Νέα

Ρόζι Τρανς Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tranylover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
δεν νομιζω ότι έχει φωτο σε κάποιο σάιτ....όποιος θέλει το τηλ. να μου στείλει π .μ.

καλησπερα φιλε,προσπαθω να σου στειλω pm για το τηλ και καμια info αλλα ειναι γεματο το inbox σου.αν θελεις και μπορεις στειλε μου το τηλ τηε ροζι.σ'ευχαριστω
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
φιλε john maricos προσπαθω να σου στειλω pm αλλα ειναι γεματο το inbox σου
καλησπερα φιλε,προσπαθω να σου στειλω pm για το τηλ και καμια info αλλα ειναι γεματο το inbox σου.αν θελεις και μπορεις στειλε μου το τηλ τηε ροζι.σ'ευχαριστω

Γράφε γράφε!!!

 

ds01

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
δεν νομιζω ότι έχει φωτο σε κάποιο σάιτ....όποιος θέλει το τηλ. να μου στείλει π .μ.

Φίλε Μαρίκο, και εγώ προσπάθησα με pm αλλά δεν γίνεται. :think: Μπορείς να μου στείλεις το τηλ της ΡΟΖΙ ? :thumbsup:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Αν της τηλεφωνήσεις και την αποκαλέσεις Ρόζυ θα καταλάβει ότι την ξέρεις από Συγγρού, αντιθέτως αν την πεις Εμμανουέλα τότε θα καταλάβει ότι είσαι internetάκιας οπότε θα σου πει άλλη τιμή.  ;)





αυτη ειναι??? αλλο ονομα λεει τωρα?
 

Donald_Hump

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2012
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Το τι θα πεις γενικα με τον κυκλο αυτο θελει προσοχη..

Μια φορα πηγα σε στουντιο και ειπα ειμαι φιλος του 'Hotyan' και με πεταξανε με τις κλωτσιες εξω...
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Το τι θα πεις γενικα με τον κυκλο αυτο θελει προσοχη..

Μια φορα πηγα σε στουντιο και ειπα ειμαι φιλος του 'Hotyan' και με πεταξανε με τις κλωτσιες εξω...

καλο
προσεχε γιατι θα προσπαθησει να σε τιμωρησει με τα φανταστικα αστεια του
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
πάλι καλά που δεν σε  :fuck1:..................... :grin:



Το τι θα πεις γενικα με τον κυκλο αυτο θελει προσοχη..

Μια φορα πηγα σε στουντιο και ειπα ειμαι φιλος του 'Hotyan' και με πεταξανε με τις κλωτσιες εξω...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Το τι θα πεις γενικα με τον κυκλο αυτο θελει προσοχη..

Μια φορα πηγα σε στουντιο και ειπα ειμαι φιλος του 'Hotyan' και με πεταξανε με τις κλωτσιες εξω...

Σου είχα πει να μην πάς σε αυτό που "ξέχασα κατα λάθος " φεύγοντας το τηλέφωνο της ντουζιέρας ανοιχτό και να πεφτει το καυτό νερό στο δωμάτιο και στην μοκετα το οποίο εγινε χαμάμ ,πλυμμήρισε και το διπλανό και μετά ούρλιαζε η τσατσα βοήθεια πνιγόμαστε καιγόμαστε .
Ούτε και στο άλλο που προς χάριν γούστου και ντεκόρ άπλωσα στα σκαλοπάτια δέκα προφυλακτικά γεμάτα με ασπράδι αυγού ενώ απ έξω τα ειχα πασαλείψει με κέτσαπ. Και όποιος εμπαινε εφευγε αμέσως τρέχοντας.
Να σου συστήσω κάποιο άλλο που με εκτιμούν?
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
hoty εγραψες.θυμηθηκα μια φαση σε μια τσαρκα που ενας φίλος πέταξε TIDE σε ενα συντριβανάκι feng sui που ειχε στο σαλονι. και γεμησε ο τόπος αφρους και μπουρμπουληθρες...ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
iper mounaros tin pantrebome aurio to proi
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom