Νέα

Πρόταση για ξενοδοχείο ημιδιαμονής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sexynhsioths
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Την βοηθεια σας παρακαλω.
Ειμαι καινουργιος στο αθλημα, και μεχρι τωρα εχω παει μονο στο Hotel Bill (καλο σε γενικες γραμμες) και Prive (ετσι κι'ετσι) στο Μεταξουργειο. Πως συγκρινονται αυτες οι επιλογες με εναλλακτικες στα Νοτια οπως το Lakoba ?

To Bill το θεωρώ ίσως το καλύτερο VFM. Για νότια μπορείς να δοκιμάσεις το Lacoba ή αν μπορείς να πας λίγο πιο κάτω, το Nefeli στον Άλιμο (το θεωρώ καλύτερο του Lacoba και είναι πιο ήσυχο). 
 

JohnC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
78
Κριτικές
17
Like
475
Πόντοι
290
To Bill το θεωρώ ίσως το καλύτερο VFM. Για νότια μπορείς να δοκιμάσεις το Lacoba ή αν μπορείς να πας λίγο πιο κάτω, το Nefeli στον Άλιμο (το θεωρώ καλύτερο του Lacoba και είναι πιο ήσυχο). 
Ευχαριστω για τις προτασεις.
Δοκιμασα το Lakoba (OK, εκτος απο το μπανιο που γινεται πισινα μετα την πρωτη χρηση) και το GLS (ΟΚ και αυτο, αλλα ειxα καποια θεματακια σχετικα με την καθαριοτητα).
Η επομενη δοκιμη μου θα ειναι στα βορεια (X-Dream Αγια Παρασκευη).
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Ευχαριστω για τις προτασεις.
Δοκιμασα το Lakoba (OK, εκτος απο το μπανιο που γινεται πισινα μετα την πρωτη χρηση) και το GLS (ΟΚ και αυτο, αλλα ειxα καποια θεματακια σχετικα με την καθαριοτητα).
Η επομενη δοκιμη μου θα ειναι στα βορεια (X-Dream Αγια Παρασκευη).

μιας και  εφτασες μεχρι το GLS αλλη επιλογη ειν αι το Atlantic που εχει ανακαινιστει και η τιμη νομιζω ειναι στα 20

το x dream ειναι λιγο τσουχτερο
 

XRISTOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
1
Μάγκες εχετε καμια καλη πρόταση για ξενοδοχειο απο νέο ψυχικό και προς τα πάνω ? προς Κηφισιά εννοώ ... Συνήθως πάω στα νότια γιαναυτο ρωτάω .... Thanx

PINES στην εισοδο απο εθνικη προς κηφισια, λιγο τσουχτερο στσ 32 ευρω 
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
481
Πόντοι
306
Κανα ξενοδοχειο στη Κηφισιά η εκει τριγυρω;;;;; (Όχι το pines)
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.350
Κριτικές
2
Like
18.117
Πόντοι
3.836
Κανα ξενοδοχειο στη Κηφισιά η εκει τριγυρω;;;;; (Όχι το pines)
Lida Xcite (Τατοΐου, Ν. Ερυθραία) αρκετά συμπαθητικό. Πιο οικονομικό, με θεματικά, ωστόσο λιγότερο άνετο, σε σχέση με Pines.
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
481
Πόντοι
306
Ευχαριστώ πολύ
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.973
Κριτικές
4
Like
7.360
Πόντοι
2.306
Στον πλαϊνό δρόμο του Athenaym grand (στο δρόμο της παντειου δηλαδή) , παίζει ένα μικρό το Β4Β Athens νομίζω.. Παίζει κάτι εκεί? Ίδια δυο τρία καλά τεμάχια.. Είναι σημείο για incall, γνωρίζει κάποιος?
 

Tzimakos99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
247
Like
421
Πόντοι
21
Απο τα πιο καθαρά χοτελς ειναι το ΜαρκοΣ στο χαιδαρι
Μέτα πας κ για καφε στη γυρω περιοχη ή στο προφήτη Ηλία κ περνάς ενα απόγευμα χωρις άγχος
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.018
Πόντοι
41.443
Στον πλαϊνό δρόμο του Athenaym grand (στο δρόμο της παντειου δηλαδή) , παίζει ένα μικρό το Β4Β Athens νομίζω.. Παίζει κάτι εκεί? Ίδια δυο τρία καλά τεμάχια.. Είναι σημείο για incall, γνωρίζει κάποιος?
παλια ηταν σιγουρα γιατι ειχα παει εκει κατι ραντεβου με γραφειατες.
δεν ξερω αν ειναι ακομα γιατι προσφατως δεν εχω παει.
μπορει να ειναι ομως και τωρα γιατι επικρατει συνωστισμος κορασιδων στα γραφεια και που να τις πρωτοβαλεις.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
954
Like
10.474
Πόντοι
2.246
Κανα ξενοδοχειο στη Κηφισιά η εκει τριγυρω;;;;; (Όχι το pines)
Επειδη πηγαινα τακτικα τι κακο εχει το Pines ? Επισης εχει ακουστει για κανενα Αττικη πως εχει καμερες στα δωματια ;
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
547
Κριτικές
335
Like
5.368
Πόντοι
23.305
Κανα ξενοδοχειο στη Κηφισιά η εκει τριγυρω;;;;; (Όχι το pines)


 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
158
Like
332
Πόντοι
21
Καλησπερα, ξερει κανεις κανενα ξενοδοχειο με τζακουζι στο κεντρο των αθηνων ? Περιοχες ομονοια,μοναστηρακι,συνταγμα,μεταξουργειο ? Ευχαριστω πολυ.
 

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.618
Πόντοι
2.596
Στο πλαϊνό δρόμο του Athenaym grand (στο δρόμο της παντειου δηλαδή) , παίζει ένα μικρό το Β4Β Athens νομίζω.. Παίζει κάτι εκεί? Ίδια δυο τρία καλά τεμάχια.. Είναι σημείο για incall, γνωρίζει κάποιος?
Ναι χθες ήμουν εκεί.
Μένουν κάποιες Εσκορτ του glamour :wink:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom