Νέα

Prive swing club σε ιδιωτικη επαυλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DioDival
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα άξιζε τον κόπο να δημιουργηθεί ένα swingclub διαφορετικό;

  • Ναι

    Ψήφοι: 90 88,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 12 11,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    102

paparex

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
26
Κριτικές
4
Like
5
Πόντοι
0
Πόσο κοστίζει το εισητήριο ?  Τιμή για ζευγάρι ? άντρα μόνο ? Τί περιλαμβάνει ? 
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
ΛΑΘΟΣ.... 22/03 ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ...!!!!


Ποιος το διοργανωνει,γιατι στα site του χωρου δεν εχει ανακοινωθει τιποτα συν του οτι τα "γνωστα" ζευγαρια του χωρου δεν ξερουν ουτε αυτοι τιποτα!!
 

xp-user

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
75
Like
16
Πόντοι
0
Ποιος το διοργανωνει,γιατι στα site του χωρου δεν εχει ανακοινωθει τιποτα συν του οτι τα "γνωστα" ζευγαρια του χωρου δεν ξερουν ουτε αυτοι τιποτα!!
Μου αρέσει που ρωτάς  :2funny: Τουλάχιστον ο specialmeetings το έχει ξεκαθαρίσει.Κάνει μια δουλειά και για αυτή πληρώνετε.Δεν είναι κακό.
Μαζεύει κάποιες επαγγελματίες και πουλάει την φαντασίωση του ομαδικού σεξ  σε όσους μόνους άντρες δεν μπορούν να βρουν την άκρη μόνοι τους.
Σε αντίθεση βεβαίως βεβαίως με τον Πρόεδρο και τον Δασκαλάκο που το κάνουν για την υστεροφημία τους :2funny: :2funny: :2funny:
 

specialmeetings

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2014
Μηνύματα
346
Like
0
Πόντοι
1
Μου αρέσει που ρωτάς  :2funny: Τουλάχιστον ο specialmeetings το έχει ξεκαθαρίσει.Κάνει μια δουλειά και για αυτή πληρώνετε.Δεν είναι κακό.
Μαζεύει κάποιες επαγγελματίες και πουλάει την φαντασίωση του ομαδικού σεξ  σε όσους μόνους άντρες δεν μπορούν να βρουν την άκρη μόνοι τους.
Σε αντίθεση βεβαίως βεβαίως με τον Πρόεδρο και τον Δασκαλάκο που το κάνουν για την υστεροφημία τους :2funny: :2funny: :2funny:

αυτο το παρτυ δν το διοργανωνω εγω παιδια...(και δν θα συμμετεχω)

ειναι μονο για ζευγαρια..

ωραια διαφημιση κανεις στους υποφαινόμενους που καμια σχεση δν εχεις καθότι δν εισαι κλώνος κάποιου!

επισης δν συνεργαζομαστε με επαγγελματιες αν το καναμε ολοι εδω ξερετε μια προς μια τς επαγγελματιες γυναικες ακομα και αυτες π το κανουν ερασιτεχνικα οποτε καποιος θα αναγνωριζε καποια απο τα παρτυ που πουλαμε την φαντασιωση οπως ανεφερες.. οπως και να εχει διαβαστε τις κριτικες απο το σημερινο παρτυ και οι γνωμες δικες σας. :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:

 

paparex

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
26
Κριτικές
4
Like
5
Πόντοι
0
αυτο το παρτυ δν το διοργανωνω εγω παιδια...(και δν θα συμμετεχω)

ειναι μονο για ζευγαρια..

Δεν το διοργανωνεις , δεν συμμετεχεις , δεν δινεις καμμια πληροφορια ...
Γιατι το ποστάρεις εδω ?  Θελεις να μας δειξεις κατι ??
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Μου αρέσει που ρωτάς  :2funny: Τουλάχιστον ο specialmeetings το έχει ξεκαθαρίσει.Κάνει μια δουλειά και για αυτή πληρώνετε.Δεν είναι κακό.
Μαζεύει κάποιες επαγγελματίες και πουλάει την φαντασίωση του ομαδικού σεξ  σε όσους μόνους άντρες δεν μπορούν να βρουν την άκρη μόνοι τους.
Σε αντίθεση βεβαίως βεβαίως με τον Πρόεδρο και τον Δασκαλάκο που το κάνουν για την υστεροφημία τους :2funny: :2funny: :2funny:
Έχω μικρή εμπειρία από Γερμανία και Ολλανδία που πηγαίνω 3-4 φορές το χρόνο. Επειδή το λέτε και το ξαναλέτε για τις επαγγελματίες, να το ξεκαθαρίσουμε:
Και στο εξωτερικό, στα γνωστά και καλά μαγαζιά για swinging, δεν υπάρχει περίπτωση να μην υπάρχει επαγγελματίας ή ημιεπαγγελματίας γυναίκα από το μαγαζί. Κι αυτό γιατί μπορεί να υπάρχει μέρα που θα μαζευτούν μπάζα ή γιαγιάδες, δεν γίνεται να μη "σπρώξει" την κατάσταση το μαγαζί. Κάποτε μπήκε σε καλό μαγαζί της Ολλανδίας (πύργο) ένας 30άρης με μια 22άρα. Της έδωσε μια πίπα και μετά την άφησε να πηδιέται με ουρά από άνδρες. Λέτε κανείς να μην κατάλαβε ότι ήταν του μαγαζιού; Μόνο σε prive parties μπορεί να μην υπάρχει επαγγελματίας κι αυτό παίζεται, αφού πολλές φορές φέρνει κάποιο μέλος μαζί του μια για παρτενέρ. Αυταπάτη λοιπόν να νομίζετε ότι κάνετε καθαρό swinging. Μόνο αν είστε 3-4 γνωστά ζευγάρια. Αλλιώς, στο μπούγιο άστα... 
 

paparex

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
26
Κριτικές
4
Like
5
Πόντοι
0
@graf  Θα συμφωνησουμε μαζι σου απολυτα.
Φυσικα και υπαρχει μια μεγαλη διαφορα.
Οι φυτευτοι επαγγελματιες που αναφερεις ειναι μειοψηφία σ ενα περιβαλλον γεματο ζευγαρια, για να βελτιωσουν την ποιοτητα και φυσικα η συμπεριφορα τους ειναι επαγγελαμτικη και σωστη. Δεν προκειται ποτε να πιεσουν για κατι. Μονο αν τους ζητηθει. Οι εμπειροι swingers φυσικα αντιλαμβανονται αμεσως με τι εχουν να κανουν και επιλεγουν αν θελουν επαφη η οχι.

Στα τοπικα παρτυ εδω στην Αθηνα εχουμε αντιληφθει οτι συμβαινει το αντιθετο. Συμμετεχουν σε πλειοψηφια αντρες που εχουν πληρωσει ακριβο εισητηριο η που εχουν τις καταλληλες γνωριμιες, λιγες πληρωμενες γυναικες και αρκετα ζευγαρια swingers που καλουνται αλλα δεν εχουν ενημερωθει γιατι προκειται νομιζοντας οτι συμμετεχουν σε παρτυ ζευγαριων. Κι εκει αρχιζουν τα δυσκολα. Αυτοι που πληρωσαν και εχουν απαιτησεις, οι διαφοροι γαμικουλες που προσπαθουν να εκμεταλευθουν τις καταστασεις..,  και αρχιζουν οι παρεξηγησεις. Αν γνωριζεις που πας και σ αρεσει εχει καλως. Αλλιως ...ας προσεχες.
Και δεν μιλαμε βεβαια για τα παρτυ καποιων ζευγαριων που καλουν μονο ζευγαρια και που γνωριζονται μεταξυ τους η εχουν συστασεις οτι προκειται για real swingers. Αυτα τα παρτυ δεν διαφημιζονται φυσικα. 
 

specialmeetings

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2014
Μηνύματα
346
Like
0
Πόντοι
1
Δεν το διοργανωνεις , δεν συμμετεχεις , δεν δινεις καμμια πληροφορια ...
Γιατι το ποστάρεις εδω ?  Θελεις να μας δειξεις κατι ??

το οργανωνουν φιλοι μου. εγω θα λείπω σε ταξιδι και για αυτο δν θα παρευρίσκομαι...

 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097

Theos Dionisos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2018
Μηνύματα
96
Like
10
Πόντοι
0
Ελα τυπαρες μ ας ξανα ζεσταθει το θεμα
 

georgeandr4

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2019
Μηνύματα
24
Like
3
Πόντοι
0
κρίμα να μην γίνονται καλά πάρτι και στην Αθήνα
γνωρίζετε αν μπορώ να μπώ χωρίς παρτενέρ σε κάτι τέτοι (χαζή ίσως ερώτηση)
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.487
Κριτικές
31
Like
1.321
Πόντοι
6.305
κρίμα να μην γίνονται καλά πάρτι και στην Αθήνα
γνωρίζετε αν μπορώ να μπώ χωρίς παρτενέρ σε κάτι τέτοι (χαζή ίσως ερώτηση)
φυσικά και μπορείς! όλα τα ζευγάρια της Αθήνας περιμένουν τον georgeandr4 για να κάνουν πάρτι..
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Εμαθα οτι ειχε γινει θεσσαλονικη στις 16/04, διοργανωτες ενας μπαρμπας με μια μιλφαρα.
 

Markosno

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
82
Πόντοι
0
και το ξανά ζεσταίνω το θέμα. Είμαι του 'χωρου'.. και αρχικά μην τυχόν και γνωρίζει κανεις... είμαι σε αναζήτηση βίλας για παρτάκι 10-15 ατόμων, αν γνωρίζει κανείς καμιά καλή περίπτωση..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom