Νέα

προβλημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καλημερα παιδες εχω σχεση με μια κοπελια εδω και 10 μηνες ολα καλα μεχρι που παρατησε τη δουλεια της να βρει κατι καλυτερο πριν κανα 3 μηνο και απο τοτε τιποτα και  εχει λαλησει δε γουσταρει τιποτα.με το ζορι να βγει εξω ουτε σεξ θελει την εχει παρει πολυ απο κατω.μια μου λεει να χωρισουμε μετα μου ξαναμιλαει ουτε διακοπες θελει να παμε.τι να κανω ρε μαλακες :dunno:θελω να την στηριζω ειναι καλο κοριτσι.αλλα μου σπαει τα αρχιδια ωρες ωρες
ladose μαν,η μονη λυση
 

Alphamale

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2014
Μηνύματα
203
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ελα ντε και εγω αυτο λεω.οταν αναφερω οτι εκανε μαλακια που παρατησε την δουλεια της ξερεις πως κανει και τι ακουω;;δεν με θεωρεις σοβαρη και κατι τετοια παλαβα.δημειωτεον οτι ειμαι απο αθηνα και αναγκαστικα λογω δουλειας 4 χρονια μενω επαρχια.την εχω φερει αθηνα και αυτη σε αδεια περυσι.και εγω σε 2 βδομαδες θα παρω αδεια να παω αθηνα να δω τους δικους μου.αυτη τι θα κανει;τι να πω

Ο σωστός ο άντρας δε κρίνει.Και δίκιο να έχεις δεν υπάρχει περίπτωση ο εγκέφαλός της να της επιτρέψει να παραδεχτεί το πιθανό λάθος της.
Κανένας δε θέλει να είναι μαλάκας εν γνώση του.
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
83
Πόντοι
16
Εάν την γουσταρεις αυτό που θα πρεπει να κανεις είναι να στιριξεις την επιλογη της .
Οι γυναικες συμβουλες και κριτικη δεν θελουν . Θα πρεπει να μην μιλας για το θεμα …εντελως .
Με αυτό τον τροπο θα καταλαβει ότι την στηριζεις  ( εινια περιεργα πλασματα ….)
Ασχετο από την δουλεια ή τι ακριβως κανει με αυτό το θεμα ….ενα στην σχεση δεν είναι αυτό που θες την αφηνεις και βρισκεις κατι άλλο .
Εάν τωρα είναι αυτό που θες ….καθεσαι στα αυγα σου .

Οποτε ξερεις τι εχεις μπροστα σου αυτη την στιγμη ?
Μια συντροφο η οποια βλεπει την ζωη ....τελειως διαφορετικα απο εσενα .
Ουσιαστικα δεν υπαρχει σχεση .
Η σχεση δοκιμαζεται και καταλαβαινεις οτι εχεις πετυχει τον σωστο ανθρωπο ....στα δυσκολα .
Στα χαχα και στα χου χου...ολοι καλοι ειμαστε .
Σε αυτη την χρονικη στιγμη η συντροφο σου εκανε μια ενεργεια η οποια εισαι αντιθετος , εκεινη το βλεπει αλλιως ..εσυ αλλιως .
Δεν ειναι μια απλη διαφωνια ....ειναι σταση ζωης και αυτο θα πρεπει να εξετασεις .
Εαν την εχεις και "ξαλαφρωμα".....σκασιλα σου .
Εαν την βλεπεις αλλιως ....καλυτερα να κοιταξεις αλλου .

Α ! και ο ανθρωπος δεν αλλαζει ,γι αυτο μην προσπαθεις ντε και καλα να της βαλεις μυαλο .

 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Ο σωστός ο άντρας δε κρίνει.Και δίκιο να έχεις δεν υπάρχει περίπτωση ο εγκέφαλός της να της επιτρέψει να παραδεχτεί το πιθανό λάθος της.
Κανένας δε θέλει να είναι μαλάκας εν γνώση του.
αυτα ειναι παπαριλικια.ειδικα την σημερινη εποχη ειδικα την δουλεια την φυλας σαν κορη οφθαλμου.δεν μπορεις να την παρατας και μετα να τρελενεσε και μετα να λες ειμαι ανεργος και τετοια.ειδικα σε μια σχεση δειχνει ελειψη σοβαροτητας.


 

Alphamale

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2014
Μηνύματα
203
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αυτα ειναι παπαριλικια.ειδικα την σημερινη εποχη ειδικα την δουλεια την φυλας σαν κορη οφθαλμου.δεν μπορεις να την παρατας και μετα να τρελενεσε και μετα να λες ειμαι ανεργος και τετοια.ειδικα σε μια σχεση δειχνει ελειψη σοβαροτητας.

Δε ξέρουμε τι δουλειά ήταν.Μπορεί να δούλευε full time για 350 ευρώ , μπορεί όμως και για 1000.
Επίσης μπορεί να έχει καβάντζα από πίσω ,εισοδήματα κτλ.  :)
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Δε ξέρουμε τι δουλειά ήταν.Μπορεί να δούλευε full time για 350 ευρώ , μπορεί όμως και για 1000.
Επίσης μπορεί να έχει καβάντζα από πίσω ,εισοδήματα κτλ.  :)
σε πληροφορω η δουλεια ηταν μια φυσιολογικη δουλεια καθημερινη με φυσιολογικο μισθο και ο λογος που εφυγε ηταν οτι κουραζοταν πολυ.αν ξερεις εσυ καμια δουλεια που να σου στρωνουνε κοκινο χαλι και να σου φτιαχνουνε καφε πες τη μου να παω και εγω.και επειδη ειμαι πολυ σωστος σε ολες τις δουλειες που ψαχνει ειμαι και εγω διπλα τηςψ και ψαχνω και εγω.και οτι σταματησε δεν της ειχα πει τιποτα αλλα οταν αρχισα να ακουω χαζα της ειπα οτι εκανε μαλακια.ουτε καβατζες και εισοδηματα υπαρχουν
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
σε πληροφορω η δουλεια ηταν μια φυσιολογικη δουλεια καθημερινη με φυσιολογικο μισθο και ο λογος που εφυγε ηταν οτι κουραζοταν πολυ.αν ξερεις εσυ καμια δουλεια που να σου στρωνουνε κοκινο χαλι και να σου φτιαχνουνε καφε πες τη μου να παω και εγω.και επειδη ειμαι πολυ σωστος σε ολες τις δουλειες που ψαχνει ειμαι και εγω διπλα τηςψ και ψαχνω και εγω.και οτι σταματησε δεν της ειχα πει τιποτα αλλα οταν αρχισα να ακουω χαζα της ειπα οτι εκανε μαλακια.ουτε καβατζες και εισοδηματα υπαρχουν
τυπε γιατι δεν την λες να παει να δουλεψει σε μπουρδελο που ειναι μια χαλαρη και προσοδοφορα και πανω απο ολα διασκεδαστικη δουλεια;
 

Alphamale

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2014
Μηνύματα
203
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ζύγισε τα ,10 μήνες δεν είναι και πολύς χρόνος .Φαντάζομαι δε μένετε μαζί.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.699
Κριτικές
1
Like
29.402
Πόντοι
8.006
τυπε γιατι δεν την λες να παει να δουλεψει σε μπουρδελο που ειναι μια χαλαρη και προσοδοφορα και πανω απο ολα διασκεδαστικη δουλεια;
Τι μπουρδελο ρε παπάρα.
Να κανει προφιλ στο μπου, και να πει "δεχομαι πμ, 100 ευρω την ωρα".
Θα εχει 200 μηνυματα σε ένα τριωρο ή όχι?
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
Μην περιμένεις να σου πει ένας ξένος τι να κάνεις...άκου την καρδιά σου και το μυαλό σου...
Ποτέ δεν ακούς την καρδιά τύπε,πάντα το μυαλό.
Εγώ πάντως θα την παράταγα,αν σου κάνει αυτά στους 10 μήνες στα 2-3 χρόνια θα σε καβαλήσει.
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.726
Like
151
Πόντοι
16
αυτα ειναι παπαριλικια.ειδικα την σημερινη εποχη ειδικα την δουλεια την φυλας σαν κορη οφθαλμου.δεν μπορεις να την παρατας και μετα να τρελενεσε και μετα να λες ειμαι ανεργος και τετοια.ειδικα σε μια σχεση δειχνει ελειψη σοβαροτητας.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

SOYLHS1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
213
Κριτικές
10
Like
273
Πόντοι
291
φιλε καλησπερα,σκεψου λογικα απο μονος σου,αν δε σε τραβαει και σου τη δινουν οι κινησεις της και οι σκεψεις της κοψτο οσο ειναι νωρις,γιατι τωρα εχει περασει ενας χρονος αλλα και ο δευτερος ετσι γρηγορα περνα και δεν παιρνεις χαμπαρι,θα κατσει και καμια εγκυμοσυνη και μετα γαμα τα θα τον κλαις τον αθηναιο και εσυ και η μανα σου,γιατι αν περιμενεις επαρχιωτισα να το ριξει αστα καλυτερα..,,,...,,,, :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom