Νέα

Ψυχολογία τραβελογαμιά!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mounokwlaraki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
το λάθος του ειναι πως πιστεύει πως όσοι πάνε με τραβέλια ή τρανς είναι η αρχή για να κταλήξουν να πηγαίνουν με άντρες.. αυτό δεν καταλαβαίνει, πως όσοι πάνε με τρανς τις θεωρούν ξεχωριστά πλάσματα κι αυτό ακριβώς είναι που τους (μας) αρέσει... και όχι, ποτε δεν μου άρεσαν οι άντρες και ποτέ δεν θα δοκιμασω να παω... εδω που τα λέμε αν ηταν έτσι θα τοχα δοκιμασει εδω και πολλά χρόνια..

file σορρυ που το λεω αλλα το κανελωνεις το ρυζογαλο απλα δεν το εχεις παραδεχτει-αποδεχτει ακομη
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
511
Like
1.841
Πόντοι
206
Ενδιαφέρον θέμα με ενδιαφέρουσες απαντήσεις
Ανέκαθεν απασχολουσε όλους όσους θέλανε να βάλουν ετικέτα
Σε κάτι που από μόνο του δεν έχει θέση σε καμία κατηγορία
Για μένα το πιο σωστό είναι αυτό που είπε η tzouli,:
Ο καθένας πάει με το "τρίτο" φίλο για δικό του λόγο ο οποίος και τον κάνει μοναδικό
 

Επισκέπτης
Ένεκα του επερχόμενου ΣΚ και σε συνέχεια των άκρως ενδιαφερόντων θεμάτων που είθισται να ανεβαίνουν τα σαββατοκύριακα στο παρόν site θα βάλω κι εγώ το λιθαράκι μου στην συνέχιση αυτής της συνήθειας που έγινε αγάπη!  :2funny:

Μάθαμε στο σχολείο, αλλά και στην ζωή, ότι συνήθως το θετικό έλκεται από το αρνητικό και στην προκείμενη περίπτωση το θηλυκό από το αρσενικό. Συνήθως, θα πρόσθετε κάποιος όταν αναφέρεσαι σε θέματα σεξουαλικής έλξης...
Ας θεωρήσουμε λοιπόν ότι ο κανόνας είναι ο παραπάνω. Τον κανόνα λοιπόν έρχονται να τον ισχυροποιήσουν οι εξαιρέσεις.
Παρατηρούμε λοιπόν ότι υπάρχουν κάποιες περιπτώσεις όπου το αρσενικό έλκεται από το αρσενικό και το θηλυκό από το θηλυκό.
Περίεργο οταν το πρωτοπαρατηρεί κανείς, γνωρίζοντας μόνο τον κανόνα, αλλά με λίγη προσπάθεια κατανοείς την εξαίρεση και τελικά να την αποδέχεσαι ότι υφίσταται και αυτή στο παιχνίδι.

Πάμε όμως σε μια ιδιάζουσα κατηγορία η οποία είναι τα τραβέλια. οκ λοιπόν η τραβεστί είναι καθαρά gay, γουστάρει άντρες, απλά έχει την "περίεργη" συμπεριφορά να ντύνεται και να συμπεριφέρεται ως γυναίκα, εννίοτε να βάζει και βυζιά ίσως για να έλκει περισσότερο τους άντρες που θα την πλησιάσουν. Δεν διαφέρει, κατά την άποψη μου, πολύ από τον gay ως προς τις επιθυμίες τις. Δλδ gay και τραβέλια εχουν μια κοινή βάση. Ειναι αντρες που γουστάρουν άντρες. Με λίγα λόγια gay.(θα μπορούσαμε να συμπεριλάβουμε και τις μη εγχειρισμένες αλλά και τις εγχειρισμένες, βαση του ερωτήματος που τιθεται παρακάτω. Ξερω ότι υπάρχουν κάποιες μικροδιαφορές αλλά στην ουσία δεν βλέπω κάποια τρομερή διαφορά σε οτι αφορά την ουσία του πράγματος οτι δλδ τα συγκεκριμένα άτομα- εγχειρισμένα ή μη- είναι gay αντρες οι οποίοι γουστάρουν αντρες. Μπορεί το θέμα της εγχερισης να είναι και καθαρά οικονομικό... Αλλά τεσπά ας μην αναλοθούμερ στις μικροδιαφορές αυτών των δυο, διαφορετικών ομολογουμένων, αλλα με πολλά κοινά χαρακτηριστικά ανθρώπων)
Αυτό που δεν μπορώ να κατανοήσω πλήρως είναι η ψυχολογία του άντρα που αρέσκεται να συνευρίσκεται σεξουαλικά με τραβέλια...
και εξηγώ:
Αν εισαι gay γουστάρεις τους άντρες. Αρα σεξουαλίζεσαι με δροσερά αγόρια.Μεγεια σου με χαρά σου και κατανοητό ως έναν βαθμός. Αν εισαι straight  γουστάρεις γυναίκες και σεξουαλίζεσαι με αυτές. και αυτό κατανοητό.
Γιατί όμως να θέλει κάποιος να πάει με κάτι, το οποίο μοιάζει με γυναίκα, αλλά στην πραγματικότητα δεν είναι? Ποια η ψυχολογία του εν λόγω ατόμου και τελικά τι του αρέσει? Οι γυναίκες ή οι άντρες?
εμετικο ποστ.
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
511
Like
1.841
Πόντοι
206
Πες μου ότι έχεις πάει Υπερδνιστερία
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Διαβάζω την συζητηση όλη και απορώ μεσα μου....
Εχω φίλους γκει και λεσβίες,εχω φίλους που χαρακτηρίζουν τον εαυτό τους στρειτ και γαμάνε τραβελια.
Πως μπορούν μερικά άτομα να χαρακτηρίζουν "λογικό" και "αποδεκτό" κάτι που δεν ειναι η πραγματική φύση.Δλδ αν γεννηθεί ένα άτομο με 3 χέρια και 4 πόδια μπορούμε να το χαρακτηρίσουμε φυσιολογικό;;;
ΝΑΙ εχει το δικαίωμα να ζήσει φυσιολογικά,να γίνει αποδεκτό,και να εχει μια νορμαλ ζωη όπως όλοι αλλα σε καμια περίπτωση δεν μπορώ να πω οτι ειναι νορμαλ αυτο,τουλάχιστον μεσα μου.
Ναι λοιπόν μπορώ να αποδεχτώ τους γκει,τα τραβελια και τους πούστηδες αλλα οχι και να κοροϊδευόμαστε οτι ειναι νορμαλ αυτο στην φύση του ανθρώπου επειδή γουστάρουν αυτά τα άτομα να περνάνε τον εαυτό τους για νορμαλ άτομα..
Και στο τελος τελος πείτε μου ποια πρέπει να ειναι ειλικρινής και ορθή απάντηση ενός γονέα στο παιδί του 10 ετών οταν βλέπει την/τον  conchita wurst στην τηλεόραση και ρωτάει "τι ειναι αυτο;"

Υ.Γ.
Δεν θελω να προσβαλω κανέναν,απλά προσπαθώ να καταλάβω την άποψη ορισμένων ανθρώπων πάνω στο θεμα ελπίζοντας οτι θα καταλάβουν και εκείνοι την δίκη μου.

Νομιζεις οτι ο Αλβανος γονιος κανει τετοια αναλυση στο παιδι του; Ο,τι απανταει αυτος ας απανταμε κι εμεις, ετσι κι αλλιως μειονοτητα γινομαστε.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356
Διαβάζω την συζητηση όλη και απορώ μεσα μου....
Εχω φίλους γκει και λεσβίες,εχω φίλους που χαρακτηρίζουν τον εαυτό τους στρειτ και γαμάνε τραβελια.
Πως μπορούν μερικά άτομα να χαρακτηρίζουν "λογικό" και "αποδεκτό" κάτι που δεν ειναι η πραγματική φύση.Δλδ αν γεννηθεί ένα άτομο με 3 χέρια και 4 πόδια μπορούμε να το χαρακτηρίσουμε φυσιολογικό;;;
ΝΑΙ εχει το δικαίωμα να ζήσει φυσιολογικά,να γίνει αποδεκτό,και να εχει μια νορμαλ ζωη όπως όλοι αλλα σε καμια περίπτωση δεν μπορώ να πω οτι ειναι νορμαλ αυτο,τουλάχιστον μεσα μου.
Ναι λοιπόν μπορώ να αποδεχτώ τους γκει,τα τραβελια και τους πούστηδες αλλα οχι και να κοροϊδευόμαστε οτι ειναι νορμαλ αυτο στην φύση του ανθρώπου επειδή γουστάρουν αυτά τα άτομα να περνάνε τον εαυτό τους για νορμαλ άτομα..
Και στο τελος τελος πείτε μου ποια πρέπει να ειναι ειλικρινής και ορθή απάντηση ενός γονέα στο παιδί του 10 ετών οταν βλέπει την/τον  conchita wurst στην τηλεόραση και ρωτάει "τι ειναι αυτο;"

Υ.Γ.
Δεν θελω να προσβαλω κανέναν,απλά προσπαθώ να καταλάβω την άποψη ορισμένων ανθρώπων πάνω στο θεμα ελπίζοντας οτι θα καταλάβουν και εκείνοι την δίκη μου.

Εκτός θέματος είσαι φίλος. Για άλλα πράγματα λέει το νήμα.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Εγω θα ξανακανω το ιδιο ερωτημα που εκανα και εχθες...αντρας που δηλωνει στρειτ μπαινει σε θεματα με γκαυ και τρανς και σχολιαζει...εφοσον δεν πηγιανει με τρανς μπορει να ξερει τι ψυχολογια εχει αυτος που παει με τρανς και να εχει και αποψη;μαλακιες απαντησεις του τυπου μπαινω για ενημερωση ΔΕΝ την δεχομαι...σκεφτητε και απαντηστε....
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ο τιτλος που εχεις δωσει στο θεμα ειναι το λιγοτερο προσβλητικος....τραβελογαμιας....σωπα ρε φιλε σοβαρα;;;;;ολοι οι ανθρωποι ανεξαρτητος σεξουαλικης προτημισης εχουν μια προσωπικοτητα....το λιγοτερο που κανεις ειναι να μειωνεις τον κοσμο...μια γναικα μπορεις να την πεις πανεμορφη μπορεις να την μαναρι μπορεις ομως και να την πεις φοραδα και σκυλι του πολεμου...αρα θα μπορουσες να το θεσεις διαφορετικα το θεμα.
 
OP
OP
Mounokwlaraki

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
61
Like
3.047
Πόντοι
7.216
Εντάξει εχεις ενα ποιντ, χωρις ομως να συμφωνώ 100%. Δηλαδή σε άλλα πόστ που έχουν τιτλο π.χ. "Γαμιαδες ολου του κοσμου ενωθείτε" έγινε ποτέ θέμα εφθιξιας της προσωπικότητας των γυναικών? Ας μην κολλάμε στην λεπτομέρια αλλά στην ουσία του πόστ, στηνοποία θελω να σε ρωτήσω αν βρίσκεις κάποια δόση εριστικότητας? Νομίζω οτι δεν εχω πάρει καποια θεση υπέρ ή κατά των τραβεστί ή των cross.... :hi:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
και για τα αλλα θεματα που αναφερεις εχουν τιτλους που δεν θα ελεγα τα καλυτερα....η διαφωνια μου σε οτι εχει να κανει με σενα ειναι οτι χρησιμοποιεις στο πρωτο σου ποστ το τι λενε οι αλλοι για αυτους που πανε με αντρες η με τρανς και δεν βλεπω μια ξεκαθαρη τοποθετηση στο τι θελεις και πιστευεις εσυ.Ελαχιστα ατομα ειδα να γραφουν στο θεμα που να εχουν παει με τρανς....αμπελοφιλοσοφιες διαβαζω....οταν δεν γτνωριζεις κατι ειναι προτιμοτερο να βγαζεις τον ΣΚΑΣΜΟ παρα να λες μαλακιες...διοτι αν ερθεις σε αντιπαραθεση με καποιον που γνωριζει πραγματα απλα θα γινεις ΞΕΦΤΙΛΑ.το δευτερο σκελος της απαντησης μου μην το παρεις προσωπικα διοτι ΔΕΝ απευθηνεται σε εσενα αλλα γενικα.
 
OP
OP
Mounokwlaraki

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
61
Like
3.047
Πόντοι
7.216
Μα ακριβώς επειδή δεν γνωρίζω έθεσα το θέμα. Γενικότερα δεν έχω την δυνατότητα να εκφαίρω άποψη, αλλά περισσότερο θεωρία, διότι εγώ είμαι στραίτ.
Πάντως και η θεωρία οταν στερείτε προκαταλείψεων κατα την γνώμη μου είναι καλοδεχούμενη. Δεν μπορείς να απαγορεύσεις σε κάποιον να έχει μια αποψη ακόμα κι αν δεν εχει αναλογη εμπειρία. Προφανώς η αποψή του δεν έχει τόση βαρύτητα με κάποιου ο οποίος το βιώνει...
Το μόνο παραδειγμα το οποίο μπορώ να σκεφτώ για εμένα, το οποίο πλησιάζει αρκετά το θέμα αν και είναι διαφορετική κατηγορία όπως προείπα, είναι η συνευρευση μου με εγχειρισμένη. Η οποία είναι στην εμφάνιση 100% γυναίκα αλλά στην ουσία είναι άντρας.
Στο συγκεκριμένο λοιπόν παραλληλισμό κολλάει πάλι το ερωτημά μου γιατί να επιλέξει κανεις ladyboy αντι για γυναίκα? Αν θές την προσωπική μου θεση λοιπόν στο τελευταίο ερώτημα εγώ δεν επελεγα ladyboy και πάλι κολλάει εδω η αρχική απορία... 
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Αγαπητέ κκ νηματοθέτα νομίζω ότι έχετε μπλέξει το σώβρακο με τη γραβάτα, με όλο το σέβας!!! :hi: :hi: :hi: :hi: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Τι σε νοιάζει η ψυχολογία του τραβελογαμιά εφόσον δεν το εγκρίνεις όπως λες; Δηλαδή η ψυχολογία της πουτάνας σε ενδιαφέρει;Ούτε και πουτάνα σκέφεσαι να γίνεις υποθέτω ούτε και εγκρίνεις η αδερφή σου να γίνει πουτάνα.

Επίσης κάνεις ένα πολύ βασικό λάθος.Μπερδεύεις το σεξ με την αναπαραγωγή.Η αναπαραγωγή γίνεται με ένα τρόπο.Μουνί ακάποτο και χύσιμο μέσα.Πίπα,κώλος,μαλακία, ποδολαγνεία,φετίχ κτλ κτλ δεν είναι φυσιολογικά, δηλαδή μέσα στη φύση, και θα έπρεπε να τα κόψουμε.Έλα όμως που δεν είναι έτσι.Διότι άλλο αναπαραγωγή και άλλο σεξ που σημαίνει ευχαρίστηση.

Είναι σαν να ρωτάς γιατί κάποιου του αρέσουν οι ξανθιές ή οι βυζαρούδες κτλ.Δεν υπάρχει γενικός κανόνας.Έτσι!!!
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
απλα αγαπητε εσυ εχεις μαθει μονο στο ασπρο-μαυρο...ξερεις υπαρχουν και οι 50 αποχρωσεις του γκρι....δηλαδη...αν για παραδειγμα          καποιοςαντρας οταν παει με γυναικα και γουσταρει κωλοδακτυλο με αυτα που εσ εχεις μαθει τον θεωρεις γκευ.....


Λάθος και συγνώμη για την παρένθεση.


Αλλά ετυμολογικά οι όροι μοφυλόφιλος και ετεροφυλόφιλος
ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΕΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΡΤΕΝΕΡ.


Ομοφυλόφιλος άνδρας, αυτός που πάει με γυναίκες.
Χωρίς να εξετάζεται το τι κάνει.
Ακόμη και αν οι γυναίκες του βάζουν δάκτυλο ή τον γαμάνε με στραπον
παρεμένουν γυναίκες κι αυτός άνδρας ...
και εφόσον είναι άνδρας που πάει με γυναίκες , είναι ετερόφυλος.


Από την άλλη κάποιος που πάει με πούστηδες ή τραβέλια, ακόμη κι αν τα γαμάει αποκλειστικά
και είναι 10000% ενεργητικός, οι ερωτικοί του παρτενέρ ΕΙΝΑΙ ΑΝΔΡΕΣ ΟΠΩΣ ΚΙ Ο ΙΔΙΟΣ,
οπότε είναι ομοφυλόφιλος.
 
OP
OP
Mounokwlaraki

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
61
Like
3.047
Πόντοι
7.216
Αγαπητέ alths_epi_kyrias,
καταρχάς δεν κατέκρινα πουθενά τις παραπάνω επιλογές, οπως αναφέρετε.

Κατα δευτερο νομίζω οτι εσείς εχετε μπερδευτεί. Και εξηγούμαι:
Το να επιλέξει κάποιος ξανθιές ή βυζαρούδες ή τεσπα να εχει οποιοδήποτε κριτήριο επιλογής σεξουαλικού συντρόφου σε οτι αφορά ένα συγκεκριμένο φύλο είναι λογικό.
Ειναι σαν να θες να επιλέξεις π.χ. αυτοκίνητο. Αλλος θα πάρει σεντάν, αλλος τζιπ και άλλος σούπερ μινι. Οι παραπάνω επιλογές αφορούν όμως το ίδιο είδος προϊόντος. Και συμπεραίνει κάποιος οτι οι παραπάνω άνθρωποι ελκονται από τα αυτοκίνητα και οχι ας πούμε από τις μηχανές ή τα ποδήλατα...

Το θέμα που θέτω εγώ είναι άλλο. Και ας πάρουμε την περίπτωση της εγχειρισμένης που είναι πιο κοντά εμφανισιακά στην γυναίκα από οτι η τραβεστί. Γιατί κάποιος να επιλέξει εγχειρισμένη αντι για κανονική γυναίκα? Από τι ελκεται ο εν λόγο ανθρωπος τελικά? Από γυναίκες ή απο άντρες?
Σε αντιστοιχεία με το παραδειγμα με τα αυτοκίνητα είναι σαν να επιλέγει κάποιος ιμιντασιον ανταλακτικά για το οχημά του αντι για γνήσια, για κάποιον τρίτο λόγο εκτός του προφανού που είναι το χαμηλό κόστος, με οτι αυτό συνεπάγεται και στην ποιότης βεβαια.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Αγαπητέ alths_epi_kyrias,
καταρχάς δεν κατέκρινα πουθενά τις παραπάνω επιλογές, οπως αναφέρετε.

Κατα δευτερο νομίζω οτι εσείς εχετε μπερδευτεί. Και εξηγούμαι:
Το να επιλέξει κάποιος ξανθιές ή βυζαρούδες ή τεσπα να εχει οποιοδήποτε κριτήριο επιλογής σεξουαλικού συντρόφου σε οτι αφορά ένα συγκεκριμένο φύλο είναι λογικό.
Ειναι σαν να θες να επιλέξεις π.χ. αυτοκίνητο. Αλλος θα πάρει σεντάν, αλλος τζιπ και άλλος σούπερ μινι. Οι παραπάνω επιλογές αφορούν όμως το ίδιο είδος προϊόντος. Και συμπεραίνει κάποιος οτι οι παραπάνω άνθρωποι ελκονται από τα αυτοκίνητα και οχι ας πούμε από τις μηχανές ή τα ποδήλατα...

Το θέμα που θέτω εγώ είναι άλλο. Και ας πάρουμε την περίπτωση της εγχειρισμένης που είναι πιο κοντά εμφανισιακά στην γυναίκα από οτι η τραβεστί. Γιατί κάποιος να επιλέξει εγχειρισμένη αντι για κανονική γυναίκα? Από τι ελκεται ο εν λόγο ανθρωπος τελικά? Από γυναίκες ή απο άντρες?
Σε αντιστοιχεία με το παραδειγμα με τα αυτοκίνητα είναι σαν να επιλέγει κάποιος ιμιντασιον ανταλακτικά για το οχημά του αντι για γνήσια, για κάποιον τρίτο λόγο εκτός του προφανού που είναι το χαμηλό κόστος, με οτι αυτό συνεπάγεται και στην ποιότης βεβαια.


Δε σε κατηγορώ φίλε για τίποτα ουτε λέω ότι κατέκρινες κανένα.Απλά η ερώτησή σου δεν έχει νόημα.Και δεν έχει νόημα επειδή μου λες ότι κάποιος έλκεται σεξουαλικά από κάποιο συγκεκριμένο φύλλο αρσενικό ή θηλυκο.Αυτό έχει να κάνει με την αναπαραγωγή όχι με το σεξ.Στο σεξ μπορεί ο καθένας να ηδονίζεται με οτιδήποτε.Άλλος ηδονίζεται με τα μαστίγια να του κάνουν το πετσί όργωμα.Άλλος γουστάρει να τον βάζει σε μια τρύπα στον τοίχο και να τον τσιμπουκώνουν χωρίς να ξέρει αν στην άλλη πλευρά είναι άντρας ή γυναίκα.Άλλος γουστάρει να την παίζει μονο.Το σεξ έχει να κάνει με το τι ερεθίζει τον καθένα εγκεφαλικά όχι με το τι φύλλο προτιμάει.Και το τι ερεθίζει τον καθένα είναι ξεχωριστό για τον κάθε άνθρωπο.
 

muresan79

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
96
Like
18
Πόντοι
0
Με τραβεστι πανε συνηθως οι bi που τους αρεσουν και οι γυναικες και οι ανδρες.Επειδη οι τρανς συνδυαζουν και τα δυο στοιχεια,δηλαδη εξωτερικη εμφανιση γυναικας και εργαλειο ανδρικο,για αυτο και εχουν μεγαλη ζητηση στους bi ανδρες οι τρανς.Oi γκει μισουν τις τρανς και ειναι γνωστο αυτο στους μεταξυ τους κυκλους.
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.227
Με τραβεστι πανε συνηθως οι bi που τους αρεσουν και οι γυναικες και οι ανδρες.Επειδη οι τρανς συνδυαζουν και τα δυο στοιχεια,δηλαδη εξωτερικη εμφανιση γυναικας και εργαλειο ανδρικο,για αυτο και εχουν μεγαλη ζητηση στους bi ανδρες οι τρανς.Oi γκει μισουν τις τρανς και ειναι γνωστο αυτο στους μεταξυ τους κυκλους.
To  τελευταιο ειναι απλα μια γενικευση.Δεν ειναι αληθεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom