Νέα

Πουτάνες στην Αλβανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sirio00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 278
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

allen221

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
454
Like
8
Πόντοι
1
Παίδες, λυπάμαι για τις έλλειψης στις πληροφορίες σας διότι όπως βλέπω κανεις δεν έχει πάει και μιλάτε άνευ ενδείξεις. Τα Τίρανα είναι το ίδιο ασφαλές πόλη όπως η Αθηνα, και οι κοπέλες γενικός "μουναρες". και το Sheraton "κλοιδατο". η κοπέλα που "επισκεπτικα" και 2 φορα είναι η Olsa στο όνομα, που κράτησα και τηλ.
Δεν με έκλεψε κανεις, δεν ένιωθα ποτε ανασφάλεια και "εμεας" τους έλληνες μας συμπαθούν γενικά. una φάτσα , una ράτσα
una φάτσα , una ράτσα  :headbang:  :idiot: :jerking:  Σίγουρα θα αστειεύεσαι ή έχεις πάρει ληγμένα  :2funny: 
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
αν θελει καποιος Αλβανιδουλες αρκει μια βολτα στην Καποδιστριου και Γ'Σεπτμεβριου στον ΟΚΑΝΑ κοντα θα βρει τουλαχιστον καμια 20αρια.αλλες το πρωι στην πιατσα αλλες το βραδυ.περισσοτερο look στο 'Πουτανοπιατσες Αθηνα'.επεισης αρκετες στα μπουρδελα και στα στουντιο ειναι αλβανιδες.χωρια οτι και απο το γραφειο που παιρνω call girl εχει φερει 2 αλβανιδες (οποτε εχουμε και γραφεια cg με αλβανιδες).τις εχουν ξεβγαλει οι συμπατριωτες τους οι αλβανοι στην πουτσοβιζιτα για να πλουτιζουν εις βαρος τους.οποτε με τετοια πληθωρα αλβανιδων μουνιων εδω δεν βλεπω τον λογο να παει καποιος Τιρανα να γαμησει αλβανιδα.ολες εδω ερχονται να γαμηθουν.
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Καλά ρε ελληνάρες μην προσβάλλεστε, δε σας είπαν και κομμουνιστες.
 

Επισκέπτης
αν θελει καποιος Αλβανιδουλες αρκει μια βολτα στην Καποδιστριου και Γ'Σεπτμεβριου στον ΟΚΑΝΑ κοντα θα βρει τουλαχιστον καμια 20αρια.αλλες το πρωι στην πιατσα αλλες το βραδυ.περισσοτερο look στο 'Πουτανοπιατσες Αθηνα'.επεισης αρκετες στα μπουρδελα και στα στουντιο ειναι αλβανιδες.χωρια οτι και απο το γραφειο που παιρνω call girl εχει φερει 2 αλβανιδες (οποτε εχουμε και γραφεια cg με αλβανιδες).τις εχουν ξεβγαλει οι συμπατριωτες τους οι αλβανοι στην πουτσοβιζιτα για να πλουτιζουν εις βαρος τους.οποτε με τετοια πληθωρα αλβανιδων μουνιων εδω δεν βλεπω τον λογο να παει καποιος Τιρανα να γαμησει αλβανιδα.ολες εδω ερχονται να γαμηθουν.
κατ αρχήν στα Τίρανα και γενικά στην Αλβανία τα καλά κομάτια την έχουν κάνει εδώ στην Ιταλία και Γερμανία η Αλβανία για αυτές δεν προσφέρεται για αυτή την δουλειά για αρκετούς λόγους.
αυτά από καουβέντα με Αλβανούς που γνωρίζω.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Ναι ισως  να ηταν λιγο βαρυ.
Συγνωμη...ισως επρεπε να το χοντρυνω περισσοτερο αλλα φοβαμαι και τα warnings!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ναι ισως  να ηταν λιγο βαρυ.
Συγνωμη...ισως επρεπε να το χοντρυνω περισσοτερο αλλα φοβαμαι και τα warnings!
Δεν υπάρχει λόγος φίλε...και εγώ δεν θέλω να τους βλέπω....αλλά το να τα χώσω σε κάποιον μέσω pc δεν μου λέει κάτι.....
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
κατ αρχήν στα Τίρανα και γενικά στην Αλβανία τα καλά κομάτια την έχουν κάνει εδώ στην Ιταλία και Γερμανία η Αλβανία για αυτές δεν προσφέρεται για αυτή την δουλειά για αρκετούς λόγους.
αυτά από καουβέντα με Αλβανούς που γνωρίζω.
δεν διαφωνω σε αυτο που λες.αυτο λεω και εγω γιατι να παει καποιος στην Αλβανια οταν εδω υπαρχει στην βιζιτα μεγαλος αριθμος Αλβανιδων πουτανων.απλως επειδη στα μυαλα οι αλβανοι ειναι οπως εμεις το '50 αν η γυναικα εκδιδεται στην αλβανια και ειναι αδερφη καποιου ενδεχεται ο αδερφος της για την τιμη της οικογενειας της να σκοτωσει με κανα καλαζνικωφ ολους τους μαστρωπους της.Αυτα μου τα ειπαν και μενα αλβανοι.αλλα το χρημα ειναι τοσο γλυκο που με το περασμα των χρονων ολα αλλοιωνονται.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Αυριο επιστρεφω απο Γερμανια...(Εμαθα οτι βρεχει τωρα στην Αθηνα)
Παντως πλακα πλακα εχω δει κατι απιστευτες Αλβανιδες εδω ρε μαγκες. (στην Κολωνια βρισκομαι αλλα καθε μερα κατεβαινω Nordschleife)
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Χόντρυνε το δε πειράζει. Σιγά μην είμαστε ίδια και όμοια με αυτούς.
Λίγο μυαλό πρέπει να μπει και να πέφτει περισότερη δουλειά. Αλλιώς η διαφορά είναι πολιτισμένου με αγέλη. Αυτός ο καθωςπρεπισμός μας έφαγε. Τουρκάλβανοι.
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
δεν διαφωνω σε αυτο που λες.αυτο λεω και εγω γιατι να παει καποιος στην Αλβανια οταν εδω υπαρχει στην βιζιτα μεγαλος αριθμος Αλβανιδων πουτανων.απλως επειδη στα μυαλα οι αλβανοι ειναι οπως εμεις το '50 αν η γυναικα εκδιδεται στην αλβανια και ειναι αδερφη καποιου ενδεχεται ο αδερφος της για την τιμη της οικογενειας της να σκοτωσει με κανα καλαζνικωφ ολους τους μαστρωπους της.Αυτα μου τα ειπαν και μενα αλβανοι.αλλα το χρημα ειναι τοσο γλυκο που με το περασμα των χρονων ολα αλλοιωνονται.
Είναι γεγονός ότι η αλβανική βεντέτα και τα εγκλήματα τιμής είναι τόσο διαδεδομένα που κάνουν τις λοιπές "ξακουστές" βεντέτες (κρητης, κορσικής, σικελίας κλπ) ανέκδοτα. Τελευταία φορά είχα πάει στην Αλβανία για δουλεια πριν 11 χρόνια και με πήγαν γνωστοί μου σε κωλόμπαρο στα Τίρανα που χε κάτι μεγάλες αλλά όμορφες. Γενικώς θέλει προσοχή, αν δεν ξέρεις ή αν δεν έχεις ντόπιο γνωστό να φυλάξεις την τεστοστερόνη σου για όταν γυρίσεις.
 

Επισκέπτης
δεν διαφωνω σε αυτο που λες.αυτο λεω και εγω γιατι να παει καποιος στην Αλβανια οταν εδω υπαρχει στην βιζιτα μεγαλος αριθμος Αλβανιδων πουτανων.απλως επειδη στα μυαλα οι αλβανοι ειναι οπως εμεις το '50 αν η γυναικα εκδιδεται στην αλβανια και ειναι αδερφη καποιου ενδεχεται ο αδερφος της για την τιμη της οικογενειας της να σκοτωσει με κανα καλαζνικωφ ολους τους μαστρωπους της.Αυτα μου τα ειπαν και μενα αλβανοι.αλλα το χρημα ειναι τοσο γλυκο που με το περασμα των χρονων ολα αλλοιωνονται.
να πώ κάτι που οι Αλβανίδες είναι σπέσιαλ.
για κάποιον που έχει την δυνατότητα να έχει κάτι μόνιμο να συμβιώση μαζί τους οι Αλβανίδες είναι οι ποιο ιδανικές.
εγώ αν είχα  να διαλέξω μεταξύ ρωσίδας, βουλγάρας η αλβανίδας στην περίπτωση που σαν γυναίκες μετράνε σχεδόν στο ίδιο επίπεδο θα προτιμούσα αλβανιδα δεν υπάρχουν ποιο πιστές στον σύντροφο τους γυναίκες.
 

jseyty

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ο μονος λογος που ειναι πιστες ειναι οτι αν το μαθει ο αντρας τους το λιγοτερο θα παει με καταγματα στο νοσοκομειο....
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
να πώ κάτι που οι Αλβανίδες είναι σπέσιαλ.
για κάποιον που έχει την δυνατότητα να έχει κάτι μόνιμο να συμβιώση μαζί τους οι Αλβανίδες είναι οι ποιο ιδανικές.
εγώ αν είχα  να διαλέξω μεταξύ ρωσίδας, βουλγάρας η αλβανίδας στην περίπτωση που σαν γυναίκες μετράνε σχεδόν στο ίδιο επίπεδο θα προτιμούσα αλβανιδα δεν υπάρχουν ποιο πιστές στον σύντροφο τους γυναίκες.
το 'πιστες' ειναι σχετικο.πανω απ'όλα ειναι γυναικες μη το ξεχναμε.τωρα με τις αλβανιδες ειμαστε πιο κοντα σε συνεννοηση γιατι και γεωγραφικα ειμαστε διπλα και ειτε μας αρεσει ειτε δεν μας αρεσει συνορευουμε χρονια με αυτους.η Ρωσιδα ειναι βορεια γυναικα αλλα ηθη, αλλα εθιμα, αλλα κολληματα,αλλη νοοτροπια.Για μενα οι Ρωσοι ειναι τελειως μακρυα απο την Βαλκανικη νοοτροπια και την μεσογειακη που εχουμε εμεις.Οι Βουλγαροι παροτι και αυτοι κοντα με μας ειναι δεν εχουν την ευθυτητα του λογου που εχουν οι Αλβανοι.παντως σε γενικες γραμμες αυτο με την 'πιστοτητα' των αλβανιδων ισχυε παλιοτερα.τωρα το €υρω τους εχεις διαφθειρει και αυτους και οι 'βεντετες' μεταξυ τους δεν γινονται πλεων για λογους τιμης αλλα για το ποιος εριξε τον αλλον σε εμποριες ναρκωτικων,πουτανων και οπλων.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
φίλε μου ξέρω αρκετά άτομα που την έχουν βρει πολυ καλά με αλβανιδες.
Μάλλον είναι η...εξαίρεση στον κανόνα.....γιατί όσες ξέρω που μένουν σε χωριά...το πάνε το γράμμα!!!!Αν δούν ειδικά να μπαίνει το χέρι στην τσέπη.... :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom