Νέα

Ψυχολογία τραβελογαμιά!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mounokwlaraki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Με τραβεστι πανε συνηθως οι bi που τους αρεσουν και οι γυναικες και οι ανδρες.Επειδη οι τρανς συνδυαζουν και τα δυο στοιχεια,δηλαδη εξωτερικη εμφανιση γυναικας και εργαλειο ανδρικο,για αυτο και εχουν μεγαλη ζητηση στους bi ανδρες οι τρανς.Oi γκει μισουν τις τρανς και ειναι γνωστο αυτο στους μεταξυ τους κυκλους.
με τραβεστι, τρανσεξουαλς, shemales κλπ πηγαινει μια συγκεκριμένη κατηγορία αντρών, οι περισσοτεροι απ τους οποίους (απ όσο ξερω απο προσωπικη εμπειρια και γνωριμιες) δεν πηγαινουν με άντρες, αρκετοι δε ειναι παντρεμενοι με οικογενεια.. το ξερω δεν ειναι κριτηριο αυτο, αλλά εννοω οτι εχουν σεξουαλικη δραστηριοτητα με γυναικες.. μιλώντας προσωπικά θα πω ότι ποτέ μου δεν ένιωσα την επιθυμία να πάω με άντρα, αλλά πάντα με ερέθιζε η εικόνα μιας "γυναικας με πούτσο"... ναι ξερω γεννηθηκε αγορι και βιολογικα ειναι αρσενικό, αλλά προσωπικά δεν τη θεωρώ άντρα... όσο για το τελευταίο, θα πω ότι έχω ακούσει κι εγώ από γκέι άντρες την αντιπάθεια τους για τις τρανσεξουαλ, φυσικά και δεν ειναι κανόνας αυτό... αλλά μυστήριοι και ιδιότροποι υπάρχουν παντού..
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ενας αντρας που γαμαει τον buck angel ειναι ετεροφυλοφιλος ή ομοφυλος;

Ομοιως μια τραβεστι που γαμαει τον buck angel;

 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ακόμη και αν οι γυναίκες του βάζουν δάκτυλο ή τον γαμάνε με στραπον
παρεμένουν γυναίκες κι αυτός άνδρας ...


Λάθος.

ΔΕΝ είναι άνδρας αυτός.

Δηλαδή επειδή τον γαμά γυναίκα, εξακολουθεί να είναι άνδρας...?  :dunno:

Μην παίζεις την κασέτα "ό,τι είναι νόμιμο είναι και ηθικό".



Δεν είναι θρεντ του Λέφτινς εδώ...

Άλλο η ουσία, και άλλο το γράμμα του νόμου.


Από την στιγμή που γαμιέται, δεν είναι άνδρας.



Τόσο απλά.
 

Jimakos(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2021
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα!

Σαν Αντρας που γουσταρω γυναικες 1000% αλλα επίσης ανακαλύψα ποσο
ωραιο ειναι και το προκτικο!
Απο αρκετα μικρος άρχισα να παιζω μονος με dildo και για αρκετα χρονια εμεινα σε αυτο γιατι οι αντρες δεν μου αρεσουν! Παρόλα αυτα καποια στιγμη το δοκιμασα και αυτο και πλέον ειμαι σίγουρος οτι οι αντρες δεν με ελκύουν.
Με τρανς δεν εχω παει ακομα αλλα ειναι στα αμεσα πλανα μου.

Νομιζω οτι οι λογοι που χαρακτηρίζεται καποιον γκει/βι ειναι αρκετα λαθος...
Δεν εχει να κανει τοσο αν τον δεινει η τον παίρνει.
Ειδα ακομα και ποστ που λεει αν του αρεσει να του βαζει δακτυλο γυναικα ειναι γκει! (Σοβαρα τωρα?)

Το αν είσαι γκει εχει να κανει με ποιο φυλο σε ελκύει.
Και οχι με τα ταμπού

Αλλιως ενας που τον ελκυουν οι αντρες αλλα ειναι ακομα παρθενος δεν ειναι γκει! Η μάλλον οι παρθενοι γενικα ειναι ακομα απροσδιόριστοι!δεν ειναι ουτε γκεει ουτε στειτ!


Για τις τρανσ, ναι Ηταν αντρες
Αλλα τωρα φαίνονται, φέρονται και ντύνονται και αισθανοται γυναίκες.
Ακομα και για τα κοτσια, τα λεφτα και την ταλεπορια που περνανε για να γίνουν τους αξίζει λιγο παραπανω σεβασμος κατα την αποψη μου.
Ειναι επιλογη τους να ζησουν σαν γυναικες.

Κατι που δεν ισχύει με τους CD
Που απλα δεν εχουν τα κοτσια να το κανουν. Αυτοι ειναι σαν γκει σε μασκε παρτυ!

Γενικα θα ηταν ωραιο να εγραφαν την αποψη τους ατομα συμφιλίωμενοι με τον σωμα τους και την σεξουαλικοτητα τους και οχι
Ομοφοβικοι συντιρικακιδες.
(Φυσικα δεν ισχυει για ολους που εχουν απαντησει.)








 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
Φυσικά, είναι λογικό, όσοι γράφουμε και απαντάμε σε τέτοια threads δεν είμαστε ούτε κομπλεξικοί ούτε ομοφοβικοί. Ο κάθε άνθρωπος έχει τη δική του σεξουαλικότητα είναι απόλυτα αποδεκτή αρκεί να είναι με συναίνεση και σύμφωνα με την νομοθεσία.
Όσοι απλά μπαίνουν στο θέμα απλά να γελάσουν ή να τρολάρουν προφανώς είναι άτομα με πολύ χαμηλό νοητικό επίπεδο.
Αυτό είναι ένα γενικό σχόλιο για διάφορα τέτοια θέματα. Θα επανέλθω κάποια στιγμή να αναλύσω τις απόψεις μου για τις τρανς - τραβεστί και κρος.

Εν συντομία να σας πω πως όσοι αναζητούν την τρανς συνήθως "απαιτούν" να έχει λειτουργικά προσόντα. Η τρανς μη εγχειρισμένη, δεν μπορεί να προσποιηθεί ούτε να είναι αδιάφορη όπως μια κοινή γυναίκα ιερόδουλη. Η τρανς αν γουστάρει το game φαίνεται. Ξεκάθαρα. Είναι καυλωμένη - ακόμα και όταν έχει τον παθητικό ρόλο.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
Αγαπητέ alths_epi_kyrias,
καταρχάς δεν κατέκρινα πουθενά τις παραπάνω επιλογές, οπως αναφέρετε.

Κατα δευτερο νομίζω οτι εσείς εχετε μπερδευτεί. Και εξηγούμαι:
Το να επιλέξει κάποιος ξανθιές ή βυζαρούδες ή τεσπα να εχει οποιοδήποτε κριτήριο επιλογής σεξουαλικού συντρόφου σε οτι αφορά ένα συγκεκριμένο φύλο είναι λογικό.
Ειναι σαν να θες να επιλέξεις π.χ. αυτοκίνητο. Αλλος θα πάρει σεντάν, αλλος τζιπ και άλλος σούπερ μινι. Οι παραπάνω επιλογές αφορούν όμως το ίδιο είδος προϊόντος. Και συμπεραίνει κάποιος οτι οι παραπάνω άνθρωποι ελκονται από τα αυτοκίνητα και οχι ας πούμε από τις μηχανές ή τα ποδήλατα...

Το θέμα που θέτω εγώ είναι άλλο. Και ας πάρουμε την περίπτωση της εγχειρισμένης που είναι πιο κοντά εμφανισιακά στην γυναίκα από οτι η τραβεστί. [*] Γιατί κάποιος να επιλέξει εγχειρισμένη αντι για κανονική γυναίκα? Από τι ελκεται ο εν λόγο ανθρωπος τελικά? Από γυναίκες ή απο άντρες?
Σε αντιστοιχεία με το παραδειγμα με τα αυτοκίνητα είναι σαν να επιλέγει κάποιος ιμιντασιον ανταλακτικά για το οχημά του αντι για γνήσια, για κάποιον τρίτο λόγο εκτός του προφανού που είναι το χαμηλό κόστος, με οτι αυτό συνεπάγεται και στην ποιότης βεβαια.

Θα σου απαντήσω εγώ πολύ σύντομα: Ο λόγος που κάποιος επιλέγει μία εγχειρισμένη και δεν πάει με άντρα έγκειται στο γεγονός πως η εγχειρισμένη, ως επαγγελματίας είναι καλύτερη από την αντίστοιχη επαγγελματία γυναίκα ιερόδουλη καθώς έχει υπάρξει άντρας και γνωρίζει πως να ερεθίζει καλύτερα τον άντρα. Εδώ οι ιερόδουλες ούτε πίπες δεν ξέρουν καλά καλά να κάνουν κ αι κάνουν λες και θέλουν να ξεμπερδεύουν.

Επίσης, ο λόγος που κάποιος επιλέγει την εγχειρισμένη τρανς αντί να πάει με γυναίκα είναι η "ασφαλής φαντασίωση" του "πήγα με τρανς".
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Δια φωνω σε πολλα πραγματα αγαπητε Μανεδημε.Οταν ενα ατομο αποφασιζει να κανει διορθωση φυλου και να αντικαταστησει το πεος με μουνι παυει να θεωρειται τρανς.Λεγεται τρανς γυναικα.Εχει μουνιμπορει να αλλαξει τα χαρτια της και να ειναι γυναικα..Επειδη εχω παει με χειρουργημενες και μαλιστα με αρκετες πιστεψε μεΠΟΤΕ δεν σκεφτηκα την ασφαλεια οπως λες οτι πηγα με τρανς διοτι πολυ απλα ΠΑΩ με τρανς.Με αυτες που πηγα ΟΛΕΣ ηταν ακομπλεξαριστες με το σωμα τους και παραηταν καυλιαρες.Θα παρα ειμαι ειλικρινεις και θα πω πως εμενα με καυλωνε στο μυαλο το γεγονος οτι το πλασμα που γαμουσα ειχε γεννηθει αγορι..
Οταν πληρωνεις πληρωνεις για να παρεις υπηρεσιες.Υπαρχουν σε ολες τις δουλειες καλοι και κακοι επαγγελματιες..Δεν ειναι ολα ασπρο μαυρο υπαρχουν και οι 50 αποχρωσεις του γκρι.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
Δια φωνω σε πολλα πραγματα αγαπητε Μανεδημε.Οταν ενα ατομο αποφασιζει να κανει διορθωση φυλου και να αντικαταστησει το πεος με μουνι παυει να θεωρειται τρανς.Λεγεται τρανς γυναικα.Εχει μουνιμπορει να αλλαξει τα χαρτια της και να ειναι γυναικα..Επειδη εχω παει με χειρουργημενες και μαλιστα με αρκετες πιστεψε μεΠΟΤΕ δεν σκεφτηκα την ασφαλεια οπως λες οτι πηγα με τρανς διοτι πολυ απλα ΠΑΩ με τρανς.Με αυτες που πηγα ΟΛΕΣ ηταν ακομπλεξαριστες με το σωμα τους και παραηταν καυλιαρες.Θα παρα ειμαι ειλικρινεις και θα πω πως εμενα με καυλωνε στο μυαλο το γεγονος οτι το πλασμα που γαμουσα ειχε γεννηθει αγορι..
Οταν πληρωνεις πληρωνεις για να παρεις υπηρεσιες.Υπαρχουν σε ολες τις δουλειες καλοι και κακοι επαγγελματιες..Δεν ειναι ολα ασπρο μαυρο υπαρχουν και οι 50 αποχρωσεις του γκρι.

Εγώ, όταν πήγαινα, δεν πήγαινα ποτέ με εγχειρισμένες. Δυό φορές που δοκίμασε δεν μου έκανε αίσθηση. Πάντα επιλέγω μη εγχειρισμένες.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.344
Κριτικές
8
Like
11.028
Πόντοι
3.786
Καλησπέρα!

Σαν Αντρας που γουσταρω γυναικες 1000% αλλα επίσης ανακαλύψα ποσο
ωραιο ειναι και το προκτικο!
Απο αρκετα μικρος άρχισα να παιζω μονος με dildo και για αρκετα χρονια εμεινα σε αυτο γιατι οι αντρες δεν μου αρεσουν! Παρόλα αυτα καποια στιγμη το δοκιμασα και αυτο και πλέον ειμαι σίγουρος οτι οι αντρες δεν με ελκύουν.
Με τρανς δεν εχω παει ακομα αλλα ειναι στα αμεσα πλανα μου.

Νομιζω οτι οι λογοι που χαρακτηρίζεται καποιον γκει/βι ειναι αρκετα λαθος...
Δεν εχει να κανει τοσο αν τον δεινει η τον παίρνει.
Ειδα ακομα και ποστ που λεει αν του αρεσει να του βαζει δακτυλο γυναικα ειναι γκει! (Σοβαρα τωρα?)

Το αν είσαι γκει εχει να κανει με ποιο φυλο σε ελκύει.
Και οχι με τα ταμπού

Αλλιως ενας που τον ελκυουν οι αντρες αλλα ειναι ακομα παρθενος δεν ειναι γκει! Η μάλλον οι παρθενοι γενικα ειναι ακομα απροσδιόριστοι!δεν ειναι ουτε γκεει ουτε στειτ!


Για τις τρανσ, ναι Ηταν αντρες
Αλλα τωρα φαίνονται, φέρονται και ντύνονται και αισθανοται γυναίκες.
Ακομα και για τα κοτσια, τα λεφτα και την ταλεπορια που περνανε για να γίνουν τους αξίζει λιγο παραπανω σεβασμος κατα την αποψη μου.
Ειναι επιλογη τους να ζησουν σαν γυναικες.

Κατι που δεν ισχύει με τους CD
Που απλα δεν εχουν τα κοτσια να το κανουν. Αυτοι ειναι σαν γκει σε μασκε παρτυ!

Γενικα θα ηταν ωραιο να εγραφαν την αποψη τους ατομα συμφιλίωμενοι με τον σωμα τους και την σεξουαλικοτητα τους και οχι
Ομοφοβικοι συντιρικακιδες.
(Φυσικα δεν ισχυει για ολους που εχουν απαντησει.)

Θέλω να πιστεύω ότι είμαι σε αυτή την κατηγορία Τζιμάκο. Είμαι ετεροφυλόφιλος που δεν έχει πρόβλημα με τον σεξουαλικό αυτοπροσδιορισμό των υπόλοιπων. Έχω κάνει παρέα με γκέι άτομα, έχω πάει σε γκέι μπαρ, μου την έχουν πέσει άντρες αλλά ποτέ δεν είδα ερωτικά ούτε και τον πιο όμορφο άντρα. Επίσης δεν έχω νιώσει ποτέ έλξη για τρανς άσχετα από την εξωτερική τους εμφάνιση.

Αυτό που έχω να πω είναι ότι κάθε άνθρωπος είναι μοναδικός. Αν του αρέσει να κάνει σεξ με ένα άντρα που ντύνεται σαν γυναίκα ή έχει κάνει επεμβάσεις στο σώμα του για να μοιάζει με γυναίκα, ή έχει αφαιρέσει τα γεννητικά του όργανα και πλέον είναι γυναίκα, θα το κάνει γιατί εκεί τον οδηγεί το ένστικτό του. Του χαρίζει μία απόλαυση που θέλει να επαναλαμβάνεται και δεν τον ενδιαφέρει αν θα του κολλήσουν μία ταμπέλα.

Υπάρχουν και αυτοί που θέλουν να δοκιμάζουν καινούριες εμπειρίες. Αν όμως απογοητευτούν από την εμπειρία δε θα το επαναλάβουν.

Σε τελική ανάλυση γιατί να τα αναλύουμε τα πράγματα και να ψάχνουμε τι έκανες στα παιδικά σου χρόνια ή αν σε μάλωνε ο μπαμπάς σου και γιατί να χωριζόμαστε σε στρατόπεδα; Δέχομαι όλους τους ανθρώπους όπως είναι.
 

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
349
Κριτικές
2
Like
1.374
Πόντοι
201
Το να είσαι τραβελογαμιάς είναι το πρώτο βήμα στο να γίνεις κωλομπαράς πάσης φύσεως και μετά να μην σε ενδιαφέρει εάν αυτό που γαμάς είναι η τάδε τρανς η τάδε κρος ή ο μπάμπης που θέλει κρέας στο κώλο!!!

ψυχολογικά δεν είσαι και ο πιο νορμάλ σίγουρα εάν σε καυλώνει κάτι τέτοιο..αλλά περί ορέξεως λέει η παροιμία.....
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.511
Like
13.470
Πόντοι
3.656
Ενδιαφέρον θέμα με ενδιαφέρουσες απαντήσεις
Ανέκαθεν απασχολουσε όλους όσους θέλανε να βάλουν ετικέτα
Σε κάτι που από μόνο του δεν έχει θέση σε καμία κατηγορία
Για μένα το πιο σωστό είναι αυτό που είπε η tzouli,:
Ο καθένας πάει με το "τρίτο" φίλο για δικό του λόγο ο οποίος και τον κάνει μοναδικό

Με ποια στοιχεία ισχυρίζεσαι ότι υπάρχει τρίτο φύλο, και όχι ομοφυλόφιλοι άντρες και ομοφυλόφιλες γυναίκες; Τι διαφορές έχει το τρίτο φύλο από τα άλλα δύο;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.511
Like
13.470
Πόντοι
3.656
Αγαπητέ alths_epi_kyrias,
καταρχάς δεν κατέκρινα πουθενά τις παραπάνω επιλογές, οπως αναφέρετε.

Κατα δευτερο νομίζω οτι εσείς εχετε μπερδευτεί. Και εξηγούμαι:
Το να επιλέξει κάποιος ξανθιές ή βυζαρούδες ή τεσπα να εχει οποιοδήποτε κριτήριο επιλογής σεξουαλικού συντρόφου σε οτι αφορά ένα συγκεκριμένο φύλο είναι λογικό.
Ειναι σαν να θες να επιλέξεις π.χ. αυτοκίνητο. Αλλος θα πάρει σεντάν, αλλος τζιπ και άλλος σούπερ μινι. Οι παραπάνω επιλογές αφορούν όμως το ίδιο είδος προϊόντος. Και συμπεραίνει κάποιος οτι οι παραπάνω άνθρωποι ελκονται από τα αυτοκίνητα και οχι ας πούμε από τις μηχανές ή τα ποδήλατα...

Το θέμα που θέτω εγώ είναι άλλο. Και ας πάρουμε την περίπτωση της εγχειρισμένης που είναι πιο κοντά εμφανισιακά στην γυναίκα από οτι η τραβεστί. Γιατί κάποιος να επιλέξει εγχειρισμένη αντι για κανονική γυναίκα? Από τι ελκεται ο εν λόγο ανθρωπος τελικά? Από γυναίκες ή απο άντρες?
Σε αντιστοιχεία με το παραδειγμα με τα αυτοκίνητα είναι σαν να επιλέγει κάποιος ιμιντασιον ανταλακτικά για το οχημά του αντι για γνήσια, για κάποιον τρίτο λόγο εκτός του προφανού που είναι το χαμηλό κόστος, με οτι αυτό συνεπάγεται και στην ποιότης βεβαια.

σου ξεφεύγει η ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ, πως όσες εγχειρίσεις κι αν κάνει ένας άντρας, όταν ιδρώσει θα μυρίσει στρατώνας. Και όποιος μπορέσει να γαμήσει και δεν του πέσει όταν μυρίσει την αντρίλα, απλά είναι ομοφυλόφιλος, τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.511
Like
13.470
Πόντοι
3.656
Δια φωνω σε πολλα πραγματα αγαπητε Μανεδημε.Οταν ενα ατομο αποφασιζει να κανει διορθωση φυλου και να αντικαταστησει το πεος με μουνι παυει να θεωρειται τρανς.Λεγεται τρανς γυναικα.Εχει μουνιμπορει να αλλαξει τα χαρτια της και να ειναι γυναικα..Επειδη εχω παει με χειρουργημενες και μαλιστα με αρκετες πιστεψε μεΠΟΤΕ δεν σκεφτηκα την ασφαλεια οπως λες οτι πηγα με τρανς διοτι πολυ απλα ΠΑΩ με τρανς.Με αυτες που πηγα ΟΛΕΣ ηταν ακομπλεξαριστες με το σωμα τους και παραηταν καυλιαρες.Θα παρα ειμαι ειλικρινεις και θα πω πως εμενα με καυλωνε στο μυαλο το γεγονος οτι το πλασμα που γαμουσα ειχε γεννηθει αγορι..
Οταν πληρωνεις πληρωνεις για να παρεις υπηρεσιες.Υπαρχουν σε ολες τις δουλειες καλοι και κακοι επαγγελματιες..Δεν ειναι ολα ασπρο μαυρο υπαρχουν και οι 50 αποχρωσεις του γκρι.

....Λεγεται τρανς γυναικα... Ε, και; στο διαδίκτυο υπάρχουν ομάδες που αυτοπροσδιορίζονται ως γάτες, αρκούδες και ξωτικά. Υπάρχουν δεκάδες διαφορετικά βίντεο. ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΝΤΑΙ πως είναι γυναίκες, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ γυναίκες. Αν ένας άντρας έχει πάρα πολλά λεφτά και καταφέρει με τις κατάλληλες εγχειρήσεις να μοιάσει στη Μάργκαρετ Θάτσερ, ακόμα και αν ολόκληρος ο πληθυσμός της Αγγλίας να συμφωνήσει μαζί του, και πάλι δεν θα έχει ΜΕΤΑΤΡΑΠΕΙ σε Μάργκαρετ Θάτσερ, θα έχει ΜΕΤΑΜΦΙΕΣΤΕΙ σε Μάργκαρετ Θάτσερ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.511
Like
13.470
Πόντοι
3.656
Δέχομαι όλους τους ανθρώπους όπως είναι.
[/quote]

Αφού δέχεσαι τους ανθρώπους όπως είναι, λύσε μου την απορία.
Κάθε γυναίκα έχει δύο χρωμοσώματα Χ. Οι αδένες της εκκρίνουν Οιστρογόνα, Προγεστερόνη κλπ. Οι ωοθήκες της παράγουν ωάρια, τα οποία οδηγούνται προς τις σάλπιγγες και έχει μήτρα και κόλπο. Αν το ωάριο γονιμοποιηθεί και γεννήσει παιδί, τα στήθη της θα παράγουν γάλα, ώστε να το θρέψει.
Κάθε άνδρας έχει ένα χρωμόσωμα Χ και ένα χρωμόσωμα Υ. Οι αδένες του εκκρίνουν τεστοστερόνη. Τα αναπαραγωγικά όργανα του άνδρα είναι οι σπερματοδόχοι κύστεις οι οποίες παράγουν σπέρμα, οι όρχεις, ο Σπερματικός πόρος, ο Προστάτης αδένας, οι Βολβοουρηθραίοι αδένες, το πέος, και κατά τη συνουσία εκσπερματώνει.
Εν κατακλείδι, αν ένας άντρας επιλέξει να γίνει εγχειρισμένη Τρανς, παίρνει θηλυκές ορμόνες, αφαιρεί χειρουργικά τα αναπαραγωγικά όργανά του, βάζει επιθέματα προκειμένου να μεγαλώσει τα στήθη του (τα οποία έτσι και αλλιώς δεν θα μπορέσουν να παράγουν γάλα αρκετό να θρέψει παιδί ακόμα και ύστερα από πολλά χρόνια ορμονοθεραπεία), ακόμα κι αν κόψει τους όρχεις του δεν θα μπορέσει ποτέ να παράγει ωάρια, αναγκάζεται να προσπαθήσει να αλλάξει τη φωνή του, κάνει εγχείριση προσπαθώντας να κρύψει τον καρούτζαφλό του, κάνει αποτρίχωση στο πρόσωπο και στο σώμα.
Πως τον δέχεσαι όπως είναι, αφού αυτό που βλέπεις δεν έχει ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με αυτό που πραγματικά είναι;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.511
Like
13.470
Πόντοι
3.656
Το να είσαι τραβελογαμιάς είναι το πρώτο βήμα στο να γίνεις κωλομπαράς πάσης φύσεως και μετά να μην σε ενδιαφέρει εάν αυτό που γαμάς είναι η τάδε τρανς η τάδε κρος ή ο μπάμπης που θέλει κρέας στο κώλο!!!

ψυχολογικά δεν είσαι και ο πιο νορμάλ σίγουρα εάν σε καυλώνει κάτι τέτοιο..αλλά περί ορέξεως λέει η παροιμία.....


Φαντάζεσαι έναν άντρα που το όνειρό του είναι να γίνει πουτάνα, όπως πολλές Τρανς; ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΓΩ. Κι όποιος μπορεί να έχει όρθιο το καυλί του όταν γνωρίζει πως η τρύπα που γαμάει είναι αρχιδοσακούλα στραμμένη προς τα μέσα με κατάλληλα χημικά, και τα βυζιά που πιάνει έχουν μέσα σιλικόνη, είναι ομοφυλόφιλος. Δεν είναι κακό να είσαι ομοφυλόφιλος. Κακό είναι να κρύβεσαι πίσω από το δάχτυλό σου και να ισχυρίζεσαι πως είσαι άντρας
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
421
Κριτικές
1
Like
1.058
Πόντοι
201
Κατι που δεν ισχύει με τους CD
Που απλα δεν εχουν τα κοτσια να το κανουν. Αυτοι ειναι σαν γκει σε μασκε παρτυ!

εδώ θα διαφωνήσω
υπάρχουν CD που ντυμένες και περιποιημένες που μπορεί να μη ξεχωρίσεις αν είναι άντρας. Συμφωνώ ότι υπάρχουν και καρναβάλια, με τρίχες κτλ, αλλά υπάρχουν πολλές εξαιρέσεις.
Κάποιες CD μπορεί να έχουν 1002 λόγους που δε προχωράνε σε κάποια δραστική αλλαγή. Είτε οικογενειακούς, είτε οικονομικούς, είτε επαγγελματικούς αλλά κυρίως για κοινωνικούς. Γιατί βρισκόμαστε στη κωλοτρυπίδα της Ευρώπης της ελλαδίτσα.
Παρόλα αυτά, για να μην είμαι off-topic από το θέμα. Η ψυχολογία του τραβελογαμιά είναι απλή. Διαλέγει το καλύτερο. Γιατί πολύ απλά το σεξ με γυναίκα δε συγκρίνεται ΟΥΤΕ ΚΑΝ με το σεξ με τρανς. Και σας το λέω εγώ που έχω περισσότερες εμπειρίες με γυναίκες απ' ότι με τρανς.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.836
Πόντοι
456
Κατι που δεν ισχύει με τους CD
Που απλα δεν εχουν τα κοτσια να το κανουν. Αυτοι ειναι σαν γκει σε μασκε παρτυ!

εδώ θα διαφωνήσω
υπάρχουν CD που ντυμένες και περιποιημένες που μπορεί να μη ξεχωρίσεις αν είναι άντρας. Συμφωνώ ότι υπάρχουν και καρναβάλια, με τρίχες κτλ, αλλά υπάρχουν πολλές εξαιρέσεις.
Κάποιες CD μπορεί να έχουν 1002 λόγους που δε προχωράνε σε κάποια δραστική αλλαγή. Είτε οικογενειακούς, είτε οικονομικούς, είτε επαγγελματικούς αλλά κυρίως για κοινωνικούς. Γιατί βρισκόμαστε στη κωλοτρυπίδα της Ευρώπης της ελλαδίτσα.
Παρόλα αυτά, για να μην είμαι off-topic από το θέμα. Η ψυχολογία του τραβελογαμιά είναι απλή. Διαλέγει το καλύτερο. Γιατί πολύ απλά το σεξ με γυναίκα δε συγκρίνεται ΟΥΤΕ ΚΑΝ με το σεξ με τρανς. Και σας το λέω εγώ που έχω περισσότερες εμπειρίες με γυναίκες απ' ότι με τρανς.


Tυπε εισαι τυχερος που δεν ζεις σε χωρες οπως η Πολωνια.. Μια χαρα γινονται στην Ελλαδα ανεκτοι οι κιναιδοι
Εδω εχουμε μεχρι και σουιγκεραδικα που πανε με την γυναικα τους να την δουν να γαμιεται μπροστα τους:confused:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.011
Like
1.423
Πόντοι
216
Κατι που δεν ισχύει με τους CD
Που απλα δεν εχουν τα κοτσια να το κανουν. Αυτοι ειναι σαν γκει σε μασκε παρτυ!

εδώ θα διαφωνήσω
υπάρχουν CD που ντυμένες και περιποιημένες που μπορεί να μη ξεχωρίσεις αν είναι άντρας. Συμφωνώ ότι υπάρχουν και καρναβάλια, με τρίχες κτλ, αλλά υπάρχουν πολλές εξαιρέσεις.
Κάποιες CD μπορεί να έχουν 1002 λόγους που δε προχωράνε σε κάποια δραστική αλλαγή. Είτε οικογενειακούς, είτε οικονομικούς, είτε επαγγελματικούς αλλά κυρίως για κοινωνικούς. Γιατί βρισκόμαστε στη κωλοτρυπίδα της Ευρώπης της ελλαδίτσα.
Παρόλα αυτά, για να μην είμαι off-topic από το θέμα. Η ψυχολογία του τραβελογαμιά είναι απλή. Διαλέγει το καλύτερο. Γιατί πολύ απλά το σεξ με γυναίκα δε συγκρίνεται ΟΥΤΕ ΚΑΝ με το σεξ με τρανς. Και σας το λέω εγώ που έχω περισσότερες εμπειρίες με γυναίκες απ' ότι με τρανς.
Σκατόπουστα :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom