Νέα

Ποσες Ελληνίδες έχετε γαμήσει απο τον κώλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 529
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Μονο Ελληνιδες; τι ρατσισμος ειναι αυτος  :2funny: τεσπα 5 .  2σχεση και 3 του εμποριου
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.630
Πόντοι
4.365
Δεν θελει κοπο...θελει τροπο!!! :sunglasses:
και εννοειται στις περισσοτερες σχεσεις μου επαιρνα κωλαρακι μετα τον μηνα...

Παραδειγμα.. που αποδεικνυει οτι εξαρταται απο τον αντρα...
Γνωστη μου.. φιλη της δικιας μου, ηταν με εναν 3 χρονια..και κανανε μονο τα βασικα :headbang: αφου ουτε πιπα δεν του επαιρνε.. γιατι λεει 'συχενοταν' :headbang:  .Καλα για κωλο... ΠΟΤΕ!!!
Χωριζει με αυτον... και βρισκει μετα εναν αλλο.. μαγκακο.. ξετρελαμενη-ερωτευμενη...και σε ενα μηνα.. τα εκανε ολα... και πιπες...και τα ρουφαγε ολα... ΚΑΙ ΚΩΛΟ!!!!
Οποτε..? που καταληγουμε...?
Δεν θελει κοπο...θελει τροπο!!! :sunglasses:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
οι 20αρες - 25αρες το βρισκω απιθανο να ασχοληθουν με εναν 38αρη σαν και εμενα.

Βλεπω οτι δεν εχω περαση σε αυτες τις ηλικες, ασε που δεν εχω και παρεες σε αυτες τις ηλικιες. Πως να ανοιξει παρτιδα με μια 25αρα που δεν την ξερεις???
δεν γινεται..μονο αν εχεις πολυ μεγαλη οικονομικη επιφανεια κι η αλλη φυτοζοει,τοτε παιζει φαση κ παλι πολυ δυσκολα γινεται η προσεγγιση..αλλα μιλαμε για λιγες μεμονωμενες περιπτωσεις... :hi:
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
παρα πολλες.!με μια μαλιστα την μελινα την πηδαγα μονο απο κολο
 

sena1

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
959
Κριτικές
13
Like
1.715
Πόντοι
2.197
δύο απο καμια δεκαριά αλλα η τελευταια εχει φαει τοσο :fuck1: που καλυψε τα κενα :rockon:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
δεν γινεται..μονο αν εχεις πολυ μεγαλη οικονομικη επιφανεια κι η αλλη φυτοζοει,τοτε παιζει φαση κ παλι πολυ δυσκολα γινεται η προσεγγιση..αλλα μιλαμε για λιγες μεμονωμενες περιπτωσεις... :hi:
στην ελλαδα ισως να μην ισχύει  τοσο αυτο οσο στην γερμανια.η σουηδια...Όχι ότι εδώ είναι  τέλεια
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εγώ πάντως  να πω την αλήθεια  δεν γαμησα καμία από κωλο.
 

laispodias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
950
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
286
Παίδες,ολοι εμείς που είμαστε ανω των 40 , όπως λεει και ο συναδελφος παραπανω δεν έχουμε και καθε μερα σχεση με 20-25αρες(δεν ειναι και ευκολο,δεν είμαστε στον κυκλο τους),εχουμε χασει,είμαστε άτυχοι...Τωρα τα κοριτσάκια το δινουν σχετικα ευκολότερα το κωλαρακι τους.(Εδω το κάνουν ανερυθρίαστα  και τα αγοράκια μεταξύ τους... :gay: :gay:)Πιο απελευθερωμένα πράγματα και το σεξ χανει σιγα σιγα το απαραιτητο στις δικες μας μερες κυνηγητο...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Παίδες,ολοι εμείς που είμαστε ανω των 40 , όπως λεει και ο συναδελφος παραπανω δεν έχουμε και καθε μερα σχεση με 20-25αρες(δεν ειναι και ευκολο,δεν είμαστε στον κυκλο τους),εχουμε χασει,είμαστε άτυχοι...Τωρα τα κοριτσάκια το δινουν σχετικα ευκολότερα το κωλαρακι τους.(Εδω το κάνουν ανερυθρίαστα  και τα αγοράκια μεταξύ τους... :gay: :gay:)Πιο απελευθερωμένα πράγματα και το σεξ χανει σιγα σιγα το απαραιτητο στις δικες μας μερες κυνηγητο...
δεν ισχύει  τοσο νομιζω
 

laispodias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
950
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
286
Εγώ πριν 20-25 χρονια, 22-23 χρονων πιτσιρικάς τότε,οι γκομενες που είχα δεν το εδιναν ευκολα.Καποτε ειχα μια πολωνη,που είχε ενα κωλαρακι θαυμα.20αρα αυτη τοτε ,ως καθολικη το θεωρουσε εντελως απαγορευμενο ,δεν το έδινε με τιποτα.Παραιτηθηκα,καθως κατα τα αλλα εκανε γαμησι που ακομα δεν το ξεχναω.Πιπες,καταπόσεις,γαμησια καθε λιγο κλπ.Μια μερα μετα απο καιρό και ενω την γαμαγα πισωκολλητα,φουλ καυλωμενη,μου λεει με τα πολωνοελληνικά της: "Τελω  κάνεις μου αβτο που εκεις εμένα πει" :think: :think: :think: Δεν καταλαβαινα...Εως ότου χαιδεψε τρυφερά με το δακτυλάκι της την κωλοτρυπιδα της...Εγινε το  ελα να δεις.Της αρεσε τοσο,που απο τοτε μου ελεγε  "Δ.......μου,θελω μουονο κουωλο..."

Συμπέρασμα
Με σαλιο και υπομονη ο κωλος γινεται μουνι...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εγώ πριν 20-25 χρονια, 22-23 χρονων πιτσιρικάς τότε,οι γκομενες που είχα δεν το εδιναν ευκολα.Καποτε ειχα μια πολωνη,που είχε ενα κωλαρακι θαυμα.20αρα αυτη τοτε ,ως καθολικη το θεωρουσε εντελως απαγορευμενο ,δεν το έδινε με τιποτα.Παραιτηθηκα,καθως κατα τα αλλα εκανε γαμησι που ακομα δεν το ξεχναω.Πιπες,καταπόσεις,γαμησια καθε λιγο κλπ.Μια μερα μετα απο καιρό και ενω την γαμαγα πισωκολλητα,φουλ καυλωμενη,μου λεει με τα πολωνοελληνικά της: "Τελω  κάνεις μου αβτο που εκεις εμένα πει" :think: :think: :think: Δεν καταλαβαινα...Εως ότου χαιδεψε τρυφερά με το δακτυλάκι της την κωλοτρυπιδα της...Εγινε το  ελα να δεις.Της αρεσε τοσο,που απο τοτε μου ελεγε  "Δ.......μου,θελω μουονο κουωλο..."

Συμπέρασμα
Με σαλιο και υπομονη ο κωλος γινεται μουνι...
γι'αυτό  προτιμούμε  τις πολωνες.Γερμανίδες όλες αγαμητες
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
  11στις 15 
  άλλες ευκολα,αλλες πολύ πολύ δυσκολα.Αλλα αυτές που ηθελα να γαμησω απ τον κωλο ,ολες αργα η γρηγορα τις πηδηξα .Αυτές που δεν πηρα από τον κωλο,για διαφορους λογους δεν το προσπαθησα.Τωρα αν το απολαυσανε...οι μισες το γουστάρανε πολύ,οι άλλες γουσταραν την ιδεα της εμπειριας αυτου που κανουνε και 1-2 απλως το ανεχτηκαν .Παντως από τις ελληνιδες ,αυτές που τους αρεσει στ αληθεια από πισω,τους αρεσει πολύ ,προστυχα.Ειναι ξεκωλιαρες.Ενω οι ξενες σ αυτό τον τομεα είναι πιο ετσι κι ετσι,αλλα το κανουν και πιο ευκολα.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
ποσες σας εχουν χεσει οταν τις γαμουσατε?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
ποσες σας εχουν χεσει οταν τις γαμουσατε?

Μία και έφυγε σφαίρα στο μπάνιο ενώ εγώ της φώναζα:"Που πας;Δεν τελείωσα" :2funny:

Πρέπει να έμεινε καμιά ωρα μέσα στο μπάνιο και όταν βγήκε τα μούτρα της ήταν ακόμη κόκκινα από ντροπή. :grin:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom