Νέα

Πρόταση για ξενοδοχείο ημιδιαμονής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sexynhsioths
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.014
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα ξέρουμε κάνα hotel. Στην Αθήνα που δεν ζητάνε ραπίντ η πιστοποιητικό εμβολιασμού και ταυτότητα?? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
τσεκαρε στο gov.gr μηπως βρεις
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.014
Πόντοι
41.443
Μην είσαι τόσο αστείος ρε φίλε στην ηλικία σου είναι επίφοβο να πάθεις τπτα . Αν δεν ξέρεις απλά μην δίνεις σημασία. Κατανοητό αστειατορα??
μαλλον εσυ ρωτας αστειοτητες φιλε.
εχουμε γραψει εδω και μερες στα θεματα των ξενοδοχειων,αλλα και σε θεματα με cg οτι ολα ζητανε ταυτοτητες κλπ.
αν δε τα βλεπεις τοτε ανοιξε τα ματια σου.
ή καλυτερα τραβα εμβολιασου για να μην εχεις προβλημα πουθενα.
και μη μου πεις οτι φαινονται προσωπικα στοιχεια κλπ στο σκαναρισμα και οτι κρατανε αρχεια με αυτα τα στοιχεια,γιατι τοτε θα γελασουμε στα αληθεια.
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Καλησπέρα ξέρουμε κάνα hotel. Στην Αθήνα που δεν ζητάνε ραπίντ η πιστοποιητικό εμβολιασμού και ταυτότητα?? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
Blue sea Άλιμος μπήκα βγήκα χωρίς να ζητηθεί πιστοποιητικό η rapid test.
Αν και έχω πιστοποιητικό
 
Εγγρ.
20 Νοε 2021
Μηνύματα
19
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έχει κάποιος να μου προτείνει ένα κανονικό ξενοδοχείο, να μείνω 2-3 μέρες που θα είμαι Αθήνα, και να φέρω εκεί και κανα call girl ??

Στο κέντρο ας πουμε, και αν γίνεται να έχει πάρκινγκ και για το αμαξάκι μου!

Δεν έχω μεγάλες απαιτήσεις, κάτι φθηνό !
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.294
Like
2.948
Πόντοι
456
Μύστες, θέλω τα φώτα σας.
Ψάχνω χοτέλι στο ΝΠ, αλλά θέλω δωμάτιο που να έχει ευρύχωρη ντουζιέρα (όχι τζακούζι, ούτε μπανιέρα) για όμορφο παιχνίδι και όχι τις μικρές έως ανύπαρκτες ντουζιέρες που έχουν τα περισσότερα
Προτάσεις ευπρόσδεκτες!!!!!


ή και στο κέντρο να είναι το χοτελ
δε με χαλάει


S.O.S. :headbang2::headbang2:

επειδη ειδα οτι περασε στα ψιλα το συγκεκριμενο ποστ,μπορει να μας απαντησει καποιος συναγωνιστης ?

απο Νεα Σμυρνη μεχρι Γλυφαδα.....ενδεικτικα παντα:think:
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
S.O.S. :headbang2::headbang2:

επειδη ειδα οτι περασε στα ψιλα το συγκεκριμενο ποστ,μπορει να μας απαντησει καποιος συναγωνιστης ?

απο Νεα Σμυρνη μεχρι Γλυφαδα.....ενδεικτικα παντα:think:
Στο Salem, στις σουίτες, έχει αρκετά άνετες ντουζιέρες. Ρίξε μια μάτια στο site τους. Μειονέκτημα ο εντός φωτισμός την ημέρα.

Κέντρο, προς τα βόρεια, στο madison -στις σουίτες -θα βρεις αυτό που ψάχνεις.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.401
Πόντοι
2.256
S.O.S. :headbang2::headbang2:

επειδη ειδα οτι περασε στα ψιλα το συγκεκριμενο ποστ,μπορει να μας απαντησει καποιος συναγωνιστης ?

απο Νεα Σμυρνη μεχρι Γλυφαδα.....ενδεικτικα παντα:think:
Το να κινηθείς προς airbnb, το ΄χεις σκεφτεί; Σίγουρα θα υπάρχουν περισσότερες επιλογές σε αυτό που ψάχνεις.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.294
Like
2.948
Πόντοι
456
Το να κινηθείς προς airbnb, το ΄χεις σκεφτεί; Σίγουρα θα υπάρχουν περισσότερες επιλογές σε αυτό που ψάχνεις.

5-6 μερες θα μεινω Αθηνα, ετσι οπως το κοβω! αρα σα να εχεις δικαιο :think:
εχουμε info για τιμες air-bnb στα νοτια προαστια ? ειμαι εντελως ασχετος με το αντικειμενο
δε θελω τις σουπερ ανεσεις,απλως μια βαση για να μην μετακινουμαι σαν τον τσιγγανο:hi:

Kεντρο θελω να το αποφυγω στην προκειμενη διοτι δε βοηθαει η αποσταση:coffee: και θα χαθω σιγουρα:tooth::tooth:

και αμα χαθω,θα αναγκαστω να επικοινωνησω με εναν γκαντεμη παλιοφιλο...τον οποιο στην προκειμενη θελω (επισης) να αποφυγω!
 

Θέμης88

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Κριτικές
49
Like
5.232
Πόντοι
7.636
Καλησπέρα, έχει κάποιος να μου προτείνει ένα κανονικό ξενοδοχείο, να μείνω 2-3 μέρες που θα είμαι Αθήνα, και να φέρω εκεί και κανα call girl ??

Στο κέντρο ας πουμε, και αν γίνεται να έχει πάρκινγκ και για το αμαξάκι μου!

Δεν έχω μεγάλες απαιτήσεις, κάτι φθηνό !
Prive hotel;
 

aris pa

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.517
Κριτικές
42
Like
4.826
Πόντοι
2.846
Στο Salem, στις σουίτες, έχει αρκετά άνετες ντουζιέρες. Ρίξε μια μάτια στο site τους. Μειονέκτημα ο εντός φωτισμός την ημέρα.

Κέντρο, προς τα βόρεια, στο madison -στις σουίτες -θα βρεις αυτό που ψάχνεις.
Madison η σουίτα για διανυκτέρευση πόσο πάει;
Γιατί νομίζω δεν συμφέρει...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.319
Κριτικές
16
Like
13.392
Πόντοι
5.577
Lacoba πιστοποιητικό ?
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.401
Πόντοι
2.256
5-6 μερες θα μεινω Αθηνα, ετσι οπως το κοβω! αρα σα να εχεις δικαιο :think:
εχουμε info για τιμες air-bnb στα νοτια προαστια ? ειμαι εντελως ασχετος με το αντικειμενο
δε θελω τις σουπερ ανεσεις,απλως μια βαση για να μην μετακινουμαι σαν τον τσιγγανο:hi:

Kεντρο θελω να το αποφυγω στην προκειμενη διοτι δε βοηθαει η αποσταση:coffee: και θα χαθω σιγουρα:tooth::tooth:

και αμα χαθω,θα αναγκαστω να επικοινωνησω με εναν γκαντεμη παλιοφιλο...τον οποιο στην προκειμενη θελω (επισης) να αποφυγω!
Σου έστειλα pm.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.014
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα, έχει κάποιος να μου προτείνει ένα κανονικό ξενοδοχείο, να μείνω 2-3 μέρες που θα είμαι Αθήνα, και να φέρω εκεί και κανα call girl ??

Στο κέντρο ας πουμε, και αν γίνεται να έχει πάρκινγκ και για το αμαξάκι μου!

Δεν έχω μεγάλες απαιτήσεις, κάτι φθηνό !
εδω ενα καλο κανονικο που εχει δικο του παρκινγκ και που μπορεις να φερεις και cg αν θες. δοκιμασμενο πολλες φορες.
τιμη δεν ξερω ποσο ειναι για κανονικη διανυκτερευση. νομιζω στην ιστοσελιδα του θα βρεις τιμες.
για ημιδιαμονη κοστιζει 30€ και συνηθως δινει σουιτες σε αυτη την τιμη.

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

κανονικο ζητησε ο φιλος
 

stabilo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
39
Like
63
Πόντοι
0
S.O.S. :headbang2::headbang2:

επειδη ειδα οτι περασε στα ψιλα το συγκεκριμενο ποστ,μπορει να μας απαντησει καποιος συναγωνιστης ?

απο Νεα Σμυρνη μεχρι Γλυφαδα.....ενδεικτικα παντα:think:
oasis hotel apartments....Λ.ποσειδωνος οχι μεσω μπουκινγκ...κατευθειαν απο το σαιτ κλεισε.χλιδατο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom