Νέα

Prive swing club σε ιδιωτικη επαυλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DioDival
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα άξιζε τον κόπο να δημιουργηθεί ένα swingclub διαφορετικό;

  • Ναι

    Ψήφοι: 90 88,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 12 11,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    102

ekmek

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2015
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Θα στο πω για τελευταια φορα μιας και εχεις καταντησει γραφικος..Ξερεις πολυ καλα ποια ειμαι και εαν δεν θυμασαι κοιτα την φωτογραφια στο avatar και σταματα να λες μαλακιες στη τελικη ολα αυτα που λες μπορεις ανετα να ερθεις μια βολτα απο το μαγαζι μου να μου τα πεις αν φυσικα βρεις τ αρχιδια που εχεις χασει...βλακεντιε του keyboard :idiot:
Χαρη ξερυυμε οτι σου αρεσει να κρυβεσαι πισω απο φουστανια, και στις λεγαμενης βουβαλας με το ρουχαδικο, χωραμε ολοι. Ξεουμε οτι σου χαλασαμε την συνταγη με το ξεμπροστιασμα σου, και οτι νομιζες οτι θα πεισεις πιο πολυ για τα ψεματα που λες, κρυβομενος πισω απο την δικια σου. Ξερουμε βεβαιως και οτι δεν λες την αληθεια στο γιατι  εχεις εμμονη, εναντιον τοσο του Nirvana, οσο και του προεδρου. Ο λογος ειναι οτι σε εδιωξαν. Γιατι δεν το λες αυτο ?
ΥΓ: Μπορεις να στειλεις την απαντηση με κουριερ. Ξερεις εσυ.
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Χαρη ξερυυμε οτι σου αρεσει να κρυβεσαι πισω απο φουστανια, και στις λεγαμενης βουβαλας με το ρουχαδικο, χωραμε ολοι. Ξεουμε οτι σου χαλασαμε την συνταγη με το ξεμπροστιασμα σου, και οτι νομιζες οτι θα πεισεις πιο πολυ για τα ψεματα που λες, κρυβομενος πισω απο την δικια σου. Ξερουμε βεβαιως και οτι δεν λες την αληθεια στο γιατι  εχεις εμμονη, εναντιον τοσο του Nirvana, οσο και του προεδρου. Ο λογος ειναι οτι σε εδιωξαν. Γιατι δεν το λες αυτο ?
ΥΓ: Μπορεις να στειλεις την απαντηση με κουριερ. Ξερεις εσυ.

Kαλα λες για τη δικη μου δουλεια και ολα αυτα που αναφερεις για τον Χαρη,για σενα ομως δεν εχεις τ αρχιδια να πεις....Εγω λοιπον σαν βουβαλα μπουτικατζου ενα θα σου πω..Αν και bottom για παρτη σου ανετα θα γινω ενεργητικη και θα βαλω το στραπ να σε παω γαμιωντας μιας και μονο γι αυτο κανεις και καλυτερα κανε και μια διορθωση φυλου μιας και αυτα που εχεις αναμεσα στα ποδαρακια σου δεν τα τιμας μονο διακοσμητικα ειναι  :lheel:
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Καλα εσυ για καφεδακι πας και να ανταλλαξεις τηλεφωνα!  :grin:

Δεν τα λες σωστα τυπε...Τα τηλ τα ανταλλασουμε απο πριν για να μπορουμε να συννενοηθουμε πως θα παμε μετα για καφε  :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Δεν τα λες σωστα τυπε...Τα τηλ τα ανταλλασουμε απο πριν για να μπορουμε να συννενοηθουμε πως θα παμε μετα για καφε  :2funny:

Και αν δεν σε πηδηξει καλα ο τυπος, παλι για καφε θα πατε και θα λετε τι ωραια που περασατε?  :grin:

Δεν μου λες για να μου φυγει η απορια, εχεις δωσει κωλο σε τετοιες συναντησεις η κανεις την δυσκολη?  :2funny:
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Και αν δεν σε πηδηξει καλα ο τυπος, παλι για καφε θα πατε και θα λετε τι ωραια που περασατε?  :grin:

Δεν μου λες για να μου φυγει η απορια, εχεις δωσει κωλο σε τετοιες συναντησεις η κανεις την δυσκολη?  :2funny:

Kωλο δινω μονο σε shemale,εσυ δινεις κωλο? :2funny: :2funny: :2funny:
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6

Συνημμένα

  • download.jpg
    download.jpg
    8,3 KB · Εμφανίσεις: 58

ekmek

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2015
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο που χωνεσαι παντου αναζητωντας τη προσοχη να το κοιταξεις λιγο ναι? φιλικα παντα η βουβαλα  :tits2:
Εσυ χωνεσαι Χαρουλη. Γνωριζουμε και το γιατι. Τα ειπαμε. Να κοιταξεις εσυ να βρεις μια ζωη, να κανεις κατι που αγαπας, και να αφησεις το φτυαρι για αλλους. Ειπαμε σε διωξανε, δεν σου βαλαν και δαχτυλο. Η μηπως για αυτο παραπονιεσαι δημοσια ?
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Εσυ χωνεσαι Χαρουλη. Γνωριζουμε και το γιατι. Τα ειπαμε. Να κοιταξεις εσυ να βρεις μια ζωη, να κανεις κατι που αγαπας, και να αφησεις το φτυαρι για αλλους. Ειπαμε σε διωξανε, δεν σου βαλαν και δαχτυλο. Η μηπως για αυτο παραπονιεσαι δημοσια ?

:jerking: :jerking: :jerking:
 

specialmeetings

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2014
Μηνύματα
346
Like
0
Πόντοι
1
θα γινει αρχεσ Απριλιου παλι ενα τετοιο μεγαλο παρτυ με επωνυμους κτλ κτλ το οργανωνουν καποιοι απο αυτους π ειχαν κανει τα προηγουμενα παρτυ στην βιλλα στν παιανια, με χρηματοδότηση απο καποιον με μεγαλη οικονομικη ανεση....  :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

paparex

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
26
Κριτικές
4
Like
5
Πόντοι
0
Ο χρηματοδοτης με την μεγαλη ανεση που χρειαζεται? Δωρεαν θα ειναι οι συμμετοχες?
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
θελω ναρθω.θα με καλεσεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom