Νέα

Πουτάνες στην Αλβανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sirio00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 278
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Λοιπόν, μετά από 6 σελίδες παπαριές (με ελάχιστες εξαιρέσεις), αναφέρω εγώ τη δική μου εμπειρία live από Τίρανα.
Πρώτον, η πόλη πεντακάθαρη και πολύ όμορφη, χίλιες φορές καλύτερη από την Αθήνα.
Δεύτερον, του μουνιού το κάγκελο. Νόμιζα πως τα είχα δει όλα στη Μολδαβία και είχα έρθει και πολύ μαγκωμένος στα Τίρανα, αλλά μου έφυγε η μαγκιά. Δεν περίμενα τόσες όμορφες κοπέλες (και καλοντυμένες) εδώ.
Τρίτον, ιντερνετ αναζήτηση εδώ δεν παίζει. Μηδέν εις το πηλίκο.
Τέταρτον, πολύ ασφαλής πόλη. Μπορείς να βγεις το βράδυ και να περάσεις πολύ όμορφα και χωρίς συνοδεία. Οι αλβανοί είναι φιλικοί και οι αλβανίδες το ίδιο.
Πέμπτον, δεν προσπάθησα για κατάσταση ούτε εντός του hotel ούτε εκτός (λίγος χρόνος), την επόμενη φορά ελπίζω, αλλά σίγουρα αξίζει τον κόπο γιατί μιλάμε για πάρα πολύ όμορφες κοπέλες.
Έκτον και σταματώ, σύγκριση Μολδαβίας και Αλβανία; (Τιράνων ειδικά) γίνεται χαλαρά σε επίπεδο γυναικών, ειδικά αυτών που κυκλοφορούν το βράδυ. Πολύ καλά εστιατόρια. Οι γυναίκες μπορούν να προσεγγιστούν χωρία να πιούνε πρώτα 3 νταμιτζάνες βότκα στην Αλβανία.

Καλα μας τα λες αλλα για πουτανες δε λες τιποτα.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Λοιπόν, μετά από 6 σελίδες παπαριές (με ελάχιστες εξαιρέσεις), αναφέρω εγώ τη δική μου εμπειρία live από Τίρανα.
Πρώτον, η πόλη πεντακάθαρη και πολύ όμορφη, χίλιες φορές καλύτερη από την Αθήνα.
Δεύτερον, του μουνιού το κάγκελο. Νόμιζα πως τα είχα δει όλα στη Μολδαβία και είχα έρθει και πολύ μαγκωμένος στα Τίρανα, αλλά μου έφυγε η μαγκιά. Δεν περίμενα τόσες όμορφες κοπέλες (και καλοντυμένες) εδώ.
Τρίτον, ιντερνετ αναζήτηση εδώ δεν παίζει. Μηδέν εις το πηλίκο.
Τέταρτον, πολύ ασφαλής πόλη. Μπορείς να βγεις το βράδυ και να περάσεις πολύ όμορφα και χωρίς συνοδεία. Οι αλβανοί είναι φιλικοί και οι αλβανίδες το ίδιο.
Πέμπτον, δεν προσπάθησα για κατάσταση ούτε εντός του hotel ούτε εκτός (λίγος χρόνος), την επόμενη φορά ελπίζω, αλλά σίγουρα αξίζει τον κόπο γιατί μιλάμε για πάρα πολύ όμορφες κοπέλες.
Έκτον και σταματώ, σύγκριση Μολδαβίας και Αλβανία; (Τιράνων ειδικά) γίνεται χαλαρά σε επίπεδο γυναικών, ειδικά αυτών που κυκλοφορούν το βράδυ. Πολύ καλά εστιατόρια. Οι γυναίκες μπορούν να προσεγγιστούν χωρία να πιούνε πρώτα 3 νταμιτζάνες βότκα στην Αλβανία.


Καλα μας τα λες αλλα για πουτανες δε λες τιποτα.


Καλά σου λέει o pisoxostis.

Καμία σημαντική πληροφορία δε δίνεις.
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Κατ' αρχην οσον αφορα την ασφαλεια ειναι γιατι κινεισαι στο τετραγωνο του κεντρου που ειναι ολα τα κυβερνητικα κτιρια το προεδρικο, Σερατον κλπ και φουλ αστυνομια και φρουροι ολη νυχτα. 
Κανε καμια βολτα προς τη περιφερεια κι΄αν γυρισεις με το σκαλπ σου τοτε δεν ειναι εισαι ο τελευταιος Μοϊκανος αλλα ο Γκαουρ/Ταρζαν.
Δευτερο: Τελικα γαμισες? Γιατι ανοιχτο ψωνιστηρι δεν υπαρχει και οι κοπελες σου μιλανε μεν σε ορισμενα στεκια αλλα υπαρχουν ορια που καλυτερα να τα τηρεις.  Εχω πηδηξει σ' ολες τις πρωτευουσες των Βαλακανιων ακομα και στο Σεραγιεβο αλλα ποτε στα Τιρανα.  Οσον αφορα την καθαριοτητα... οχι παντου βεβαια.
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Λοιπόν, μετά από 6 σελίδες παπαριές (με ελάχιστες εξαιρέσεις), αναφέρω εγώ τη δική μου εμπειρία live από Τίρανα.
Πρώτον, η πόλη πεντακάθαρη και πολύ όμορφη, χίλιες φορές καλύτερη από την Αθήνα.
Δεύτερον, του μουνιού το κάγκελο. Νόμιζα πως τα είχα δει όλα στη Μολδαβία και είχα έρθει και πολύ μαγκωμένος στα Τίρανα, αλλά μου έφυγε η μαγκιά. Δεν περίμενα τόσες όμορφες κοπέλες (και καλοντυμένες) εδώ.
Τρίτον, ιντερνετ αναζήτηση εδώ δεν παίζει. Μηδέν εις το πηλίκο.
Τέταρτον, πολύ ασφαλής πόλη. Μπορείς να βγεις το βράδυ και να περάσεις πολύ όμορφα και χωρίς συνοδεία. Οι αλβανοί είναι φιλικοί και οι αλβανίδες το ίδιο.
Πέμπτον, δεν προσπάθησα για κατάσταση ούτε εντός του hotel ούτε εκτός (λίγος χρόνος), την επόμενη φορά ελπίζω, αλλά σίγουρα αξίζει τον κόπο γιατί μιλάμε για πάρα πολύ όμορφες κοπέλες.
Έκτον και σταματώ, σύγκριση Μολδαβίας και Αλβανία; (Τιράνων ειδικά) γίνεται χαλαρά σε επίπεδο γυναικών, ειδικά αυτών που κυκλοφορούν το βράδυ. Πολύ καλά εστιατόρια. Οι γυναίκες μπορούν να προσεγγιστούν χωρία να πιούνε πρώτα 3 νταμιτζάνες βότκα στην Αλβανία.
καταρχην για να εχεις επητυχια στην Αλβανια πρεπει να ξερεις Αρβανητικα!!!ειναι λαος που δεν γουσταρουν τους ξενους ειδηκα Σερβους για Ελληνες δεν ξερω.ακουω παντος οτι μας μισουνε!!αν καμακωσεις μιλωντας τη γλωσσα τους δεν πιστευω οτι θα ειναι δυσκολο να βγαλεις γκομενα!!οπως και στη Ρωσσια ο μη ξερων Ρωσσικα δεν εχει σχεδον καμια ελπιδα!-το θεμα ειναι αξιζει τον κοπο να μαθει κανεις Αλβανικα????αν ειναι φανατικος και γουσταρει της Αλβανιδες ναι!!!!αν οχι δεν αξιζει.παντος ειναι γκομεναρες!!!!
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Αγαπητέ Lastmoican μπορεί να θεωρείς παπαριές αυτά που γράφουμε αλλά δεν μας είπες τίποτα ουσιαστικό. Έχεις δηλαδή εσύ βγάλει γκόμενα στην Αλβανία? που την έβγαλες εάν την  έβγαλες? Όταν μιλάς θα πρέπει να δίνεις πληροφορίες οι οποίες να καταρίπτουν τα λεγόμενα των άλλων και όχι να ρίχνεις ένα κατηγορώ και να μην λές τίποτα. Αυτά που γράφεις εμένα δεν μου λένε τίποτα. Εχω πάει πάνω γύρω στις 15 φορές και έχω γυρίσει σχεδόν όλη την Αλβανία. Μια φορά πήδηξα φίλε μου και εάν δεν είχα γνωστό δεν θα πηδούσα ούτε και αυτή. Και μας λές εσύ ότι βγάζεις γκόμενα σαν την Μολδαβία. Νομίζω ότι συγκρίνεις μάλλον την πο...σα με την λούτσα και δεν αναφέρεις ότι εάν είσαι ξένος και καμακώνεις κινδυνεύεις να φάς το ξύλο της αρκούδας. Ασφάλεια υπάρχει ναί αλλά μαγκιές δεν χωράνε φίλε μου...
Αυτά και να δίνεις στοιχεία και λεπτομέριες όχι γενικόλογα της π....ας και εδώ στο φόρουμ για τις ξένες χώρες  έχω διαβάσει φίλε μου αρκετά ρεπόρτς που εκατοντάδες ευρώ σε τουριστικούς οδηγούς να δώσεις δεν θα τα βρείς...

Δεν μου αρέσει να κρίνω αλλά λόγου ότι έχω και εγώ γράψει εδώ πιστεύω ότι δεν έγραψα παπαριές,... Φιλικά Νίκος
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
ΑΑΑ... και κάτι πρόσθετο η πουτανιά απαγορεύετε στην Αλβανία δια νόμου. Δεν υπάρχουν νόμιμες πουτάνες. Μόνο παράνομες και κρυφές..

Νίκος
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
Σκοπός της παρούσας μελέτης ήταν η καταγραφή των δεικτών μόλυνσης από ιούς της ηπατίτιδας Β (HBV) και C (HCV) σε αλλοδαπούς μετανάστες που κατοικούν στην Αθήνα. Στη μελέτη συμπεριλήφθηκαν 130 άτομα (81 άνδρες και 49 γυναίκες), ηλικίας 18–69 ετών (μέση ηλικία: 31,7±8 έτη). Στον ορό των εξετασθέντων προσδιορίστηκε το αντιγόνο επιφανείας ΗΒV (HBsAg), το αντίσωμα έναντι του πυρηνικού αντιγόνου του HBV (αντι-ΗΒc) και αντισώματα έναντι του ΗCV (αντι-HCV). Όλοι οι προσδιορισμοί έγιναν με ανοσοενζυμική μέθοδο (Εlisa 3ης γενιάς). Κατά τον έλεγχο για δείκτες ηπατίτιδας Β, ΗBsAg ανιχνεύθηκε σε 20 άτομα (ποσοστό 14,4%) και αντι-ΗΒc σε 69 άτομα (ποσοστό 53,1%). Ο επιπολασμός φορέων ηπατίτιδας Β, καθώς και οροθετικών ατόμων ήταν υψηλότερος στους μετανάστες από την Αλβανία  (στατιστικά σημαντική διαφορά Ρ<0,008 και Ρ<0,001, αντίστοιχα). Δεν τεκμηριώθηκε συσχέτιση με την ηλικία ούτε για τη φορεία ΗΒsAg, ούτε για την αντι-ΗBc οροθετικότητα. Κατά τον έλεγχο για ΗCV λοίμωξη, βρέθηκαν τρία αντι-ΗCV θετικά άτομα (ποσοστό 2,3%) και δεν διαπιστώθηκαν στατιστικά σημαντικές διαφορές μεταξύ των διαφόρων εθνοτήτων. Τέλος, η αντι-ΗCV οροθετικότητα βρέθηκε επίσης ανεξάρτητη φύλου και ηλικίας. Η ηπατίτιδα Β φαίνεται να αποτελεί σημαντικό υγειονομικό πρόβλημα σε αλλοδαπούς μετανάστες της περιοχής Αθηνών και ιδιαίτερα σε αυτούς οι οποίοι προέρχονται από την Αλβανία . Η ανάγκη για άμεση υγειονομική παρέμβαση στις πληθυσμιακές αυτές ομάδες είναι επιτακτική. Αν και η ηπατίτιδα C δεν εμφανίζει ιδιαίτερα υψηλό επιπολασμό στον πληθυσμό των μεταναστών, μεγαλύτερες επιδημιολογικές μελέτες απαιτούνται για την εξαγωγή οριστικών συμπερασμάτων.

Λέξεις-κλειδιά: Ηπατίτιδα Β, ηπατίτιδα C, μετανάστες
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
ΜΑΚΡΙΑ κι αλλάργα απ' τις βρωμιάρες...
 

thess714

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Μην φοβάσαι οι ηλίθιοι είναι ανίκητοι. Δεν παθαίνεις τίποτα.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Λοιπόν, μετά από 6 σελίδες παπαριές (με ελάχιστες εξαιρέσεις), αναφέρω εγώ τη δική μου εμπειρία live από Τίρανα.
Πρώτον, η πόλη πεντακάθαρη και πολύ όμορφη, χίλιες φορές καλύτερη από την Αθήνα.
Δεύτερον, του μουνιού το κάγκελο. Νόμιζα πως τα είχα δει όλα στη Μολδαβία και είχα έρθει και πολύ μαγκωμένος στα Τίρανα, αλλά μου έφυγε η μαγκιά. Δεν περίμενα τόσες όμορφες κοπέλες (και καλοντυμένες) εδώ.
Τρίτον, ιντερνετ αναζήτηση εδώ δεν παίζει. Μηδέν εις το πηλίκο.
Τέταρτον, πολύ ασφαλής πόλη. Μπορείς να βγεις το βράδυ και να περάσεις πολύ όμορφα και χωρίς συνοδεία. Οι αλβανοί είναι φιλικοί και οι αλβανίδες το ίδιο.
Πέμπτον, δεν προσπάθησα για κατάσταση ούτε εντός του hotel ούτε εκτός (λίγος χρόνος), την επόμενη φορά ελπίζω, αλλά σίγουρα αξίζει τον κόπο γιατί μιλάμε για πάρα πολύ όμορφες κοπέλες.
Έκτον και σταματώ, σύγκριση Μολδαβίας και Αλβανία; (Τιράνων ειδικά) γίνεται χαλαρά σε επίπεδο γυναικών, ειδικά αυτών που κυκλοφορούν το βράδυ. Πολύ καλά εστιατόρια. Οι γυναίκες μπορούν να προσεγγιστούν χωρία να πιούνε πρώτα 3 νταμιτζάνες βότκα στην Αλβανία.


η καλυτερη απαντηση στους μαλακες ¨"εξυπνους" ελληναρες..

για δειτε την πρωτευουσα αθηνα βρωμιαρηδες.και μιλαω για ολη την αθηνα.

για δειτε τις ελλεινιδες ελληναρες.

 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
η καλυτερη απαντηση στους μαλακες ¨"εξυπνους" ελληναρες..

για δειτε την πρωτευουσα αθηνα βρωμιαρηδες.και μιλαω για ολη την αθηνα.

για δειτε τις ελλεινιδες ελληναρες.
φίλε αν είναι τα τίρανα όμορφη πόλη πάω πάσο....
εντάξει η αθήνα είναι βρώμικη αλλά άμα μου βρεις γλυφάδα, καστέλλα, κηφισιά κλπ στα τίρανα τότε να μου γράψεις.
Επίσης σίγουρα οι αλβανίδες που είναι εκεί είναι καλύτερες από αυτές που ήρθαν εδώ αλλά καμμία σύγκριση με ελληνίδες οπτικά.
Οι ελληνίδες-ελλεηνίδες απορρίπτονται λόγω συμπεριφοράς αλλά όχι και πιο εμφανίσιμες οι αλβανές
για ξένες καλύτερα να πάω σλοβακία και τσεχία παρά στα τίρανα να δω ελλεηνίδες του 1950
 

solonos_poutaniaris

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Οταν ακουω Αλβανια ειναι σαν να βλεπω σκατα μπροστα μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom