Νέα

Prive swing club σε ιδιωτικη επαυλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DioDival
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα άξιζε τον κόπο να δημιουργηθεί ένα swingclub διαφορετικό;

  • Ναι

    Ψήφοι: 90 88,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 12 11,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    102

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
 

Στην ελλαδα τα ζευγαρια ειναι γυρω στα 1500 το λιγοτερο :)

Ειναι 1500 χαρντ κορ η απλως δοκιμαζουν μια φορα για την ιστορια. Ο αριθμος μου φαινεται μεγαλος αλλα δεν εχω σταθμα για να κανω συγκριση.
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Ειναι 1500 χαρντ κορ η απλως δοκιμαζουν μια φορα για την ιστορια. Ο αριθμος μου φαινεται μεγαλος αλλα δεν εχω σταθμα για να κανω συγκριση.

Κοιτα εμεις στα 4 χρονια που ειμαστε στο χωρο,εχουμε γνωρισει γυρω στα 250 ζευγαρια σε αθηνα και θεσσαλονικη...Σαφως και υπαρχουν και οι αλεξιπτωτιστες αλλα υπαρχουν αρκετα ζευγαρια που ειναι ενεργα τωρα το αν ολα αυτα ειναι και εμφανισιμα η εχουν καποιο επιπεδο αυτο ειναι αλλο θεμα συζητησης..
 
OP
OP
D

DioDival

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μου αναφέρεις Swingers πάρτυ εξωτερικού όπως Madame O.... Για να φτάσουν εκεί, έχουν περάσει τριάντα χρόνια ενεργού swinging. Εδώ σε απλά clubs, εμείς σε εποχές που Λεφτά Υπήρχαν, είμασταν δεκαετίες πίσω... πράγματα που ακόμα δεν έχουν φτάσει εδώ
Για να μην μιλήσουμε για τα νέα, τελευταίας πενταετίας ευρωπαϊκά trent, που έχουν να κάνουν με live sex clubs, hen clubs, one night stand parties, cnfm clubs, public discrace clubs και dungeons. Εδώ ακόμα μπουσουλάμε...και θες να τρέξουμε....
Stick 2 the basics...αν γίνουμε Ελληνάρες σε τέτοια θέματα, να πάμε να αντιγράψουμε κάτι που ακόμα δεν έχουμε μάθει, τότε θα το κάψουμε, θα μας κρεμάσουν κουδούνια, γιατί αυτό είναι το εύκολο, και θα παραμείνουμε σε δευτεροκλασσάτα καταγώγια για καμιά δεκαετία ακόμα...
 

specialmeetings

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2014
Μηνύματα
346
Like
0
Πόντοι
1
Μα εχουν γινει δυο παρτυ τετοιου επιπεδου σε βιλα κοντα στη Παιανια πριν απο κανα δυο χρονια,εξαιρετικα με τρομερο επιπεδο και πολυ καλο κοσμο αλλα φοβαμαι οτι δεν θα επαναληφθουν για τον απλουστατο λογο οτι οι περισσοτεροι θελουν να τη βγαζουν στη φτηνια με 10-20ευρω, μουσικη καρναβαλιου και να γαμανε τσαμπα σιγα μη δωσουν 100 ευρω εισοδο που εχουν τετοια κλαμπ στο εξωτερικο...Αυτη τη στιγμη παιζει ενα παρτυ στη Θεσσαλονικη αναλογου επιπεδου αρχες του χρονου οπως και σε βιλα γνωστου με τρομερο play room διοργανωνονται συχνα prive party  ;)


καπου πρεπει να εχω φωτο απο την βασιλισσα του τελετουργικου π ηταν το πρωτο παρτυ αυτο με τους μαυρους μανδιες.....
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
,

καπου πρεπει να εχω φωτο απο την βασιλισσα του τελετουργικου π ηταν το πρωτο παρτυ αυτο με τους μαυρους μανδιες.....

Μιλας για το eyes wide shut παρτυ που εγινε ακριβως πριν απο δυο χρονια, εαν ησουν εκει προφανως θα ξερεις οτι σ ολα αυτα τα παρτυ απαιτειται εχεμυθεια και απαγορευονται ρητως οι φωτογραφιες μεγαλο φαουλ απο μερους σου ειδικα  οταν εσυ τωρα παρουσιαζεσαι να διοργανωνεις events με παρτουζες (και οχι swinging) με συμμετεχοντες τον καθενα που πληρωνει,εκει τι κανεις δλδ τα βιντεοσκοπεις κιολας?Τρομερη σοβαροτητα διακρινω ευγε :think:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Μιλας για το eyes wide shut παρτυ που εγινε ακριβως πριν απο δυο χρονια, εαν ησουν εκει προφανως θα ξερεις οτι σ ολα αυτα τα παρτυ απαιτειται εχεμυθεια και απαγορευονται ρητως οι φωτογραφιες μεγαλο φαουλ απο μερους σου ειδικα  οταν εσυ τωρα παρουσιαζεσαι να διοργανωνεις events με παρτουζες (και οχι swinging) με συμμετεχοντες τον καθενα που πληρωνει,εκει τι κανεις δλδ τα βιντεοσκοπεις κιολας?Τρομερη σοβαροτητα διακρινω ευγε :think:

Τυπισα δεν υπαρχει ποτε εχεμυθεια οταν μαζευονται 20-30 ατομα με σκοπο να γαμηθουν σε ανταλλαγη. Και μην νομιζεις οτι οι κυριες ειναι οι μεγαλες κουτσομπολες μονο.
 

xp-user

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
75
Like
16
Πόντοι
0
Όποιος θέλει εχεμύθεια κάθετε στα σπίτι του και βγάζει και το pc του από το δίκτυο.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Τυπισα δεν υπαρχει ποτε εχεμυθεια οταν μαζευονται 20-30 ατομα με σκοπο να γαμηθουν σε ανταλλαγη. Και μην νομιζεις οτι οι κυριες ειναι οι μεγαλες κουτσομπολες μονο.

Ρε καραγκιοζη αφου δεν εχεις ιδεα για τον χωρο και μιλας εκ του ασφαλους, γιατι δεν το βουλωνεις να μην πετας μαλακιες? Ελεος πια...
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6


Ο κυκλος των swingers ειναι κλειστος και δεν ειναι 20-30 ζευγαρια που πανε να γαμηθουν σε ανταλλαγη,τοσα ξερετε τοσα λετε....Αν ολοι εμεις που ξερουμε ανοιγαμε το στομα μας θα σας επεφταν τα σαγονια ...Και οχι δεν ειναι ο κοσμος που παει στο νιρβανα φυσικα οποτε μην διαβαζω μαλακιες παρακαλω :-)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Ο κυκλος των swingers ειναι κλειστος και δεν ειναι 20-30 ζευγαρια που πανε να γαμηθουν σε ανταλλαγη,τοσα ξερετε τοσα λετε....Αν ολοι εμεις που ξερουμε ανοιγαμε το στομα μας θα σας επεφταν τα σαγονια ...Και οχι δεν ειναι ο κοσμος που παει στο νιρβανα φυσικα οποτε μην διαβαζω μαλακιες παρακαλω :-)
Κοπελα μου, οταν ειχα ασχοληθει με το βιτσιο (και δεν μιλω για Ελλαδα) οι συγκεντρωσεις γινοντουσαν κατοπιν προσκλησεως ηλεκτρονικης με συγκεκριμενο θεμα, ενδυμασια, κλπ. Πανω απο 20 ζευγαρια δεν ειχα δει ποτε σε αυτες τις συγκεντρωσεις, και παντα υπηρχε ενας σκυρος πυρηνας που δεν εχανε ευκαιρια και ηταν παντα παρων. Οι προσκλησεις ηταν σχεδον μηνιαιες.

Αν τωρα θελεις να μας διαφωτισεις τι γινεται τωρα στην Ελλαδα ............. εχει καλως!.

Ρε καραγκιοζη αφου δεν εχεις ιδεα για τον χωρο και μιλας εκ του ασφαλους, γιατι δεν το βουλωνεις να μην πετας μαλακιες? Ελεος πια...

Καραγκιοζης εισαι και φαινεσαι πουστρακι. Καποτε περασα απο αυτον τον χωρο οπως ολοι περναμε απο διαφορες φασεις στην ζωη μας. Δεν με ικανοποιησε και εβαλα πανια για αλλες κατευθυνσεις πανηλιθιε!

 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Κοπελα μου, οταν ειχα ασχοληθει με το βιτσιο (και δεν μιλω για Ελλαδα) οι συγκεντρωσεις γινοντουσαν κατοπιν προσκλησεως ηλεκτρονικης με συγκεκριμενο θεμα, ενδυμασια, κλπ. Πανω απο 20 ζευγαρια δεν ειχα δει ποτε σε αυτες τις συγκεντρωσεις, και παντα υπηρχε ενας σκυρος πυρηνας που δεν εχανε ευκαιρια και ηταν παντα παρων. Οι προσκλησεις ηταν σχεδον μηνιαιες.

Αν τωρα θελεις να μας διαφωτισεις τι γινεται τωρα στην Ελλαδα ............. εχει καλως!.

Φυσικα και μπορω να σας διαφωτισω..Τη δευτερα που μας περασε εγινε ενα παρτυ στη θεσσαλονικη στο οποιο ηταν γυρω στα 60 ζευγαρια και εννοειται οτι ηταν κατοπιν προσκλησεως και σαφως δεν βγηκαν φωτογραφιες....Οι ανθρωποι που ασχολουνται με αυτο το σπορ σαν τροπο ζωης σεβονται την ιδιωτικοτητα ,γιατι οπως καταλαβαινετε σε αυτο το εργο υπαρχουν και καποιοι οι οποιοι ειναι αναγνωρισιμοι και δεν δυναται να βγαινουν προγραμμα οι σεξουαλικες προτιμησεις....Το κουτσομπολιο υπαρχει αλλα μεσα στον ιδιο κυκλο και οχι εξω απο αυτον,βεβαιως και εγω την επομενη μερα απο ενα παρτυ θα παρω τηλ την φιλη που ηταν εκει να τα πουμε η οταν ειναι να γνωρισουμε καποιο καινουργιο ζευγαρι θα ρωτησουμε καποιους πιο παλιους εαν τους ξερουν αλλα δεν θα βγουμε με ασχετους να λεμε διαφορα,αυτα συνηθως γινονται απο τους λεγομενους αλεξιπτωτιστες που διαβαζουν για το νιρβανα και τα αλλα μαγαζια και πανε να δουνε τι γινεται,κανουν λες και ανακαλυψαν την αμερικη και μετα το συζητανε με φιλους και γνωστους....οι κλασικες μαλακιες δλδ αλλα αυτα συμβαινουν στην ελλαδα που δεν υπαρχει κανεναν φιλτραρισμα στα εν λογω μαγαζια....Που θα παει καποια στιγμη θα γινουμε λιγο πιο ευρωπαικοι αχχαχαχαχ....Την παρασκευη 30/1 παιζει παρτυ eyes wide shut by the way :)
 

specialmeetings

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2014
Μηνύματα
346
Like
0
Πόντοι
1
Μιλας για το eyes wide shut παρτυ που εγινε ακριβως πριν απο δυο χρονια, εαν ησουν εκει προφανως θα ξερεις οτι σ ολα αυτα τα παρτυ απαιτειται εχεμυθεια και απαγορευονται ρητως οι φωτογραφιες μεγαλο φαουλ απο μερους σου ειδικα  οταν εσυ τωρα παρουσιαζεσαι να διοργανωνεις events με παρτουζες (και οχι swinging) με συμμετεχοντες τον καθενα που πληρωνει,εκει τι κανεις δλδ τα βιντεοσκοπεις κιολας?Τρομερη σοβαροτητα διακρινω ευγε :think:

μιας και με τα παιδια απο το κολωνακι π το κανουν εδω και πολλα χρονια ειμαστε φιλοι!!! (δν λεω για το αρχαιοελληνικο παρτυ λεω αυτο με τους μανδιες και τς μασκες) και μιλαω για την βιλλα στην παιανια! για πολλους λογους αλλος πηρε τα εύσημα.. εκεινα τα χρονια η βασίλισσα ηταν η παρτενερ μου και συνεχιζει να ειναι φιλη μου.. και επειδη πνίγεστε σε μια κουταλια νερο και απο αυτα τα παρτυ π γιναν ειναι διαδεδομενα μονο τα 2 ! καθωτι "διευρευσε" σκοπιμος βεβαια δυνατοτητα προσβασης στο παρτυ μεσα απο το πριβε...Για αυτους που νομιζουν οτι τα ξερουν ολα το λεω... :s&m_3:

υγ. εγω ο ιδιος εφερα σε επαφη τον Γιαννη π εχει το σπιτι με τα παιδια που το οργανωσανε γιατι εκει ειχα πριν 4 χρονια οργανωσει ενα μπατσελορ και μου φανηκε ιδανικος χωρος!!!

υγ2. η φωτο που τελικα βρηκα! ειναι της βασίλισσας οταν 2 μερες πιο πριν καναμε προβα το τελετουργικο... φυσικα και δν βγαζουμε φωτο ουτε κατι τετοιο σε τετοια παρτυ...

υγ3. Για τους λιγους π ισως ξερουν απο τα πολλα π γινονται!!! εγινε γνωστο και αλλο ενα παρτυ με κατι  :priest: :priest: :priest:

 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
μιας και με τα παιδια απο το κολωνακι π το κανουν εδω και πολλα χρονια ειμαστε φιλοι!!! (δν λεω για το αρχαιοελληνικο παρτυ λεω αυτο με τους μανδιες και τς μασκες) και μιλαω για την βιλλα στην παιανια! για πολλους λογους αλλος πηρε τα εύσημα.. εκεινα τα χρονια η βασίλισσα ηταν η παρτενερ μου και συνεχιζει να ειναι φιλη μου.. και επειδη πνίγεστε σε μια κουταλια νερο και απο αυτα τα παρτυ π γιναν ειναι διαδεδομενα μονο τα 2 ! καθωτι "διευρευσε" σκοπιμος βεβαια δυνατοτητα προσβασης στο παρτυ μεσα απο το πριβε...Για αυτους που νομιζουν οτι τα ξερουν ολα το λεω... :s&m_3:

υγ. εγω ο ιδιος εφερα σε επαφη τον Γιαννη π εχει το σπιτι με τα παιδια που το οργανωσανε γιατι εκει ειχα πριν 4 χρονια οργανωσει ενα μπατσελορ και μου φανηκε ιδανικος χωρος!!!

υγ2. η φωτο που τελικα βρηκα! ειναι της βασίλισσας οταν 2 μερες πιο πριν καναμε προβα το τελετουργικο... φυσικα και δν βγαζουμε φωτο ουτε κατι τετοιο σε τετοια παρτυ...

υγ3. Για τους λιγους π ισως ξερουν απο τα πολλα π γινονται!!! εγινε γνωστο και αλλο ενα παρτυ με κατι  :priest: :priest: :priest:

Mετα το αρχαιοελληνικο εγινε και το αλλο στο κολωνακι (μου διαφευγει ακριβως το θεμα μιας και εχουν περασει χρονια κατι με βασιλια ειχε να κανει) το οποιο ηταν και αποτυχια....Αυτη τη στιγμη περα απο το παρτυ της θεσσαλονικης που ηταν καλο,τα μονα παρτυ που γινονται και εχουν ενδιαφερον και κοσμο απο εξωτερικο ειναι αυτα στη βιλα διπλα στο αεροδρομιο του ελληνικου :)
 

specialmeetings

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2014
Μηνύματα
346
Like
0
Πόντοι
1
Mετα το αρχαιοελληνικο εγινε και το αλλο στο κολωνακι (μου διαφευγει ακριβως το θεμα μιας και εχουν περασει χρονια κατι με βασιλια ειχε να κανει) το οποιο ηταν και αποτυχια....Αυτη τη στιγμη περα απο το παρτυ της θεσσαλονικης που ηταν καλο,τα μονα παρτυ που γινονται και εχουν ενδιαφερον και κοσμο απο εξωτερικο ειναι αυτα στη βιλα διπλα στο αεροδρομιο του ελληνικου :)

ηταν αποτυχια γιατι ηταν το μονο που δν ασχοληθηκα!!!  :dancing: :dancing: :dancing:

Συμφωνώ και επαυξάνω για το Ελληνικο... πολυ καλος κοσμος και ολοι πολυ καλα παιδια..!!!
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
όταν λέμε βασίλισσα δλδ πως βγήκε αυτός ο όρισμός ?
πείτε μου και μένα που είμαι άσχετο  :cheesy:
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
ηταν αποτυχια γιατι ηταν το μονο που δν ασχοληθηκα!!!  :dancing: :dancing: :dancing:

Συμφωνώ και επαυξάνω για το Ελληνικο... πολυ καλος κοσμος και ολοι πολυ καλα παιδια..!!!

Ειδες κατι ξερουμε και εμεις χαχαχαχαχ :rockon:
 

paparex

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
26
Κριτικές
4
Like
5
Πόντοι
0
Ο κυκλος των swingers ειναι κλειστος και δεν ειναι 20-30 ζευγαρια που πανε να γαμηθουν σε ανταλλαγη,τοσα ξερετε τοσα λετε....Αν ολοι εμεις που ξερουμε ανοιγαμε το στομα μας θα σας επεφταν τα σαγονια ...Και οχι δεν ειναι ο κοσμος που παει στο νιρβανα φυσικα οποτε μην διαβαζω μαλακιες παρακαλω :-)

Η μανταμ εδω εχει απολυτο δικιο. Μην μπερδευετε παρακαλω την πουτσα με την βουρτσα. Ειναι εντελως διαφορετικη η νοοτροπια σ ενα παρτυ η σ ενα club με αληθινα ζευγαρια swingers που διαθετουν την απαραιτητη εμπειρια και συμπεριφορα και δεν εχει καμμια σχεση με ενα παρτυ τυπου βίλας παιανιας η αλλων παρομοιων , οπου διαφοροι (γνωστοι συνηθως) γαμικουλες της αθηνας με η χωρις γυναικες (που και αυτες πιθανον να δηλωνουν μονιμα περιοδευουσες η  με πονοκεφαλο) ανακατεβονται με τους swingers μια που γυναικες δεν βρισκονται δωρεαν για τετοια παρτυ παρα μονο στον χωρο των swingers (μαζι ομως με τους αντρες τους) Σ αυτα τα παρτυ μην περιμενεις σεβασμο, εχεμυθεια και δεοντολογια. 
 

ekmek

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2015
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Η μανταμ εδω εχει απολυτο δικιο. Μην μπερδευετε παρακαλω την πουτσα με την βουρτσα. Ειναι εντελως διαφορετικη η νοοτροπια σ ενα παρτυ η σ ενα club με αληθινα ζευγαρια swingers που διαθετουν την απαραιτητη εμπειρια και συμπεριφορα και δεν εχει καμμια σχεση με ενα παρτυ τυπου βίλας παιανιας η αλλων παρομοιων , οπου διαφοροι (γνωστοι συνηθως) γαμικουλες της αθηνας με η χωρις γυναικες (που και αυτες πιθανον να δηλωνουν μονιμα περιοδευουσες η  με πονοκεφαλο) ανακατεβονται με τους swingers μια που γυναικες δεν βρισκονται δωρεαν για τετοια παρτυ παρα μονο στον χωρο των swingers (μαζι ομως με τους αντρες τους) Σ αυτα τα παρτυ μην περιμενεις σεβασμο, εχεμυθεια και δεοντολογια.  
 Η μανταμ ονομαζεται Χαρης. Και κυκλοφορει με πολλες μορφες εδω απο swordmaster ως cpl και πολλα αλλα ακομα.
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Η μανταμ εδω εχει απολυτο δικιο. Μην μπερδευετε παρακαλω την πουτσα με την βουρτσα. Ειναι εντελως διαφορετικη η νοοτροπια σ ενα παρτυ η σ ενα club με αληθινα ζευγαρια swingers που διαθετουν την απαραιτητη εμπειρια και συμπεριφορα και δεν εχει καμμια σχεση με ενα παρτυ τυπου βίλας παιανιας η αλλων παρομοιων , οπου διαφοροι (γνωστοι συνηθως) γαμικουλες της αθηνας με η χωρις γυναικες (που και αυτες πιθανον να δηλωνουν μονιμα περιοδευουσες η  με πονοκεφαλο) ανακατεβονται με τους swingers μια που γυναικες δεν βρισκονται δωρεαν για τετοια παρτυ παρα μονο στον χωρο των swingers (μαζι ομως με τους αντρες τους) Σ αυτα τα παρτυ μην περιμενεις σεβασμο, εχεμυθεια και δεοντολογια.   

Ετσι ακριβως ειναι  ;)
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
 Η μανταμ ονομαζεται Χαρης. Και κυκλοφορει με πολλες μορφες εδω απο swordmaster ως cpl και πολλα αλλα ακομα.

Θα στο πω για τελευταια φορα μιας και εχεις καταντησει γραφικος..Ξερεις πολυ καλα ποια ειμαι και εαν δεν θυμασαι κοιτα την φωτογραφια στο avatar και σταματα να λες μαλακιες στη τελικη ολα αυτα που λες μπορεις ανετα να ερθεις μια βολτα απο το μαγαζι μου να μου τα πεις αν φυσικα βρεις τ αρχιδια που εχεις χασει...βλακεντιε του keyboard :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom