Νέα

Ποσο παραμυθιασμα πρεπει για να πηδας?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariakosk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
για σενα ανανδρο για εμενα λογικο.
διωχνε ενα σωρο "ηλιθιες" γκομενες που θα πηδαγες επειδη θες να εισαι ειληκρινης.

Ακριβώς αυτό κάνω, τις ηλίθιες τις διώχνω με τον τρόπο μου. Γι' αυτό και έχω γαμήσει μόνο 6 γυναίκες χωρίς να τις πληρώσω. Είμαι όμως πολύ πιο περήφανος από σένα γι' αυτές τις 6 που έχω γαμήσει. Το να γαμήσω πουλώντας παραμύθι δεν μου δίνει καμία απολύτως ικανοποίηση.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.982
Κριτικές
90
Like
32.044
Πόντοι
24.700
Δεν ξερω αν συμφωνειτε μαζι μου, αλλα τετοιου ειδουs Κοσμοπολιτικεs ερωτησειs , μισο αιωνα μετα την χαμενη τιμη τηs αδερφηs, την σπουδαιοτητα τηs παρθενιαs (βλεπε ασπρα σεντονια με κοκινο λεκε) και αλλα πολλα , σε site εντονου σεξιστικου περιεχομενου ........μοιαζουν με τα αρχαια που θα αποκαλυφθουν οσονουπω στην Αμφιπολη
Την καλησπερα μου

Καλή σας εσπέρα, φίλτατε.

Η ιστορία του "παραμυθιάσματος" είναι τόσο παλαιά, όσο και ο άνθρωπος, και έχει ως εξής:

Μια γυναίκα, στα 8 της χρόνια, την πάς στο κρεβάτι  και της λές παραμύθια (για να κοιμηθεί).
Στα 18 της χρόνια, της λές παραμύθια για να την πάς στο κρεβάτι.
Στα 28 της χρόνια, πάει στο κρεβάτι από μόνη της.
Στα 38 της χρόνια, σου λέει αυτή παραμύθια για να σε πάει στο κρεβάτι.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Καλή σας εσπέρα, φίλτατε.

Η ιστορία του "παραμυθιάσματος" είναι τόσο παλαιά, όσο και ο άνθρωπος, και έχει ως εξής:

Μια γυναίκα, στα 8 της χρόνια, την πάς στο κρεβάτι  και της λές παραμύθια (για να κοιμηθεί).
Στα 18 της χρόνια, της λές παραμύθια για να την πάς στο κρεβάτι.
Στα 28 της χρόνια, πάει στο κρεβάτι από μόνη της.
Στα 38 της χρόνια, σου λέει αυτή παραμύθια για να σε πάει στο κρεβάτι.
πανω απτα 38 ειναι ολα καλα ομως τυπε
γιαυτο εχουν περαση τα μιλφ/γκρανια :grin:
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μαγκες δεν ξερω τι λετε εσεις εγω στη μικρη εμπειρια μου που εχω πιστευω οτι οι γυναικες δεν θελουν παραυθια αλλα θρασος ετσι μονο γουσταρουν
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
Προς τι όλο αυτό το θέατρο και το άγχος; Δηλώνει απ' την αρχή παντρεμένος που θέλει μόνο σεξ και έχει τα κεφάλια του ήσυχα. Θα βρει πολλές, πίστεψέ με... Και δεν θα έχει και άγχος μην τα πάρει καμία και αρχίσει να ψάχνει. 
Ναι και μετα δε θα του κατσει καμια!!!
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
Εχω φίλο παντρεμένο.Μια χαρα με τη γυναίκα του. Λογω δουλειας κανει πολλα ταξιδια+αστατο ωραριο

Αρα ελευθερια κινησεων. Γνωριζει κοπελες ελευθερες και παρουσιαζεται ως χωρισμενος με παιδια(εχει δυο) αλλα με καλη τυπικη σχεση με τη γυναικα του. Τους δυο πρωτους μηνες αφιερωνει στις γκομενες πολυ χρονο, πολυ τρυφερος, τους δειχνει οτι τις βλεπει σοβαρα και οτι θελει να τις παντρευτει.Κανει οτι μπορει για να τις καψουρεψει.(Στη γυναικα την ιδια περιοδο παρουσιαζει πολλα ταξιδια λοφω δουλειας, φορτο εργασιας κτλ)

Μετα το διμηνο περιπου, αρχιζει να χανεται με δικαιολογιες δουλεια, τα παιδια με ζητανε κτλ...και τις διατηρει ως καβατζες για σεξακι 1 φορα την εβδομαδα. Συνεχιζει βεβαια το παραμυθιασμα οτι ειναι κατι προσωρινο αυτη η χαλαροτητα και να κανουν υπομονη κτλ μεχρι η γκομενα να σηκωθει να φυγει απο μονη της...

  Τη θεωρειτε ηθικη αυτη τη τεχνικη? Εγω προσωπικα θεωρω εντελως ανηθικο να παιζεις με συναισθηματα ανθρωπων.. Καταλαβαινω οτι η γυναικα θελει ενα Α παραμυθιασμα για να κατσει, και οτι αν της πεις θελω να σου ριξω ενα πουτσο μαλλον θα στραβωσει, αλλα αυτο απεχει απο το να ταζεις γαμους. Μπορεις απλα να μην λες τιποτα...

 Οι αποψεις σας να χαμε να λεγαμε?
Ωραια η τακτικη του αλλα πολυ κουραστικο μου φαινεται! Αξιζει τοσος κοπος για ενα πηδημα? Ειδικα οταν μου λες οτι παιρνει κ μηνες!! Να κρυβεσαι να λες ενα καρο μαλακιες κ να κανεις το ninja? Γιατι δεν παιρνει κανα cg να τελειωνει?
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Εγώ όταν ξέρω ότι κάποιος απατά τη γυναίκα του και η γυναίκα του μου αρέσει, την πέφτω στη γυναίκα του και της τον δίνω στεγνά.

Δηλαδή πας και της λες : " Ο άντρας σου σε κερατώνει και εγώ γαμάω μέρα παράμερα στα μπουρδέλα , θες να σε γαμήσω?"
Σωστός.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Εχουν γνωση τηs ζωηs τυπε......Τοχουν ξεπερασει αυτο με τα παραμυθια  :grin: :grin:

Αυτό μην το λες για πλάκα. Όταν ήμουν 29 τα είχα με 42-άρα χωρισμένη που ήταν πλήρως συνειδητοποιημένη και ήθελε απλά 1-2 πηδήματα τη βδομάδα, χωρίς να την πειράζει καθόλου αν ενδιάμεσα γαμάω και πουτάνες.
 

Alex4cts

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες δεν ξερω τι λετε εσεις εγω στη μικρη εμπειρια μου που εχω πιστευω οτι οι γυναικες δεν θελουν παραυθια αλλα θρασος ετσι μονο γουσταρουν
+10000000. ;)...αλλα με μέτρο και αυτο...οχι.."τ'ονοματακι σου...;;..(και στο καπακι)πεσε στα 4 να σου...@#$@$@.. :s&m_1: :s&m_1:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Ναι και μετα δε θα του κατσει καμια!!!

Κάνεις λάθος. Υπάρχουν ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ πολλές παντρεμένες, δεσμευμένες και ελεύθερες εκεί έξω που ψάχνουν μόνο για σεξ. Μιλάω για την πραγματική ζωή, όχι για την διαδικτυακή που ακόμα και η φακλάνα το παίζει γκόμενα στα λιγούρια.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
10
Like
2.080
Πόντοι
3.187
  Τη θεωρειτε ηθικη αυτη τη τεχνικη? Εγω προσωπικα θεωρω εντελως ανηθικο να παιζεις με συναισθηματα ανθρωπων.. Καταλαβαινω οτι η γυναικα θελει ενα Α παραμυθιασμα για να κατσει, και οτι αν της πεις θελω να σου ριξω ενα πουτσο μαλλον θα στραβωσει, αλλα αυτο απεχει απο το να ταζεις γαμους. Μπορεις απλα να μην λες τιποτα...

 Οι αποψεις σας να χαμε να λεγαμε?

Αυτά είναι απορίες και προβληματισμοί γυναικών. Ενας άντρας δεν σκέφτεται ποτέ έτσι, ούτε μπαίνει στη διαδικασία να σκεφτεί τι είναι ηθικό και τι ανήθικο. Δίνει χαρά και παίρνει χαρά. Αυτό είναι όλο. Ολα τ άλλα είναι πουριτανισμοί παλιάς κοπής. Για μένα όλες οι παντρεμένες πρέπει να θεωρούν βέβαιο ότι κάποια στιγμή ο άντρας τους θα λοξοκοιτάξει. Είτε προσορινά είτε για λίγο μεγαλύτερο διάστημα κάτι θα γίνει. Απλά πρέπει να χουν την υπομονή να τα αντέξουν για χάρη των παιδιών τους. Επίσης το βέβαιο είναι οτι ο αντρούλης τους θα γυρίσει πίσω γιατί τέτοιο βοδι που να τους ανέχεται και να τους μαγειρεύει και να τους φροντίζει τα παιδιά δεν θα ξαναβρούν. Τώρα αν ο αντρούλης χρειάζεται να πει ένα σωρό ψέματα για να τις ρίξει στο κρεβάτι αυτό δεν γελοιοποιεί τον άντρα αλλά αυτά τα κουτορνίθια που κάθονται και τα πιστεύουν. Έχει γεμίσει ο τόπος από ευκολόπιστες βλαμένες που δεν έχουν κουκούτσι μυαλό πάνω τους. Το μόνο που τις ενδιαφέρει είναι πως θα περάσουν καλά και θα φάνε του χαμένου κανένα φράγκο.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Αυτά είναι απορίες και προβληματισμοί γυναικών. Ενας άντρας δεν σκέφτεται ποτέ έτσι, ούτε μπαίνει στη διαδικασία να σκεφτεί τι είναι ηθικό και τι ανήθικο. Δίνει χαρά και παίρνει χαρά. Αυτό είναι όλο. Ολα τ άλλα είναι πουριτανισμοί παλιάς κοπής. Για μένα όλες οι παντρεμένες πρέπει να θεωρούν βέβαιο ότι κάποια στιγμή ο άντρας τους θα λοξοκοιτάξει.

..............
Έχει γεμίσει ο τόπος από ευκολόπιστες βλαμένες που δεν έχουν κουκούτσι μυαλό πάνω τους. Το μόνο που τις ενδιαφέρει είναι πως θα περάσουν καλά και θα φάνε του χαμένου κανένα φράγκο.
τελικα  όντως ο άντρας δεν μπαίνει στην διαδικασία να σκεφτεί τι είναι ηθικό και τι ανήθικο  χαχαχαχαχαχαχααχχαχα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
τελικα  όντως ο άντρας δεν μπαίνει στην διαδικασία να σκεφτεί τι είναι ηθικό και τι ανήθικο  χαχαχαχαχαχαχααχχαχα
Μολιs βρεθηκε και αλλο ατομο που ανακαλυψε την Αμερικη....Το ασημενιο βραβειο goes to Erinal  :happy: :happy:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Μολιs βρεθηκε και αλλο ατομο που ανακαλυψε την Αμερικη....Το ασημενιο βραβειο goes to Erinal  :happy: :happy:

Α δεν ήξερα ότι είναι τόσο γνωστό ότι ο προκόπις λεει μαλακίες και μέσα σε μία παράγραφο συχνά καταφέρνει να λέει κάτι το οποίο αυτοαναιρείται αμέσως μετά   :tooth:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Α δεν ήξερα ότι είναι τόσο γνωστό ότι ο προκόπις λεει μαλακίες και μέσα σε μία παράγραφο συχνά καταφέρνει να λέει κάτι το οποίο αυτοαναιρείται αμέσως μετά   :tooth:
Εν ολιγοιs ολοι το ιδιο λεμε με παραλλαγεs....
Ειναι σαν την αεναη ερωτηση ........."Χεζουν οι αρκουδεs στο δασοs?"  :grin:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Πιο καλη τεχνικη για μενα τυποι ειναι η εξης , φυσικα δνε λεμε αν ειμαστε παντρεμενη , δεν θα δωσουμε και αναφορα....Αλλα ξεκαθαρηζουμε μετα απο 4 με 5 γαμησια, οτι δεν μπορουμε μονιμο δεσμο...απο ψυχολογκης δικης μας πιεσεος...οποτε δεν στενοχοριετε η κοπελα...και μετα την κανουμε με ελαφρα  :rockon:
 

Επισκέπτης
Πιο καλη τεχνικη για μενα τυποι ειναι η εξης , φυσικα δνε λεμε αν ειμαστε παντρεμενη , δεν θα δωσουμε και αναφορα....Αλλα ξεκαθαρηζουμε μετα απο 4 με 5 γαμησια, οτι δεν μπορουμε μονιμο δεσμο...απο ψυχολογκης δικης μας πιεσεος...οποτε δεν στενοχοριετε η κοπελα...και μετα την κανουμε με ελαφρα  :rockon:


Ναι,είναι αυτό το κλασικό που λέμε:
"Δεν κάνω εγώ για εσένα,σου αξίζει κάτι καλύτερο" κλπ,κλπ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom