Νέα

Ψυχολογία τραβελογαμιά!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mounokwlaraki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
Κατι που δεν ισχύει με τους CD
Που απλα δεν εχουν τα κοτσια να το κανουν. Αυτοι ειναι σαν γκει σε μασκε παρτυ!

εδώ θα διαφωνήσω
υπάρχουν CD που ντυμένες και περιποιημένες που μπορεί να μη ξεχωρίσεις αν είναι άντρας. Συμφωνώ ότι υπάρχουν και καρναβάλια, με τρίχες κτλ, αλλά υπάρχουν πολλές εξαιρέσεις.
Κάποιες CD μπορεί να έχουν 1002 λόγους που δε προχωράνε σε κάποια δραστική αλλαγή. Είτε οικογενειακούς, είτε οικονομικούς, είτε επαγγελματικούς αλλά κυρίως για κοινωνικούς. Γιατί βρισκόμαστε στη κωλοτρυπίδα της Ευρώπης της ελλαδίτσα.
Παρόλα αυτά, για να μην είμαι off-topic από το θέμα. Η ψυχολογία του τραβελογαμιά είναι απλή. Διαλέγει το καλύτερο. Γιατί πολύ απλά το σεξ με γυναίκα δε συγκρίνεται ΟΥΤΕ ΚΑΝ με το σεξ με τρανς. Και σας το λέω εγώ που έχω περισσότερες εμπειρίες με γυναίκες απ' ότι με τρανς.

Οι γυναίκες, και μιλάω για ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΙΕΡΟΔΟΥΛΕΣ, είναι πολύ κακές σε σχέση με ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΤΡΑΝΣ, ΤΡΑΒΕΣΤΙ, CD ή ό,τι θες πες. Τέλος. Όποιος δεν το αναγνωρίζει στερείται κοινής λογικής.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Καλησπέρα!

Σαν Αντρας που γουσταρω γυναικες 1000% αλλα επίσης ανακαλύψα ποσο
ωραιο ειναι και το προκτικο!
Απο αρκετα μικρος άρχισα να παιζω μονος με dildo και για αρκετα χρονια εμεινα σε αυτο γιατι οι αντρες δεν μου αρεσουν! Παρόλα αυτα καποια στιγμη το δοκιμασα και αυτο και πλέον ειμαι σίγουρος οτι οι αντρες δεν με ελκύουν.
Με τρανς δεν εχω παει ακομα αλλα ειναι στα αμεσα πλανα μου.

Νομιζω οτι οι λογοι που χαρακτηρίζεται καποιον γκει/βι ειναι αρκετα λαθος...
Δεν εχει να κανει τοσο αν τον δεινει η τον παίρνει.
Ειδα ακομα και ποστ που λεει αν του αρεσει να του βαζει δακτυλο γυναικα ειναι γκει! (Σοβαρα τωρα?)

Το αν είσαι γκει εχει να κανει με ποιο φυλο σε ελκύει.
Και οχι με τα ταμπού

Αλλιως ενας που τον ελκυουν οι αντρες αλλα ειναι ακομα παρθενος δεν ειναι γκει! Η μάλλον οι παρθενοι γενικα ειναι ακομα απροσδιόριστοι!δεν ειναι ουτε γκεει ουτε στειτ!


Για τις τρανσ, ναι Ηταν αντρες
Αλλα τωρα φαίνονται, φέρονται και ντύνονται και αισθανοται γυναίκες.
Ακομα και για τα κοτσια, τα λεφτα και την ταλεπορια που περνανε για να γίνουν τους αξίζει λιγο παραπανω σεβασμος κατα την αποψη μου.
Ειναι επιλογη τους να ζησουν σαν γυναικες.

Κατι που δεν ισχύει με τους CD
Που απλα δεν εχουν τα κοτσια να το κανουν. Αυτοι ειναι σαν γκει σε μασκε παρτυ!

Γενικα θα ηταν ωραιο να εγραφαν την αποψη τους ατομα συμφιλίωμενοι με τον σωμα τους και την σεξουαλικοτητα τους και οχι
Ομοφοβικοι συντιρικακιδες.
(Φυσικα δεν ισχυει για ολους που εχουν απαντησει.)
Ο τρόπος που αναφέρεσαι στις κρος,ακυρώνει την τοποθέτηση σου
 

Diblasi

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2017
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
0
Οσο κι αν λεω στον εαυτο μου ''μη φυτρωνεις εκει που δεν σε σπερνουνε'',θα σκασω αμα δεν γραψω :gay:

Τοποθετεις την ερωτηση στη βαση της ψυχολογιας.Οκ :)
Καποτε,στα παλια τα χρονια και στην πολιτισμενη Ευρωπη αν καποιος εκανε καποια κακη πραξη,τιμωρουνταν το σωμα του.Εκλεψες; Κοβαν δαχτυλα πχ. Βιαζες; Κοβαν κεφαλι,η κρεμαγαν η πολλα αλλα.Οπως κανουν σε κατι κρατη κ τωρα ακομη κι εμεις ανατριχιαζουμε οταν το μαθαινουμε.

Η φυλακη ηρθε μετα.Οταν οι εξουσιες σκεφτηκαν πως δεν αρκουσε η τιμωρια του σωματος αλλα ηταν απαραιτητη και η αναμορφωση της ψυχης. ;)
Ετσι ξεκινησε και η Ψυχιατρικη να εξεταζει συμπεριφορες μεταξυ αυτων και τη σεξουαλικοτητα και να παραγει συμπερασματα,ετικετες.Λες και οι ανθρωποι ειναι προιοντα σε ραφια των σουπερ μαρκετ.
Δεν χρειαστηκε πολυς καιρος για να πεσει ολος ο κοσμος σε αυτη την παγιδα.Να παρατηρει τη σεξουαλικοτητα του και να βγαζει συμπερασματα για τον εαυτο του :( Και να παραγει καινουριες ετικετες:γκευ,πουστης,λεσβια κτλ

Ρωτας για την ψυχολογια του τραβελογαμια;Ποιου ομως;Δεν ειναι ενας.Ειναι πολλοι κι ο καθενας μοναδικος αρα με διαφορετικη ψυχολογια.Δεν ειναι κοκα κολα ο ανθρωπος.Αυτο επιδιωκουν βεβαια.Γι αυτο και χρησιμοποιουνται οι ετικετες ως φοβητρο.
Αλλα και σε τι θα βοηθουσε αν την μαθαιναμε; :rolleyes: Μα για να βαλουμε ετικετα και να τον διαχωρισουμε απο το συνολο κατι που κανεις δεν θελει.Εχει σκεφτει κανεις ποσο ποναει να εισαι παιδακι 6-7 χρονων και να σε φωναζουν μερα νυχτα πουστη κτλ;
Οποια γενια καταφερει να σπασει τις ετικετες,θα εχει κανει ενα βημα προς την Ελευθερια. :)

                                                               Φιλακια στους τραβελογαμιαδες κ σ ολους τους γαμιαδες γενικως............................................................................................. :cheesy:
πολύ ωραία τοποθέτηση, είναι η βάση για να αποδέχεσαι το διαφορετικό, έτσι προοδευσαν οι κοινωνίες, .
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
Οσο κι αν λεω στον εαυτο μου ''μη φυτρωνεις εκει που δεν σε σπερνουνε'',θα σκασω αμα δεν γραψω :gay:

Τοποθετεις την ερωτηση στη βαση της ψυχολογιας.Οκ :)
Καποτε,στα παλια τα χρονια και στην πολιτισμενη Ευρωπη αν καποιος εκανε καποια κακη πραξη,τιμωρουνταν το σωμα του.Εκλεψες; Κοβαν δαχτυλα πχ. Βιαζες; Κοβαν κεφαλι,η κρεμαγαν η πολλα αλλα.Οπως κανουν σε κατι κρατη κ τωρα ακομη κι εμεις ανατριχιαζουμε οταν το μαθαινουμε.

Η φυλακη ηρθε μετα.Οταν οι εξουσιες σκεφτηκαν πως δεν αρκουσε η τιμωρια του σωματος αλλα ηταν απαραιτητη και η αναμορφωση της ψυχης. ;)
Ετσι ξεκινησε και η Ψυχιατρικη να εξεταζει συμπεριφορες μεταξυ αυτων και τη σεξουαλικοτητα και να παραγει συμπερασματα,ετικετες.Λες και οι ανθρωποι ειναι προιοντα σε ραφια των σουπερ μαρκετ.
Δεν χρειαστηκε πολυς καιρος για να πεσει ολος ο κοσμος σε αυτη την παγιδα.Να παρατηρει τη σεξουαλικοτητα του και να βγαζει συμπερασματα για τον εαυτο του :( Και να παραγει καινουριες ετικετες:γκευ,πουστης,λεσβια κτλ

Ρωτας για την ψυχολογια του τραβελογαμια;Ποιου ομως;Δεν ειναι ενας.Ειναι πολλοι κι ο καθενας μοναδικος αρα με διαφορετικη ψυχολογια.Δεν ειναι κοκα κολα ο ανθρωπος.Αυτο επιδιωκουν βεβαια.Γι αυτο και χρησιμοποιουνται οι ετικετες ως φοβητρο.
Αλλα και σε τι θα βοηθουσε αν την μαθαιναμε; :rolleyes: Μα για να βαλουμε ετικετα και να τον διαχωρισουμε απο το συνολο κατι που κανεις δεν θελει.Εχει σκεφτει κανεις ποσο ποναει να εισαι παιδακι 6-7 χρονων και να σε φωναζουν μερα νυχτα πουστη κτλ;
Οποια γενια καταφερει να σπασει τις ετικετες,θα εχει κανει ενα βημα προς την Ελευθερια. :)

                                                               Φιλακια στους τραβελογαμιαδες κ σ ολους τους γαμιαδες γενικως............................................................................................. :cheesy:


Μπράβο Τζούλι!
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Οι γυναίκες, και μιλάω για ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΙΕΡΟΔΟΥΛΕΣ, είναι πολύ κακές σε σχέση με ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΤΡΑΝΣ, ΤΡΑΒΕΣΤΙ, CD ή ό,τι θες πες. Τέλος. Όποιος δεν το αναγνωρίζει στερείται κοινής λογικής.
Ακόμα και στο να είμαστε γυναίκες, οι άντρες είμαστε καλύτεροι :2funny:
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
804
Κριτικές
1
Like
1.677
Πόντοι
206

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom