Νέα

Ρόζι Τρανς Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tranylover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Ρε παιδια μπερδευτηκα...Αυτη τωρα ειναι cross, trans, η τραβελι;;;
τρανς κανονικότατη κι απ τις όμορφες με δυνατο εργαλειο, απλά την διακατέχει το συνδρομο της Συγγρού και αφού σου πάρει το πενηνταρικο σου πετάει την κλασική ατάκα: "δώσε κατι παραπάνω να περάσουμε καλά"...
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
τρανς κανονικότατη κι απ τις όμορφες με δυνατο εργαλειο, απλά την διακατέχει το συνδρομο της Συγγρού και αφού σου πάρει το πενηνταρικο σου πετάει την κλασική ατάκα: "δώσε κατι παραπάνω να περάσουμε καλά"...
ετσι ακριβως
 

ksaderfos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
0
Επειδη εχει καιρο να γραφτει κατι για το "κοριτσι" να πω με τη σειρα μου οτι ειναι καθαροτατη,καυλιαρα και ερωτευσιμη.Θελει ειδικη περιποιηση γιατι ειναι λιγο τρελιτσα αλλα περνας τελεια αμα βρεις τα κουμπια της.

Το μονο μειον η κλασσικη ατακα που αναφερατε για το κατι παραπανω στα λεφτα
 

Serton

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2013
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Η κλασική ατάκα του δώσε κάτι παραπάνω είναι πάντοτε αποτρεπτική και αφορμή για delete
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
παίδες.... ζωντανεύω λίγο το τοπικ της ζιζελ... λέω να την πάρω αύριο... καμιά εμπειρία κανείς??

 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606

fabien_66

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
97
Like
850
Πόντοι
1.061
Κοριτσάκι υπάκουο, της αρέσει το γλείψιμο στο κουλουράκι της, δεν της σηκώνεται (ή ελάχιστα) την έιχα πάρει 2-3 φορές αλλά μετά ξενέρωσα (α) γιατί πάντα κλαψούριζε για παραπάνω λεφτά και (β) γιατί ήταν πολύ παθητική, ηθελε γλέιψιμο πολύ και έκανε ελάχιστο . Στηνόταν να της τον χώσεις δηλαδή για να το γουστάρει χωρίς να ασχολείται πολύ με τις δικές μου κάβλες.
 

mygunnerknowskungfu

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2016
Μηνύματα
3
Like
1
Πόντοι
0
Πρώτη μου εμπειρία με χαρισματικό κορίτσι (τρανς) η Ζιζέλ. Την επισκέφτηκα την περασμένη βδομάδα. Ξεκαθάρισα ότι είμαι ενεργητικός από την αρχή και πέρασα πολύ καλά. Θηλυκιά, απαλό δέρμα, ωραίος χώρος και γενικά ευχάριστη εμπειρία. Έχει μια ενέργεια/τρέλα που μου έκανε κλικ. Θα την ξαναπάρω σύντομα.
 

kostas(11)

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2020
Μηνύματα
20
Like
19
Πόντοι
0
την ειχα παρει αρκετα παλια....ειχε ακομα ενα σταρλετ πεασινο Για μενα παντελως αδιαφορη και ψιλοαντροφερνει κυριως στο περπατημα....την εκανα τη βλακεια ομως.....καλα να παθω....και αυτη η ατακα πια΄΄αν θες δωσε κατι παραπανω να γαμηθουμε καλυτερα΄΄....ελεος!!! Συν οτι οι φωτο ειναι αρχαιες....Μαλλον καλυτερα θα ελεγα αρχαιοτατες
 

Stavr0s

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
16
Like
27
Πόντοι
0
την ειχα παρει αρκετα παλια....ειχε ακομα ενα σταρλετ πεασινο Για μενα παντελως αδιαφορη και ψιλοαντροφερνει κυριως στο περπατημα....την εκανα τη βλακεια ομως.....καλα να παθω....και αυτη η ατακα πια΄΄αν θες δωσε κατι παραπανω να γαμηθουμε καλυτερα΄΄....ελεος!!! Συν οτι οι φωτο ειναι αρχαιες....Μαλλον καλυτερα θα ελεγα αρχαιοτατες
21 χρονον ειναι εδω και 11 χρονια...
Έχω παει σπιτι της αρκετες φορες και ειναι κατα την γνωμη μου καταπληκτικη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom