Νέα

προβλημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
καλημερα παιδες εχω σχεση με μια κοπελια εδω και 10 μηνες ολα καλα μεχρι που παρατησε τη δουλεια της να βρει κατι καλυτερο πριν κανα 3 μηνο και απο τοτε τιποτα και  εχει λαλησει δε γουσταρει τιποτα.με το ζορι να βγει εξω ουτε σεξ θελει την εχει παρει πολυ απο κατω.μια μου λεει να χωρισουμε μετα μου ξαναμιλαει ουτε διακοπες θελει να παμε.τι να κανω ρε μαλακες :dunno:θελω να την στηριζω ειναι καλο κοριτσι.αλλα μου σπαει τα αρχιδια ωρες ωρες

Αν μια σου λέει να χωρίσετε μια όχι πάει να πει δεν ξέρει τι θέλει..Αν έχεις κουράγια παίξε το παιχνίδι της και όπου πάει.Αν πάλι θέλεις να προστατέψεις τον εαυτό σου και να μην είσαι θύμα κατάστασης πρότεινε να μείνετε λίγο χώρια να σκεφτεί καθαρά τι θέλει..

 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
τυπε το ενδεχομενο να κανει βιζιτες το εχει σκεφτει ;  :tits:  Πχ για κανα χρόνο να το κανει εως να βρει κανονικη δουλεια...
ξερω πολλες τετοιες...που αμα τις δεις δεν σου παει το μυαλο οτι κανουν βιζιτες... 
:)
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
τυπε το ενδεχομενο να κανει βιζιτες το εχει σκεφτει ;  :tits:  Πχ για κανα χρόνο να το κανει εως να βρει κανονικη δουλεια...
ξερω πολλες τετοιες...που αμα τις δεις δεν σου παει το μυαλο οτι κανουν βιζιτες... 
:)

Εαν εχεις να μου συστησεις καποια στειλε μου PM
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
καλημερα παιδες εχω σχεση με μια κοπελια εδω και 10 μηνες ολα καλα μεχρι που παρατησε τη δουλεια της να βρει κατι καλυτερο πριν κανα 3 μηνο και απο τοτε τιποτα και  εχει λαλησει δε γουσταρει τιποτα.με το ζορι να βγει εξω ουτε σεξ θελει την εχει παρει πολυ απο κατω.μια μου λεει να χωρισουμε μετα μου ξαναμιλαει ουτε διακοπες θελει να παμε.τι να κανω ρε μαλακες :dunno:θελω να την στηριζω ειναι καλο κοριτσι.αλλα μου σπαει τα αρχιδια ωρες ωρες
βαλτην στον παγο μεχρι να βρει μεσα της τι θελει.δεν εισαι ουτε το σκυλακι της,ουτε το αποκουμπι της,ουτε η κολλητη της.
αν δεν θελει σχεση ας μην στα πρηζει.
παιξε μπαλα μονος σου.γραφτη στα αρχιδια σου για λιγες ημερες και αν δεν βαλει μυαλο,τοτε ριξε αμεσως ακυρο στα ισια!
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
καλημερα παιδες εχω σχεση με μια κοπελια εδω και 10 μηνες ολα καλα μεχρι που παρατησε τη δουλεια της να βρει κατι καλυτερο πριν κανα 3 μηνο και απο τοτε τιποτα και  εχει λαλησει δε γουσταρει τιποτα.με το ζορι να βγει εξω ουτε σεξ θελει την εχει παρει πολυ απο κατω.μια μου λεει να χωρισουμε μετα μου ξαναμιλαει ουτε διακοπες θελει να παμε.τι να κανω ρε μαλακες :dunno:θελω να την στηριζω ειναι καλο κοριτσι.αλλα μου σπαει τα αρχιδια ωρες ωρες

1) Πήγαινε σε μπουρδέλο

2) Πήγαινε σε μπουρδέλο

3) Πήγαινε σε μπουρδέλο
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
καλημερα παιδες εχω σχεση με μια κοπελια εδω και 10 μηνες ολα καλα μεχρι που παρατησε τη δουλεια της να βρει κατι καλυτερο πριν κανα 3 μηνο και απο τοτε τιποτα και  εχει λαλησει δε γουσταρει τιποτα.με το ζορι να βγει εξω ουτε σεξ θελει την εχει παρει πολυ απο κατω.μια μου λεει να χωρισουμε μετα μου ξαναμιλαει ουτε διακοπες θελει να παμε.τι να κανω ρε μαλακες :dunno:θελω να την στηριζω ειναι καλο κοριτσι.αλλα μου σπαει τα αρχιδια ωρες ωρες

Κατάθλιψη τύπε. Στείλτη στον αγύριστο τη μουρλέγκω!
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
της λεω θα ερθεις να παμε για μια δουλεια που ηταν να παμε;μου λεει να πας μονος σου.λεω οκ.μετα μου λεει τελικα τι ωρα θα πας; :dunno:
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
της λεω θα ερθεις να παμε για μια δουλεια που ηταν να παμε;μου λεει να πας μονος σου.λεω οκ.μετα μου λεει τελικα τι ωρα θα πας; :dunno:

Eισαι καψουρης φιλε !!!
Διεγραψε το θρεντ δεν εισαι σε θεση να δεχτεις συμβουλες !!!
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Eισαι καψουρης φιλε !!!
Διεγραψε το θρεντ δεν εισαι σε θεση να δεχτεις συμβουλες !!!
γιατι το λες ρε μαν αυτο δεν εχει να κανει με καψουρα.απλα με βαζουν σε σκεψεις αυτα μην εχε τιποτα το κοριτσι η ψυχολογια της δεν ειναι καλα.δδεν ειμαι κανας αναισθητος
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
μπας κ το κανει γιατι θελει να σε σουταρει? για ρωτα τη μπας κ νιωθει πιεσμενη που ειστε μαζι... λεω εγω
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
εκει που ειχαμε ανακωχη 2 εβδομαδες και μου εστελνε κατι μυνηματα με αναστατωνεις και κατι τετοια γκομενιστικα με παιρνει τηλ την παρασκευη το βραδυ 3 την νυχτα που ηταν σε μια φιλη της γιατι ξυπνησε και ηθελε να την παω σπιτι της να κοιμηθει αν μπορω.τι γινεται ρε :dunno:
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.150
Κριτικές
32
Like
174
Πόντοι
1.240
εκει που ειχαμε ανακωχη 2 εβδομαδες και μου εστελνε κατι μυνηματα με αναστατωνεις και κατι τετοια γκομενιστικα με παιρνει τηλ την παρασκευη το βραδυ 3 την νυχτα που ηταν σε μια φιλη της γιατι ξυπνησε και ηθελε να την παω σπιτι της να κοιμηθει αν μπορω.τι γινεται ρε :dunno:
μηπως ειχε καυλες εκείνη την ωρα κ ήθελε να γαμηθει κ βρήκε προφαςη να πας κ καλα να την παρεις να τη πας σπίτι;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.514
Like
13.480
Πόντοι
3.656
εκει που ειχαμε ανακωχη 2 εβδομαδες και μου εστελνε κατι μυνηματα με αναστατωνεις και κατι τετοια γκομενιστικα με παιρνει τηλ την παρασκευη το βραδυ 3 την νυχτα που ηταν σε μια φιλη της γιατι ξυπνησε και ηθελε να την παω σπιτι της να κοιμηθει αν μπορω.τι γινεται ρε :dunno:

Υπάρχει ένας απλός τρόπος να το λύσεις. Φαντάζεσαι ότι εγώ είμαι φίλος σου και σου λέω ακριβώς αυτά που κάνει σε σένα η γκόμενα και ζήταγα τη συμβουλή σου. Τι συμβουλή θα μου έδινες; Θα με συμβούλευες να συνεχίσω; Η μόνη λογική ενέργεια είναι να τη σουτάρεις. Όσο περνάει ο καιρός, τόσο χειρότερη θα γίνεται, ένας συμφορουμίτης μίλησε για κατάθλιψη. Είναι παρακινδυνευμένο να βγάζουμε εύκολα κρίσεις, αλλά αν γκουγκλάρεις τα συμπτώματα, εκεί οδηγούν. Ακόμα κι αν δεν έχει αρχή κατάθλιψης είναι τύπος που δεν ξέρει τι θέλει και θα σου κάνει τα αρχίδια αερόστατα με τις παλαβές συμπεριφορές και απαιτήσεις της. Κι αν νομίζεις ότι αν τη στηρίξεις θα το εκτιμήσει, γελιέσαι. Όταν το ξεπεράσει, θα σε σουτάρει αυτή, χωρίς κανένα ενδοιασμό και εσύ θα χάσεις τον κόσμο. Έχω περάσει από αυτό το δρόμο και ξέρω. ΦΥΓΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΚΡΙΑ.
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
μηπως ειχε καυλες εκείνη την ωρα κ ήθελε να γαμηθει κ βρήκε προφαςη να πας κ καλα να την παρεις να τη πας σπίτι;
πηγα την πηρα και την πηγα και της ειπα παρε με τηλ την κυριακη μου λεει να με παρεις εσυ.την πηρα αλλα δεν αισθανοταν καλα ηταν αδιαθετη δεν ηθελε να παει πουθενα.και ολοι οι τσακωμοι τοσο καιρο με μυνηματα και παπαριες.που ειναι οι καλες εποχες χωρις κινητα και αρχιδιες
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.514
Like
13.480
Πόντοι
3.656
πηγα την πηρα και την πηγα και της ειπα παρε με τηλ την κυριακη μου λεει να με παρεις εσυ.την πηρα αλλα δεν αισθανοταν καλα ηταν αδιαθετη δεν ηθελε να παει πουθενα.και ολοι οι τσακωμοι τοσο καιρο με μυνηματα και παπαριες.που ειναι οι καλες εποχες χωρις κινητα και αρχιδιες

Αν ακούσεις προσεκτικά τα λόγια του τραγουδιού Johny B των Hooters θα δεις ότι περιγράφει ακριβώς μια τέτοια περίπτωση.
Again and again, you're chasin' a dream, yeah
But Johnny my friend, 'cause she's not what she seems

Johnny B, how much there is to see
Just open your eyes and listen to me
Straight ahead, a green light turns to red
Oh why can't you see? Oh Johnny B

And when you drive her home, is she sittin' real close
Does she make you weak? Well that's the way that she wants you
You're strung out again, she's taken you over
You've been here before, why can't you let go?


Johnny B, how much there is to see
Just open your eyes and listen to me

Straight ahead, a green light turns to red
Oh why can't you see? Oh Johnny B

And when she calls your name, my sweet Johnny B
You can drive all night and you know she'll be waiting

To love you again, her kiss is her poison
Forever inside you, wherever you go
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Υπάρχει ένας απλός τρόπος να το λύσεις. Φαντάζεσαι ότι εγώ είμαι φίλος σου και σου λέω ακριβώς αυτά που κάνει σε σένα η γκόμενα και ζήταγα τη συμβουλή σου. Τι συμβουλή θα μου έδινες; Θα με συμβούλευες να συνεχίσω; Η μόνη λογική ενέργεια είναι να τη σουτάρεις. Όσο περνάει ο καιρός, τόσο χειρότερη θα γίνεται, ένας συμφορουμίτης μίλησε για κατάθλιψη. Είναι παρακινδυνευμένο να βγάζουμε εύκολα κρίσεις, αλλά αν γκουγκλάρεις τα συμπτώματα, εκεί οδηγούν. Ακόμα κι αν δεν έχει αρχή κατάθλιψης είναι τύπος που δεν ξέρει τι θέλει και θα σου κάνει τα αρχίδια αερόστατα με τις παλαβές συμπεριφορές και απαιτήσεις της. Κι αν νομίζεις ότι αν τη στηρίξεις θα το εκτιμήσει, γελιέσαι. Όταν το ξεπεράσει, θα σε σουτάρει αυτή, χωρίς κανένα ενδοιασμό και εσύ θα χάσεις τον κόσμο. Έχω περάσει από αυτό το δρόμο και ξέρω. ΦΥΓΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΚΡΙΑ.
ηδη εχουμε σουταριστει και οι δυο απλα θελω να την στηριζω γιατι και αυτη με εχει στηριξει.τωρα αυτη δε ξερει τι θελει λεει το παω μεχρι τερμα φιλε μου.την ιδια συμβουλη με εσενα μου εδωσαν και οι αδερφες μου
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.150
Κριτικές
32
Like
174
Πόντοι
1.240
ηδη εχουμε σουταριστει και οι δυο απλα θελω να την στηριζω γιατι και αυτη με εχει στηριξει.τωρα αυτη δε ξερει τι θελει λεει το παω μεχρι τερμα φιλε μου.την ιδια συμβουλη με εσενα μου εδωσαν και οι αδερφες μου
γραψτην λιγο κ μην ξανά ασχοληθείς μαζι της να νιώσει ότι σε χάνει να δεις τι θα κανει.
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
γραψτην λιγο κ μην ξανά ασχοληθείς μαζι της να νιώσει ότι σε χάνει να δεις τι θα κανει.
αυτο εκανα 2 βδομαδες οταν μου ελεγε με αναστα τωνεις δε θελω να βρεθουμε και τετοια δεν την ενοχλησα καθολου.αυτη με πηρε τηλ 3 τη νυχτα να την παω σπιτι της.στον υπνο της με εβλεπε;
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
σα να το χει ψιλοχασει γενικα η τυπισσα.Μην ασχοληθεις για πολυ ακομα, θα νοιωσεις μαλακας οταν θα τα σκεφτεσαι στο μελλον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom