Νέα

Πρόταση για ξενοδοχείο ημιδιαμονής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sexynhsioths
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Armani0270

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2013
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
Έχει κανείς καμία ιδέα για ξενοδοχείο εντός Αττικής, που να επιτρέπει μεγάλο αριθμό ατόμων σε δωμάτιο-σουίτα ? Περίπου στα 6-7 άτομα.
 

Karotos1

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2021
Μηνύματα
14
Like
11
Πόντοι
0
Καλημέρα κύριοι,
Είμαι τελείως νέος στο άθλημα. Οπότε έχω μα ερώτηση που ίσως να είναι μ@@α. Ως νέος, είμαι λίγο υπερβολικός αλλά και παρανοϊκός. Θέλω να ρωτήσω αν στα hotels σου ζητάνε ταυτότητα? Υπάρχει κανενα που να μην ζητάει?
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.401
Πόντοι
2.256
Em;e
Καλημέρα κύριοι,
Είμαι τελείως νέος στο άθλημα. Οπότε έχω μα ερώτηση που ίσως να είναι μ@@α. Ως νέος, είμαι λίγο υπερβολικός αλλά και παρανοϊκός. Θέλω να ρωτήσω αν στα hotels σου ζητάνε ταυτότητα? Υπάρχει κανενα που να μην ζητάει?
Εμένα δεν μου 'χουν ζητήσει ποτέ τύπε. Ούτε όταν έχω κάνει κράτηση. Και πηγαίνω ημιδιαμονή από το 1987.
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
132
Κριτικές
6
Like
1.258
Πόντοι
201
Ναι χθες ήμουν εκεί.
Μένουν κάποιες Εσκορτ του glamour :wink:
Σε πιο απο τα 2 Μπορει να μας αναφερει καποιος? Γενικα σε ποια ξενοδοχεια παιζουν τα γραφεια να μην γυρναω σαν τρελος γυρω -γυρω
 

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.618
Πόντοι
2.596

Pol Pan

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
255
Πόντοι
0
Καλημέρα κύριοι,
Είμαι τελείως νέος στο άθλημα. Οπότε έχω μα ερώτηση που ίσως να είναι μ@@α. Ως νέος, είμαι λίγο υπερβολικός αλλά και παρανοϊκός. Θέλω να ρωτήσω αν στα hotels σου ζητάνε ταυτότητα? Υπάρχει κανενα που να μην ζητάει?
Μέχρι τώρα σε όποιο ξενοδοχείο ημιδιαμονής έχω πάει σε κανένα δεν ζητούν ταυτότητα. Άρα δε νομίζω να αντιμετωπίσεις κάποιο πρόβλημα.
 

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.618
Πόντοι
2.596
Μέχρι τώρα σε όποιο ξενοδοχείο ημιδιαμονής έχω πάει σε κανένα δεν ζητούν ταυτότητα. Άρα δε νομίζω να αντιμετωπίσεις κάποιο πρόβλημα.
Ταυτότητα σε ημιδιαμονης ούτε εμένα μου έχουν ζητήσει
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
423
Like
639
Πόντοι
81
Γνωριζει καποιος ξενοδοχειο ημιδιαμονης που να ειναι οικονομικο εντος αττικης?Δεν θελω να ειναι κεντρο Ομονοια ομως που εχω ακουσει οτι ειναι οικονομικα στα 5 και 10 ευρω. Ο Πριαμος λεει τιποτα? ή καποιο αλλο σε οικονομικη τιμη?

ευχαριστω πολυ!
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
Γνωριζει καποιος ξενοδοχειο ημιδιαμονης που να ειναι οικονομικο εντος αττικης?Δεν θελω να ειναι κεντρο Ομονοια ομως που εχω ακουσει οτι ειναι οικονομικα στα 5 και 10 ευρω. Ο Πριαμος λεει τιποτα? ή καποιο αλλο σε οικονομικη τιμη?

ευχαριστω πολυ!
οταν λες οικονομικο με τι ποσο θα ησουν οκ;
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
mexri 10-15 euro.

sorry gia ta greeklish.den me afinei na allakso glosa giati exo ena mikro texniko provlima.
Δεν έχω υπόψην μου πρόσφατα κάτι σε τόσο χαμηλή τιμή, που να αξίζει και να είναι νορμάλ. Το μόνο που θυμάμαι, αν και έχω καιρό να πάω, είναι στην Ηλιούπολη το Σάλεμ που είχε δωμάτια με 15 ή 17 ευρώ κάπου εκεί. Και είναι μια χαρά ξενοδοχείο.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
423
Like
639
Πόντοι
81
Δεν έχω υπόψην μου πρόσφατα κάτι σε τόσο χαμηλή τιμή, που να αξίζει και να είναι νορμάλ. Το μόνο που θυμάμαι, αν και έχω καιρό να πάω, είναι στην Ηλιούπολη το Σάλεμ που είχε δωμάτια με 15 ή 17 ευρώ κάπου εκεί. Και είναι μια χαρά ξενοδοχείο.
tou priamou apo 20 ksekinoun i 25 oi times? entaksei an sigrineis ta xrimata auta me ksenodoxeia pou pigainoun autes pou kanoun pezodromio kai einai sta 5 kai 10 euro to ksenodoxeio einai polla ta 25. diladi ok i ierodouli tou dromou exei kanei simfonia kai einai logiko alla an paei ena zeugari nomizo pano apo 15 gia mia dio ores einai ipervoli.
anazito pantos oxi ligo pio konta sta meri pou kinoume,ditiki attiki diladh. peiraias kai periks.mexri kallithea mosxato,peiraia,koridalo,aigaleo,tauro,peristeri. ekei paizei kati oikonomiko?
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
tou priamou apo 20 ksekinoun i 25 oi times? entaksei an sigrineis ta xrimata auta me ksenodoxeia pou pigainoun autes pou kanoun pezodromio kai einai sta 5 kai 10 euro to ksenodoxeio einai polla ta 25. diladi ok i ierodouli tou dromou exei kanei simfonia kai einai logiko alla an paei ena zeugari nomizo pano apo 15 gia mia dio ores einai ipervoli.
anazito pantos oxi ligo pio konta sta meri pou kinoume,ditiki attiki diladh. peiraias kai periks.mexri kallithea mosxato,peiraia,koridalo,aigaleo,tauro,peristeri. ekei paizei kati oikonomiko?
επειδη και γω στα νοτια κινουμαι, σε γενικες γραμμες σε ολο το παραλιακο τοξο οι τιμες ειναι 20-23 ευρω. Για 4ωρη ημιδιαμονη, δε το βρισκω τραγικο το ποσό σε συνδιασμό οτι τα περισσότερα ειναι από καλές έως αρκετα καλες επιλογες. Γατι πΑιζουν ρολο και οι συνθηκες. Απο εκει και πέρα για τιμες στο 15αρικο εκτος απο αυτο που ειπα δεν εχω κατι αλλο υποψην.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.548
Κριτικές
190
Like
48.010
Πόντοι
41.443
tou priamou apo 20 ksekinoun i 25 oi times? entaksei an sigrineis ta xrimata auta me ksenodoxeia pou pigainoun autes pou kanoun pezodromio kai einai sta 5 kai 10 euro to ksenodoxeio einai polla ta 25. diladi ok i ierodouli tou dromou exei kanei simfonia kai einai logiko alla an paei ena zeugari nomizo pano apo 15 gia mia dio ores einai ipervoli.
anazito pantos oxi ligo pio konta sta meri pou kinoume,ditiki attiki diladh. peiraias kai periks.mexri kallithea mosxato,peiraia,koridalo,aigaleo,tauro,peristeri. ekei paizei kati oikonomiko?
hotel Delfini στο Μοσχατο.
17€ αλλα εχει σχετικα μικρα δωματια. αρκετα καθαρο και με δικο του παρκινγκ στον πλαινο δρομο.
αν ζητας κατι διαφορετικο αξιζει μια δοκιμη.
αλλα δεν ειναι μονο για ημιδιαμονη.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.973
Κριτικές
4
Like
7.360
Πόντοι
2.306
Τυπε και εσύ τι ψάχνεις τόσο φτηνά.. Θα βρεις και τίποτε κατσαρίδες. Δεν πρέπει να είναι κριτήριο μόνο η χαμηλότερη τιμή..
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Μύστες, θέλω τα φώτα σας.
Ψάχνω χοτέλι στο ΝΠ, αλλά θέλω δωμάτιο που να έχει ευρύχωρη ντουζιέρα (όχι τζακούζι, ούτε μπανιέρα) για όμορφο παιχνίδι και όχι τις μικρές έως ανύπαρκτες ντουζιέρες που έχουν τα περισσότερα
Προτάσεις ευπρόσδεκτες!!!!!


ή και στο κέντρο να είναι το χοτελ
δε με χαλάει
 

Μουρατος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
118
Like
246
Πόντοι
21
Καλημέρα κύριοι,
Είμαι τελείως νέος στο άθλημα. Οπότε έχω μα ερώτηση που ίσως να είναι μ@@α. Ως νέος, είμαι λίγο υπερβολικός αλλά και παρανοϊκός. Θέλω να ρωτήσω αν στα hotels σου ζητάνε ταυτότητα? Υπάρχει κανενα που να μην ζητάει?
Μόνο το Ξενοφών στην Αχαρνών ζητάει.
 

Bill1995

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
51
Like
94
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξέρουμε κάνα hotel. Στην Αθήνα που δεν ζητάνε ραπίντ η πιστοποιητικό εμβολιασμού και ταυτότητα?? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom