Νέα

Ποσες Ελληνίδες έχετε γαμήσει απο τον κώλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 529
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
κουραδα η τσιρλιο

Που να θυμάμαι..
Όχι πάντως πορδοζούμι.

Θυμήθηκα όμως με τη συγκεκριμένη άλλη φορά ενώ την είχα στα 4 στην άκρη του κρεβατιού να αρχίζω με τον αντίχειρα να προετοιμάζω το έδαφος,να μου κολλάει μια μικρή σκατούλα στον αντίχειρα,αυτή εναγωνίως να με ρωτάει αν είναι καθαρή και εγώ να της απαντάω:"Ναι,ούτε κλύσμα να είχες κάνει" :2funny:

Τι βαλκανοτσομπάνηδες είμαστε αν τρώμε πρόλογο από μια μικρή σκατούλα  :rockon:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Που να θυμάμαι..
Όχι πάντως πορδοζούμι.

Θυμήθηκα όμως με τη συγκεκριμένη άλλη φορά ενώ την είχα στα 4 στην άκρη του κρεβατιού να αρχίζω με τον αντίχειρα να προετοιμάζω το έδαφος,να μου κολλάει μια μικρή σκατούλα στον αντίχειρα,αυτή εναγωνίως να με ρωτάει αν είναι καθαρή και εγώ να της απαντάω:"Ναι,ούτε κλύσμα να είχες κάνει" :2funny:

Τι βαλκανοτσομπάνηδες είμαστε αν τρώμε πρόλογο από μια μικρή σκατούλα  :rockon:

thn skatoyla meta ti tn ekanes
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Βλακώδης ερώτηση !!! Καμία απάντηση δεν προσφέρεται για συμπεράσματα. Αν γίνει πιο συγκεκριμένη,
Τότε ίσως.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
όλες θέλουν να το κάνουν και οι περισσότερες το έχουν κάνει

και αυτές που δε το έχουν κάνει ακόμα το έχουν στο μυαλό τους...είναι θέμα χρόνου να βρεθεί ο μαγκας να της πάρει την κωλοπαρθενιά

 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οι ελληνιδες δεν γαμιουνται αν δεν υπάρχει συναίσθημα  και το καταλληλο πακέτο ούτε από ούτε από το μουνι.Πόσο μάλλον από κωλο :S
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Με λιπαντικο τον παιρνεις ή ασαλιοτα???

τη πρωτη φορα με κρεμα σωματος που ειχα προχειρη μαζι μου και ουτε πονεσα ουτε τιποτα και το ευχαριστηθηκα τοσο πολυ που δεν ηθελα να βγει!
τη δευτερη φορα δε χρειαστηκε τπτ ειχα τοσα υγρα απτο μουνι που ο αλλος μου εκανε φιστινγκ και δε πηρα χαμπαρι..
τη τριτη και τελευταια φορα δεν ειχα κρεμα ουτε τπτ και δεν εμπαινε με τιποτα, με πολυ πονο μπηκε, απλα δε το ευχαριστηθηκα το υπεμεινα μεχρι να τελειωσει..
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Μία, και ήταν 16 χρονών και μου το ζήτησε αυτή...Πορνίδια...
(και μια Αλβανίδα)

Ωραια, η τοποθετηση σου! Αν δεν σας καθοννται τις λετε οπισθοδρομικες κ αν σας κατσουν πορνιδια!
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
οι 20αρες - 25αρες το βρισκω απιθανο να ασχοληθουν με εναν 38αρη σαν και εμενα.

Βλεπω οτι δεν εχω περαση σε αυτες τις ηλικες, ασε που δεν εχω και παρεες σε αυτες τις ηλικιες. Πως να ανοιξει παρτιδα με μια 25αρα που δεν την ξερεις???

Τον αλλο μηνα γινομαι 25 αν θες να σου κανω παρεα να μη λεςς οτι σας σνομπαρουμε κιολαςςς!! λολλ
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Εγώ πριν 20-25 χρονια, 22-23 χρονων πιτσιρικάς τότε,οι γκομενες που είχα δεν το εδιναν ευκολα.Καποτε ειχα μια πολωνη,που είχε ενα κωλαρακι θαυμα.20αρα αυτη τοτε ,ως καθολικη το θεωρουσε εντελως απαγορευμενο ,δεν το έδινε με τιποτα.Παραιτηθηκα,καθως κατα τα αλλα εκανε γαμησι που ακομα δεν το ξεχναω.Πιπες,καταπόσεις,γαμησια καθε λιγο κλπ.Μια μερα μετα απο καιρό και ενω την γαμαγα πισωκολλητα,φουλ καυλωμενη,μου λεει με τα πολωνοελληνικά της: "Τελω  κάνεις μου αβτο που εκεις εμένα πει" :think: :think: :think: Δεν καταλαβαινα...Εως ότου χαιδεψε τρυφερά με το δακτυλάκι της την κωλοτρυπιδα της...Εγινε το  ελα να δεις.Της αρεσε τοσο,που απο τοτε μου ελεγε  "Δ.......μου,θελω μουονο κουωλο..."

Συμπέρασμα
Με σαλιο και υπομονη ο κωλος γινεται μουνι...

Συμφωνω με τη κοπελα οτι αν δωσεις κωλο μια φορα εθιζεσαι. Ειναι πολυ πιο καλη η αισθηση τοσο της διησθησης οσο της αισθησης οτι σε κατακταει ο αλλος..
 

Επισκέπτης
τη πρωτη φορα με κρεμα σωματος που ειχα προχειρη μαζι μου και ουτε πονεσα ουτε τιποτα και το ευχαριστηθηκα τοσο πολυ που δεν ηθελα να βγει!
τη δευτερη φορα δε χρειαστηκε τπτ ειχα τοσα υγρα απτο μουνι που ο αλλος μου εκανε φιστινγκ και δε πηρα χαμπαρι..
τη τριτη και τελευταια φορα δεν ειχα κρεμα ουτε τπτ και δεν εμπαινε με τιποτα, με πολυ πονο μπηκε, απλα δε το ευχαριστηθηκα το υπεμεινα μεχρι να τελειωσει..
λιπαντικο με βαση το νερο, το απολυτα καλυτερο!
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Συμφωνω με τη κοπελα οτι αν δωσεις κωλο μια φορα εθιζεσαι. Ειναι πολυ πιο καλη η αισθηση τοσο της διησθησης οσο της αισθησης οτι σε κατακταει ο αλλος..

κανας αγγλος σε εχει ξεκωλιασει?
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Καμία γιατί θεωρώ το γαμήσι απ' τον κώλο βιασμό. Όσοι θέλουν να γαμάνε από τον κώλο είναι εν δυνάμει βιαστές.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.660
Πόντοι
2.606
ποσες σας εχουν χεσει οταν τις γαμουσατε?

Μία και έφυγε σφαίρα στο μπάνιο ενώ εγώ της φώναζα:"Που πας;Δεν τελείωσα" :2funny:

Πρέπει να έμεινε καμιά ωρα μέσα στο μπάνιο και όταν βγήκε τα μούτρα της ήταν ακόμη κόκκινα από ντροπή. :grin:
κουραδα η τσιρλιο


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Καμία γιατί θεωρώ το γαμήσι απ' τον κώλο βιασμό. Όσοι θέλουν να γαμάνε από τον κώλο είναι εν δυνάμει βιαστές.
Πλακα κανεις τωρα, ε;;;
Οταν το θελει και το ζηταει η γυναικα, ειναι βιασμος;;; :think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom