτικες εμπειριες, εχει χασει ενα μεγαλο κομματι της αυτοτελειας της ως ατομο και ως ερωμενη.
Οι γονεις που δεν αφηνουν τα παιδια τους να ζησουν τη ζωη σποκτωντας εμπειριες ( παντα με συνεση και σε συνδυασμο με το ωριμο του χαρακτηρα και της ηλικιας), οι γονεις που βλεπουν τα παιδια τους ως τις «νοσοκομες» που θα τους ξεσκατιζουν γηροκομησουν στα τελευταια τους, ειναι εγωϊστικα μουνοπανα και καλο ειναι τα παιδια σε φαση ενηλικιωσης να φευγουν απο κοντα τους, για να ζησουν τη ζωη και να τη χαρουν. Ας πληγωθουν, χωρις πληγες η ζωη δεν αξιζει αλλα τουλαχιστον να ειναι οι ιδιοι κυριοι των αποφασεων τους, οχι οι υπερπρσστατευτικοι παμπονηροι γονεις τους.
και η ίδια ομως να θελει να ειναι κοντα στους γονείς της και να εχει κολλητή παρέα τη μάνα της.γιατι αλλιώς αν ηθελε θα εβγαινε έξω,θα ειχε κοινωνική ζωη,δουλειά,ασχολίες,και αναρωτιομουν αν γ εναν άντρα θα ήταν απωθητικά αυτά τα χαρακτηρηστικά ή δεν θα έδινε σημασία
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τύπε Άγγελε στα @@@ μας τα ερωτήματα σου , δεν φταίμε εμείς αν έχεις να δεις γυναίκα γυμνή από εποχές ΠΑΣΟΚ με πρωθυπουργό Κινέζο Κώστα Σημίτη
αντε και γαμήσου,πολυ απλά να μην τα βλέπεις τα ερωτήματα,σε υποχρέωσε κανένας να τα δεις; δεν ήξερα οτι πρέπει να πάρω άδεια για να γραψω κάτι,και τόσοι αλλοι γράφουν πόσα θεματα,εγω σε πειραξα;
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
387
Like
396
Πόντοι
21
Oταν πηγαινα στην πεμπτη Γυμνασιου εκανα σχεση με την πρωην γυναικα μου, πηγαινε στην δευτερα γυμνασιου, ΟΚ θα ξαναεκανα σχεση με παρθενα. Στην τωρινη μου ηλικια και βεβαια οχι. Θαθελα να εχει γαμηθει και με 10-15 αντρες πριν απο μενα και να μιλαει και προστυχα οταν πηδιομαστε.
 

fysarmonika

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
502
Κριτικές
4
Like
806
Πόντοι
86

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
346
Like
966
Πόντοι
81
ποτέ έγινε αυτό πάλι ?? 2024…..hello ….
τωρα ναι,δεν γινονται αυτά κατα πολυ,η γυναικα δουλεύει και έχει γινει ανεξάρτητη,αλλά δυστυχώς υπάρχουν ακόμα κάποιοι με αυτές τις απόψεις
 

Tatra_II

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2024
Μηνύματα
105
Like
220
Πόντοι
21
θα κάνατε σχέση με μια κοπέλα η οποία είναι παρθένα,και δεν είχε δώσει ούτε φιλί στη ζωή της,και γενικά τίποτα απο εμπειρίες και ενδιαφέροντα,και να μην δουλεύει ; ρωτάω γιατι οι άντρες σαν πιο εύκολα να δέχονται μία γυναίκα η οποια ας πουμε δεν εργάζεται και είναι σοβαρή ας το πούμε,γιατι στο πίσω μέρος του μυαλού τους θα σκεφτούν οτι μπορούν να κανουν οικογένεια μαζί της. Ενώ σε άντρα αντιστοιχα οι γυναίκες θα κατέβαζαν ένα σωρό κοσμητικά επίθετα,και με το δικιο τους,οπως ο αχρηστος ,ο φλώρος
Αγγελικούλα ζάχαρη, Αγγελικούλα μέλι, Αγγελικούλα κρύο νερό, που πίνουν οι Αγγέλοι.....κάπου εκεί έξω είναι και γι΄αυτήν κάποιος που θα εκτιμήσει τον τύπο της... ας κουνήσει όμως κι αυτή λίγο την ουρά της :assshake:να την προσέξει...να την ξεχωρίσει ας πούμε...γιατί αν μένει άπραγη τελείωσαν τα κρίνα και οι Άγγελοι πώς να την βρει;:angel:
 

Αγγελική

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
346
Like
966
Πόντοι
81
Oταν πηγαινα στην πεμπτη Γυμνασιου εκανα σχεση με την πρωην γυναικα μου, πηγαινε στην δευτερα γυμνασιου, ΟΚ θα ξαναεκανα σχεση με παρθενα. Στην τωρινη μου ηλικια και βεβαια οχι. Θαθελα να εχει γαμηθει και με 10-15 αντρες πριν απο μενα και να μιλαει και προστυχα οταν πηδιομαστε.
σωστά τα λες αλλά καποιος ολο και κάτι αναχρονιστικό θα σου πει οτι ποιος ξερει τι έκανε,αλλά εγω λεω ε ας έκανε,θα ξερει να σε κάνει να περάσεις καλά
 

Tatra_II

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2024
Μηνύματα
105
Like
220
Πόντοι
21
Πάντως Κες και Κοι είναι άλλο πράγμα το άβγαλτο (ενήλικο πάντα) κοράσιο... να του μαθαίνεις το στράτα-στρατούλα ... ανεπανάληπτη αίσθηση και να σε κοιτάει με απορία στα μάτια :angel:
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
4.034
Πόντοι
736
Και άλλο πράγμα επίσης να στον έχει εξαφανίσει με συνοπτικές διαδικασίες και να τον βγάλεις στεγνό ! Έχουν και τα δύο τα καλά τους και συνήθως ψάχνουμε το αντίθετο από αυτό που έχουμε !
 

Tatra_II

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2024
Μηνύματα
105
Like
220
Πόντοι
21
Και άλλο πράγμα επίσης να στον έχει εξαφανίσει με συνοπτικές διαδικασίες και να τον βγάλεις στεγνό ! Έχουν και τα δύο τα καλά τους και συνήθως ψάχνουμε το αντίθετο από αυτό που έχουμε !
Το δίκαιο Σ ... βουνό, ανάμνηση παρέθεσα, δεν θα είχα την υπομονή να την επαναλάβω :cheesy:, στο νήμα της Αγγελικούλας είμαστε όμως... ας μας πει τι ψάχνει ακριβώς... σίγουρα υποψήφιοι θα υπάρχουν...γιατί απ' ότι είδα συμπαθητικό κορίτσι είναι :smiling-face-with-heart-eyes:
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
4.034
Πόντοι
736
Νομίζω έχει τοποθετηθεί η φιλενάδα ( εάν είναι κοριτσάκι ) σε άλλο νήμα ότι δεν ψάχνει τίποτα άμεσα από αυτά τουλάχιστον που ψάχνουμε εμείς. Θα σου απαντήσει φαντάζομαι βέβαια
 

Tatra_II

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2024
Μηνύματα
105
Like
220
Πόντοι
21
Οταν καποια εχει παρει τσιμπουκια πριν μας γνωρισει, αλλα διατηρει τον υμενα της, θεωρειται παρθενα;
Η γυμναστρια που προανεφερα σε ενα καβγα μου ειπε οτι ημουν ο πρωτος της και της απαντησα οτι δεν ηταν το δικο πουλακι που ειδε για πρωτη φορα.
Μου ειχε αναφερει οτι ειχε και αλλες σχεσεις οταν πρωτογνωριστηκαμε
Διίστανται οι απόψεις αγαπητέ... Παρθενιά - Βικιπαίδεια να τεθεί λέτε προς συζήτηση και προβληματισμό το ερώτημα;:think:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
και η ίδια ομως να θελει να ειναι κοντα στους γονείς της και να εχει κολλητή παρέα τη μάνα της.γιατι αλλιώς αν ηθελε θα εβγαινε έξω,θα ειχε κοινωνική ζωη,δουλειά,ασχολίες,και αναρωτιομουν αν γ εναν άντρα θα ήταν απωθητικά αυτά τα χαρακτηρηστικά ή δεν θα έδινε σημασία
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
εδω εχουμε το γνωστο chicken and egg προβλημα.
Μηπως η ιδια θελει να ειναι κοντα στους γονεις της διοτι πρωτοι οι γονεις της το επιδίωξαν να ειναι ετσι?
Κατα τη γνωμη μου οι γονεις πρεπει να βοηθουν το παιδι τους να αναπτυξει κοινωνικοτητα, μενοντας και λιγο πιο πισω και ενθαρρυνοντας το παιδι τους να κοινωνικοποιηθει.
Αυτο δεν σημαινει να ανεχονται τα παντα, ουτε να κανουν τα στραβα ματια αμα το κοριτσι το παει για πουτανα απο τα 15. Υπαρχει μια ισορροπια σε ολα.
Η κατασταση που περιγραφεις δεν ειναι και η καλυτερη. Πως θα ξερει το κοριτσι αυτο για σχεσεις αν τις βλεπει απο τα ματια της «κολλητης» μανας της? Και οταν πεθανει η μανα (το απευχομαι) που στεκεται το ατομο αυτο?
Δεν χρειαζεται να εχει αλλα ατομα, να ακουσει ξενους προβληματισμους, να σκεφτει ετσι και η ιδια τι θελει αφου τα ζυγισει μεσα της, με τις αρχες που εχει παρει απο το σπιτι?
Για μενα, τα κολλητηλικια με γονεις, αν και ακουγονται πολυ ωραια, περιοριζουν κοινωνικα το νεο ατομο, το εμποδιζουν να μεγαλωσει.
Η συνηθης μαλακια « μην πληγωθει το παιδι» ειναι περαν ολων των αλλων και πληρης εγωισμος.
Γιατι να μην πληγωθει το παιδι δηλαδη, πως θα μεγαλωσει, σε γυαλα?
Οι γονεις δεν πληγωθηκαν και ετσι ωριμασαν και μεγαλωσαν και εκαναν οικογενεια?
Τα παιδια που μεγαλωνονται εξαρτημενα για « να μην κακοπεσουν» ειναι αποτελεσμα φοβου και σε καποιες περιπτωσεις, ακομα χειροτερα, υστεροβουλιας.
Εντελει να πανε να γαμηθουν και λιγο οι γονεις, δεν πειραζει, θα το ξεπερασουν, γονεις ειναι….
 
Τελευταία τροποποίηση:

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Επισης στο δευτερο ερωτημα σου, αν θα πειραζε εναν αντρα, η γνωμη μου ειναι οτι αν δεν τον πειραζει, δεν την αγαπαει πραγματικα, το βλεπει κι αυτος υστεροβουλα, να εχω να μ*νι να γ@μησω…
Αντρας που νοιαζεται για τη συντροφο του, θα της τονισει την αρρωστημενη κατασταση και στην καλυτερη θα συμβιβαστει (αν πραγματικα την αγαπαει) αλλα τους γονεις της θα τους εχει στη πρεσσα.
Και αν νοιωθει οτι ειναι κομπαρσος στη τριο μαμας μπαμπα κορης θα την κανει.
 

theots81

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2015
Μηνύματα
454
Κριτικές
1
Like
777
Πόντοι
81
γιατι υποσυνειδητα απο τα παλιά χρονια ιδίως,ο αντρας είναι αυτος που δουλεύει και η γυναικα κάθεται σπίτι να μεγαλωσει τα παιδια,και μέχρι κάποια χρονια κρεμάγανε και τα σεντόνια οι αντρες στο μπαλκονι. και μερκμοί αντρες δεν θέλουν μια γυναίκα περασμένη απο πολλά χερια
Άρα μένουμε στα παλιά; Ή ο κόσμος εξελίσσεται;;;
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
Εμένα φίλε μου είναι αδιάφορο με πόσους έχει πάει.Υπάρχουν και κάτι μυξοπαρθένες με απωθημένα που μπορεί να σε φορέσουν τα κέρατα.Αντίθετα αρκετές χορτασμένες μπορεί να αράξουν μαζί σου.
Η χορτασμένη είναι δίκοπο μαχαίρι, να ξέρεις.
Μία χορτασμένη, ίσως δεν έχει ως πρώτιστο το σεξ, κάτι που σημαίνει ότι σε διάλεξε και για το χαρακτήρα, τη σταθερότητα κλπ.
Εμείς οι άντρες όμως θέλουμε να σκεφτόμαστε ότι μας διάλεξε επειδή κάνουμε δυνατό και ατελείωτο σεξ. Αν δε σε νοιάζει όμως αυτό, τότε ναι, την επιλέγεις και μάλλον είναι καλύτερο από την παρθένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom