Νέα

Ποσες Ελληνίδες έχετε γαμήσει απο τον κώλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 529
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
όλες δίνουν κώλο
προτιμότερο όμως μόνο με έμπειρες τσούλες που ξέρουν τι κάνουν γιατί η μη έμπειρη το πιθανότερο να σε χέσει οπότε  :badair: :badair:
 

laispodias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
950
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
286
Όλες όσες ήμουν μαζί πάνω από μήνα,εκτός από δύο.

Με την μία μάλιστα ήμουν μαζί και 4 χρόνια :S,ατομικό ρεκόρ
και όταν της είχα πει για τι ψήνομαι με κοίταξε με βλέμμα σαν να
της είπα να την πάρω παρτούζα μαζί με τη μάνα της.

Η δεύτερη φοβόταν τον πόνο,και πως θα μπει,θα με πονέσεις και μαλακίες...

Πάντως ο πιο καλός τρόπος είναι πάνω στο normal γαμήσι,
χωρίς λόγια να αρχίζεις να προετοιμάζεις και την άλλη τρύπα ενώ σφυροκοπάς
και απλά κάποια στιγμή τον βάζεις στον κώλο.
Το πολύ μπλα-μπλα,δε βοηθάει..


Συμφωνω μαζί σου οτι το πολυ μπλα μπλα δυσκολεύει την απόφαση και την βαζει σε σκέψεις.Και εγώ ετσι θα το προτιμούσα.Πανω στην καυλα δεν υπαρχουν αντιστασεις.Ομως....
 

laispodias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
950
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
286
...Ομως πρέπει να είναι και καθαρη...και αυτό το ξέρει μόνο αυτη! Αλλιώς :vomit:

Μιλάω εκ πείρας!
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.096
Πόντοι
3.556
Η πίπα ρε φίλε αποτελεί πια κοινοτυπία. Το 95%  των γυναικών το κάνει !!! Ακόμη και χωρίς να το ζητήσεις η να το υποδείξεις !!

Αλλά καθένας με τα γούστα του !!!
Έχεις δίκιο φίλε.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Ένα μέσο επιβολής θα ήταν και να της τα δώσεις να τα καταπιεί. Γιατί σώνει και καλά ο κώλος;  :think:
 

laispodias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
950
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
286
Μάγκες, μην μπερδεύεστε !! Δεν τίθεται μόνο ζήτημα για το αν σου αρέσει η δεν σου αρέσει ο κώλος !!!

Είναι ζήτημα στρατηγικής στη σχέση Αντρα Γυναίκας.

Αν η γκόμενα δεν γαμηθεί απο το κώλο, σημαίνει ότι δεν σε σέβεται και δεν σε υπολογίζει ώς άντρα !!!

Η ολοκληρωτική ''κατάκτηση'' μιας γυναίκας περνάει απο το κώλο της !!!

Συμφωνώ απολύτως!!! Αποτελεί την πλήρη υποταγή στο αντρικο  φύλλο(παρόλο οτι οι έξυπνες το εκμεταλεύονται/ανταλλάσουν δεόντως)
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Μάγκες, μην μπερδεύεστε !! Δεν τίθεται μόνο ζήτημα για το αν σου αρέσει η δεν σου αρέσει ο κώλος !!!

Είναι ζήτημα στρατηγικής στη σχέση Αντρα Γυναίκας.

Αν η γκόμενα δεν γαμηθεί απο το κώλο, σημαίνει ότι δεν σε σέβεται και δεν σε υπολογίζει ώς άντρα !!!

Η ολοκληρωτική ''κατάκτηση'' μιας γυναίκας περνάει απο το κώλο της !!!

:hi: :hi: :hi:  :rockon: :rockon: :rockon:
 

laispodias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
950
Κριτικές
4
Like
169
Πόντοι
286
Ένα μέσο επιβολής θα ήταν και να της τα δώσεις να τα καταπιεί. Γιατί σώνει και καλά ο κώλος;  :think:

Γιατι σκυβει,περιμένει,υποτάσσεται στις ορέξεις σου,τον τρωει όπως εσύ θέλεις,πονάει,είναι παρα φυσιν,ειναι αμαρτωλό....Πολλοί οι λόγοι συνάδελφε...Βεβαια γούστ είναι αυτά...
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Γιατι σκυβει,περιμένει,υποτάσσεται στις ορέξεις σου,τον τρωει όπως εσύ θέλεις,πονάει,είναι παρα φυσιν,ειναι αμαρτωλό....Πολλοί οι λόγοι συνάδελφε...Βεβαια γούστ είναι αυτά...


Τα ειπες τελεια!!!
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
paidia  αν εχεις βαλει δαχτυλο στο κωλο καποιας πιστευετε οτι ειναι το ιδιο με το γαμησι απο τον κωλο?


μονο αμα η μαλαπερδα σου εχει το ιδιο παχος με τα δαχτυλα σου τυπε   :S
 

smileumenos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Τυποι, με αφορμη προσφατο γαμησι Ελληνιδας απο τον κολο, για να βγαλουμε ενα στατιστικο, ποσες απο τις Ελληνιδες ( πχ 5 στις 8) που εχετε γαμησει τις εχετε γαμησει και τον κολο? Επιβεβαιωνονται οι φημες οτι οι περισσοτερες Ελληνιδες δεν θελουν να τις γαμας τον κωλο, και οσες τις γαμησατε τον κολο σας τον εδωσαν ευκολα ή τις πιασατε στο μπλα μπλα μεχρι να τις πεισετε????
Ολα είναι θέμα χημείας και το μυαλό ειναι το μεγαλυτερο αφροδισιακό...θελουν το μπλα μπλα.....80% από μένα το πήραν από το κωλο με διψηφιο αριθμό γυναικών. το 20% σχεδόν ηταν στα αρχικά μου βήματα που δεν ήξερα την τεχνική του μυαλυ και πως επιρεάζει.

Αλλά άλλο το κάνουν και άλλο τους αρεσει...οι περισσοτερες το κάνουν επειδη το ζητά ο φίλος τους και δεν θέλουν να του χαλάσουν χατηρι
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
δυο μονο στα 10 χρονια καριερας... :fuck1:
κ τεσσερες αγγλιδες μια ρουμανα στο ιδοο διαστημα ,μεχρι τα 32
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
τυποι, απο δικια μου εμπειρια μεχρι τωρα , απο 9 ελληνιδες μονο 1 εχω γαμησει κολο. Με τις αλλες και μονο που το ανεφερε φερνανε αντιδραση οποτε δεν ασχολιομουνα. Τωρα τελευταια το ειπα σε μια απο αυτες τις 8 που δεν την πηρα απο τον κολο και μου ειπε οτι θα τον εδεινε αλλα να επαιρνε κατι για τον πονο

Γενικα απο οτι βλεπω, κολο ευκολα δεν δινουν. Τωρα οσοι λενεγαι 80% , οκ τι να πω....

:hi:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
τυποι, απο δικια μου εμπειρια μεχρι τωρα , απο 9 ελληνιδες μονο 1 εχω γαμησει κολο. Με τις αλλες και μονο που το ανεφερε φερνανε αντιδραση οποτε δεν ασχολιομουνα. Τωρα τελευταια το ειπα σε μια απο αυτες τις 8 που δεν την πηρα απο τον κολο και μου ειπε οτι θα τον εδεινε αλλα να επαιρνε κατι για τον πονο

Γενικα απο οτι βλεπω, κολο ευκολα δεν δινουν. Τωρα οσοι λενεγαι 80% , οκ τι να πω....

:hi:
ισως τα μικρα σημερινες 20αρες 25αρες να δινουν,,εμενα το 90-2000 πουταν η ελληνικη μου καριερα δεν διναν κωλο γενικα συν οτι ημουν ευμεγεθης αρκετα που λειτουργουσε αποτρεπτικα σαν ιδεα..βεβαια με εδινε ποντους στο νορμαλ... :grin: :fuck1: :fuck1:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
ισως τα μικρα σημερινες 20αρες 25αρες να δινουν,,εμενα το 90-2000 πουταν η ελληνικη μου καριερα δεν διναν κωλο γενικα συν οτι ημουν ευμεγεθης αρκετα που λειτουργουσε αποτρεπτικα σαν ιδεα..βεβαια με εδινε ποντους στο νορμαλ... :grin: :fuck1: :fuck1:

οι 20αρες - 25αρες το βρισκω απιθανο να ασχοληθουν με εναν 38αρη σαν και εμενα.

Βλεπω οτι δεν εχω περαση σε αυτες τις ηλικες, ασε που δεν εχω και παρεες σε αυτες τις ηλικιες. Πως να ανοιξει παρτιδα με μια 25αρα που δεν την ξερεις???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom