Νέα

Ρόζι Τρανς Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tranylover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Συνηθισμένο φαινόμενο οι αλλαγές ονομάτων σε πρόσωπα του αγοραίου έρωτα...   ;)
Το κάθε brand name και διαφορετική ταρίφα να υποθέσω;

σωστα....και ουτε τηλεφωνο σηκωνει...ο τελευταιος που πηγε μαζι της τη τραυματισε   :pipa1:
:new_shocked: Της δάγκασε τον λούτσο κάνας αχόρταγος ή πήγε να πηδήσει πισωγλέντη που ο γκόμενός του του είχε φορέσει ζώνη αγνότητας με πουτσοπαγίδα για να μην τον απατά ;


σπρωξαμε....σπρωξαμε....χιχιχιιχιχιχ
Σε σπρώξαμε...σε σπρώξαμε....χιχιχιιχιχιχ  :zfuck: :fuck1:
 

tampalouka

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2009
Μηνύματα
146
Like
2
Πόντοι
1
καμια νεα αναφορα για τη ροζυ ή εμμανουελα??
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
τι θες να μάθεις ? είχα πάει ξανά σπίτι της, στο ημιυπόγειο με ανεξάρτητη είσοδο, πριν 1 μήνα πάνω κάτω. Η κριτική σταθερά ίδια με αυτή πούχω κάνει στο παρελθόν.
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
ok με καλυψες απολυτα..ως συνηθως!
Αν διαβάσεις τις λίγες σελίδες πιο πριν....σχετικά με τα της εμφάνισης,δεν θα διαφωνήσω,ούτε και με το θέμα της καθαριότητας.Μέχρι εδώ οκ,αλλά άκρη δεν βγάζεις..Εγώ μιά φορά πήγα,πριν κάμποσους μήνες,στο ημιυπόγειο την συνάντησα.Αφού τελειώσαμε (παθητική ήταν),μετά με πλάκωσε σε μασάζ και μετά ξεκίνησε να μου λέει διάφορα δικά της για καμιά ώρα.Είναι αλλού και πουθενά.Σε κάτι τηλέφωνα που της έκανα καιρό αργότερα,οι απαντήσεις και το στυλάκι δεν μου άρεσε καθόλου.Την έχει δει...Ξενέρωσα και δεν νομίζω να ξαναμπώ σε διαδικασία....Άκυρο από μένα.
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
έλα ρε Πατρίκιε, μιά ώρα σε χαμούρευε η μικρά μετά το σεξ και καταλήγεις σε αρνητική ?
Εγώ με το που μπήκα μέσα, με λέει , μόλις με πήρε και ένας άλλος τηλέφωνο θέλεις να τον πάρω να έρθει τώρα για παρτούζα ?
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
αν έχεις απαίτηση να επαναλαμβάνουμε αυτά που λέμε πριν λίγες σελίδες και μάλιστα στο ίδιο νήμα..... θα πηδηχτούμε απ το παράθυρο στο τέλος.



ok με καλυψες απολυτα..ως συνηθως!
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
έλα ρε Πατρίκιε, μιά ώρα σε χαμούρευε η μικρά μετά το σεξ και καταλήγεις σε αρνητική ?
Εγώ με το που μπήκα μέσα, με λέει , μόλις με πήρε και ένας άλλος τηλέφωνο θέλεις να τον πάρω να έρθει τώρα για παρτούζα ?
Ρε Μπίλυ δεν είναι έτσι ακριβώς..ήμουν πολύ καυλωμένος και τελείωσε γρήγορα το παραμύθι.Επειδή της είπα για β΄γύρο και ήταν αρνητική, γι' αυτό μετά έπεσε σε μαζάζ και χαδάκια...Μετά μου έλεγε και για την ζωή της..ότι να ΄ναι....σε σημείο που απορείς με αυτά που λέει.
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
ταξίδεψέ μας με αυτά που σούλεγε ...
URL]]
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
η ροζη γυρισε? η ακομα ειναι εκτοσ οπωσ γραφει στην αγγελια στο TS dating.
 

kostasvts

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
6
Το κάθε brand name και διαφορετική ταρίφα να υποθέσω;
:new_shocked: Της δάγκασε τον λούτσο κάνας αχόρταγος ή πήγε να πηδήσει πισωγλέντη που ο γκόμενός του του είχε φορέσει ζώνη αγνότητας με πουτσοπαγίδα για να μην τον απατά ;


Σε σπρώξαμε...σε σπρώξαμε....χιχιχιιχιχιχ  :zfuck: :fuck1:

μ'αρεσει μονο να σπρωχνω....(με σεβασμο στα γουστα καθενος)
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
τελικα την ροζι-ζιζελ την εχει δει κανενα προσφατα βγαινει? την απιρνω τηλ και ειναι συνεχωσ κλειστο
 

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Ευχαριστώ. Είναι όντως μικροκαμωμάνη; Δεν θυμάμαι κάποια με αυτά τα χαρακτηριστικά στη Συγγρού
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Είναι η γνωστή και μικρούλα Ρόζα
 

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Ρε μάγκες, διαβάστηλε το θέμα 1100 φορές και δεν βρέθηκαν 2 που να την γνωρίζουν; !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom