Νέα

Ρόζι Τρανς Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tranylover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

compass

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2011
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Τι έγινε τελικά ρε παιδιά; Βρέθηκε το τηλ ή κανένα site απο την Ρόζι; Όχι τπτ άλλο, αλλά μιας και είμαστε επαρχιώτες, όταν ξαναβρέθούμε Αθήνα να μπορέσουμε να την ξανατιμήσουμε!!! Αν κάποιος έχει το τηλ ας το στείλει σε π.μ.. Θα του είμαι υπόχρεος!!!
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
σημερα δουλευει το κοριτσι. στην μεση περιπου της συγγρου.φοραει ενα φουστανακι πολυ λεπτο σαν τιγρε. 60 το μαλι στον χωρο της.100 με μια χοντρη μεσα σε ενα ασημενιο αμαξι που την βοηθαει και αυτη για να κανει σεφτε.προλαβετε!!
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
από το κινητό στέλνεις την αναφορά , σε live ανταπόκριση ?
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
Περνω καθε μερα για να παρκαρω σπιτι μου μενω ακριβως διπλα απο συγγρου. απλα ειδα οτι υπαρχει ενδιαφερον στο σαιτ για το κοριτσι κ ειπα να κανω το τραβελο-ρεπορταζ μου.
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Νάσαι καλά, συνέχισε. Αν το σπίτι μου ήταν κοντά στη Συγγρού, θα ήμουν ες αεί άφραγκος .
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Νάσαι καλά, συνέχισε. Αν το σπίτι μου ήταν κοντά στη Συγγρού, θα ήμουν ες αεί άφραγκος .

εχω μια γκαρσονιερα διπλα στην συγγρου να στην παραχωρησω?

και αμα εχει μου δινεις τιποτα αλλιως δεν τρεχει τιποτα!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
εχω μια γκαρσονιερα διπλα στην συγγρου να στην παραχωρησω?

και αμα εχει μου δινεις τιποτα αλλιως δεν τρεχει τιποτα!!!

Θάθελα και γω κάτι τετοιο.
Θα ειμαι και καλό παιδί! :cheesy:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
δεν είμαι φοιτητής ώστε να μένω σε γκαρσονιέρα, αλλά αφού η γκαρσονιέρα είναι στη Συγγρού, γιατί δεν την νοικιάζεις καλύτερα σε τρανς και να σε πληρώνουν έστω σε σε είδος ?




εχω μια γκαρσονιερα διπλα στην συγγρου να στην παραχωρησω?

και αμα εχει μου δινεις τιποτα αλλιως δεν τρεχει τιποτα!!!
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
Ζωντανη Κριτική. Ακόμα έχω την μυρωδιά της στο στομα μου. GFE 4 ever!!

Την πετυχα συγκρου στο μέσον περίπου πριν την αστυνομια. Το μαλί σγουρό καστανο το σώμα λευκό και σφιχτό ΚΟΛΑΣΗ (δες προηγουμενες περιγραφες).Το αμάξι είναι ενα ασημένιο τογιοτα γιαρις του 10 με πινακιδα ΙΚΧ..... Μιλησαμε μου ειπε 60 στον χωρο της. Παμε εκει κοντα σε ενα υπογειακι. Ο χώρος πολυ ζεστος κ καθαρος και με πολύ γούστο(το τονίζω όποιος πάει θα καταλάβει). Μπαινουμε μεσα δινω δωράκι και αφήνω και ΤΙΡ 10 (συνολο 70). Οπως ειμαι με τα ρουχα γονατιζει και κολαει τα χιλια της στο σορτσακι μου ενώ τουρλωνε το κολαρακι που φαινόταν κατω από την κοκινη φούστα της. Παμε στο κρεβάτι χαλαρώνουμε (μου περνάει τα ΄χερια αντισυπτικό υγρό) και πέφτει να μου γλύψει τις πατουσες(δικια της προτοβουλια) ενω μου πετάει μεσα στα μουτρα εναν από τους πιο θεικούς κόλους που έχω πιασει κ δει. Την αρχίζω στο γλυφοκόλι (την ξετρέλανε)για πολύ ωρα και αυτή μου περνά καπότα και με αρχίζει στο τσιμπούκι ΝΤΙΠ ΘΡΟΑΤ και ΓΚΑΓΚΙΝ. Περάσαμε πολύ ώρα έτσι. Κάθισε για τα καλά πάνω στο στόμα μου κ έτριβε την σουφρα της στην γλώσσα μου. Γίρισε μπρούμητα κ στριμώχτηκε στον τοίχο (και καλα σαν να μην ήθελε) την αρπάζω και της το βάζω στον κώλο οπού την γάμησα για πάνω απο 15-20 λεπτά αργα και τρυφερά στην αρχή κ μετά εντονα και με μπατσες στα κολομάγουλα ενώ μου ζήταγε να την κρατάω από το μαλλί κ να την καρφώνο πίσω. Έχυσα και μου είπε μείνε μέσα μου κ γυρισε στο πλαί και φιλίομασταν. Αράξαμε αγγαλιά με εκείνη ποτε να έχει το κεφάλι της στο στήθος μου πότε να αγγαλιάζει το πόδι μου και να φυλάει τα μπόυτια μου κ την κοιλιά μου. το ραδιώφονο έπαιζε BANG BANG he shoot me down .....

 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Με καυλωσατε τωρα και θα παω να ριξω μια ματια αυριο κιολας...αν δε μπλεξω πουθενα φυσικα, τουλαχιστον μεχρι Τριτη θα εχω την εμπειρια μου αν περνει το πολυ εως 60e και δε ζητησει παραπανω παντα γιατι τα κανουν κατι τετοια οταν βλεπουν καλα σχολια...
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Parr, περιμένουμε λεπτομερή περιγραφή και ενδελεχή ανάλυση, όπως λυρικά έπραξε ο λόγιος SnakeSpir. πες της να μπει εδώ μέσα να μας γκαβλώσει πάλι με καμιά sexy φωτογραφία
 

magusta

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους,
Αποφασισα να γραψω διοτι σημερα εχω φρεσκια ανταποκριση.Στον παραδρομο της Συγγρου βλεπω το εν λογω πλασμα με καυτο ασπρο σορτσακι να κουνιεται πολυ θυληκα.Επιτελους ειπα θα δοκιμασω με τρανς που να κινειται ως θυληκη γαζελα και οχι ως τσολιας.Πηγαμε σε ενα υπογειο(ανεβαινοντας τον παραδρομο στο αντιθετο ρευμα)Ο χωρος καθαρος, μουσικη Galaxy.Μου ειπε να αφησω τα ρουχα μου στον καναπε γδυθηκα και την περιμενα.Ηρθε με θυληκη φωνουλα, ολογυμνη(κορμαρα γυμνασμενη γυναικια, με στηθος ετοιμο να σκασει)Ξαπλωσαμε αγου αλειψε ελαφρα τα χερια μου με μια λοσιον.Πηγε κατευθειαν στα ποδια μου τα οποια τα δαγκωνε απαλα και καυλιαρικα, μετα φιλησε το πανω μερος απο τις πατουσες μου και επεμεινε.Επειδη εμενα δεν ηταν το καλυτερο μου αστειυθηκα με τροπο ωστε να φυγει.Παρεξηγηθηκε με 'ναζι' και πολυ θυληκο τροπο λεγοντας μου οτι θελει να με κανω να νιωσω υπερανετα σαν να την ειχα φιλη. υνεχισε για λιγο ακομα εχοντας παντα τουρλωμενη στα μουτρα μου και λιγο πεταχτα προς τα πανω την κωλαρα της.Ξαφνικα με ρωταει..."μ αγαπας;"Της απαντω οχι πως να σε αγαπαω σε συμπαθω ομως.Με στυλ καθαρα θεατρικο εκανε ναζια να φυγει και καλα.Ετσι εισαι ειπα απο μεσα μου, θα το παιξω το παιχνιδι να καυλωσει και να τα δωσει ολα.Το 'μ αγαπας μου το ειπε πολλες φορες και εγω το απαιξα τρελιτσα.Οσο απανταγα τοσο πιο θερμη γινοταν.Φιλια καυτα.Πραγματικα ειχα μεινει.Με εγλυψε αρκετη ωρα και μετα μου στηθηκε να την γαμησω.Εχυσε πρωτα αυτη και μετα εγω.Η ολη εμπειρια ηταν Α-Π-Α-Κ-Τ-Η. Ουτε γκομενα μου να ηταν.Οπως ειπαν και οι προλαλισαντες μου ζητησε να μεινω μεσα της εγειρε στο μπρατσο μου με σκουπισε με ξαναφιλησε, χερια ποδια και εφυγα.Το μονο που με χαλασε ειναι αυτο το με αγαπας και που οταν τη ρωτουσα γιατι (η αληθεια ειναι οτι καποια στιγμη προβληματιστηκα) δεν απαντουσε η Βουγιουκλακη.Ο νους μου πηγε στο χειροτερο, οτι εχει ηπαττιτιδα, λοιμωδη μονοπυρηνωση και μετα με κολλησε, εχει κατι τελος παντων και το μ αγαπας ειναι στο στυλ, στο δινω και παρτο αφου με αγαπας. Προβληματισμενος ρωτησα 2 συναδελφισσες της και αφου με αγησαν λιγο να βασανιστω μου ειπαν να μην ανησυχω και οτι ετσι κανει (Νικολ και Αννα)Μου εφυγε ενα βαρος και μου εμεινε το απολυτο GFE.Ολα καλα.ΥΓ:Ζητησε 60 πηρε 50
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
χαχαχαχαχα
και μενα μου μπηκαν στο μυαλο διαφορα, περισσοτερο οτι ειναι τρελη, αλλα γρηγορα καταλαβα οτι ειναι μερος του παιχνιδιου, στο οποιο και αν συμμετασχεις θα περασεις πολυ καλα
 

magusta

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Οντως...Να διευκρυνησω οτι μια χαρα πολυ ζεστη ειναι και προσωπικα πιστευω οτι τετοια συμμετοχη ουτε με 200 ευρω δεν την πετυχαινεις,Δε ξερω τηλ (πολλοι ρωτουν)οπως και επισης τα 50ευρω τα δεχτηκε (Η ταριφα ειναι 60 κανονικα)διοτι δεν ειχα αλλα επανω μου και φυσικα της το ειπα με ευγενια
 

magusta

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
εννοειται οτι ειναι καταπληκτικος ανθρωπος και πεντακαθαρη.Τζαμπα οι ανησυχιες του απειρου. Οταν δεν σου τυχαινουν τοσο καλες εμπειριες στη ζωη σου προβληματιζεσαι σου φαινεται παραξενο και δαιμονοποιεις καταστασεις.Μακαρι σε συμπεριφορα και επαγγελματισμο να ηταν ολες σαν τη Ροζυ.
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
εχει φωτο σε κανενα site να την δουμε την ενλογω καυλα???οποιος μπορει ας βοηθησει
 

mimis69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
392
Κριτικές
119
Like
5.605
Πόντοι
29.900
Μπορεί κάποιος να μου στείλει το τηλ. της Ρόζι με π.μ.

Ευχαριστώ.
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
48
Πόντοι
606
Ρε παιδια εσεις που φωναζεται για τα greeklish καντε μια διορθωση το Συγγρου γραφεται με ΓΓ οχι με ΓΚ
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
φιλε john maricos προσπαθω να σου στειλω pm αλλα ειναι γεματο το inbox σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom