Νέα

προβλημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.508
Like
13.460
Πόντοι
3.656
αυτο εκανα 2 βδομαδες οταν μου ελεγε με αναστα τωνεις δε θελω να βρεθουμε και τετοια δεν την ενοχλησα καθολου.αυτη με πηρε τηλ 3 τη νυχτα να την παω σπιτι της.στον υπνο της με εβλεπε;

όχι. να σε καψουρέψει - εκμεταλλευτεί ήθελε. Σαν το τραγούδι που σου έγραψα.
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
σα να το χει ψιλοχασει γενικα η τυπισσα.Μην ασχοληθεις για πολυ ακομα, θα νοιωσεις μαλακας οταν θα τα σκεφτεσαι στο μελλον
αυτο κανω φιλε μου ουτως η αλλως δε μπορει να πει τπτ για μενα της εχω εξηγηθει σπαθι
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.150
Κριτικές
32
Like
174
Πόντοι
1.240
αυτο εκανα 2 βδομαδες οταν μου ελεγε με αναστα τωνεις δε θελω να βρεθουμε και τετοια δεν την ενοχλησα καθολου.αυτη με πηρε τηλ 3 τη νυχτα να την παω σπιτι της.στον υπνο της με εβλεπε;
επρεπε να την πηδηξης εκείνο το βραδυ έστω κ με ψιλό ζόρι .
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.150
Κριτικές
32
Like
174
Πόντοι
1.240
αυτο κανω φιλε μου ουτως η αλλως δε μπορει να πει τπτ για μενα της εχω εξηγηθει σπαθι
το θεμα ειναι ότι όταν αυτη κουνησει το δαχτυλάκι της εσυ τρέχεις απο πισω κ ετσι σε κανει ότι θελει. Ριξτεις μερικά άκυρα.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Ρε τυπε, τα "μου ειπε, της ειπα, ειπαμε, δεν ηρθε, δεν πηγα, τι θελω, ποιος ειμαι, που οαω, ποτε θα γινω μανα" κτλ ειναι κοριτσιστικες τηλεφωνικες κουβεντες.  Συγγνωμη που το λεω αλλα αυτα ειναι μυξες, ο,τι και να ρωτας, παλι στο βρακι της θα σε εχει.
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.150
Κριτικές
32
Like
174
Πόντοι
1.240
:
Ρε τυπε, τα "μου ειπε, της ειπα, ειπαμε, δεν ηρθε, δεν πηγα, τι θελω, ποιος ειμαι, που οαω, ποτε θα γινω μανα" κτλ ειναι κοριτσιστικες τηλεφωνικες κουβεντες.  Συγγνωμη που το λεω αλλα αυτα ειναι μυξες, ο,τι και να ρωτας, παλι στο βρακι της θα σε εχει.
:thumbsup:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Κάποια στιγμή στη ζωή πρέπει να παίρνουμε αποφάσεις. Που ίσως είναι οδυνηρές αλλά πρέπει. Για σκέψου...
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Ρε τυπε, τα "μου ειπε, της ειπα, ειπαμε, δεν ηρθε, δεν πηγα, τι θελω, ποιος ειμαι, που οαω, ποτε θα γινω μανα" κτλ ειναι κοριτσιστικες τηλεφωνικες κουβεντες.  Συγγνωμη που το λεω αλλα αυτα ειναι μυξες, ο,τι και να ρωτας, παλι στο βρακι της θα σε εχει.
οχι  φιλε μου δεν ειναι ετσι γιατι τρελενεται που δεν μπορει να με εχει στο βρακι της.και οταν πηρα αδεια και της ειπα να παμε καπου μαζι και μου ελεγε δεν εχω λεφτα δεν ειμαι καλα να παω καπου εγω εφυγα 2 βδομαδες και επειδη δεν εκατσα στο κωλοχωρι τους τρελαθηκε τελειως.επρεπε να παω και athens να δω και τους δικους μου
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
φίλε σε καταλαβαίνω και την καταλαβαίνω απόλυτα τη φίλη σου γιατί κάτι παρόμοιο πέρασα και εγώ. το πρόβλημα θα λυθεί μόνο όταν βρει δουλειά. απο την άλλη δεν ξέρω τι τύπος είναι η δική σου. γουστάρει να δουλεύει ή βαριέται; γιατί από ότι είπες είχε νορμαλ δουλειά. μήπως δεν την ικανοποιούσε;τι θα ήθελε να κάνει σου έχει πει;
η συμπεριφορά της πάντως όσον αφορά αυτό που έιπες ότι θέλει να έχει τον έλεγχο είναι μεγάλη αλήθεια. ΌΛΕΣ οι Ελληνίδες έχουν συνηθίσει να μας έχουν στο βρακί τους...όταν δουν συμπεριφορά που αποκλίνει από αυτήν που θέλουν αρχίζουν τα τρελλά... :fuck2: :fuck2: :fuck2: :cum: :cum: :cum:
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
απλα τα πραγματα φιλε. αν σε εχει ξενερωσει/κουρασει δεν ξανασχολεισαι ποτε.
αν τη γουσταρεις ακομα και εχεις αντοχες καθεσαι και παιζεις το παιχνιδι της. στην πρωτη φαση εισαι εσυ ο αρχηγος στη δευτερη οχι
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
δεν έπρεπε να πας να την παρεις φιλε να την ακούσει.
αφου σηκωσα το τηλ πηηγα ενταξει μαλακια να της ελεγα δεν ερχομαι και τετοια.αν και πιστευω πηρε να δει μηπως εχω γινει καφρος και γυρναω εξω
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
φίλε σε καταλαβαίνω και την καταλαβαίνω απόλυτα τη φίλη σου γιατί κάτι παρόμοιο πέρασα και εγώ. το πρόβλημα θα λυθεί μόνο όταν βρει δουλειά. απο την άλλη δεν ξέρω τι τύπος είναι η δική σου. γουστάρει να δουλεύει ή βαριέται; γιατί από ότι είπες είχε νορμαλ δουλειά. μήπως δεν την ικανοποιούσε;τι θα ήθελε να κάνει σου έχει πει;
η συμπεριφορά της πάντως όσον αφορά αυτό που έιπες ότι θέλει να έχει τον έλεγχο είναι μεγάλη αλήθεια. ΌΛΕΣ οι Ελληνίδες έχουν συνηθίσει να μας έχουν στο βρακί τους...όταν δουν συμπεριφορά που αποκλίνει από αυτήν που θέλουν αρχίζουν τα τρελλά... :fuck2: :fuck2: :fuck2: :cum: :cum: :cum:
βρηκε τωρα πριν μια βδομαδα δουλιτσα κανει καποια μεροκαματα.χαρηκα  να ηρεμησει λιγο.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
οχι  φιλε μου δεν ειναι ετσι γιατι τρελενεται που δεν μπορει να με εχει στο βρακι της.και οταν πηρα αδεια και της ειπα να παμε καπου μαζι και μου ελεγε δεν εχω λεφτα δεν ειμαι καλα να παω καπου εγω εφυγα 2 βδομαδες και επειδη δεν εκατσα στο κωλοχωρι τους τρελαθηκε τελειως.επρεπε να παω και athens να δω και τους δικους μου

Οχι, δεν σε εχει στο βρακι της. Ανοιγεις νημα για εκεινη, ρωτας τι να κανεις με τα ειπα-ειπε,  αν επρεπε ή δεν επρεπε το Χ, αν το εκανες σωστα ή λαθος το Ψ. Και δεν σε εχει στο βρακι της.

Ζητας την γνωμη αγνωστων στο μαγικο μπου αλλα ΔΕΝ σε εχει στο βρακι της.

ΟΚ, κανω λαθος.
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
στα μυνηματα τι χοντραδες λεει με φτανει στα ακρα.απο κκοντα σαν να μην τρεχει τπτ.για αυτο κομενα μυνηματα και μαλακιες
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Οχι, δεν σε εχει στο βρακι της. Ανοιγεις νημα για εκεινη, ρωτας τι να κανεις με τα ειπα-ειπε,  αν επρεπε ή δεν επρεπε το Χ, αν το εκανες σωστα ή λαθος το Ψ. Και δεν σε εχει στο βρακι της.

Ζητας την γνωμη αγνωστων στο μαγικο μπου αλλα ΔΕΝ σε εχει στο βρακι της.

ΟΚ, κανω λαθος.
συζητηση κανουμε φιλε μου μην τρελενεσαι.σε ολους μας μπορει να τυχει.δεν ειπα οτι δεν την γουσταρω κιολας.αλλα δεν ειμαι και κλαψομουνις
 

Alphamale

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2014
Μηνύματα
203
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Σε παίρνει τηλέφωνο 3 το βράδυ (ενώ είστε σε διάσταση)να πας να την πάρεις και να την πας σπίτι και έχεις και το πάνω χέρι ?

Είσαι subordinate στη σχέση σου φίλε μου  :lheel:, κόψε λάσπη και πάμε για άλλα.
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Σε παίρνει τηλέφωνο 3 το βράδυ (ενώ είστε σε διάσταση)να πας να την πάρεις και να την πας σπίτι και έχεις και το πάνω χέρι ?

Είσαι subordinate στη σχέση σου φίλε μου  :lheel:, κόψε λάσπη και πάμε για άλλα.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom